Ortos

Безкоштовно по всій Україні

0 800 750 060

Графік роботи

Графік роботи call-центра

пн-пт: 9:00-20:00, сб-нд: 10:00-18:00

Контакти

Київ

вул. Бульварно-Кудрявська, 31А

(м. Золоті ворота)

пн-нд: 9:00-17:00

пр-т Голосіївський, 130/57

(м. Виставковий центр)

пн-нд: 9:00-17:00

вул. Харківське шосе, 182

(м. Бориспільська)

пн-нд: 9:00-17:00

пр-т Маяковського, 20

(ж-м Троєщина)

пн-нд: 9:00-17:00

вул. М.Бойчука, 1/2

(м. Дружби народів)

Тимчасово зачинено

Дніпро

вул. Тітова, 20

Тимчасово зачинено

вул. Юрія Савченка, 6Б

(на розі пр-т Пушкіна та вул. Ю.Савченка)

пн-нд: 9:00-17:00

пр-т Слобожанський, 74

Тимчасово зачинено

Львів

Одеса

Порівняння товарів
Вибране
Особистий кабінет
0
фільтр

Пульсоксиметри

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 960 грн
Особливості пульсоксиметра Компактні розміри й інформативний OLED дисплей. Звуковий сигнал. Силіконова форма для пальців зручна у використанні і не віджимає пальці. Автоматичне вимикання при простоях для економії заряду батареї. Має 6 режимів відображення (графічне або цифрове) є поворот дисплея ..
ціна 1 500 грн
Особливості пульсоксиметра Живлення - літієвий акумулятор USB Тип дисплея OLED. Режим роботи батареї 5 годин. Швидкий і точний результат вимірювання. Зручна округла форма. ..
ціна 1 650 грн
Особливості пульсоксиметра Чудовий яскравий дизайн; Низький рівень споживання енергії, 6 годин безперервної роботи; Висновок значень частоти пульсу, гістограма; Автоматичне відключення через 8 секунд; Тип дисплея: OLED; Звуковий сигнал: є; Живлення: вбудований акумулятор; USB - зарядка для батареї; Індикатор заряду батареї ..
ціна 975 грн
Особливості пульсоксиметра Вимірює не лише рівень насиченості кисню в крові ( SPO2) та пульс (PR) а й інтенсивність потоку крові(PI); Тип дисплея: TFT; Широке розширення екрану; 8 годин пам’яті результату ; Живлення: 2 ААА батарейки; Індикатор рівня заряду батареї; Звукове оповіщення про відхилення від норми; ..
ціна 1 050 грн
ОСОБЛИВОСТІ ТЕРМОМЕТРА має 3 різні кольори підсвітки в залежності від рівня температури ( зелений, помаранчевий та червоний); зберігає до 34 результатів вимірювання температури; ергономічний дизайн; виготовлений з якісних матеріалів. ..
ціна 950 грн
Особливості пульсоксиметра Праймед SUN 50S Компактні розміри й інформативний OLED дисплей. Функція перевірки концентрації гемоглобіну та частоти серцебиття. Система звукового сповіщення, яку можна налаштовувати під себе. Автоматичне вимикання при простоях для економії заряду батареї. Показання до застосування Модель артикул SUN-50S – це одна з найбільш популярних моделей пульсоксиметрів..
ціна 830 грн
ОСОБЛИВОСТІ Простий та зручний у використанні Висока точність вимірювання Звуковий сигнал при відхиленні вимірювання Економне енергопостачання працює від двох батарейок типу ААА 40 годин За відсутності сигналу більше 8 секунд пристрій автоматично вимикається ..
ціна 999 грн
Компактный пульсоксиметр для контроля уровня кислорода (SpO2) в крови, а также частоты пульса.Легкий вес  составляет всего 50 г (вместе с батарейками).Простой в использовании.Светодиодный дисплей (OLED) отображает: уровень заряда батареи, уровень насыщения крови кислородом и частоту пульса.Автоматическое отключение через 8 секунд без использования.Низкое энергопотребление. Работает от 2-х батареек..
ціна 880 грн
Особливості BM1000B: Кольоровий OLED дисплей. Ергономічний дизайн. Графічне відображення: плетизмограма, гістограма інтенсивності частоти пульсу. Низьке енергоспоживання. Функція автоматичного вимкнення: якщо протягом 10 секунд прилад не отримує сигналів, він автоматично вимикається. Відображення на дисплеї попередження про низький заряд батарей. Незначна вага,..
ціна 4 800 грн
Особливості BM1000А: Кольоровий дисплей. Ергономічний дизайн. Графічне відображення: гістограма інтенсивності частоти пульсу. Відображення на дисплеї попередження про низький заряд батарей. Вимірювання при низьких значеннях індексу перфузії. Функція встановлення звукового сигналу частоти пульсу. Функція налаштування меж сигналів тривоги для SpO2 та частоти пул..
ціна 960 грн
Особливості ВР-10М: Функція налаштування меж сигналів тривоги для SpO2 та частоти пульсу. Графічне відображення: плетизмограма, гістограма інтенсивності частоти пульсу.ДЕМО режим. Функція встановлення звукового сигналу частоти пульсу. 6 режимів відображення в 4-х напрямках. Вимірювання можливе при мінімальному значенні індексу перфузії - 0.2%. Функція автоматично..
ціна 8 010 грн
Особливості MD300K2: Професійна гарантія точного вимірювання; Регульовані звукові та візуальні сигнали тривоги; Індикатор заряду батареї; Передача даних до ПК кабелем USB; ..
ціна 1 185 грн
Особливості ВР-10ВB: Чіткий та розбірливий LED-дисплей з регулюванням яскравості. Точне вимірювання насичення киснем крові та частоти пульсу. Відображення на дисплеї значення SpO2, ЧП, індексу перфузії та гістограми інтенсивності ЧП. Сигнали тривоги. Налаштування меж тривоги. Синхронізація в реальному часі з мобільним пристроєм через Bluetooth. Безкоштовний..
ціна 799 грн
Пульсометр на руку BEURER PM 15 володіє водонепроникними властивостями і витримує занурення на глибину до 50-ти метрів, проте натискання кнопок під водою порушить герметичні властивості приладу. Вимірювання пульсу під водою так само не проводяться, в зв'язку з неможливістю передачі сигналу. Показання до застосування пульсометра на руку BEURER PM 15: Зручне вимірювання пульсу без використ..
ціна 1 499 грн
Наречений пульсометр BEURER PM 25 володіє водонепроникними властивостями і витримує занурення на глибину до 30-ти метрів, проте натискання кнопок під водою порушить герметичні властивості приладу. Вимірювання пульсу під водою так само не проводяться, в зв'язку з неможливістю передачі сигналу. Виріб має оптимальний набір функцій для марафонського бігу: розрахунок витрат енергії і спалювання жиру. ..
ціна 1 599 грн
Пульсометр на руку BEURER PM 18 володіє водонепроникними властивостями і витримує занурення на глибину до 50-ти метрів, проте натискання кнопок під водою порушить герметичні властивості приладу. Вимірювання пульсу під водою так само не проводяться, в зв'язку з неможливістю передачі сигналу. Виріб має вбудований датчик активності і підрахунку кроків з можливістю щоденного скидання показників...