Каталог товарів
фільтр

Спортивні бандажі

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
Новинка!
Охолоджувальний бандаж 5812HF
ціна 216 грн
Охолоджувальний бандаж — це швидка допомога при травмах суглобів або забоях м’яких тканин. Надає охолоджувального ефекту для зменшення крововиливу у м’які тканини, зниження болю та набряку. Виготовлений у вигляді бинта з високим вмістом бавовни, просоченим летючими активними речовинами. Може розрізатися на кілька частин і зберігатися в упакуванні із застібкою зіп-лок для подальшого використання. О..
ціна 1 890 грн
Моделі окремо для лівої й окремо для правої ноги Бандаж надягається на ногу, як шкарпетка, та підлаштовується під ногу користувача застібкою-липучкою. Довгий еластичний ремінь фіксує гомілковостопний суглоб у вигляді 8-подібної пов’язки. Еластична тканина, з якої виготовлена основа бандажа, охоплює ногу, наче друга шкіра, приємна на дотик і добре пропускає повітря. Бандаж дуже тонкий і майже непо..
ціна 2 310 грн
ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ підвищені навантаження на променево-зап’ястний суглоб; травми зап’ястка; больові відчуття у суглобі; слабкість зв’язково-м’язового апарату, нестабільність променево-зап’ястного суглоба. ПРИНЦИП ДІЇ Бандаж обмежує рухливість у суглобі й дозволяє позбавитися болю у травмованому зап’ястку. Захищає та підтримує зв’язки й сухожилки суглоба, надає відчуття впевненос..
ціна 3 570 грн
Бандаж має нероз’ємну конструкцію, надягається на ногу, як панчоха, і фіксується у верхній і нижній частині ремінцями. Застібками-липучками бандаж налаштовується під параметри користувача. По бокових поверхнях колінного суглоба закріплені пружні ресори, які повторюють анатомічно правильні рухи у колінному суглобі та запобігають його «заклиненню». Вставка у вигляді півмісяця помірно фіксує та стабі..
ціна 3 150 грн
Моделі окремо для лівої й окремо для правої ноги Бандаж надягається на ногу, як шкарпетка. Ребро жорсткості по внутрішній стороні ноги стабілізує та помірно обмежує бокову рухливість у гомілковостопному суглобі. Нерозтяжними ремінцями від ребра жорсткості виріб індивідуально прилаштовується до ноги користувача. Жорстка напівпідошва утримує задню частину стопи. Еластична тканина основи бандажа й..
ціна 1 890 грн
Моделі окремо для лівої й окремо для правої ноги Бандаж надягається на ногу, як шкарпетка, та підлаштовується під ногу користувача застібкою-липучкою. Довгий еластичний ремінь фіксує гомілковостопний суглоб у вигляді 8-подібної пов’язки. Еластична тканина, з якої виготовлена основа бандажа, охоплює ногу, наче друга шкіра, приємна на дотик і добре пропускає повітря. Бандаж дуже тонкий і майже непо..
ціна 1 680 грн
Моделі окремо для лівої й окремо для правої руки Роз’ємна конструкція дозволяє безболісно надягати та знімати бандаж навіть при серйозних ушкодженнях пальця. Формована жорстка чаша для великого пальця утримуватиме його у фізіологічному положенні, виключить небажану рухливість у суглобах і значно зменшить біль. Застібки-липучки дозволять щільно підігнати чашу під окружність пальця. Еластична стр..
ціна 1 260 грн
Манжета бандажа нееластична, із широкими надійними застібками-липучками, які дозволяють точно підлаштувати виріб до ноги. Бандаж на ногу надягається так, щоб пружний пелот опинився прямо під колінною чашечкою та підтримував надколінок. Виготовлений із урахуванням анатомії коліна бандаж не зміщується. Зносостійкі матеріали відмінно витримують регулярне прання та не втрачають форми і властивостей тр..
ціна 966 грн
Моделі окремо для лівої й окремо для правої руки Роз’ємна конструкція дозволяє прилаштувати бандаж точно під параметри руки користувача. Завдяки петельці для пальця виріб легко надягати однією рукою й регулювати ступінь тиску на суглоб. Гнучка щільна нерозтяжна основа бандажа добре підтримує суглоб і при цьому не заважає. Матеріали, з яких виготовлений виріб, добре пропускають повітря й не викл..
ціна 2 282 грн
Ортез на ліктьовий суглоб BORT EpiBasic Sport надає компресійний вплив на зону суглоба. Додатковий ремінець Stabilo® посилює фіксацію та утримує сухожилки в оптимальній позиції, позбавляючи вас болю та дискомфорту. Трикотажне полотно SOFTflex 3D об’ємного плетіння має м’яку та бархатисту поверхню й робить ортез приємним на дотик і комфортним. Масажний ефект двох силіконових подушечок активізує жив..
ціна 3 340 грн
Особливості ортеза на колінний суглоб GenuTrain Knee Support Гнучкі ребра жорсткості та подушечка для коліна. Пружня прокладка Omega із віскози. М’який компресійний ефект. Шкіра не перегрівається й не пітніє. Показання до застосування Ортез на колінний суглоб GenuTrain Knee Support використовується в ході лікування травм коліна, незамінний при розтягування зв’язок й нестабільності колінн..
ціна 3 960 грн
Переваги ортеза на гомілковостопний суглоб AchilloTrain, Bauerfeind Гіпоалергенні матеріали не викликають подразнення шкіри. Пориста, повітропроникна структура тканини. Проста та надійна фіксація бандажа на суглобі. Оптимальна компресія суглоба. Можливість носіння під будь-який верхній одяг. Показання до застосування Купити ортез AchilloTrain буде практичним рішенням за наявності посттравматични..
ціна 4 060 грн
Переваги ортеза AchilloTrain Pro від Bauerfeind Ідеальна фіксація на нозі – не сповзає та не прокручується. Рівномірна компресія без перетискання ноги. Пориста структура тканини, що не перекриває доступ повітря. Легко фіксується та знімається у разі потреби. Можливість повторного використання – не втрачає форми та характеристик. Показання до застосування Купити бандаж AchilloTrain Pro, артикул 1..