Каталог товарів
фільтр

Бандажі на променезап'ястковий суглоб

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 800 грн
Ортез роз’ємний, його можна надягати, у будь-якій ситуації уникаючи болю. Застібки-липучки дозволяють найбільш комфортно розташувати виріб на руці. Металеве ребро жорсткості моделюється під користувача індивідуально. Краї ортеза оброблені трикотажною стрічкою, щоб не натирати й не подразнювати шкіру. Усі використані матеріали добре пропускають повітря. Модель підходить і на праву, і на ліву руку. ..
ціна 895 грн
Завдяки роз’ємній конструкції ортез зручно надягати, і стороння допомога при цьому не потрібна. Застібки-липучки підлаштовують виріб під параметри конкретного користувача, а модельоване металеве ребро жорсткості робить таке підлаштування ідеальним. Трикотажна обробка країв запобігає натиранню. Бавовняний шар зсередини робить ортез приємним на дотик і запобігає виникненню подразнень і алергічних ре..
ціна 310 грн
Модель досить гнучка, щоб не заважати рухливості, але надійна: підтримає суглоб у будь-якій активності. Петля для великого пальця дозволяє самостійно надягати бандаж однією рукою. Не треба плутатись у розмірах: цей універсальний виріб підійде для будь-якої окружності зап’ястка. Відрегулювати бандаж під себе допоможуть застібки-липучки: і в період вираженої набряклості після травми, і потім, коли н..
ціна 780 грн
Зручний і надійний ортез із інтуїтивно зрозумілою та надійною конструкцією. Під час надягання стороння допомога не потрібна: застібками-липучками можна прилаштувати виріб під себе однією рукою. Додатковий ремінь і металеве ребро жорсткості посилюють фіксацію. Кисть руки залишається вільною та не втрачає функціональності. Матеріал основи ортеза відмінно зберігає тепло тіла, але при цьому не перегрі..
ціна 550 грн
Модель кріпиться на зап’ясток і може застосовуватись у випадку комбінованих травм кінцівки. Універсальний розмір дозволяє успішно використовувати той самий ортез і під час вираженої набряклості суглоба, і пізніше, коли набряк спаде й окружність зап’ястка значно зменшиться. Алюмінієве ребро жорсткості надійно, як і гіпсова пов’язка, утримуватиме палець у заданому лікарем положенні. Фіксацію можна п..
Новинка!
Ортез на зап’ясток stability MAX 23101 (лівий)
ціна 1 155 грн
Лінійка stability створена для підвищення якості життя людини після травми, захисту від болю й отримання максимальної підтримки ушкодженої ділянки. Із лікуванням навіть найскладніших травм найкраще впорається NOSCO stability, а ви позбавитеся обмежень, які приносить із собою травмування. Ортез на зап’ясток застосовується для захисту суглоба від болю, набряку та повторного травмування. Завдяки нер..
Новинка!
Ортез на зап’ясток stability MAX 23102 (правий)
ціна 1 155 грн
Лінійка stability створена для підвищення якості життя людини після травми, захисту від болю й отримання максимальної підтримки ушкодженої ділянки. Із лікуванням навіть найскладніших травм найкраще впорається NOSCO stability, а ви позбавитеся обмежень, які приносить із собою травмування. Ортез на зап’ясток застосовується для захисту суглоба від болю, набряку та повторного травмування. Завдяки нер..
Новинка!
Ортез на зап’ясток і палець stability MAX 23111 (лівий)
ціна 1 365 грн
Лінійка stability створена для підвищення якості життя людини після травми, захисту від болю й отримання максимальної підтримки ушкодженої ділянки. Із лікуванням навіть найскладніших травм найкраще впорається NOSCO stability, а ви позбавитеся обмежень, які приносить із собою травмування. Ортез на зап’ясток і палець застосовується тоді, коли є проблема із променево-зап’ястним суглобом, першим п’яс..
Новинка!
Ортез на зап’ясток і палець stability MAX 23112 (правый)
ціна 1 365 грн
Лінійка stability створена для підвищення якості життя людини після травми, захисту від болю й отримання максимальної підтримки ушкодженої ділянки. Із лікуванням навіть найскладніших травм найкраще впорається NOSCO stability, а ви позбавитеся обмежень, які приносить із собою травмування. Ортез на зап’ясток і палець застосовується тоді, коли є проблема із променево-зап’ястним суглобом, першим п’яс..
ціна 2 310 грн
ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ підвищені навантаження на променево-зап’ястний суглоб; травми зап’ястка; больові відчуття у суглобі; слабкість зв’язково-м’язового апарату, нестабільність променево-зап’ястного суглоба. ПРИНЦИП ДІЇ Бандаж обмежує рухливість у суглобі й дозволяє позбавитися болю у травмованому зап’ястку. Захищає та підтримує зв’язки й сухожилки суглоба, надає відчуття впевненос..
ціна 966 грн
Моделі окремо для лівої й окремо для правої руки Роз’ємна конструкція дозволяє прилаштувати бандаж точно під параметри руки користувача. Завдяки петельці для пальця виріб легко надягати однією рукою й регулювати ступінь тиску на суглоб. Гнучка щільна нерозтяжна основа бандажа добре підтримує суглоб і при цьому не заважає. Матеріали, з яких виготовлений виріб, добре пропускають повітря й не викл..
ціна 3 780 грн
Примітка: перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування та проконсультуватися з фахівцем щодо протипоказань. Конструкція ортеза роз’ємна, його можна безболісно надягати та знімати навіть за серйозних ушкоджень суглоба. Жорсткі шини анатомічної форми по верхній і нижній частині долонної поверхні виключають згинання й розгинання в суглобі. Довгий широкий ремінь із заст..
