Каталог товарів
фільтр

Еспандери і тренажери

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 480 грн
ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯперіод реабілітації після травм;необхідність профілактики загострень запально-дегенеративних захворювань;периферичні нейропатії (тунельний синдром);ризик травмування зап’ястка при заняттях спортом, виробничих навантаженнях на суглоб (для зміцнення рук і профілактики травм).ПРИНЦИП ДІЇПри запуску завдяки гіроскопічному принципу роботи маятника всередині тренажер ніби «вирив..
ціна 194 грн
Показання для використання: Для реабілітації пальців руки; У разі артриту, тендиніту, тенісного ліктя; Синдром зап'ястного каналу; Для відновлення після травм, переломів; Для розвитку дрібної моторики кисті та пальців рук. Дія й переваги: Сприяє швидкому відновленню після різних травм; Зміцнює м'язи рук і передпліччя; Просто ви..
ціна 380 грн
М'яч силіконовий - один з найпростіших масажерів-еспандерів для розробки і зміцнення пальців, м'язів кисті та передпліччя. Просто працюючи рукою, стискаючи його в долоні, ви розвиваєте кистьові суглоби, покращуєте кровообіг, тренуєте м'язи кисті.Результатом занять з такого роду массажерами є збільшення сили хвату і обсягу м'язової системи передпліч, поліпшення кровообігу. Він рекомендується до вик..
ціна 194 грн
Показання для використання: Для реабілітації пальців руки; У разі артриту, тендиніту, тенісного ліктя; Синдром зап'ястного каналу; Для відновлення після травм, переломів; Для розвитку дрібної моторики кисті та пальців рук. Дія й переваги: Сприяє швидкому відновленню після різних травм; Зміцнює м'язи рук і передпліччя; Просто ви..
ціна 194 грн
Показання для використання: Для реабілітації пальців руки; У разі артриту, тендиніту, тенісного ліктя; Синдром зап'ястного каналу; Для відновлення після травм, переломів; Для розвитку дрібної моторики кисті та пальців рук. Дія й переваги: Сприяє швидкому відновленню після різних травм; Зміцнює м'язи рук і передпліччя; Пр..
ціна 88 грн
Показання для використання кистьового еспандера: Для зміцнення м'язів кистей рук; У разі малорухливого способу життя; У випадку слабкої рухової активності кистей; Напруження м'язів різної локалізації; За наявності синдрому хронічної втоми; У разі постійного стресового стану. Дія й переваги: Прекрасний масажер для рук; Відновлює..
ціна 88 грн
Показання для використання кистьового еспандера: Для прискорення процесу відновлення після травм й операцій верхньої кінцівки; У разі малорухливого способу життя; У випадку слабкої рухової активності кистей; Напруження м'язів різної локалізації; За наявності синдрому хронічної втоми; У разі постійного стресового стану. Дія й переваги: ..
ціна 220 грн
Показання до застосування кистьового еспандера середньої жорсткості: Розробка рухів пальців після операцій і травм; У період відновлення після інсульту; При слабкій чутливості і рухової активності кистей; Напруга м'язів різної локалізації; При синдромі хронічної втоми; При стресових станах. Дія: Рефлексогенна і масажна дія; Тренує дріб..
ціна 299 грн
2 еспандери за ціною 1!Еспандер кистьовий Ridni Relax із м якими ручками призначено для тренування рук і кистей. Еспандер виконано з високоякісних матеріалів, які гарантують безпеку й тривалість використання. Завдяки його формі він чудово лягає в руку, забезпечуючи впевнену хватку, що сприятливо впливає на ефект від вправ. Також він відмінно підходить як для силового тренування, так і для реабіліт..
ціна 99 грн
Багатофункціональний ефективний тренажер для опрацювання м'язів кисті та передпліч. Подібний вид спортивного інвентарю застосовується для всіх категорій людей, яким важлива сила хвата та розвинені м'язи передпліч. Тренажер має невеликі розміри, завдяки чому його можна взяти із собою у поїздку. Снаряд посилює кровообіг та покращує працездатність суглобів пальців та кистей.особливості:матеріал: ПВХ;..
ціна 185 грн
Кистьовий еспандер голчастий - це найпростіший і дієвий масажер для розробки і зміцнення пальців, м'язів кисті та передпліччя. Просто працюючи рукою, стискаючи його в долоні, ви розвиваєте кистьові суглоби, покращуєте кровообіг, тренуєте м'язи кисті. Особливо корисно використовувати такий масажер при захворюваннях суглобів, судин. Ефективний він для людей, які страждають безсонням і всім, хто хоче..
ціна 704 грн
Показання для використання: Для відновлення після травм та інсультів; У разі порушеної координації; Для корекції постави; Для розробки м'язів і їхньої функціональності. Дія й переваги: Покращує координацію рухів; Повертає тонус усім м'язам тіла; Розвиває гнучкість, рухливість та силу; Заняття з латексною стрічкою відбуваються за особливою методикою; Матеріал стрічки — нату..
