Каталог товарів
фільтр

Тонометри механічні

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 644 грн
Особливості механічного вимірювача тиску Little Doctor LD-60 Можливість виміряти тиск самостійно завдяки стетоскопу, вбудованому в манжету. Велика манжета дозволяє використати апарат людям великої комплекції. Гіпоалергенний матеріал манжета запобігає появі алергічних реакцій. Показання до застосування Тонометр артикул LD-60 використовують для регулярного виміру кров’яного тиску, щоб вчасн..
ціна 570 грн
Переваги тонометра Little Doctor LD-71А: Міцна та надійна нейлонова манжета з фіксуючим металевим кільцем для окружності плеча 25-36 см; Пневмокамера виготовлена ​​за безшовною технологією; Індивідуальна вінілова сумочка; Сітчастий фільтр зворотнього клапану нагнітача попереджує засмічення приладу пилом; Металевий надійний повітряний голчастий клапан з плавним регулюванням скидання тиск..
ціна 562 грн
Переваги тонометра Little Doctor LD-71: Міцна та надійна нейлонова манжета з фіксуючим металевим кільцем для окружності плеча 25-36 см; Пневмокамера виготовлена за безшовною технологією; Індивідуальна вінілова сумочка; Сітчастий фільтр зворотнього клапану нагнітача попереджує засмічення приладу пилом; Металевий надійний повітряний голчастий клапан з плавним регулюванням скидання тиску; Д..
ціна 701 грн
Кожна з манжет наділена гіпоалергенними властивостями, так як до складу не входить латекс. Тонометр має міцну і довговічну конструкцію. Переваги механічного тонометра LD-80: Наявність 3-х дитячих манжет різного розміру; Великий зручний циферблат; Виріб забезпечений голчастим клапаном, який дозволяє плавно регулювати скидання тиску. Технічні характеристики тонометра: Виробник: L..
ціна 840 грн
Опис тонометра Paramed Comfort:Довга манжета для обхвату плеча від 22 до 42 см підходить для будь-якої статури.  Манжета виготовлена ​​з міцного матеріалу, стійкого до зносу (нейлон і поліестер).  Цілісна довга липучка забезпечує надійну фіксацію і щільне прилягання до руки.Петля для стетоскопа - зручна деталь, яка дозволяє закріплювати головку на манжеті.  Цей просто елемент мінімі..
ціна 695 грн
Можливості тонометра Paramed Classic Якщо ви шукаєте максимально простий тонометр, який вимірює артеріальний тиск з високою точністю, зупиніть вибір на Paramed Classic! У комплект з апаратом входить нейлонова сумка для зберігання і професійний стетоскоп. Точність приладу підтверджена клінічними дослідженнями, його якість відповідає європейським стандартам. манжета (22-32 см) з ПВХ з до..
Новинка!
Механічний тонометр B.Well Standart WM-62S
ціна 619 грн
B.Well WM-62S - класичний механічний тонометр для вимірювання артеріального тиску зі стетоскопом в комплекті.Манометр WM-62S виконаний в металевому корпусі, міцний нагнітач з латексу оснащений захисним фільтром, захистить нагнітач від пилу - точний результат без перешкод, клапан нагнітача з плавним випуском повітря забезпечує комфорт у використанні.Манжета для руки з обхватом 25-40 см відрізняєтьс..
ціна 379 грн
Складова частина механічного тонометра. Ця манжета великого розміру, призначено для руки з окружністю від 38 до 46 см. Цей товар належить до категорії з підвищеною зносостійкістю, його розраховано на щоденне використання з багаторазовими циклами. Манжета не спричиняє дискомфорту й ефекту стиснення під час нагнітання повітрям. Поверхня приладу приємна на дотик, тканина гіпоалергенна та не спричиняє..
ціна 299 грн
За допомогою цього приладу вимірюється тиск повітря в манжеті тонометра. Манометр універсальний, оскільки роз'єм дає змогу використовувати його в комплекті з іншим медичним обладнанням. Під час виготовлення товару використовують високоякісну сталь з антикорозійним покриттям. Призначено для щоденного використання без обмежень.Характеристикиматеріал: метал..
ціна 999 грн
Механічна модель тонометра Little Doctor LD-100 відноситься до групи професійних настільних приладів для вимірювання артеріального тиску, які вирізняються не лише своєю якістю, але й цікавим нестандартним дизайном. У ньому звичний циферблат манометра вмонтований у основу підставки, у якій можна розмістити манжету і фонендоскоп.У стандартний набір входить високоякісна нейлонова манжета LD Cuff, яка..
