Каталог товарів
фільтр

Бандажі для дітей

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 260 грн
Проста, ефективна й інтуїтивно зрозуміла конструкція. Може використовуватись як самостійний засіб іммобілізації або в поєднанні з іншими ортезами або із традиційними гіпсовими пов’язками. Опорна муфта виготовлена з матеріалу, який відмінно пропускає повітря й відводить вологу від шкіри, тож дитячі ручки не перегріватимуться й не подразнюватимуться. Муфта добре витримує вагу гіпсової пов’язки й не ..
ціна 425 грн
Бандаж охоплює талію дитини й надійно фіксує ділянку пупка за допомогою знімного пелота з бавовняним покриттям, що не подразнює ніжну шкіру. М’яка еластична тканина добре прилаштовується до фігури малюка. Повітропроникні матеріали не перегрівають тіло, бандаж залишається комфортним у будь-яку пору року. Він надійно фіксується й утримується на місці за допомогою якісних застібок-липучок. Для запобі..
ціна 820 грн
Тутор має роз’ємну конструкцію, і його зручно надівати та знімати навіть у разі важких травм. Чотири металевих ребра жорсткості, які моделюються по здоровій нозі, виключають будь-яку рухливість кінцівки в зоні коліна. Якісні застібки-липучки надійно тримають виріб на місці. Внутрішня поверхня тутора вкрита шаром гіпоалергенної бавовняної тканини, яка добре вбирає вологу й не викликає подразнень на..
ціна 745 грн
Бандаж виготовлений із м’якої гіпоалергенної бавовняної тканини, яка не подразнює ніжну шкіру маляти. Краї оброблені м’яким трикотажем. Численні пластикові ребра жорсткості дозволяють розвести ніжки дитини й утримувати їх в оптимальному положенні. Бандаж добре пропускає повітря та вбирає вологу. Бавовняні наплічні ремінці закріплюються на грудях застібками-липучками. На ніжках бандаж фіксується за..
ціна 3 570 грн
Примітка: перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування та проконсультуватися з фахівцем щодо протипоказань. Ортез складається з жорсткого каркаса, який утримує ушкоджений суглоб у стані спокою, та фіксувальних ременів. Два нерозтяжні ремені прилаштовують ортез до параметрів ноги дитини, два довгі еластичні ремені, які кріпляться до зони п’яти на основі ортеза, посилюю..
ціна 825 грн
Система у вигляді фіксувальних ременів і застібок-липучок. Матеріал системи — бавовна, вона не подразнює ніжну шкіру дитини, не викликає алергічних реакцій і не натирає. Застібки-липучки дозволяють точно відрегулювати довжину стремінець і кут згинання ніжок маляти. Надійна фурнітура виключає травмування малюка через поламки. Ефективна, проста й довговічна конструкція. ОСОБЛИВОСТІ Високий в..
ціна 335 грн
Спінена основа бандажа легка, не перевантажує дитину, але міцна, надійно підтримує шию у правильному положенні. Бавовняний чохол на виробі запобігає виникненню алергічних реакцій і подразнень дитячої шкіри, він м’який і приємний на дотик. Анатомічна форма бандажа дозволяє голові та шиї прийняти максимально зручне та природне положення. Точно регулюється на шиї за допомогою застібок-липучок. ОСО..
ціна 460 грн
Показання до застосування Бандажа (пов'язки) фіксуючого 3011 «Дезо» Дитячого: Іммобілізація верхньої кінцівки після вправляння вивиху плечової кістки; При пошкодженні апарату з'єднання плечового суглоба; При запальних і дегенеративних хворобах в області плечового суглоба. Дія: Бандаж (пов'язка) фіксуючий 3011 «Дезо» Дитячий підтримує плече та плечовий суглоб; Фіксує верхню кінцівк..
ціна 220 грн
Медичні показання до використання бандажа Alkom 3007K: У реабілітаційний період при пошкодженнях променево-зап'ясткового і інших суглобів; При необхідній іммобілізації зап'ястя, п’ястя і в цілому, останній третині верхніх кінцівок. Дія бандажа: Захищає руку від травм і пошкоджень; Запобігає переохолодженню та перегріванню; Допомагає при реабілітації після травм і хірургічних втру..