Каталог товарів
фільтр

Бандажі на променезап'ястковий суглоб

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 895 грн
Завдяки роз’ємній конструкції ортез зручно надягати, і стороння допомога при цьому не потрібна. Застібки-липучки підлаштовують виріб під параметри конкретного користувача, а модельоване металеве ребро жорсткості робить таке підлаштування ідеальним. Трикотажна обробка країв запобігає натиранню. Бавовняний шар зсередини робить ортез приємним на дотик і запобігає виникненню подразнень і алергічних ре..
ціна 800 грн
Ортез роз’ємний, його можна надягати, у будь-якій ситуації уникаючи болю. Застібки-липучки дозволяють найбільш комфортно розташувати виріб на руці. Металеве ребро жорсткості моделюється під користувача індивідуально. Краї ортеза оброблені трикотажною стрічкою, щоб не натирати й не подразнювати шкіру. Усі використані матеріали добре пропускають повітря. Модель підходить і на праву, і на ліву руку. ..
Новинка!
Ортез на зап’ясток stability MAX 23101 (лівий)
ціна 1 155 грн
Лінійка stability створена для підвищення якості життя людини після травми, захисту від болю й отримання максимальної підтримки ушкодженої ділянки. Із лікуванням навіть найскладніших травм найкраще впорається NOSCO stability, а ви позбавитеся обмежень, які приносить із собою травмування. Ортез на зап’ясток застосовується для захисту суглоба від болю, набряку та повторного травмування. Завдяки нер..
Новинка!
Ортез на зап’ясток stability MAX 23102 (правий)
ціна 1 155 грн
Лінійка stability створена для підвищення якості життя людини після травми, захисту від болю й отримання максимальної підтримки ушкодженої ділянки. Із лікуванням навіть найскладніших травм найкраще впорається NOSCO stability, а ви позбавитеся обмежень, які приносить із собою травмування. Ортез на зап’ясток застосовується для захисту суглоба від болю, набряку та повторного травмування. Завдяки нер..
Новинка!
Ортез на зап’ясток і палець stability MAX 23111 (лівий)
ціна 1 365 грн
Лінійка stability створена для підвищення якості життя людини після травми, захисту від болю й отримання максимальної підтримки ушкодженої ділянки. Із лікуванням навіть найскладніших травм найкраще впорається NOSCO stability, а ви позбавитеся обмежень, які приносить із собою травмування. Ортез на зап’ясток і палець застосовується тоді, коли є проблема із променево-зап’ястним суглобом, першим п’яс..
Новинка!
Ортез на зап’ясток і палець stability MAX 23112 (правый)
ціна 1 365 грн
Лінійка stability створена для підвищення якості життя людини після травми, захисту від болю й отримання максимальної підтримки ушкодженої ділянки. Із лікуванням навіть найскладніших травм найкраще впорається NOSCO stability, а ви позбавитеся обмежень, які приносить із собою травмування. Ортез на зап’ясток і палець застосовується тоді, коли є проблема із променево-зап’ястним суглобом, першим п’яс..
ціна 2 310 грн
ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ підвищені навантаження на променево-зап’ястний суглоб; травми зап’ястка; больові відчуття у суглобі; слабкість зв’язково-м’язового апарату, нестабільність променево-зап’ястного суглоба. ПРИНЦИП ДІЇ Бандаж обмежує рухливість у суглобі й дозволяє позбавитися болю у травмованому зап’ястку. Захищає та підтримує зв’язки й сухожилки суглоба, надає відчуття впевненос..
ціна 310 грн
