Каталог товарів
фільтр

Ортопедичні подушки й матраци

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 260 грн
Показання до застосування ортопедичної подушки для новонароджених Олві ОП-2 Метелик: Профілактика набутої кривошиї; Лікування вродженої кривошиї; Запобігання деформації потиличної частини голови на ранніх стадіях рахіту. Переваги ортопедичної подушки для новонароджених Олві ОП-2 Метелик: Дає можливість зафіксувати дитину на потрібному боці для формува..
Новинка!
Ортопедична подушка з ефектом пам'яті для дітей Olvi J2525
ціна 1 010 грн
Дуже зручна подушка виготовлена з матеріалів високої якості, приємна на дотик. Ключовою її перевагою є те, що подушка зроблена за допомогою матеріалу з "ефектом пам'яті". Даний матеріал володіє високим ступенем чутливості, він набуває індивідуальну форму голови і шиї людини, знижує навантаження на шийні хребці під час сну, розпізнає температуру тіла людини.Положення під час сну можуть бути різнома..
Новинка!
Ортопедична подушка з ефектом пам'яті для дітей Olvi J2501
ціна 880 грн
Склад:Наповнювач - пінополіуретан  memory foam підвищеної еластичності - довговічний, гігієнічний, сучасний матеріал, що довго зберігає форму.Наволочка: віскоза - 35%, полиєстр - 50%, еластан -15%.Особливості:матеріал з «ефектом пам'яті» чутливий до температури тіла, здобуває індивідуальну форму голови й шиї людини, знижує навантаження на шийні хребці під час сну;має два валики висотою 6 і 8 ..