Каталог товарів

Інфрачервоний терморметр який краще

За межами видимого

Інфрачервоне - це невидиме електромагнітне (теплове) випромінювання. Будь-яке тіло з температурою вище абсолютного нуля має теплове випромінювання.

Видиме світло - це електромагнітне випромінювання, на яке реагує людське око. Він обмежений інфрачервоним випромінюванням, яке знаходиться за межами діапазону видимого світла, тому ми не можемо бачити інфрачервоне випромінювання неозброєним оком. Завдяки прогресу науки і техніки ми можемо виявляти інфрачервоне випромінювання і на його основі визначати температуру. Правило просте - чим тепліше тіло, тим більше інфрачервоних променів воно випромінює.

Як працює інфрачервоний термометр?

Вимірювання температури тіла - важлива справа, коли ми відчуваємо слабкість і у нас з'являються перші ознаки застуди або грипу. Закладений ніс, першіння в горлі, болі в суглобах і м'язах - це ознака того, що з нашим тілом щось не так. Часто це початок інфекції. Тоді потрібно взяти градусник і перевірити, наскільки наша температура відхиляється від нормального значення 36,6 градусів Цельсія.

Який же термометр краще вибрати? На ринку представлені термометри декількох типів. Інфрачервоний термометр стає все більш поширеним і популярним. Багатофункціональний безконтактний інфрачервоний термометр - це неінвазивний, просте у використанні рішення для вимірювання температури у маленьких дітей і дорослих. Вам не потрібно засовувати зонд в вухо або прикладати його до тіла, так як цей прилад вимірює температуру на відстані. Завдяки цьому ви можете вимірювати температуру навіть під час сну.

Він також має вбудовану пам'ять про останні вимірах і зручний дисплей з підсвічуванням. Ви легко можете встановити шкалу вимірюваної температури - за Фаренгейтом або Цельсієм. Пристрій компактний і дуже зручний у використанні. Крім вимірювання температури тіла, його можна використовувати для вимірювання температури поверхні предметів або рідин (до 110 градусів C). Точність цього обладнання підтверджена клінічними випробуваннями. Час вимірювання не перевищує 1 секунду.

Longevita

Англійська компанія, яка спеціалізується на виробництві медичної техніки для збереження здоров'я і поліпшення якості життя. Перевага таких градусників:

  • процес вимірювання займає буквально кілька секунд;
  • вимір відбувається безконтактно, що є величезною перевагою в наш час;
  • має додаткову функцію визначення температури поверхонь (від 0 до 100 градусів);
  • в пам'яті пристрою зберігається до 50 останніх вимірювань;
  • ЖК екран з підсвічуванням дозволяє користуватися пристроєм в темряві.

Відгуки про інфрачервоних термометрах від цього виробника дуже позитивні. Їх цінують за якість виконання і надійність. Більш того, споживачі підтверджують, що це обладнання дуже просто у використанні і набагато безпечніше для самих маленьких, ніж традиційний термометр. Як працювати з інфрачервоним термометром? Щоб мати можливість правильно виміряти температуру, ми повинні навчитися користуватися цим пристроєм.

Моделі, які можна знайти на ринку, можуть незначно відрізнятися один від одного. Зазвичай кожен пристрій оснащено щодо великою кнопкою перемикання. На інфрачервоному термометрі є кнопка SCAN, яка дозволяє проводити вимірювання і іноді зберігати результат в пам'яті пристрою. У пристроїв цього типу є й інші функції, про які вам слід знати перед їх використанням. Мова тут, серед іншого o можливість вибору конкретного режиму вимірювання. Користувач може вибрати, вимірювати чи тіло, площа або кімнату. Також варто ознайомитися з маркуванням, яку використовує виробник.

Часто дисплей термометра змінює фон в залежності від результату вимірювання. Як правило, зелений колір означає, що температура правильна, помаранчевий - субфебрильна, а червоний - висока. Який же безконтактний інфрачервоний термометр (градусник) краще вибрати? Довіртеся професіоналам ORTOS. Ми з радістю підберемо Вам відповідну модель в наших салонах в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові та інших містах. Вся наша продукція є на сайті ortos.ua.Ще ніхто не написав коментарів.

Написати коментар