Каталог товарів
фільтр

Протипролежневі системи

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 499 грн
Експлуатація Перед застосуванням коло дезінфікують шляхом занурення виробу в 1% за масою розчин хлораміну за температури не нижче плюс 18 °С на 30+5 хвилин. Після дезінфекції виріб промивають проточною водою. Протягом доби коло повинен витримувати не більше трьох дезінфекцій. Наповнити коло повітрям та щільно закрутити ковпачок. Максимальні навантаження на коло 100 кг. Максимальний годину навантаж..
ціна 2 199 грн
Коміркові протипролежневі матраци, складаються з невеликих комірок висотою 7 см.. Пневматичний компресор, подаючи та випускаючи в окремі групи комірок (як правило у шаховому порядку) повітря, змінює тиск тіла на поверхню матраца. Коміркові матраси більше підходять для профілактики та лікування пролежнів 1-2 стадії. І для пацієнтів з вагою до 130 кг. Принципом дії матраців є повітряна флотація. ..
ціна 7 899 грн
Секційний матрац з компресором застосовується в профілактичних цілях і лікування пролежнів 1-3 ступеня, коли пацієнт тривалий час змушений перебувати в лежачому положенні.Основні переваги:висота матраца 11,5 см дозволяє ефективніше розподілити тиск від ваги користувачазмінний тип роботи компресора (А / В) дозволяє накачувати осередку матраца через одну, створює ефект масажу м'яких тканин, який спр..
Новинка!
23
3
Протипролежневий секційний матрац Gi-emme TKS2012B
ціна 5 190 грн
Протипролежневий секційний матрац Gi-emme TKS -2012 B – це розробка італійської компанії Gi-emme S.R.L., провідного виробника протипролежневих систем в Італії. Профілактика та лікування пролежнів 1-4 ступеня, як у стаціонарі, так і вдома, у пацієнтів з ураженнями опорно-рухового апарату та центральної нервової системи, важкими соматичними захворюваннями, що супроводжуються тривалими вимушеними нер..
Новинка!
Протипролежневий комірчастий матрац Gi-emme CODICE 5 GMA.5 + GM3300/T
ціна 1 899 грн
Протипролежневий комірчастий матрас CODICE  5 GMA.5 + GM3300/T  – для профілактики та лікування пролежнів 1-2 ступеня, як у стаціонарі, так і в домашніх умовах, у пацієнтів з ураженнями опорно-рухового апарату та центральної нервової системи, важкими соматичними захворюваннями, що супроводжуються тривалими вимушеними нерухомими положеннями тіла.Протипролежнева система складається з двох ..
ціна 299 грн
Круг помаранчевого кольору нагадує гумову камеру, накачану повітрям. Спосіб застосування Надмухують ротом або велосипедним насосом і поміщають під ділянку тіла, на яку у хворого максимальне навантаження, таким чином, щоб отвір кола була під цією ділянкою. Особливості Підкладний круг встановлюється під сідницями, лопатками або крижами таким чином, щоб пошкоджена частина м'яких тканин була..
Новинка!
23
3
Матрац ортопедичний для лікування пролежнів ADL CLINISAN 100400
ціна 13 550 грн
Інноваційний статичний матрац складається з нижнього жорсткого каркаса (піддон із боковою стабілізацією) і ще 2 шарів пінополіуретану різної щільності: внутрішній більш жорсткий шар поділений на куби, які рівномірно розподіляють вагу пацієнта, верхній м’який шар створює комфортні умови під час перебування в ліжку. Завдяки такій системі матрац ніби охоплює тіло людини та утримує її у стані, схожому..
Новинка!
23
3
Матрац ортопедичний для профілактики пролежнів ORTHOCARE 100726-DIN597-EASY
ціна 6 600 грн
Ортопедичний протипролежневий матрац дозволяє провадити ефективну профілактику та лікування початкових проявів трофічних порушень у м’яких тканинах. Проста й ефективна конструкція з пінополіуретану: щільний нижній шар дозволяє виробу добре утримувати форму, а більш м’який верхній шар створює комфортні умови для пацієнта. Поздовжні розрізи на верхньому шарі допомагають мінімізувати деформацію верхн..
Новинка!
23
3
Матрац ортопедичний стандартний ADL EASY MAT 100700-EASY-MAT
ціна 4 700 грн
Класичний ортопедичний матрац, який може застосовуватися як в умовах лікувальних закладів для профілактики пролежнів (у тому числі як додатковий до компресійних матрасів), так і у звичайному житті. Високоякісна пружна поліуретанова пінна основа матраца (RG 35) відмінно повторює контури тіла людини та дозволяє уникати надмірного тиску на типові ділянки (зону лопаток, сідниці, лікті, п’ятки тощо). Ц..
Новинка!
23
3
Матрац протипролежневий зі змінним тиском трубчастої структури ADL ARSOS LIGHT 111500-DL-WDS
ціна 67 750 грн
Унікальна запатентована конструкція з ядром секції з пінополіуретану. Цей великий матрац із комбінованими трубчастими поперечними комірками може використовуватися навіть за відсутності живлення: в такому випадку пацієнт перебуватиме на пінополіуретановій основі, яка становить нижню частину виробу, до відновлення енергопостачання. Висота основи 11,5 см дозволяє це робити з достатнім комфортом. Верх..
Новинка!
23
3
Матрац протипролежневий зі змінним тиском трубчастої структури ADL SOFT AIR SIMPLEX WDS 110470-WDS
ціна 18 950 грн
Секційний компресійний матрац для ефективної боротьби з пролежнями легкого та середнього ступеня. Можна застосовувати у двох режимах: статичному, коли всі секції надуті рівномірно, і динамічному, коли тиск у секціях змінюється через одну, за моделлю АВ. Тиск змінюється кожні 10 хвилин (заводське налаштування). У динамічному режимі тиск матраца на тіло пацієнта поперемінно знижується, що дозволяє..
