Каталог товарів
фільтр

Тонометри

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 570 грн
Переваги тонометра Little Doctor LD-71А: Міцна та надійна нейлонова манжета з фіксуючим металевим кільцем для окружності плеча 25-36 см; Пневмокамера виготовлена ​​за безшовною технологією; Індивідуальна вінілова сумочка; Сітчастий фільтр зворотнього клапану нагнітача попереджує засмічення приладу пилом; Металевий надійний повітряний голчастий клапан з плавним регулюванням скидання тиск..
ціна 541 грн
Багатофункціональний високоякісний стетоскоп Little Doctor LD Special, довжина трубок 56 см призначений для аускультації серця, легенів, судин, шлунково-кишкового тракту у дорослих пацієнтів і дітей.Спеціальна комплектація стетоскопа Little Doctor LD Special забезпечує 4 робочі комбінації стетоскопа від звичайного до педіатричного.Двостороння металева головка (LD-S018) з великою і малою (дитячою) ..
ціна 1 600 грн
Прилад для вимірювання кров'яного тиску на плечовій артерії німецького бренду Beurer BR-BM-27-black винятково простий і зручний у застосуванні. За допомогою приладів для вимірювання кров'ю трав'яного тиску на плечовій артерії вимірювання можна здійснювати безпосередньо на висоті серця, що дає змогу отримувати точні результати.Особливості тонометра Beurer (Бойрер):вимірює, зберігає, усереднює ..
ціна 562 грн
Переваги тонометра Little Doctor LD-71: Міцна та надійна нейлонова манжета з фіксуючим металевим кільцем для окружності плеча 25-36 см; Пневмокамера виготовлена за безшовною технологією; Індивідуальна вінілова сумочка; Сітчастий фільтр зворотнього клапану нагнітача попереджує засмічення приладу пилом; Металевий надійний повітряний голчастий клапан з плавним регулюванням скидання тиску; Д..
ціна 701 грн
Кожна з манжет наділена гіпоалергенними властивостями, так як до складу не входить латекс. Тонометр має міцну і довговічну конструкцію. Переваги механічного тонометра LD-80: Наявність 3-х дитячих манжет різного розміру; Великий зручний циферблат; Виріб забезпечений голчастим клапаном, який дозволяє плавно регулювати скидання тиску. Технічні характеристики тонометра: Виробник: L..
ціна 232 грн
Компактний і легкий педіатричний стетоскоп Little Doctor LD Prof-II складається з двосторонньої головки у вигляді діафрагми з пластиковою мембраною і відкритого дзвона, сполучної трубки, бінауральних трубок і вушних наконечників.особливості:Легка двостороння головка з міцного алюмінію з діафрагмою зменшеного діаметру і зменшеним відкритим дзвоном.Діафрагма забезпечена пластиковою мембраною.Дзвін г..
ціна 1 880 грн
Little Doctor LD-51S має незамінну функцію виявлення аритмії серця й колірний індикатор рівня тиску, завдяки якому Ви зможете швидко та безпомилково визначити рівень відхилення від норми результатів вимірювань. У комплекті з виробом іде мережевий адаптер, який дозволить заощадити значні кошти на придбанні елементів живлення. Зверніть увагу! Термін служби виробу безпосередньо залежить від дотр..
СТОК
Стетоскоп педіатричний з подвійною головкою MDF 747C-09
ціна 382 грн 586 грн
Стетофонендоскоп Heaco MDF 747С-09 спеціально розроблено для діагностики дітей. Цей інструмент має попит серед терапевтів багатьох країн і дає змогу якісно проводити обстеження дітей. Стетоскоп MDF 747С-09 оснащено дуже чутливою мембраною, яка, своєю чергою, досконально передає звуки. На дзвоні інструмента є спеціальна насадка для створення "теплого дотику" до дитини. Інструмент виконано з якісних..
ціна 1 463 грн
Автоматичний тонометр на плече NISSEI DS-10 Автоматичний тонометр з вимірюванням по плечу. Вимірювання в процесі накачування. Визначення пульсового тиску. Індикатор перешкод при вимірюванні. Стандартна манжета (для окружності плеча 22-32 см). Індикатор аритмії. ..