Модель досить гнучка, щоб не заважати рухливості, але надійна: підтримає суглоб у будь-якій активності. Петля для великого пальця дозволяє самостійно надягати бандаж однією рукою. Не треба плутатись у розмірах: цей універсальний виріб підійде для будь-якої окружності зап’ястка. Відрегулювати бандаж під себе допоможуть застібки-липучки: і в період вираженої набряклості після травми, і потім, коли н..
ціна 780 грн
Зручний і надійний ортез із інтуїтивно зрозумілою та надійною конструкцією. Під час надягання стороння допомога не потрібна: застібками-липучками можна прилаштувати виріб під себе однією рукою. Додатковий ремінь і металеве ребро жорсткості посилюють фіксацію. Кисть руки залишається вільною та не втрачає функціональності. Матеріал основи ортеза відмінно зберігає тепло тіла, але при цьому не перегрі..
ціна 550 грн
Модель кріпиться на зап’ясток і може застосовуватись у випадку комбінованих травм кінцівки. Універсальний розмір дозволяє успішно використовувати той самий ортез і під час вираженої набряклості суглоба, і пізніше, коли набряк спаде й окружність зап’ястка значно зменшиться. Алюмінієве ребро жорсткості надійно, як і гіпсова пов’язка, утримуватиме палець у заданому лікарем положенні. Фіксацію можна п..
ціна 966 грн
Моделі окремо для лівої й окремо для правої руки Роз’ємна конструкція дозволяє прилаштувати бандаж точно під параметри руки користувача. Завдяки петельці для пальця виріб легко надягати однією рукою й регулювати ступінь тиску на суглоб. Гнучка щільна нерозтяжна основа бандажа добре підтримує суглоб і при цьому не заважає. Матеріали, з яких виготовлений виріб, добре пропускають повітря й не викл..
ціна 3 780 грн
Примітка: перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування та проконсультуватися з фахівцем щодо протипоказань. Конструкція ортеза роз’ємна, його можна безболісно надягати та знімати навіть за серйозних ушкоджень суглоба. Жорсткі шини анатомічної форми по верхній і нижній частині долонної поверхні виключають згинання й розгинання в суглобі. Довгий широкий ремінь із заст..
ціна 651 грн
Особливості універсальної шини для зап’ястка і великого пальця Wellcare 42012 Долонна вставка забезпечує стабільне нейтральне положення кисті. Матеріали, з яких виготовлений бандаж, пропускають повітря й не приносять дискомфорту шкірним покривам. Шина зручна в застосуванні завдяки регульованим петлям кріплення. Показання до застосування Використати бандаж артикул Wellcare 42012 необхідно ..
ціна 3 150 грн
Частково роз’ємна конструкція дозволяє підлаштувати ортез точно під індивідуальні параметри користувача. Анатомічно змодельована шина по нижній долонній поверхні обмежує згинання в суглобі. Нееластичний ремінець фіксує суглоб до шини й посилює фіксацію. На внутрішній поверхні ортез має пом’якшувальні вставки, які запобігають виникненню дискомфорту під час носіння виробу. Запатентована тканина Symp..
ціна 2 730 грн
Примітка: перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування та проконсультуватися з фахівцем щодо протипоказань. Моделі окремо для лівої й окремо для правої руки Ортез у вигляді жорсткого каркаса фіксується на долоні гнучкими нерозтяжними ремінцями із застібками-липучками. Основа каркаса — алюміній, вкритий пружним пластиковим покриттям. Поверхня виробу має антибактеріа..
ціна 1 680 грн
Моделі окремо для лівої й окремо для правої руки Роз’ємна конструкція дозволяє безболісно надягати та знімати бандаж навіть при серйозних ушкодженнях пальця. Формована жорстка чаша для великого пальця утримуватиме його у фізіологічному положенні, виключить небажану рухливість у суглобах і значно зменшить біль. Застібки-липучки дозволять щільно підігнати чашу під окружність пальця. Еластична стр..
