Ortos

Безкоштовно по всій Україні

0 800 750 060

Графік роботи

Графік роботи call-центра

пн-пт: 9:00-20:00, сб-нд: 10:00-18:00

Контакти

Київ

вул. Бульварно-Кудрявська, 31А

(м. Золоті ворота)

пн-пт: 8:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

пр-т Голосіївський, 130/57

(м. Виставковий центр)

пн-пт: 9:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

вул. Харківське шосе, 182

(м. Бориспільська)

пн-пт: 9:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

пр-т Маяковського, 20

(ж-м Троєщина)

пн-пт: 9:00-20:00, сб-нд: 10:00-18:00

вул. М.Бойчука, 1/2

(м. Дружби народів)

пн-пт: 9:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

Дніпро

вул. Тітова, 20

пн-пт: 9:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

вул. Юрія Савченка, 6Б

(на розі пр-т Пушкіна та вул. Ю.Савченка)

пн-пт: 9:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

пр-т Слобожанський, 74

пн-пт: 9:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

Львів

вул. Личаківська, 20

пн-пт: 9:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

Одеса

вул. Рішельєвська, 48

пн-пт: 9:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

Порівняння товарів
Вибране
Особистий кабінет
0
фільтр

Тростини

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 399 грн
Показання до застосування палиці з Т-подібною ручкою OSD-BL560202: У період реабілітації після оперативного втручання в області нижніх кінцівок; При наявності необхідності надання додаткової опори, в тому числі при вазі тіла до 90 кг; Для забезпечення додаткової опори людям похилого віку; Для забезпечення перенесення навантаження з пошкодженої кінцівки на здорову..
ціна 399 грн
Показання до застосування палиці з Т-подібною ручкою OSD-BL560204: У період реабілітації після оперативного втручання в області нижніх кінцівок; При наявності необхідності надання додаткової опори, в тому числі при вазі тіла до 90 кг; Для забезпечення додаткової опори людям похилого віку; Для забезпечення перенесення навантаження з пошкодженої кінцівки на здорову..
ціна 799 грн
Показання до застосування палиці алюмінієвої з пластиковим сидінням,складана OSD-CWS01: У період реабілітації після оперативного втручання в області нижніх кінцівок; При наявності необхідності надання додаткової опори, в тому числі при вазі тіла до 120 кг; Для забезпечення додаткової опори людям похилого віку; Для забезпечення перенесення навантаження з пошкодженої кінці..
ціна 480 грн
Але незважаючи на таку легку вагу, тростина здатна витримувати щоденні максимальні навантаження до 120 кг. Палиця оснащена гумовою нековзною насадкою, яку при необхідності можна замінити, так само вона забезпечує надійне зчеплення практично з будь-якою поверхнею, тим самим надаючи додаткову безпеку під час пересування. Ручка тростини дуже зручно лежить в долоні так як має дугоподібну форму і покри..
ціна 495 грн
Показання до застосування палиці з Т-подібною ручкою B061: У період реабілітації після оперативного втручання в області нижніх кінцівок; При наявності необхідності надання додаткової опори, в тому числі при вазі тіла до 120 кг; Для забезпечення додаткової опори людям похилого віку; Для забезпечення перенесення навантаження з пошкодженої кінцівки на здорову; У період відновлення ..
ціна 475 грн
Показання до застосування палиці з Т-подібною ручкою: У період реабілітації після оперативного втручання в області нижніх кінцівок; При наявності необхідності надання додаткової опори, в тому числі при вазі тіла до 120 кг; Для забезпечення додаткової опори людям похилого віку; Для забезпечення перенесення навантаження з пошкодженої кінцівки на здорову; У період відновл..
ціна 625 грн
Медичні показання: При травмуванні ніг і часткових проблемах з хребтом; При постопераційному відновленні тіла; Палиця складна Nova B3020.001 стане надійною опорою при ударах, переломах, розтягненнях. Дія палиці складної Nova B3020.001: Надає всебічну підтримку пошкодженої нижньої кінцівки, розвантажуючи її; Допомагає зберігати вертикальне по..
ціна 530 грн
Показання до застосування: Як допоміжний засіб опори; Для постійного використання літніми людьми; При тривалих переміщеннях пішки; Як реабілітаційна допомога. Дія: Стабілізує центр ваги, зміщуючи його в сторону здорової кінцівки; Виконує опорну функцію; Служить засобом полегшення регулярних переміщень на великі дистанції; ..
ціна 950 грн
Переваги тростини на чотирьох опорах NOVA C5650-K: М'яка ручка анатомічної форми із зносостійкого полімеру та з антиковзаючим ефектом; 10 рівнів регулювання висоти в діапазоні 72 - 99 см; Розміри опори складають 27 на 23 см; Сплав з легкого міцного алюмінію; Максимальне навантаження 100 кг; Вага виробу 900 г. ..
ціна 560 грн
Переваги палиці телескопічної NOVA В5620: Сплав з легкого міцного алюмінію; Ручка анатомічної форми з антиковзким ефектом; Полімерна зносостійка м'яка ручка; 10 рівнів регулювання висоти в діапазоні 74-97 см; Максимальне навантаження 100 кг; Вага виробу 1 кг. ..
ціна 495 грн
