Каталог товарів
фільтр

Білизна та аксесуари

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
Акція!
Бюстгальтер медичний післяпологовий для годуючих мам Мамин Дім 556
ціна 249 грн 295 грн
Показання до застосування бюстгальтера еластичного післяпологового «Мамин Дім» Модель 556: Період грудного вигодовування; Біль і запалення грудей; Застій молока; Профілактика розтяжок на шкірі грудей. Переваги бюстгальтера еластичного післяпологового «Мамин Дім» Модель 556: Чашечки легко відстібаються, що дозволяє швидко нагодувати зголоднілого малюка; Ніжна бавовна в складі вир..
Акція!
Бюстгальтер медичний післяпологовий для годуючих мам Мамин Дім 727
ціна 299 грн 390 грн
Модель Мамин Дім 727 рекомендується використовувати для: Забезпечення можливості швидкого й комфортного годування грудьми; Зручності при повсякденному використанні незалежно від ситуації, чи є у Вас дитина чи ні; Підтримання привабливого зовнішнього вигляду при годуванні груддю. Переваги даної моделі: Гнучка кісточка, що забезпечить підтримку грудей при її досить великих розмірах; ..
Акція!
Бюстгальтер медичний післяпологовий для годуючих мам Мамин Дім 712
ціна 199 грн 219 грн
Показання до застосування бюстгальтера еластичного післяпологового «Мамин Дім» модель 712: Проблеми з лактацією; Період нічного годування; Хворобливі відчуття, застій молока; Профілактика втрати еластичності та привабливого вигляду шкіри грудей. Переваги бюстгальтера еластичного післяпологового «Мамин Дім» модель 712: Бюстгальтер ідеально підходить для нічного годування; Оснащен..
ціна 196 грн
Показання до застосування: Для забезпечення додаткового комфорту й зручності під час годування немовляти; Для захисту грудей під час годування; Як засіб запобігання прямого контакту дитини з потрісканими, запаленими або з іншими проблемами сосками. Дія: Накладки Mamivac дозволяють молоку надходити до ротика дитини ретельно дозованими порціями; П..
Акція!
Бюстгальтер медичний післяпологовий для годуючих мам Мамин Дім 844
ціна 359 грн
Модель Мамин Дім 844 рекомендується використовувати для: Забезпечення можливості швидкого та комфортного годування грудьми; Зручності при повсякденному використанні незалежно від ситуації, чи є у Вас дитина чи ні; Підтримання привабливого зовнішнього вигляду при годуванні груддю. Переваги даної моделі: Гнучка кісточка, що забезпечить підтримку грудей при її досить великих розмірах; ..
ціна 598 грн
Показання до застосування післяпологових еластичних трусів із мереживом Mami Slim101: Період реабілітації після травм й операцій у черевній області; Післяпологовий період; Запобігання розтяжкам і розривам шкіри живота. Дія: Підтримують живіт і поперек; Труси Mami Slim101 коригують фігуру, акуратно й красиво утягують стегна та сідниці; Дарують щоденний комфорт і впевненість у соб..
ціна 666 грн
Труси еластичні для вагітних Mami Flex301 Ви можете придбати в мережі ортопедичних салонів ORTOS в таких колірних варіантах: білий і чорний. Показання до застосування Mami Flex301: У період вагітності; Профілактика передчасного опускання живота; Для зменшення навантаження на нижню частину спини; Профілактика виникнення розтяжок живота; Для повсякденного носіння. Дія та переваги Ma..
ціна 300 грн
Труси еластичні для вагітних із завищеною талією Mami Flex302 Ви можете придбати в мережі ортопедичних салонів ORTOS в таких колірних варіантах: білий і бежевий. Показання до застосування Mami Flex302: У період вагітності; Профілактика передчасного опускання живота; Для зменшення навантаження на нижню частину спини; Профілактика виникнення розтяжок живота; Для повсякденного носіння..
ціна 692 грн
Показання до застосування післяпологових трусів з еластичним фіксатором Mami Slim103: Період реабілітації після травм та операцій у черевній області; Післяпологовий період; Запобігання розтяжкам і розривам шкіри живота. Дія: Підтримує живіт і поперек; Пояс Mami Slim103 коригує фігуру, акуратно й красиво утягує стегна та сідниці; Дарує щоденний комфорт і впевненість у собі. П..
ціна 923 грн
Показання до застосування післяпологових еластичних трусів із завищеною талією Mami Slim102: Період реабілітації після травм й операцій у черевній області; Післяпологовий період; Запобігання розтяжкам і розривам шкіри живота. Дія: Підтримують живіт і поперек; Пояс Mami Slim102 коригує фігуру, акуратно й безболісно утягує стегна та сідниці; Дарує щоденний комфорт і впевненість у ..