ціна 2 100 грн
Примітка: перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування та проконсультуватися з фахівцем щодо протипоказань. Бандаж конструктивно складається з двох частин: розтяжного нижнього чохла, що надягається на долоню й зап’ясток, і нерозтяжного фіксувального ременя. Виріб роз’ємний, його можна надягати самостійно, уникаючи болю. Застібки-липучки допомагають комфортно відмоделю..
ціна 2 789 грн
Ортез на променево-зап’ястний суглоб BORT ManuDisc для стабілізації зап’ястка у кількох напрямках обмежує рухливість в ушкодженому зап’ястку й завдяки цьому знижує больовий синдром. М’який прошарок на внутрішніх поверхнях робить ортез дуже зручним. Індивідуальне налаштування підвищує комфортність застосування. Роз’ємна конструкція дозволяє безболісно надягати та знімати ортез навіть за сильних ушк..
ціна 2 662 грн
Ортез на променево-зап’ястний суглоб BORT select ManuZip volar призначений для обмеження рухливості в зап’ястку. Компресійний ефект запобігає утворенню набряку та затриманню рідини в суглобі. Анатомічна форма, застібка-блискавка та м’яка тканина основи ортеза роблять його дуже зручним. Ця модель має додатковий ремінь для посилення фіксації та силіконові масажні подушечки. СПРИЯЄ ЗМЕНШЕННЮ..
ціна 1 200 грн
Ортез на променево-зап’ястний суглоб BORT Thumb Splint Sport призначений для обмеження рухливості в зап’ястку та великому пальці кисті при спортивних або інших травмах або захворюваннях першого суглоба великого пальця. Компресійний ефект запобігає утворенню набряку та затриманню рідини в суглобі. Повністю роз’ємна конструкція дозволяє безболісно надягати та знімати ортез. Повітропроникний матеріал..
ціна 895 грн
Проста, але надійна й ефективна конструкція. Застібки-липучки й модельовані ребра жорсткості дозволяють точно підлаштувати виріб під анатомічні особливості конкретного користувача. За допомогою додаткового фіксувального ременя можна за необхідності посилити фіксацію суглоба. Матеріал основи ортеза відмінно зберігає тепло тіла, але при цьому не перегріває його. ОСОБЛИВОСТІ Роз’ємна конструк..
ціна 280 грн
Ортез на пальці руки сильного ступеня фіксації дозволяє надійно зафіксувати палець у потрібному положенні, виключити в ньому болісну рухливість і таким чином знизити біль. Завдяки універсальному розміру модель підходить і жінкам із маленькими руками, і крупним чоловікам, можна не турбуватися, що розмір виробу буде обрано неправильно. Ребро жорсткості досить легко моделюється, і лікар створює найкр..
ціна 1 550 грн
Конструкція складається з підтримувальної подушки, яка забезпечує потрібний кут відведення, та двох ременів: через плече й на талію, що утримують саму подушку. У різних розмірах різні системи тримання руки. У першому та другому розмірах передпліччя вкладається у чохол, у третьому й четвертому кінцівка утримується на подушці двома манжетами: на зап’ястку й на плечі. Поверхні, що торкаються шкіри, б..
ціна 249 грн
Жорстка моделируемая шина пальця Orliman OM-6201 з додатковими кріпленнями для фіксації пальця. М'яка підкладка з пластазот по внутрішній поверхні забезпечує максимальний комфорт. Шина по функціональності нічим не поступається гіпсовій пов'язці, повністю фіксує пошкоджену ділянку, а по зручності і комфорту значно перевершує його. Шина дозволяє легко зафіксувати фаланги пальця в будь-якому положенн..

