Каталог товарів
фільтр

Універсальні масажери

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 125 грн
Масажний голчастий м'ячик розміром 9 см застосовується при лікувальному і профілактичному масажі, реабілітаційній терапії після травм і операцій на будь-яких частинах тіла. М'ячик покритий м'якими округлими шипами, що забезпечують масажний ефект.ВЛАСТИВОСТІ МАСАЖЕРА:Простота і безпека у використанні робить його універсальним як для дорослих так і для дітей.Поверхня голчастого м'яча, має заокруглен..
Новинка!
M'яч масажний діаметр 9 см Olvi 08116
ціна 125 грн
М'яч масажний має голчасту поверхню. З допомогою на рефлекторні зони, надає точковий масаж. Цей спортивний тренажер дозволяє покращити кровообіг, зміцнює м'язи. Також має загальнооздоровчий ефект.Застосування:лікування і профілактика плоскостопості;масаж рефлексогенних зон (реабілітація після травм і операцій, розвиток дрібної моторики, в тому числі реабілітація після інсульту);оздоровча та лік..
Новинка!
Подвійний масажний м'яч з шипами Olvi 10010
ціна 195 грн
Найефективніше його застосування - це масаж стоп. Сидячи дуже зручно масажувати внутрішній і зовнішній склепіння стопи. Під час масажу м'язи добре опрацьовуються, і приємне відчуття в стопах залишається і після. Подвійний масажер в міру твердий, але при натисканні із зусиллям - прогинається.Для масажу спини і рук його також можна застосовувати. Можна використовувати цей масажер і для антицелюлітно..
ціна 90 грн
Показання для використання м'яча голчастого ОM-108: Синдром хронічної втоми; Нейродистрофічні синдроми; Постіммобілізаційні контрактури різної локалізації; Стресові стани; Напруження й спазми м'язів. Дія: Масажна та стимулювальна дія; Зменшує біль і покращує тонус м'язів; М'яч ОM-108 поліпшує кровообіг і прискорює обмінні процеси в тканинах; Підвищує стійкість до стресів. ..
ціна 119 грн
Масажер-рукавичка призначений для масажу і самомасажу різних частин тіла (обличчя, шия, голова, кінцівки, спина). Зручний і простий у застосуванні. Одягніть його на руку і просто м'якими масажними рухами масажуйте проблемні ділянки. Завдяки такому масажеру шкіра знову набуде гладкісті і пружності. Особливо ефективний він для великих м'язових груп.Функції:поліпшення кровообігузбільшення відтоку лім..
ціна 68 грн
Показання для використання м'яча голчастого ОM-106: Синдром хронічної втоми; Нейродистрофічні синдроми; Постіммобілізаційні контрактури різної локалізації; Стресові стани; Напруження м'язів різної локалізації. Дія: Масажна дія на м'язи; Ефективний засіб рефлексотерапії; Зменшує біль і покращує тонус м'язів; Покращує кровопостачання та обмін речовин у місці використання; ..
ціна 146 грн
Роликовий масажер призначений для масажу і самомасажу різних частин тіла (обличчя, шия, голова, кінцівки, спина). Зручний і простий у застосуванні. Два ролика активно покращують мікроциркуляцію крові в зоні застосування і активізують роботу м'язів. Такий масажер послужить надійною профілактикою целюліту, поверне шкірі здоровий колір, гладкість і пружність.Функції:поліпшення кровообігузняття втоми,..
ціна 134 грн
Показання для використання м'яча голчастого ОM-110: Постіммобілізаційні контрактури різної локалізації; Нейродистрофічні синдроми; Напруження м'язів різної локалізації; Синдром хронічної втоми. Дія: Масажна й рефлексогенна дія на м'язи; М'яч ОM-110 зменшує біль і втому в м'язах; Покращує кровопостачання та обмін речовин; Сприяє відновленню нервових закінчень; Зменшує вплив..