ціна 933 грн
Показання до застосування еспандера «Моторика-3»: Артроз, коксартроз, остеоартроз суглобів кисті; Артрит, ревмато; Парези кисті; Тунельний синдром; Розвиток дрібної моторики у дітей; Спортивне тренування пальців. Дія: Зміцнення суглобово-м'язового апарату кисті; Покращення припливу синовіальної рідини до суглобів; Покр..
ціна 933 грн
Показання до застосування сітчастого еспандера «Моторика-2»: Артроз, коксартроз, остеоартроз суглобів кисті; Артрит, ревмато; Парези кисті; Тунельний синдром; Розвиток дрібної моторики у дітей; Спортивне тренування пальців. Дія: Зміцнення суглобово-м'язового апарату кисті; Покращення припливу синовіальної рідини до суглобів;..
ціна 220 грн
Показання до застосування кистьового еспандера високої жорсткості: Розробка рухів пальців після операцій і травм; У період відновлення після інсульту; При слабкій чутливості і рухової активності кистей; Напруга м'язів різної локалізації; При синдромі хронічної втоми; При стресових станах. Дія: Рефлексогенна і масажна дія; Тренує..
ТОП продажу!
Еспандер кистьовий Ортоспорт Light OS-013Y Ortosport
ціна 220 грн
Показання для використання кистьового еспандера низької жорсткості: Розробка рухливості пальців після травм та операцій; Період відновлення після інсульту; Слабка чутливість; Слабка рухова активність кистей; Напруження м'язів різної локалізації; Синдром хронічної втоми; Стресові стани. Дія: Масажна та рефлексогенна дія; ..
ціна 212 грн
Показання до застосування еспандера "Junior": Слабкі м'язи хребта й суглобів; Артроз, коксартроз, гонартроз, остеохондроз суглобів; Артрит, ревматит, тренування вестибулярного апарату; Нестабільність суглобів, схильність до вивихів і підвивихів; Посттравматична та післяопераційна реабілітація. Дія: Зміцнення суглобово-м'язового апарату хре..
ціна 229 грн
Показання до застосування еспандера "Standart": Слабкі м'язи хребта й суглобів; Артроз, коксартроз, гонартроз, остеохондроз суглобів; Артрит, ревматит, тренування вестибулярного апарату; Нестабільність суглобів, схильність до вивихів і підвивихів; Посттравматична та післяопераційна реабілітація. Дія: Зміцнення суглобово-м'язового апарату х..
ціна 299 грн
Еспандер для пальців рук буде корисним для людей, які проходять лікування наслідків травм, інсульту, больових синдромів при остеохондрозі, а так само післяопераційного періоду. Еспандер Ridni Relax покращує моторику і координацію пальців. Принцип дії: Еспандер надягають на кожен палець руки. Розтягуйте еспандер пальцями однієї руки, вставивши їх в отвори в еспандері Характеристики: Тип: еспандер д..
ціна 249 грн
Еспандер-м‘ячик - є найпростішим і в той же час популярним тренажером. Він чимось схожий на популярний кільцевий еспандер, але має однакову круглу форму з усіх боків, тобто у вигляді кульки. Принцип його роботи такий же, все що вам потрібно, це взяти його в руку і стискати кисті рук. Даний еспандер ви зможете носити з собою навіть в кишені, а займатися з ним можна де завгодно: вдома, на роботі, в ..
ціна 299 грн
Еспандер-м ячик - є найпростішим і в тієї ж годину популярними тренажером. Він чимось схожий на популярний кільцевий еспандер, альо має однакову круглу форму з усіх боків, тобто у вигляді кульки. Принцип його роботи такий же, все що вам потрібно, це взяти його в руку і стискати кисті рук. Даний еспандер ви зможете носити з собою навіть в кишені, а займатися з ним можна де завгодно: вдома, на робот..
ціна 299 грн
Еспандер-м‘ячик - є найпростішим і в той же час популярним тренажером. Він чимось схожий на популярний кільцевий еспандер, але має однакову круглу форму з усіх боків, тобто у вигляді кульки. Принцип його роботи такий же, все що вам потрібно, це взяти його в руку і стискати кисті рук. Даний еспандер ви зможете носити з собою навіть в кишені, а займатися з ним можна де завгодно: вдома, на роботі, в ..
ціна 499 грн
Еспандер кистьовий Ridni Relax - є ефективним тренажером для кисті руки та передпліччя. Зроблено в формі секатора, дуже зручно лягає в руку, має функцію регулювання навантаження. Еспандер використовують для підготовки руки до силових навантажень, реабілітації рук після різних травм, в профілактиці атрофії м'язів. Застосування даного тренажера не вимагає додаткових знань і не забирає багато часу. К..
ціна 180 грн
Показання до застосування диска здоров'я: Тренажер для простих, доступних занять в домашніх умовах; Для членів сім'ї різного віку та комплекцій; Диск здоров'я має вагу всього 1,1 кг; Максимально допустима вага користувача 160 кг. ..