Засоби, що фіксують зап'ясток – навіщо вони потрібні?

Зап'ястя руки — це частина тіла людини, яка постійно задіяна в повсякденному житті. Без участі зап'ястка неможливо виконати жодну роботу. Цілий день ми щось пишемо, друкуємо, піднімаємо, нарізаємо, виконуємо багато інших дій.

Кожна людина залежно від своєї професії змушена протягом робочого дня виконувати безліч монотонних рухів, що повторюються. Внаслідок цього суглоби починають зношуватися, втрачають свою еластичність, можлива поява болю. Для того, щоб цього не допустити, необхідно подбати про свої суглоби заздалегідь, не чекати появи дискомфорту та перших ознак захворювання.

Зап'ясток складається з кількох елементів, утворених п'ятьма кістками (2 кістки передпліччя, 3 зап'ясткові кістки). Для того, щоб їх з'єднати, зробити рухливими та пластичними, задіяно безліч зв'язок. Маючи таку складну структуру, зап'ястя практично не захищене, тому що на цій ділянці немає достатнього шару м'яких тканин. Тому ця область піддається частим травмам.

Для вирішення проблеми ортопедами було розроблено спеціальний фіксатор - бандаж на променево-зап'ястковий суглоб.

Існують кілька видів бандажів на зап'ясток

Бандаж на зап'ястя руки використовується у всіх випадках, коли трапляються порушення у роботі зчленувань. Ортопедичні вироби зменшують навантаження на суглоб, а в деяких випадках зовсім знімають його. Бандажі на променево-зап'ястний суглоб випускаються з різним рівнем жорсткості. Вони бувають:

  • легкої фіксації – еластичний бандаж має вигляд як еластичний бинт або рукавичка, пальці якої обрізані. Його використання сприяє правильному розподілу навантаження, при цьому рухливість не обмежується. Для виготовлення використовуються повітропроникні матеріали, які добре відводять вологу. Використання цих виробів рекомендовано спортсменам, які мають великий ризик ушкодження суглоба під час тренувань;
  • середньої фіксації — з додатковими елементами конструкції, які надають певного обмеження рухливості в суглобі. Він надійно фіксує суглоб у потрібному положенні. Використання цього виробу сприяє зменшенню запальних процесів, поліпшенню кровообігу та прискоренню відновлення;
  • сильної фіксації — повністю знерухомлює суглоб. Це ортез/шина, у конструкції якого є жорсткі фіксувальні елементи. Завдяки регульованим застібкам рука у ньому міцно фіксується. Легкий, комфортний у носінні. Його перевага у тому, що можна проводити фізіотерапевтичні та гігієнічні процедури (на відміну від гіпсової пов’язки);
  • з фіксацією пальця, у різних ступенях фіксації. Використовується у тих випадках, коли необхідно зменшити рухливість великого пальця кисті.

Використання бандажа на руку показано для того, щоб позбутися проблеми після забиттів, розтягнень, перенесених операцій, для того, щоб прискорити процеси реабілітації і т.ін.

Головна умова для одужання – правильний підбір бандажа

Купити еластичний компресійний бандаж на променево-зап'ястний суглоб руки з фіксацією пальця зручно через мережу салонів ORTOS у Києві; ціна виробів – доступна, доставка організована по всій Україні. Куплений бандаж прискорить ваше одужання та реабілітацію лише в тому випадку, якщо він виготовлений якісно та правильно підібраний за розміром.

Мережа ортопедичних салонів ORTOS, розташованих у багатьох містах України (Київ, Харків, Одеса, Львів) пропонує тільки високоякісні товари від надійних виробників.

Бандаж на променево-зап'ястковий суглоб – важливий атрибут вашого здоров'я.

Інтернет-магазин зволожувачів повітря Ortos рекомендує для вас купити медичні компресійні панчохи з доставкою до Дніпра та інших куточків країни. У нашому онлайн-магазині вам вдасться придбати безліч ортопедичних товарів, як, наприклад, еластичні панчохи для ніг, а також компресійні панчохи — купити нескладно. Всього лише додайте товар, що сподобався, в кошик і виберіть зручний метод доставки й оплати.

Бандаж на променево-зап'ястний суглоб відмінно вплине на ваше здоров'я

У вас є бажання придбати післяопераційне взуття? Ми пропонуємо великий вибір, тому що ми маємо вигідну ціну інвалідного крісла по ринку всієї країни. У каталозі товарів також є панчохи, що стягують при варикозі — ціна буде доступна кожному. Всілякі товари (наприклад випрямляч кісточки на нозі) представлені в різного роду варіаціях: замовляйте швидше!

Поширені запитання

Де замовити Бандажі на променево-зап'ястний суглоб за доступною ціною?

В інтернет-магазині ⚡ ortos.ua ⚡ можна замовити бандажі на променево-зап'ястний суглоб з доставкою по всій Україні за найвигіднішими цінами

Як правильно вибрати Бандажі на променево-зап'ястний суглоб?

✔ Наш менеджер із задоволенням допоможе вам підібрати товар, всі питання, що цікавлять, можна поставити за номером (080) 075-00-60

Які товари із групи "Бандажі на променево-зап'ястний суглоб" найпопулярніші?

ТОП 3 ⬆️ найпопулярніших товарів

Чому варто купувати товари з категорії Бандажі на променево-зап'ястний суглоб в інтернет-магазині ortos.ua?

Причини, з яких варто купити товари з категорії Бандажі на променево-зап'ястний суглоб в інтернет-магазині ortos.ua:

  • ✅ якісні товари та найкращі бренди
  • ✅ персональні лікарі при виборі товарів
  • ✅ широка мережа салонів
  • ✅ доставка по всій Україні
  • ✅ доставка до мед. закладів