ціна 651 грн
Особливості універсальної шини для зап’ястка і великого пальця Wellcare 42012 Долонна вставка забезпечує стабільне нейтральне положення кисті. Матеріали, з яких виготовлений бандаж, пропускають повітря й не приносять дискомфорту шкірним покривам. Шина зручна в застосуванні завдяки регульованим петлям кріплення. Показання до застосування Використати бандаж артикул Wellcare 42012 необхідно ..
ціна 325 грн
Особливості шини для великого Wellcare 42002 Ортопедичний фіксатор перфорований, що забезпечує вільну циркуляцію повітря. Стабілізуючий ефект для суглоба дає ергономічний каркас, виконаний із міцного пластика. При виборі відповідного розміру шини потрібно знати обсяг зап’ястка. Показання до застосування Шина артикул Wellcare 42002 призначається при стенозуючому тендовагініті, розтягненні або ро..
ціна 2 662 грн
Ортез на променево-зап’ястний суглоб із підтримкою суглобів пальців BORT призначений для фіксації променево-зап’ястного суглоба, долоні та 2—5-го пальців кисті. Вільним залишається тільки перший (великий) палець. Завдяки повністю роз’ємній конструкції ортез легко надягати, навіть якщо рухливість у кінцівці значно обмежена і є набряк. Виріб легко регулюється і пристосовується до змін об’єму зап’яст..
ціна 3 150 грн
Частково роз’ємна конструкція дозволяє підлаштувати ортез точно під індивідуальні параметри користувача. Анатомічно змодельована шина по нижній долонній поверхні обмежує згинання в суглобі. Нееластичний ремінець фіксує суглоб до шини й посилює фіксацію. На внутрішній поверхні ортез має пом’якшувальні вставки, які запобігають виникненню дискомфорту під час носіння виробу. Запатентована тканина Symp..
ціна 2 730 грн
Примітка: перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування та проконсультуватися з фахівцем щодо протипоказань. Моделі окремо для лівої й окремо для правої руки Ортез у вигляді жорсткого каркаса фіксується на долоні гнучкими нерозтяжними ремінцями із застібками-липучками. Основа каркаса — алюміній, вкритий пружним пластиковим покриттям. Поверхня виробу має антибактеріа..
ціна 2 100 грн
Примітка: перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування та проконсультуватися з фахівцем щодо протипоказань. Бандаж конструктивно складається з двох частин: розтяжного нижнього чохла, що надягається на долоню й зап’ясток, і нерозтяжного фіксувального ременя. Виріб роз’ємний, його можна надягати самостійно, уникаючи болю. Застібки-липучки допомагають комфортно відмоделю..
ціна 895 грн
Проста, але надійна й ефективна конструкція. Застібки-липучки й модельовані ребра жорсткості дозволяють точно підлаштувати виріб під анатомічні особливості конкретного користувача. За допомогою додаткового фіксувального ременя можна за необхідності посилити фіксацію суглоба. Матеріал основи ортеза відмінно зберігає тепло тіла, але при цьому не перегріває його. ОСОБЛИВОСТІ Роз’ємна конструк..
ціна 1 680 грн
Моделі окремо для лівої й окремо для правої руки Роз’ємна конструкція дозволяє безболісно надягати та знімати бандаж навіть при серйозних ушкодженнях пальця. Формована жорстка чаша для великого пальця утримуватиме його у фізіологічному положенні, виключить небажану рухливість у суглобах і значно зменшить біль. Застібки-липучки дозволять щільно підігнати чашу під окружність пальця. Еластична стр..
ціна 2 789 грн
Ортез на променево-зап’ястний суглоб BORT ManuDisc для стабілізації зап’ястка у кількох напрямках обмежує рухливість в ушкодженому зап’ястку й завдяки цьому знижує больовий синдром. М’який прошарок на внутрішніх поверхнях робить ортез дуже зручним. Індивідуальне налаштування підвищує комфортність застосування. Роз’ємна конструкція дозволяє безболісно надягати та знімати ортез навіть за сильних ушк..
ціна 2 662 грн
Ортез на променево-зап’ястний суглоб BORT select ManuZip volar призначений для обмеження рухливості в зап’ястку. Компресійний ефект запобігає утворенню набряку та затриманню рідини в суглобі. Анатомічна форма, застібка-блискавка та м’яка тканина основи ортеза роблять його дуже зручним. Ця модель має додатковий ремінь для посилення фіксації та силіконові масажні подушечки. СПРИЯЄ ЗМЕНШЕННЮ..
ціна 280 грн
Ортез на пальці руки сильного ступеня фіксації дозволяє надійно зафіксувати палець у потрібному положенні, виключити в ньому болісну рухливість і таким чином знизити біль. Завдяки універсальному розміру модель підходить і жінкам із маленькими руками, і крупним чоловікам, можна не турбуватися, що розмір виробу буде обрано неправильно. Ребро жорсткості досить легко моделюється, і лікар створює найкр..
ціна 1 200 грн
Ортез на променево-зап’ястний суглоб BORT Thumb Splint Sport призначений для обмеження рухливості в зап’ястку та великому пальці кисті при спортивних або інших травмах або захворюваннях першого суглоба великого пальця. Компресійний ефект запобігає утворенню набряку та затриманню рідини в суглобі. Повністю роз’ємна конструкція дозволяє безболісно надягати та знімати ортез. Повітропроникний матеріал..