Каталог товарів
фільтр

Тонометри автоматичні

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 1 600 грн
Прилад для вимірювання кров'яного тиску на плечовій артерії німецького бренду Beurer BR-BM-27-black винятково простий і зручний у застосуванні. За допомогою приладів для вимірювання кров'ю трав'яного тиску на плечовій артерії вимірювання можна здійснювати безпосередньо на висоті серця, що дає змогу отримувати точні результати.Особливості тонометра Beurer (Бойрер):вимірює, зберігає, усереднює ..
ціна 2 705 грн
Особливості тонометра Rossmax X3Прилад накачує манжету по інтелектуальній системі.  Повітря в манжету нагнітається рівно стільки, скільки буде потрібно в конкретному випадку.  Це дозволяє уникнути передавливания плеча і больових відчуттів під час процедури.Унікальна технологія Real Fuzzy забезпечує вищий рівень точності вимірювань артеріального тиску.  Прилад пройшов клінічні дослід..
ціна 1 285 грн
Можливості тонометра Paramed Expert-X:Індикатор аритмії. Якщо прилад помітить порушення ритму серця в тонах, він попередить про це значком у вигляді серця на екрані.Індикатор руху. Прилад попередить, якщо людина рухається під час виміру, і це може вплинути на точність результату.Індикатор тиску. Графічна шкала на екрані показує, наскільки ваш показник відрізняється від норми ВООЗ.Захист кнопок. То..
ціна 1 950 грн
Особливості моделі Rossmax X1Чи включається після натискання однієї кнопки, вимикається автоматично.Точність вимірювань відповідає світовим стандартам якості.Датчик руху зчитує м'язові скорочення і попереджає про те, що пацієнт рухається.  Як відомо, будь-які рухи тіла можуть спотворити результати вимірювання.  При появі відповідного значка на екрані потрібно привести пацієнта в стан спо..
ціна 1 010 грн
Можливості тонометра WR-Х: великий дисплей, на якому чітко видно великі цифри; зручно надягати на зап'ястя та використовувати без сторонньої допомоги; індикатор аритмії попередить, якщо прилад зафіксує відхилення в серцевому ритмі; у пам'яті пристрою зберігаються результати вимірів 2 користувачів (до 90 на кожного); режим "Гість" без збереження даних; фіксація дати та часу вимірів; 5 рокі..
ціна 1 545 грн
Можливості тонометра, що "говорить":Навіщо потрібне озвучування результатів виміру? У звичайних тонометрах всі значення відображаються на екрані, що ускладнює використання людей з поганим зором. Потрібно постійно напружувати очі або спеціально вдягати окуляри. Якщо людина зовсім позбавлена зору, виміряти тиск не вийде без сторонньої допомоги. Голосовий супровід – просте вирішення цієї проблеми. Оз..
ціна 1 075 грн
Характеристики тонометра Paramed One-XВсі тонометри Paramed мають унікальну можливість донакачіванія повітря в манжету - це унікальна функція, розроблена виробником.  Необхідна гіпертонікам, які страждають від регулярно підвищеного тиску.Багато тонометри видають велику похибку на високих значеннях АТ.  Вся справа в тому, що вони розраховані на нагнітання повітря до позначки приблизно в 1..
ціна 1 899 грн
Вбудована функція контролю положення манжети гарантує точність шкірного результату при вимірі тиску. Особливості тонометра Beurer BM 28: вимірює, зберігає, усереднює (усі збережені результати вимірювань, результати вечірніх вимірювань за останні 7 днів і ранкових вимірювань за останні 7 днів) має вбудовану користувальницьку пам'ять – 4х30 вимірювань визначає аритмію універсальна манжета підходить..
ціна 2 399 грн
Просте і зручне вимірювання кров'ю трав'яного тиску! Прилад з сенсорними кнопками для повністю автоматичного вимірювання тиску і пульсу на зап'ясті. Зручне перенесення результатів в програму Beurer HealthManager через комп'ютерний інтерфейс для оптимального моніторингу. Особливості тонометра на зап'ястя Beurer BC 58: вимірює, показує, зберігає, усереднює (усі збережені значення, збережені ранкові..
ціна 1 300 грн
Зручними і надійними портативними приладами можна користуватися завжди і всюди, щоб регулярно контролювати кров'яний тиск. Особливості тонометра на зап'ястя Beurer BC 28: повністю автоматичне вимірювання тиску та пульсу на зап'ясті середнє значення з усіх збережених результатів вимірювання середній результат ранкових і вечірніх вимірювань тиску за останні сім днів чіткий дисплей два блоки по 60 к..
ціна 1 699 грн
Дисплей з чіткими символами і синім підсвічуванням і повністю автоматична процедура вимірювання тиску і пульсу ідеально підходять для регулярного моніторінга. Особливості тонометра на зап'ястя Beurer BC 44: вимірює та показує результати вимірювань визначає аритмію ідентифікує результат вимірювання щодо шкали ризику згідно з класифікацією ВООЗ (Всесвітньої асоціації охорони здоров'я) артеріальної ..
ціна 2 499 грн
Компактна конструкція і чітка індикація для зручного моніторингу кров'ю трав'яного тиску. Особливості тонометра Beurer BM 40: вимірює, зберігає, усереднює (усі записані часові значення ранок/вечір за останні 7 днів) має вбудовану користувальницьку пам'ять – 2х60 вимірювань визначає аритмію має шкалу ідентифікації результату щодо нормального значення артеріального тиску (індикатор ризику) показує ..