Показання до застосування палиці з Т-подібною ручкою B062: У період реабілітації після оперативного втручання в області нижніх кінцівок; При наявності необхідності надання додаткової опори, в тому числі при вазі тіла до 120 кг; Для забезпечення додаткової опори людям похилого віку; Для забезпечення перенесення навантаження з пошкодженої кінцівки на здорову; У період відновлення ..
ціна 725 грн
Переваги палиці телескопічної NOVA В5620: Сплав з легкого міцного алюмінію; Ручка анатомічної форми з антиковзким ефектом; Полімерна зносостійка м'яка ручка; 10 рівнів регулювання висоти в діапазоні 74-94 см; Максимальне навантаження 100 кг; Вага виробу 1 кг. ..
ціна 268 грн
Алюминиевая трость бронзового цвета.П-подобная ручка из пластика удобно лежит в ладони.Подходит для правой и левой руки.9 позиций регулировки по высоте.Резиновый наконечник предотвращает скольжение при ходьбе...
ціна 329 грн
Алюминиевая трость серебристого цвета с дугообразной ручкой.Накладка на ручку выполнена из мягкого вспененного материала.Подходит для правой и левой руки.9 позиций регулировки по высоте.Резиновый наконечник предотвращает скольжение при ходьбе...
ціна 399 грн
ОСОБЛИВОСТІ Алюмінієва тростину бронзового кольору. Т-подібна ручка із пластику зручно лежить в долоні. Підходить для правої і лівої руки. 9 позицій регулювання по висоті. Гумовий наконечник запобігає ковзанню при ходьбі. ХАРАКТЕРИСТИКИ Вид: тростини одноопорні Класифікація: універсальна Конструкція: регульована Колір: бронза Матеріал: алюміній Матеріал рукоятки: пластик В..
ціна 399 грн
ОСОБЛИВОСТІ Алюмінієва тростину сірого кольору. Підходить для людей з порушенням рівноваги і координації. Т-подібна ручка з ребристого пластика зручно лежить в долоні. Ручка оснащена ремінцем для зап'ястя. Підходить для правої і лівої руки. 10 позицій регулювання дозволяють підібрати оптимальну висоту для зростання користувача. Здійснюється за допомогою спеціальної фіксує кнопки. Гумови..
ціна 329 грн
ОСОБЛИВОСТІ Регульована алюмінієва палиця бірюзового кольору. Ручка виготовлена ​​з дерева з урахуванням анатомічних особливостей долоні. Ручка оснащена ремінцем для зап'ястя. Підходить для правої і лівої руки. 10 позицій регулювання по висоті. Гумовий наконечник запобігає ковзанню при ходьбі. ХАРАКТЕРИСТИКИ Вид: тростини одноопорні Класифікація: універсальна Конструкція: регул..
ціна 549 грн
ОСОБЛИВОСТІ Палиця-квадропод з трапецієподібної опорою на чотирьох ніжках. Підходить для людей з порушенням рівноваги і координації. 9 позицій регулювання дозволяють підібрати оптимальну висоту для зростання користувача. Здійснюється за допомогою спеціальної фіксує кнопки. Зручна для опори ручка закругленою форми направляє навантаження в центр бази, що забезпечує високу стійкість. Пластма..
ціна 799 грн
ОСОБЛИВОСТІ Складна багатофункціональна тростину з сидінням. Підходить для тривалих прогулянок, завдяки можливості використовувати її як стілець для відпочинку. Матеріал основи - алюміній, стійкий до корозії. Палиця обладнана складним сидінням і ручкою анатомічної форми. Рукоятка і сидіння виконані з якісної пластмаси. Щоб розкласти тростину необхідно потягнути сидіння на себе (відкрити с..
ціна 45 грн
Долговечный материал.Обеспечивает устойчивость при ходьбе.Является защитой для основы трости от стирания...
ціна 399 грн
ОСОБЛИВОСТІ Алюмінієва тростину компактно складається, що зручно при зберіганні та транспортуванні. Усередині розкладний трубки тростини - подвійна гумка, яка надійно фіксує тростину в зібраному вигляді. Т-подібна анатомічна ручка з гладкого пластика зручно лежить в долоні. Підходить для правої і лівої руки. 5 позицій регулювання по висоті. Гумовий наконечник запобігає ковзанню при ходьбі..
ціна 399 грн
ОСОБЛИВОСТІ Алюмінієва тростина чорного кольору. Підходить для людей з порушенням рівноваги і координації. Т-подібна ручка з ребристого пластика зручно лежить в долоні. Ручка оснащена ремінцем для зап'ястя. Підходить для правої і лівої руки. 10 позицій регулювання дозволяють підібрати оптимальну висоту для зростання користувача. Здійснюється за допомогою спеціальної фіксує кнопки. Гумов..
ціна 329 грн
Алюминиевая трость серебристого цвета.Т-образная ручка из дерева удобно лежит в ладони.Ручка оснащена ремешком для запястья.Подходит для правой и левой руки.9 позиций регулировки по высоте.Резиновый наконечник предотвращает скольжение при ходьбе...
ціна 329 грн
ОСОБЛИВОСТІ Алюмінієва тростину бронзового кольору. Ручка анатомічної форми з пластика зручно лежить в долоні. Підходить для правої руки. 9 позицій регулювання по висоті. Гумовий наконечник запобігає ковзанню при ходьбі. ХАРАКТЕРИСТИКИ Вид: тростини одноопорні Класифікація: для правої руки Конструкція: регульована Колір: бронза Матеріал: алюміній Матеріал рукоятки: пластик ..
ціна 499 грн
ОСОБЛИВОСТІ Палиця-квадропод з вигнутою формою ручки направляє навантаження в центр хрестовини, що забезпечує високу стійкість. Накладка на ручку виконана з м'якого спіненого матеріалу. 10 позицій регулювання по висоті. База тростини поміщається на сходинку. Підходить для правої і лівої руки. ХАРАКТЕРИСТИКИ Вид: тростини 4-х опорні Класифікація: універсальна Конструкція: регульов..