Каталог товарів
фільтр

Пульсоксиметри

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
WayForPay
Тільки ONLINE
Сенсор SpO2 педіатричний (для монітора G1B)
ціна 1 853 грн 2 842 грн
Увага! Ціна дійсна лише за умови придбання в інтернет-магазині та вибору способу оплати Pay via WayForPay Акція діє допоки акційний товар є в наявності, уточнюйте у оператора бажаний розмір, модель і колір. Упакування виробу може відрізнятися від представленого на малюнку залежно від партії постачання виробником. Сенсор Heaco SC-SPO2 для монітора пацієнта серії G1B – датчик для підключення ..
ціна 1 417 грн
Пульсоксиметр MD300C23 призначений для безперервного неінвазивного вимірювання ступеня насичення киснем гемоглобіну артеріальної крові (сатурації), частоти пульсу і індексу перфузіі.Сатурація (насичення) киснем - процентне відношення кількості пов'язаного з киснем гемоглобіну (HbO2) до загальної кількості в крові гемоглобіну (Hb). Багато респіраторних захворювань можуть вести до зниження сатурації..
ціна 1 679 грн
Наручний пульсометр BEURER PM 26 володіє водонепроникними властивостями і витримує занурення на глибину до 50-ти метрів, проте натискання кнопок під водою порушить герметичні властивості приладу. Вимірювання пульсу під водою так само не проводяться, в зв'язку з неможливістю передачі сигналу. Виріб має оптимальний набір функцій для марафонського бігу: розрахунок витрат енергії та спалювання ж..