ціна 83 грн
Показання для використання м'яча голчастого ОM-107: Синдром хронічної втоми; Нейродистрофічні синдроми; Постіммобілізаційні контрактури різної локалізації; Стрес, напруження, дратівливість; Напруження м'язів різної локалізації. Дія: Масажна дія; Ефективний засіб рефлексотерапії; Зменшує біль і покращує тонус м'язів; Поліпшує кровопостачання та прискорює обмінні процеси; ..
ціна 353 грн
Роликовий масажер-рукавичка призначений для масажу і самомасажу різних частин тіла (обличчя, шия, голова, кінцівки, спина). Зручний і простий у застосуванні. Одягніть його на руку і просто м'якими масажними рухами масажуйте роликами проблемні ділянки. Завдяки такому масажеру шкіра знову набуде гладкісті і пружності. Особливо ефективний він для великих м'язових груп.Функції:поліпшення кровообігузбі..
ціна 506 грн
Голчасті м'ячі з ручками - це ефективний масажер для масажу і самомасажу. М'яка рельєфна поверхня покращує кровообіг в місці застосування, відновлює чутливість пошкоджених нервових закінчень. Підходить для загального зміцнюючого і антицелюлітного масажу. Особливо ефективні такі масажери для великих м'язових груп. Вони забезпечують зменшення болю, зняття втоми, поліпшення обміну речовин і кровообіг..
ціна 120 грн
Показання для використання м'яча голчастого ОM-109: Синдром хронічної втоми; Нейродистрофічні синдроми; Постіммобілізаційні контрактури різної локалізації; Стрес; Напруження й спазми м'язів. Дія: Масажна та стимулювальна дія; Зменшує біль і покращує тонус м'язів; М'яч ОM-109 поліпшує кровообіг; Прискорює обмінні процеси в тканинах; Підвищує стійкість до стресових ситуаці..
ціна 129 грн
Масажер OМ-526 призначений для масажу і самомасажу різних частин тіла (обличчя, шия, голова, кінцівки, спина). Зручний і простий у застосуванні. Два ролика активно покращують мікроциркуляцію крові в зоні застосування і активізують роботу м'язів. Функції:поліпшення кровообігу,збільшення потоку лімфизняття втоми, больового синдромуантицелюлітна діярозслабляюча та тонізуюча діяпідвищення еластич..
ціна 60 грн
Показання для використання м'яча голчастого ОM-105: Синдром хронічної втоми, стресові стани; Нейродистрофічні м'язові синдроми; Напруження м'язів різної локалізації; Постіммобілізаційні контрактури різної локалізації. Дія: Створює ефект масажу; Забезпечує зменшення болю й втоми в м'язах; Виріб ОM-105 покращує кровообіг та обмінні процеси в організмі; Сприяє відновленню нерво..
ціна 599 грн
Опукла поверхня покрита твердими пластиковими масажними елементами. Вони являють собою диски з невеликими загостреними виступами, призначеними для стимуляції біологічно активних точок шкіри. Подушка виконана з безпечних для здоров'я, гіпоалергенних матеріалів. Використовувати подушку можна декількома способами. Найчастіше її застосовують для підкладання під шию або вигин попереку. Також, іноді її ..
Новинка!
23
3
Масажер для шийно-комірної зони Medisana NMG 850
ціна 5 490 грн
Массажер Medisana NMG 850 ефективний як засіб профілактики шийного остеохондрозу, ревматизму та радикуліту. Також, з його допомогою можна успішно лікувати такі невралгічні порушення як защемлений або застуджений нерв у ділянці шиї та верхній частині спини. Головною перевагою NMG 850 silver, при лікуванні невралгічних захворювань, є функція, що прогріває, забезпечена інфрачервоним випромінюванням, ..
Новинка!
