Каталог товарів
фільтр

Соляні (бактерецидні, кварцеві) лампи

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 2 980 грн
Показання для застосування: У разі гострих респіраторних захворювань; За гострого отиту, риніту; При ангіні; За наявності фурункулів, гідраденітів флегмони; Для чистих або гнійних ран; У разі гідраденіту пахвового, використовуючи в комплексі з іншими апаратами (за рекомендацією лікаря). Переваги УФ-опромінювача УФІТ-СМ-МАКСІ: Джерело..
ціна 595 грн
Апарат інфрачервоного опромінення KVARTSIKO "Кварц-ІК" призначений для опромінення тіла людини. Опромінення активізує біологічні процеси в організмі людини за допомогою теплового ефекту під впливом інфрачервоного випромінювання. Опромінювач синя лампа (рефлектор Мініна) може з успіхом використовуватися для лікувальних і профілактичних опромінень дорослих і дітей в домашніх умовах, в лікувальни..
ціна 1 999 грн
Інфрачервона лампа - це медичний прилад, який призначений для впливу інфрачервоними променями на тіло людини. Промені приладу інфрачервоного випромінювання проникають на кілька міліметрів в тіло. Вони можуть пом'якшити симптоми застуди і надають розслаблюючу дію на нашу мускулатуру. Інфрачервона лампа німецького бренду Beurer (Бойрер) випромінює приємне тепло, яке благотворно впливає на всі систем..
ціна 1 120 грн
Показання до застосування: Для якісної бактерицидної обробки різних приміщень; Для лікування шкірних та інших захворювань; Боротьба з грибком на стінах приміщення. Переваги: Є можливість регулювати напрямок опромінення; Площа обробки — до 20 м2; Розміри — 16,2 х 16,2 х 22 см. ..
ціна 595 грн
Робота синьої лампи KVARTSIKO-СЛ ґрунтується на унікальному заспокійливому впливу синього спектра світла на людський організм. Особливий ефект приладу дозволяє вилікувати ГРЗ і ГРВІ буквально за 2-3 процедури, зменшує біль, заспокоює й знімає напруження, підвищує життєвий тонус, зміцнює імунітет. Дія синьої лампи KVARTSIKO-СЛ: Покращує провідність нервових імпульсів; Синя л..
Новинка!
Інфрачервоний випромінювач BEURER BR-IL 50
ціна 3 999 грн
Інфрачервона лампа випромінювач - це медичний прилад, який призначений для впливу інфрачервоними променями на тіло людини. Промені приладу інфрачервоного випромінювання проникають на кілька міліметрів в тіло. Вони можуть пом'якшити симптоми застуди і надають розслаблюючу дію на нашу мускулатуру. Інфрачервона лампа випромінювач німецького бренду Beurer (Бойрер) випромінює приємне тепло, яке бл..
ціна 1 096 грн
Особливості бактерицидного випромінювача ОБП- 1-15 Використовується для профілактики й боротьби з інфекційними хворобами. Переносний варіант дозволяє розміщення в будь-якому потрібному місці. Потребує мінімальних енерговитрат – лише 17 Вт. Збільшений термін служби – не менше 9000 годин. Показання до застосування Опромінювач бактерицидний артикул ОБП-1-15 застосовується в санітарних цілях..
ціна 2 800 грн
Показання для застосування: У разі гострих респіраторних захворювань; За гострого отиту, риніту; При ангіні; За наявності фурункулів, гідраденітів флегмони; Для чистих або гнійних ран; У разі гідраденіту пахвового, використовуючи в комплексі з іншими апаратами (за рекомендацією лікаря). Переваги УФ-опромінювача УФІТ-СМ-ЮНІ: Джерело в..