Новинка!
23
3
Матрац протипролежневий зі змінним тиском трубчастої структури ADL SOFT AIR WDS 110400-WDS
ціна 25 450 грн
Ефективний протипролежневий матрац, який можна застосовувати при різних стадіях пролежнів, від легкої до важкої. Може застосовуватися в статичному або динамічному режимі. У статичному всі секції матраца надуті однаково, і рівень тиску в них не змінюється. У динамічному зміна тиску в секціях відбувається за моделлю АВС. Цикл зміни тиску регулюється залежно від стадії пролежнів із періодом від 5 до ..
ціна 1 599 грн
Профилактика и лечение пролежней 1-2 степени.Рекомендован для людей с низким риском возникновения пролежней.Прочная основа матраса выполнена из гипоаллергенного поливинилхлорида толщиной 0,3 мм. Легко чистится и дезинфицируется.Компрессор попеременно наполняет ячейки матраса воздухом, создавая эффект массажа.Уровень давления регулируется в зависимости от веса пользователя.      &nbs..
ціна 1 699 грн
Противопролежневый ячеистый матрас с компрессором рекомендован для людей с низким риском возникновения пролежнейРегулярное использование способствует профилактике и лечению пролежней пролежневых ран до 2 степени включительноМатрац сделан из поливинилхлорида, легко подвергается гигиенической обработкеПериодическое наполнение воздухом разных участков полотна матраса создает эффект легкого массажа, у..
ціна 24 999 грн
Ортопедический матрас с эффектом памяти «VISCOFLEX» подходит для использования в домашних и больничных условиях, пожилым людям, а также в период реабилитации после тяжелых травм, инсультов, инфарктов и т.д.Подходит для людей со средним и высоким риском возникновения пролежней по шкале Брадена/Нортона.Матрас состоит из двухслойной пены разной плотности: верхний слой пена с эффектом памяти и плотнос..
ціна 1 199 грн
Оптимальное соотношение цены и качестваЛегко подвергается гигиенической обработкеОбеспечивает профилактику и лечение пролежневых ран 1–2 степениЭффект массажа за счет периодического наполнения воздушным компрессором различных участков матраcаРаботает с компрессорами большинства производителейЗащита от короткого замыканияМожно использовать в домашних и клинических условияхСоответствует нормам ЕСГар..
ціна 699 грн
Непромокаемый «дышащий» чехол для противопролежневого матраса секционного типаПрочный, гипоаллергенный материал: поливинилхлорид и нейлонПросто надевается, застегивается, легко чистится..
ціна 4 999 грн
Удобный и практичный матрас.Разделён на 4 секции, что позволяет использовать матрас на 2-х или 4-х секционных функциональных кроватях.Матрас состоит из двухслойной основы: верхний слой –  поролон с высотой 5 см, а нижний слой – кокосовая основа с высотой 2 см.В комплекте водонепроницаемый и огнеупорный чехол.Прост в очистке: матрас чистится мыльным раствором или дезинфицирующими средствами, которы..
ціна 2 499 грн
Противопролежневый ячеистый матрас с компрессором обеспечивает эффективную профилактику и лечение пролежней 1–2 степени.Матраc сделан из поливинилхлорида, удобен в эксплуатации.Компрессор наполняет разные участки матраса воздухом, создает эффект массажа, который улучшающего кровообращение.Функция статического давления позволяет ассистенту выполнить медицинские процедуры быстро и легко.Благодаря ми..
ціна 999 грн
Ортопедическая подушка для сидения с гелевым наполнителем.Можно использовать в автомобиле, инвалидном кресле, коляске, обычном кресле или стуле.Способствует равномерному распределению давления и обеспечивает комфорт для пользователя.Снижает риск возникновения пролежней.В комплекте: «дышащий» и водостойкий чехол из полиуретана. Легко поддается чистке...
ціна 1 990 грн
Двойной ячеистый матрас с компрессором для профилактики и лечения пролежней 1-2 степени.Двойная конструкция матраса обеспечивает усиленную поддержку и комфорт для пользователя.Матрас равномерно распределяет вес пациента, предотвращая возникновение пролежней.Основа матраса выполнена из неаллергенного и нетоксичного поливинилхлорида. Легко моется и чистится.Компрессор попеременно наполняет ячейки ма..
ціна 2 199 грн
Двойной ячеистый матрас без компрессора для профилактики и лечения пролежней 1-2 степени.Двойная конструкция матраса обеспечивает усиленную поддержку и комфорт для пользователя.Матрас равномерно распределяет вес пациента, предотвращая возникновение пролежней.Основа матраса выполнена из неаллергенного и нетоксичного поливинилхлорида. Легко моется и чистится.Прочный и долговечный матрас.Максимальная..
ціна 4 999 грн
Не пропускает влагу. Внутренний наполнитель матраса – поролон, толщиной 80 мм, а внешне матрас обшит качественным кожзаменителем.Простота очистки. Матрас чистится мыльным раствором или дезинфицирующими средствами, которые содержат не более 60% спирта.Предназначен для использования на функциональной кровати...
ціна 5 999 грн
Не пропускает влагу. Внутренний наполнитель матраса – поролон, толщиной 88 мм, а внешне матрас обшит качественным кожзаменителем.Простота очистки. Матрас чистится мыльным раствором или дезинфицирующими средствами, которые содержат не более 60 % спирта.Предназначен для использования на функциональной кровати...