Новинка!
Механічний тонометр B.Well Standart MED-62
ціна 689 грн
Манометр MED-62 виконаний у металевому корпусі, міцний нагнітач з латексу оснащений захисним фільтром. Манжета для руки з обхватом 22-42 см вирізняється комфортом і надійністю, її легко вдягнути завдяки залізному кільцю і спеціальному крою з округленим краєм. Щільний нейлон з окантовкою краю, подовжена застібка "велкро", суцільнолита латексна камера - важливі деталі для довгої служби манжети. Меха..
Новинка!
Механічний тонометр B.Well Comfort WM-63S
ціна 619 грн
B.Well WM-63S - класичний механічний тонометр для вимірювання артеріального тиску з вбудованим стетоскопом в комплекті.Манометр WM-63S виконаний в металевому корпусі, міцний нагнітач з латексу оснащений захисним фільтром, захистить нагнітач від пилу - точний результат без перешкод, клапан нагнітача з плавним випуском повітря забезпечує комфорт у використанні. Манжета для руки з обхватом 25-40 см в..
ціна 119 грн
Груша (нагнітач) із механічним клапаном являє собою балон для нагнітання повітря в манжету тонометра, підтримання тиску, а також плавного відведення повітря з неї для вимірювання тиску. Нагнітач виготовлено з високоякісного, безпечного латексу, який забезпечить довгу службу приладу в разі правильного використання.Характеристикиматеріал: латексколір: чорнийКомплектаціягумова грушаметалевий клапан..
ціна 99 грн
Клапан повітряний спускний – це металевий клапан для використання в механічних тонометрах. Виготовлено з блискучого металу, має бічний гвинт для скидання тиску з манжети тонометра.Рекомендації із застосуванняклапан груші тонометра під'єднати до балона кінцем, де розташований ніпельдругий кінець під'єднати до трубки, яка веде до манжетиХарактеристикиматеріал: металгарантія на товар: 12 місяців..
ціна 169 грн
Камера з двома трубками для манжети механічного тонометра (стандартна) призначена для ремонту або заміни застарілої камери тонометра. Пневмокамера для манжети підходить для механічних вимірювачів артеріального тиску будь-якої марки.Характеристикидовжина камери – 21 смширина – 11 смдовжина трубки – 50 смдіаметр трубок – 7 ммматеріал: латексколір: чорний..
Новинка!
Механічний тонометр B.Well Comfort MED-63
ціна 689 грн
Точний та надійний тонометр B.Well MED-63 має манометр із металевим корпусом і зручною шкалою. Манжета для руки з обхватом 22-42 см вирізняється комфортом і надійністю, зроблена зі щільного нейлону з окантовкою краю, має подовжену застібку для міцної фіксації та ергономічний заокруглений край для зручного надягання. Камера манжети виконана з латексу за безшовною технологією. Нагнітач дає змогу ком..
ціна 119 грн
Груша підійде до моделей WM-62S, WM-63S...
ціна 269 грн
Складова частина механічного тонометра, за допомогою якої можна точно вимірювати артеріальний тиск. Ця манжета стандартного розміру для обхвата руки від 31 до 36 см. Цей товар належить до категорії з підвищеною зносостійкістю, його розраховано на щоденне використання з багаторазовими циклами. Манжета не спричиняє дискомфорту й ефекту стиснення під час нагнітання повітрям. Поверхня приладу приємна ..
ціна 229 грн
Для точного вимірювання артеріального тиску в дітей використовують спеціальну дитячу манжету для механічного тонометра, довжина якої варіюється від 18,4 до 26,7 см. Можна застосовувати для руки з окружністю плеча 17-24 см. Манжету розраховано на щоденне використання, вона належить до категорії з підвищеною зносостійкістю.Манжета не спричиняє дискомфорту й ефекту стиснення під час нагнітання повітр..
Новинка!
Манжета для вимірювачів артеріального тиску B.Well серії WM-62S, WM-63S
ціна 249 грн
Манжета для вимірювачів артеріального тиску B.Well серії WM-62S, WM-63S для руки з обхватом 22-42 см відрізняється комфортом та надійністю, її легко надіти завдяки залізному кільцю та спеціальному крою із округленим краєм. Щільний нейлон з окантовкою краю, подовжена застібка "велкро", цільнолита латексна камера - важливі деталі для довгої служби манжети.ОСОБЛИВОСТІ:універсальний розмір для обхват..
ціна 150 грн
Переваги: Ідентичний рідному манометру; Наявність прищіпки для кріплення; Зручність у застосуванні. ..