Каталог товарів
фільтр

Товари для мам та малят

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
Новинка!
Подушка для годування Olvi ОП-17 J2307
ціна 950 грн
Склад:наповнювач: холофайбер - матеріал, який тривалий час зберігає форму;наволочка на застібці: бавовнаРозміри:Довжина по зовнішньому краю: 1800ммДовжина по внутрішньому краю: 900ммШирина:150-350мм;  Особливості:під час годівлі подушка підтримує дитину на рівні грудей, що знижує м'язову напруга рук, шиї, плечей;не викликає алергію, володіє оптимальним теплообміном, зберігає свої первинн..
Акція!
Бюстгальтер медичний післяпологовий для годуючих мам Мамин Дім 556
ціна 249 грн 295 грн
Показання до застосування бюстгальтера еластичного післяпологового «Мамин Дім» Модель 556: Період грудного вигодовування; Біль і запалення грудей; Застій молока; Профілактика розтяжок на шкірі грудей. Переваги бюстгальтера еластичного післяпологового «Мамин Дім» Модель 556: Чашечки легко відстібаються, що дозволяє швидко нагодувати зголоднілого малюка; Ніжна бавовна в складі вир..
Акція!
Бюстгальтер медичний післяпологовий для годуючих мам Мамин Дім 712
ціна 199 грн 219 грн
Показання до застосування бюстгальтера еластичного післяпологового «Мамин Дім» модель 712: Проблеми з лактацією; Період нічного годування; Хворобливі відчуття, застій молока; Профілактика втрати еластичності та привабливого вигляду шкіри грудей. Переваги бюстгальтера еластичного післяпологового «Мамин Дім» модель 712: Бюстгальтер ідеально підходить для нічного годування; Оснащен..
Акція!
Бюстгальтер медичний післяпологовий для годуючих мам Мамин Дім 727
ціна 299 грн 390 грн
Модель Мамин Дім 727 рекомендується використовувати для: Забезпечення можливості швидкого й комфортного годування грудьми; Зручності при повсякденному використанні незалежно від ситуації, чи є у Вас дитина чи ні; Підтримання привабливого зовнішнього вигляду при годуванні груддю. Переваги даної моделі: Гнучка кісточка, що забезпечить підтримку грудей при її досить великих розмірах; ..
Акція!
Бюстгальтер медичний післяпологовий для годуючих мам Мамин Дім 844
ціна 299 грн 359 грн
Модель Мамин Дім 844 рекомендується використовувати для: Забезпечення можливості швидкого та комфортного годування грудьми; Зручності при повсякденному використанні незалежно від ситуації, чи є у Вас дитина чи ні; Підтримання привабливого зовнішнього вигляду при годуванні груддю. Переваги даної моделі: Гнучка кісточка, що забезпечить підтримку грудей при її досить великих розмірах; ..
Акція!
Післяпологові еластичні труси з мереживом Mami Slim101
ціна 399 грн 598 грн
Показання до застосування післяпологових еластичних трусів із мереживом Mami Slim101: Період реабілітації після травм й операцій у черевній області; Післяпологовий період; Запобігання розтяжкам і розривам шкіри живота. Дія: Підтримують живіт і поперек; Труси Mami Slim101 коригують фігуру, акуратно й красиво утягують стегна та сідниці; Дарують щоденний комфорт і впевненість у соб..
Акція!
Післяпологові труси з еластичним фіксатором Mami Slim103
ціна 499 грн 692 грн
Показання до застосування післяпологових трусів з еластичним фіксатором Mami Slim103: Період реабілітації після травм та операцій у черевній області; Післяпологовий період; Запобігання розтяжкам і розривам шкіри живота. Дія: Підтримує живіт і поперек; Пояс Mami Slim103 коригує фігуру, акуратно й красиво утягує стегна та сідниці; Дарує щоденний комфорт і впевненість у собі. П..
ціна 196 грн
Показання до застосування: Для забезпечення додаткового комфорту й зручності під час годування немовляти; Для захисту грудей під час годування; Як засіб запобігання прямого контакту дитини з потрісканими, запаленими або з іншими проблемами сосками. Дія: Накладки Mamivac дозволяють молоку надходити до ротика дитини ретельно дозованими порціями; П..
Акція!
Труси еластичні для вагітних Mami Flex301
ціна 499 грн 666 грн
Труси еластичні для вагітних Mami Flex301 Ви можете придбати в мережі ортопедичних салонів ORTOS в таких колірних варіантах: білий і чорний. Показання до застосування Mami Flex301: У період вагітності; Профілактика передчасного опускання живота; Для зменшення навантаження на нижню частину спини; Профілактика виникнення розтяжок живота; Для повсякденного носіння. Дія та переваги Ma..
Акція!
Труси еластичні для вагітних із завищеною талією Mami Flex302
ціна 199 грн 300 грн
Труси еластичні для вагітних із завищеною талією Mami Flex302 Ви можете придбати в мережі ортопедичних салонів ORTOS в таких колірних варіантах: білий і бежевий. Показання до застосування Mami Flex302: У період вагітності; Профілактика передчасного опускання живота; Для зменшення навантаження на нижню частину спини; Профілактика виникнення розтяжок живота; Для повсякденного носіння..
Акція!
Післяпологові еластичні труси із завищеною талією Mami Slim102
ціна 699 грн 923 грн
Показання до застосування післяпологових еластичних трусів із завищеною талією Mami Slim102: Період реабілітації після травм й операцій у черевній області; Післяпологовий період; Запобігання розтяжкам і розривам шкіри живота. Дія: Підтримують живіт і поперек; Пояс Mami Slim102 коригує фігуру, акуратно й безболісно утягує стегна та сідниці; Дарує щоденний комфорт і впевненість у ..
ціна 650 грн
Склад:наповнювач: холофайбер - матеріал, який тривалий час зберігає форму;наволочка на застібці: бавовнаОсобливості:конструкція подушки розроблена таким чином, що зменшує тиск плода на хребет, усуває болючі відчуття в області попереку під час сидіння;під час годівлі подушка підтримує дитину на рівні грудей, що знижує м'язову напруга рук, шиї, плечей;не викликає алергію, володіє оптимальним теплооб..