Масажер ручний Medisana HM 886
ціна 1 690 грн
Пропонує різні масажні насадки для ефективного точкового масажу. Можна посилити масажний ефект шляхом включення інфрачервоного світла та тепла. Для ефективної роботи масажера HM 886 тут реалізовано 2 режими.На корпусі пристрою зручно розташовані механічні перемикачі, за допомогою яких ви зможете підібрати 1 з 2 можливих режимів.Основною опцією тут є вібромасаж, який на належному рівні пропрацює вс..
Новинка!
Ручний масажер для тіла Medisana HM 630
ціна 2 299 грн
З ручним масажером HM 630 можна побалувати всі частини тіла бадьорим роликовим масажем. Приємний вібраційний масаж сприяє циркуляції крові. На вибір три рівні інтенсивності, а додаткова масажна головка використовується для зняття глибшої напруги та розслаблення тригерних точок.Особливості:Підбадьорливий вібраційний та роликовий масаж всього тіла.Багатофункціональний: на ногах, плечах, шиї, руках, ..
Новинка!
23
3
Ручний акумуляторний масажер для тіла та м'язів Medisana MG 150
ціна 4 999 грн
Глибокий масаж тканин для активації м'язів і сприяння їх регенерації.Масажер MG 150 Mini призначений для самомасажу різних частин тіла. Має 5 рівнів вібрації для глибокої стимуляції м'язів і 6 насадок для різноманітних масажних ефектів. Завдяки чому можна виконувати розслаблюючий масаж для відновлення різних груп м’язів і гарного самопочуття всього тіла.Масажер має ергономічну силіконову ручку, як..
Новинка!
23
3
Ручний акумуляторний масажер для тіла та м'язів Medisana MG 500 Pro
ціна 5 990 грн
Ручний масажер MG 500 Pro призначений для самомасажу різних частин тіла, має невелику вагу та ергономічну форму для легкого та комфортного використання. Він має 3 потужні рівні вібрації для глибокої стимуляції м’язів і 4 насадки для масажних головок різної форми для різноманітних масажних ефектів.За допомогою масажера для м'язів MG 500 Pro Ви зможете самостійно провести ефективний та корисний маса..
Новинка!
Масажер ручний Medisana ITM
ціна 3 199 грн
Масажер, що постукує з інфрачервоним випромінюванням ITM. Масаж дії, що постукує, із застосуванням інфрачервоного випромінювання для ефективного розслаблення, оснащений зручною ручкою і двома великими масажними головками.Робота цього спеціального масажера ґрунтується на принципі масажу, що постукує. Обидві масажні головки стосуються масажованих частин тіла і уривчасто рухаються з частотою від 2 00..
Новинка!
Ручний вібраційний масажер Medisana HM 645
ціна 2 990 грн
Ручний масажер HM 645 використовується для зменшення м'язового болю, поліпшення кровообігу, зняття болю в суглобах після важкого тренування або тривалої фізичної роботи.Ергономічна конструкція з довгою ручкою дозволяє використовувати масажер з максимальним комфортом. Плавним регулятором швидкості Ви можете змінювати інтенсивність вібрації масажної головки в залежності від ефекту, якого хочете дося..
ціна 990 грн
Показання до застосування балансувальної подушки OS-001: Сколіоз; Радикуліт; Нестабільність хребта; Артроз, коксартроз, гонартроз суглобів; Артрит, ревматизм, профілактика геморагічних запалень; Слабкі м'язи хребта й суглобів. Дія: Масаж опорної поверхні; Зміцнення суглобово-м'язового апарату хребта та суглобів; Тренуванн..
ціна 476 грн
Модель ОS-010 можуть використовувати люди з обмеженими можливостями, у період післяопераційної реабілітації та для профілактики стану фізичного здоров'я в літньому віці. Показання для використання масажера ОS-010: М'язові спазми, напруження, болючі точки; Артрози, артрити суглобів; Холодні суглоби пальців рук і ніг; М'язова контрактура; Посттравматична й післяопераційна реабілітація...