Каталог товарів
фільтр

Підпяточники

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 580 грн
Підп’ятник PediSoft із двох видів медичного силікону добре розвантажує п’ятку завдяки м’якшій середній зоні та усуває біль від п’яткової шпори. Невисокі бортики по краях виробу захищають від тертя і добре утримують п’ятку у правильному положенні. Пружний еластичний силікон має високу опірність до деформацій і зношування та добре захищає суглоби ніг від перевантаження. Може застосовуватись при незн..
ціна 455 грн
Підп’ятник із медичного силікону добре розвантажує п’ятку та захищає шкіру від надмірного тиску у випадках збільшеної маси тіла або при різноманітних деформаціях чи інших проблемах стопи. Невисокі бортики по краях виробу і анатомічна внутрішня поверхня підп’ятника захищають від тертя і добре утримують п’ятку у правильному положенні. Пружний еластичний силікон має високу опірність до деформацій і з..
ціна 630 грн
Підп’ятник із двох видів медичного силікону добре розвантажує п’ятку завдяки м’якшій середній зоні та усуває біль від п’яткової шпори. Невисокі бортики по краях виробу захищають від тертя і добре утримують п’ятку у правильному положенні. Пружний еластичний силікон має високу опірність до деформацій і зношування та добре захищає суглоби ніг від перевантаження. Може застосовуватись при незначному ук..
ціна 327 грн
Підп’ятник із медичного силікону з ледь наміченими бортиками добре розвантажує п’ятку та захищає шкіру від надмірного тиску. Пружний еластичний силікон має високу опірність до деформацій і зношування та добре захищає суглоби ніг від перевантаження. Може застосовуватись при незначному укороченні (до 3 мм) однієї кінцівки, може застосовуватися у дітей. Виріб неслизький, добре утримується на місці, п..
ціна 327 грн
Підп’ятник із медичного силікону з ледь наміченими бортиками добре розвантажує п’ятку та захищає шкіру від надмірного тиску. Пружний еластичний силікон має високу опірність до деформацій і зношування та добре захищає суглоби ніг від перевантаження. Може застосовуватись при незначному укороченні (до 5 мм) однієї кінцівки, може застосовуватися у дітей. Виріб неслизький, добре утримується на місці, п..
ціна 327 грн
Підп’ятник із медичного силікону з ледь наміченими бортиками добре розвантажує п’ятку та захищає шкіру від надмірного тиску. Пружний еластичний силікон має високу опірність до деформацій і зношування та добре захищає суглоби ніг від перевантаження. Може застосовуватись при укороченні (до 8 мм) однієї кінцівки, може застосовуватися у дітей. Виріб неслизький, добре утримується на місці, п’ятка з ньо..
ціна 327 грн
Підп’ятник із медичного силікону з ледь наміченими бортиками добре розвантажує п’ятку та захищає шкіру від надмірного тиску. Пружний еластичний силікон має високу опірність до деформацій і зношування та добре захищає суглоби ніг від перевантаження. Може застосовуватись при укороченні (до 10 мм) однієї кінцівки, може застосовуватися у дітей. Виріб неслизький, добре утримується на місці, п’ятка з нь..
ціна 601 грн
Два види силікону (середня частина більш м’яка, щоб не тиснути на запалені ділянки п’ятки), борти, що запобігають натиранню у взутті, пружна основна частина підп’ятника — все це дозволяє почуватися комфортно в будь-якому взутті. Крім того, підп’ятник гасить поштовхове навантаження на стопу, і користувач довше не втомлюється й не відчуває болю в ногах. Кут, під яким розташовуються борти, дозволяє н..
ціна 630 грн
Показання до застосування підп’ятника клиновидного GoStep LS503: Натоптиші; П'яткова шпора; Нестандартне місце розміщення п'яткової шпори; Травми п'яти і суглобів ніг; Больовий синдром у ступнях при ходьбі; Відчуття втоми в ногах. Дія і переваги підп’ятника клиновидного GoStep LS503: М'яко підтримує п'яту, запобігаючи хворобли..
ціна 458 грн
Ця модель підп’ятника виготовлена з двох видів медичного силікону. Основна частина має більшу щільність, вона більш жорстка, щоб її неможливо було роздавити значною вагою користувача. Середня кольорова частина м’якша для більш делікатного впливу на п’яткову шпору. Кольорова частина знімна, її можна взагалі витягти, щоб «вивісити» середню частину п’ятки та швидко зняти біль від травм цієї облас..
ціна 220 грн
Цей набір захисних подушечок — справжня знахідка. Він містить 4 вузькі захисні смужки для захисту від натирань на стиках між підошвою та боковими поверхнями туфель, 2 широкі смужки для захисту п’яток і 4 округлі подушечки для точкового захисту шкіри (як правило, пальців). М’який медичний силікон не заважає у взутті, не подразнює та не бруднить шкіру. Клейка основа міцно тримає подушеч..