Ortos

Безкоштовно по всій Україні

0 800 750 060

Графік роботи

Графік роботи call-центра

пн-пт: 9:00-20:00, сб-нд: 10:00-18:00

Контакти

Київ

вул. Бульварно-Кудрявська, 31А

(м. Золоті ворота)

пн-пт: 8:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

пр-т Голосіївський, 130/57

(м. Виставковий центр)

пн-пт: 9:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

вул. Харківське шосе, 182

(м. Бориспільська)

пн-пт: 9:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

пр-т Маяковського, 20

(ж-м Троєщина)

пн-пт: 9:00-20:00, сб-нд: 10:00-18:00

вул. М.Бойчука, 1/2

(м. Дружби народів)

пн-пт: 9:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

Дніпро

вул. Тітова, 20

пн-пт: 9:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

вул. Юрія Савченка, 6Б

(на розі пр-т Пушкіна та вул. Ю.Савченка)

пн-пт: 9:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

пр-т Слобожанський, 74

пн-пт: 9:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

Львів

вул. Личаківська, 20

пн-пт: 9:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

Одеса

вул. Рішельєвська, 48

пн-пт: 9:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

Порівняння товарів
Вибране
Особистий кабінет
0
фільтр

Коректори постави (корсети, реклінатори)

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 699 грн
Розмір універсальний: максимальна окружність грудної клітини до 100 см Ортопедичний коректор постави має 4 пластикових ребра жорсткості, які допомагають користувачеві тримати спину прямо, але не тиснуть і не заважають. Еластичні наплічні лямки розвертають плечі та трохи опускають лопатки. Знімні пом’якшувальні накладки на лямках запобігають утворенню натирань. Якісні застібки-липучки дозволяють м..
ціна 4 500 грн
Конструкція є легкорегульованою по висоті, куту нахилу, а також в зоні зіткнення з надлобковою областю, тому користувач зможе налаштувати корсет щодо своїх особистих параметрів. Виріб надійно кріпиться до тулуба за допомогою спеціальних фіксуючих ременів. Корсет відрізняється високою якістю і тривалим терміном експлуатації. Виріб забезпечує надійний медичний ефект, завдяки чому, користувач зможе н..
ціна 1 299 грн
Коректор жорстко й надійно фіксує хребет, зменшує або знімає больовий синдром, знімає навантаження зі зв’язково-суглобного апарату грудного й поперекового відділів хребта і з м’язів спини. Шість ребер жорсткості окрім того, що надають спині підтримку, не дозволяють корсету скручуватись і зміщуватись. Тканина, з якої виготовлено виріб, добре пропускає повітря й відводить вологу назовні корсета, том..
ціна 810 грн
Коректор поступово виправляє порушення постави й формує м’язову пам’ять, завдяки якій після закінчення курсу лікування пацієнт не повертається до початкового стану. Ребра жорсткості знімають навантаження зі спини, подовжуючи період активної працездатності. Додаткові стрічки дозволяють пацієнтові самостійно регулювати ступінь натягу й забезпечують максимальний комфорт. Повітро- й вологопроникна тка..
ціна 1 010 грн
Коректор постави завдяки металевим ребрам жорсткості й наплічним лямкам поступово виправляє порушення постави. Фіксує, стабілізує й розвантажує грудний відділ хребта, нормалізує тонус м’язів спини, знімає біль. Додаткові стрічки дозволяють припасувати виріб по фігурі й самостійно регулювати ступінь натягу для максимального комфорту. Завдяки використанню повітро- й вологопроникної тканини шкіра під..
ціна 489 грн
Виріб розгортає плечі й утримує їх у положенні відведення, не дозволяє користувачу сутулитись. Тканина, з якої виготовлений реклінатор, не створює парникового ефекту й не викликає подразнень на шкірі. На наплічних лямках розташовані пом’якшувальні накладки, тому лямки не врізаються у шкіру. Конструкція реклінатора проста і зрозуміла, користуватися ним можна без сторонньої допомоги. Ступінь впливу ..
ціна 1 027 грн
 Варто відзначити, що саме застосування даного корсета допомагає значно скоротити термін відновлення після різних травм або оперативного втручання, нейтралізувати міжреберну невралгію, і звичайно ж зменшити больові відчуття в грудній клітці. Завдяки тому, що виріб виготовлений з високоякісного матеріалу, користувачеві надається підвищений комфорт, так як корсет здатний постійно підтримувати с..
ціна 508 грн
Варто відзначити, що саме застосування даного корсета допомагає значно скоротити термін відновлення після різних травм або оперативного втручання, нейтралізувати міжреберної невралгії, і звичайно ж зменшити больові відчуття в грудній клітці. Завдяки тому, що виріб виготовлений з високоякісного матеріалу, користувачеві надається підвищений комфорт, так як корсет здатний постійно підтримувати стабіл..
ціна 390 грн
Металеве кільце в складі коректора Алком 1060 надійно закріплює й утримує ремінні частини виробу, при цьому рівномірно розподіляючи навантаження на грудний відділ хребта. Показання до застосування коректора Алком 1060: Перелом ключиці; Період реабілітації після травм й операцій на ключиці; Початкові форми порушення постави; Легкі нефіксовані деформації верхнього грудного відділу хребта...
ціна 216 грн
Корсет Алком 1010 надає стійкий терапевтичний ефект та зручний в амбулаторному лікуванні. Показання до застосування корсета Алком 1010: Бічне викривлення хребта (сколіоз); Забої в області спини; Запальне ураження мускулатури спини (міозити). Дія: Корсет Алком 1010 поетапно формує та підтримує правильну поставу; Фіксує та розвантажує грудний відділ хребта; Нормалізує м'яз..
ціна 709 грн
Показання до застосування Алком 1042: Виведення плечо-лопаткового з'єднання в супінаторну позицію; Переломи, травми плечового суглоба і ключиці, пошкодження зв'язкового апарату грудно-ключичної і лопаткової областей; Викривлення хребта у фронтальній і сагітальній площинах (сколіози 1-3 ст., кіфатична постава, гіперкіфоз); Реабілітаційний та лікувальний період у вертебрології; Необхідніс..
Коректори постави для красивої спини