ціна 1 600 грн
Прилад для вимірювання кров'ю трав'яного тиску на плечовій артерії німецького бренду Beurer, BM 27 винятково простий і зручний у застосуванні. За допомогою приладів для вимірювання кров'ю трав'яного тиску на плечовій артерії вимірювання можна здійснювати безпосередньо на висоті серця, що дає змогу отримувати точні результати.Особливості тонометра Beurer (Бойрер):вимірює, зберігає, усереднює (усі з..
Новинка!
Адаптер для тонометрів серії PRO AD-155 B.Well
ціна 269 грн
Забезпечити безперебійну роботу тонометра зможе AD-155 адаптер для тонометрів серії PRO, B.Well. Дозволить Вам заощаджувати, адже не доведеться регулярно купувати батарейки. З виробом Ви будете впевнені в точності показників приладу, що видаються, оскільки, тільки починаючи сідати, батарейки можуть спотворювати показники артеріального тиску.Маючи проблеми з показниками артеріального тиску, виникає..
ціна 99 грн
Камеру призначено для ремонту або заміни застарілої камери тонометра. Пневмокамера для манжети підходить для автоматичних і напівавтоматичних вимірювачів артеріального тиску всіх торгових марок.Характеристикидовжина камери – 23 смширина – 12 смдовжина трубки – 60 смдіаметр трубок – 8 ммматеріал: полівінілхлоридколір: чорний..
Новинка!
Автоматичний тонометр B.Well MED-55 M-L
ціна 1 689 грн
Компанія B. Well світовий виробник високоякісних тонометрів. Тонометри B.Well – це доступні прилади для контролю артеріального тиску та захисту здоров'я Ваших близьких, що забезпечать комфортний вимір та точний результат! Автоматичний тонометр B.Well MED-55 забезпечує вдосконалену точність вимірів.На показання тиску впливають хвилювання, втома, наявність аритмії. Тому лікарі рекомендують пров..
Новинка!
Автоматичний тонометр B.Well PRO-35 M (без адаптера)
ціна 1 159 грн
Компанія B.Well світовий виробник високоякісних тонометрів. Тонометри B.Well –  це доступні прилади для контролю артеріального тиску та захисту здоров'я Ваших близьких, що забезпечить комфортний вимір і точний результат!Автоматичний тонометр B.Well PRO-35 — надійний помічник для тих, хто слідкує за своїм тиском.PRO-35 проведе точний вимір і відразу оцінить результат. Спеціальна шкала на диспл..
Новинка!
Автоматичний зап'ястний тонометр B.Well MED-57
ціна 1 299 грн
Автоматичний тонометр B.Well MED-57 – це точний, надійний, простий у використанні та сучасний прилад для вимірювання та контролю рівня артеріального тиску та частоти пульсу з розширеним функціоналом. Хай-тек алгоритм інтелект Активний, який вимірює на етапі нагнітання повітря в манжету, пристосовуючись до індивідуальних особливостей кожного користувача і тим самим визначаючи рівень оптимального з ..
Новинка!
Автоматичний тонометр B.Well MED-53 M-L
ціна 1 499 грн
Автоматичний тонометр B.Well MED-53 – це прилад для сучасних людей, яким важлива точність та комфорт у використанні.Інноваційна технологія  Intellect Active дозволить провести вимір точно, швидко та дбайливо. Тонометр-автомат MED-53 проводить вимірювання на етапі нагнітання повітря в манжету, підлаштовується під кожного користувача, визначаючи індивідуальний рівень накачування манжети.Тономет..
Новинка!
Автоматичний тонометр B.Well PRO-33 M (без адаптера)
ціна 1 099 грн
Компанія B.Well світовий виробник високоякісних тонометрів. Тонометри B.Well це доступні прилади для контролю артеріального тиску та захисту здоров'я Ваших близьких, що забезпечать комфортний вимір та точний результат!Автоматичний тонометр PRO-33— простий та точний тонометр для контролю тиску, який має бути вдома у кожного.Електронний тонометр PRO-33 має класичний алгоритм вимірювання при випуску ..
Новинка!
Автоматичний тонометр B.Well PRO-33 M-L (з адаптером)
ціна 1 349 грн
Компанія B.Well світовий виробник високоякісних тонометрів. Тонометри B.Well – це доступні прилади для контролю артеріального тиску та захисту здоров'я Ваших близьких, що забезпечать комфортний вимір та точний результат!  Автоматичний тонометр PRO-33— простий та точний тонометр для контролю тиску, який має бути вдома у кожного.Електронний тонометр PRO-33 має класичний алгоритм вимірюванн..
Новинка!
Автоматичний тонометр B.Well PRO-35 M-L (з адаптером)
ціна 1 399 грн
Компанія B.Well світовий виробник високоякісних тонометрів. Тонометри B.Well –  це доступні прилади для контролю артеріального тиску та захисту здоров'я Ваших близьких, що забезпечить комфортний вимір і точний результат!Автоматичний тонометр B.Well PRO-35 — надійний помічник для тих, хто слідкує за своїм тиском.PRO-35 проведе точний вимір і відразу оцінить результат. Спеціальна шкала на диспл..
ціна 169 грн
Камера призначена для ремонту або заміни застарілої камери тонометра. Пневмокамера для манжети підходить для автоматичних і напівавтоматичних вимірювачів артеріального тиску всіх торгових марок.Характеристикидовжина камери – 30 смширина – 13 смдовжина трубки – 60 смдіаметр трубок – 8 ммматеріал: полівінілхлоридколір: чорний..
ціна 199 грн
Для точного вимірювання артеріального тиску в дітей використовують спеціальну дитячу манжету для автоматичного тонометра. Вона дасть змогу здійснити вимірювання артеріального тиску в дитини з високою точністю та з максимальним для неї комфортом. Її можна застосовувати для руки з окружністю плеча від 13 до 30 см. Манжету розраховано на щоденне використання, вона належить до категорії з підвищеною з..