Основою і головною опорною частиною скелета людини є хребет. Правильна постава забезпечує правильне розташування всіх органів. Але сучасний спосіб життя, що включає постійне сидіння і стреси, провокує виникнення деформацій хребетного стовпа. Це викликає розвиток захворювань прилеглих органів і тканин. Щоби підтримувати хребет в анатомічно правильному положенні, використовують корсети для постави.

Це пристосування для спини, яке застосовують при викривленнях хребта і після травм. Коригувальні вироби також використовують для ефективної профілактики різного роду захворювань.

У мережі салонів ОРТОС можна купити ортопедичний корсет для виправлення постави, який допомагає хребту прийняти правильне положення. Вироби виготовлені з якісних матеріалів за новітніми технологіями і пройшли процедуру сертифікації. Правильний розподіл навантаження благотворно впливає на весь організм і поліпшує здоров'я.

Різновиди ортопедичних пристосувань

Вироби діляться на наступні групи:

 1. Бандажі.
 2. Коректори постави (бувають грудні, грудопоперекові і реклінатори).
 3. Корсети.

Еластичний пояс (бандаж) допомагає підтримувати спину і розвантажувати певні групи м'язів. Він забезпечує легку фіксацію і знижує больові відчуття в спині. Бандажі використовують при виконанні спортивних вправ і під час важкої фізичної праці.

Друга група виробів підтримує фізіологічне положення спини. Їх дія заснована на відведенні плечей назад. Еластичний ортопедичний реклінатор – це конструкція з петель, що надіваються на плечі, і ременів, які регулюють їх натяг. Його рекомендують носити при таких захворюваннях, як:

 • остеопороз;
 • крилоподібні лопатки;
 • кіфоз;
 • спондилоартроз.
 • грудопоперековий коректор постави лікарі рекомендують київ

Іноді реклінатор постави використовується для обмеження рухів пацієнта при переломі ключиці. Графік і тривалість лікування визначає лікар-ортопед.

Грудний коректор постави, який можна придбати в салонах ОРТОС за оптимальною ціною, застосовують для фіксації відповідного відділу. Це пояс з лямками, до якого ззаду прикріплюється поєднання декількох жорстких пластин. Конструкція забезпечує фізіологічне положення хребта і розводить плечі. Більш легкі вироби допомагають коригувати незначні порушення.

Напівтверді коректори з щільної тканини і моделі з жорсткими вставками призначають при наступних хворобах:

 • сколіоз;
 • кіфоз;
 • остеохондроз;
 • під час посттравматичного періоду.

Тривалість носіння виробу становить близько 4 місяців, в залежності від рекомендацій лікаря, не більше 4 годин на день.

Грудопоперековий коректор постави потрібно купити для фіксування хребетного стовпа по всій його довжині. Регульовані лямки розводять кожну область: від плечової до поперекової. Вони прикріплюються до жорсткої спинки, а попереду передбачений широкий пояс на застібці. Металеві або пластикові пластини для спинки можуть бути змодельовані індивідуально для пацієнта. Моделі також розрізняються за жорсткістю.

Грудопоперековий коректор постави лікарі рекомендують купити в Києві в наступних випадках:

 • слабкий м'язовий каркас;
 • післяопераційна реабілітація;
 • викривлення хребта;
 • остеохондроз;
 • міжхребцеві грижі, спондильоз і т. д.

Період носіння фіксатора і ступінь його жорсткості призначає лікар.

Коли застосовують ортопедичні корсети

До складу кожного пристосування входять жорсткі пластини. Виріб, в залежності від типу конструкції і жорсткості, використовують:

 • для фіксації певного відділу при пошкодженні хребта;
 • для зниження больового синдрому;
 • для зняття навантаження з м'язів.

Пристосування в окремих випадках замінює гіпсову пов'язку. Якісний корсет для виправлення постави сприяє відновленню хребта після перенесених травм і операцій.

Безконтрольне застосування виробів може викликати атрофію м'язів. Вони звикають до розслабленого стану і перестають працювати. Після цього буде потрібна тривала реабілітація м'язового поясу.

Як вибрати ортопедичний виріб

Щоб забезпечити фізіологічне положення хребта, необхідно правильно підібрати корсет для корекції постави. Для визначення розміру вимірюють обсяг грудної клітини на вдиху і звіряють із таблицею виробника. У кожному конкретному випадку тільки фахівець визначає вид і жорсткість пристосування. Але будь-який виріб має відповідати загальним вимогам:

 • бути виготовленим з якісної, гіпоалергенної тканини;
 • забезпечувати безпеку при використанні;
 • мати можливість регулювати ступінь стиснення;
 • бути м'яким і приємним для тіла.

Ступінь натягу лямок регулює доктор, роблячи позначки на них. Коли необхідний ефект досягнутий, час носіння зменшується. Коли можна знімати пристосування, вирішує лікар.

Здоровий хребет: де купити коректор?

Якісний корсет для постави можна придбати в Києві в мережі ортопедичних салонів ОРТОС. Вибрати необхідне пристосування можна також в каталозі нашого інтернет-магазину. У нас представлена продукція відомих брендів: Support line, Алком, Трівес.

Своїм клієнтам ми пропонуємо:

 • широкий перелік моделей;
 • продукцію високої якості;
 • демократичні ціни;
 • зручний сервіс.

Доставка замовлень виконується по всій Україні, в населені пункти, де є відділення «Нової пошти». Вартість і час доставки потрібно з'ясувати у менеджера. Телефонуйте нам вже сьогодні!