ціна 1 839 грн
Автоматичний тонометр на плече NISSEI DS-10A Автоматичний тонометр з вимірюванням по плечу. Вимірювання в процесі накачування. Визначення пульсового тиску. Індикатор перешкод при вимірюванні. Стандартна манжета (для окружності плеча 22-32 см).Адаптер живлення ADP-W5 входить в комплект поставки. Індикатор аритмії. ..
ціна 1 518 грн
Автоматичний тонометр на плече NISSEI DS-11 Автоматичний тонометр з вимірюванням по плечу. Вимірювання в процесі накачування. Визначення пульсового тиску. Індикатор перешкод при вимірюванні. Пам'ять на 60 вимірювань (АТ, пульс, дата, час). Універсальна манжета (для окружності плеча 22-42 см). Індикатор аритмії. ..
ціна 704 грн
Багатофункціональний високоякісний стетоскоп Little Doctor LD SteTime з вбудованим в головку кварцовим годинником (тип Sprague Rappaport, Раппапорт) призначений для аускультації серця, легенів, судин, шлунково-кишкового тракту у дорослих пацієнтів і дітей.Спеціальна комплектація стетоскопа Little Doctor LD SteTime забезпечує 4 робочі комбінації стетоскопа від звичайного до неонатального.Двосторонн..
ціна 1 890 грн
Автоматичний тонометр на плече NISSEI DS-11A Автоматичний тонометр з вимірюванням по плечу. Вимірювання в процесі накачування. Визначення пульсового тиску. Індикатор перешкод при вимірюванні. Пам'ять на 60 вимірювань (АТ, пульс, дата, час). Універсальна манжета (для окружності плеча 22-42 см).Адаптер живлення ADP-W5 входить в комплект поставки. Індикатор аритмії. ..
ціна 644 грн
Особливості механічного вимірювача тиску Little Doctor LD-60 Можливість виміряти тиск самостійно завдяки стетоскопу, вбудованому в манжету. Велика манжета дозволяє використати апарат людям великої комплекції. Гіпоалергенний матеріал манжета запобігає появі алергічних реакцій. Показання до застосування Тонометр артикул LD-60 використовують для регулярного виміру кров’яного тиску, щоб вчасн..
ціна 451 грн
Багатофункціональний високоякісний стетоскоп Little Doctor LD Special, довжина трубок 56 см, призначений для аускультації серця, легенів, судин, шлунково-кишкового тракту у дорослих пацієнтів і дітей.Спеціальна комплектація стетоскопа Little Doctor LD Special забезпечує 4 робочі комбінації стетоскопа від звичайного до педіатричного.Двостороння металева головка (LD-S018) з великою і малою (дитячою)..
ціна 1 029 грн
Переваги тонометра Little Doctor LD-2: Зручний трьохрядковий дисплей з одночасною індикацією систолічного і діастолічного тиску, пульсу; Функція автоматичного відключення; Звукова індикація етапів вимірювання; Тонометр комплектується збільшеною манжетою - для кола плеча 25-36 см; Тонометр Little Doctor LD-2 має спеціальну сумочку для зберігання і транспортування. Техніч..
ціна 205 грн
LD Prof-I досить легкий і малогабаритний стетоскоп. Відмінний вибір для лікарського персоналу та для медичних працівників. Дуже легка двостороння головка з міцного алюмінію з немаленькою діафрагмою та відкритим дзвоном. Діафрагма має пластикову мембрану. Гумову прокладку має дзвін головки для вдосконалення акустики. Міцна одинарна звукопровідна трубка. Нескладний і комфортний пристрій для перемика..
ціна 1 950 грн
Особливості моделі Rossmax X1Чи включається після натискання однієї кнопки, вимикається автоматично.Точність вимірювань відповідає світовим стандартам якості.Датчик руху зчитує м'язові скорочення і попереджає про те, що пацієнт рухається.  Як відомо, будь-які рухи тіла можуть спотворити результати вимірювання.  При появі відповідного значка на екрані потрібно привести пацієнта в стан спо..
СТОК
Стетоскоп із подвійною головкою Heaco MDF Acoustica 747XP-23
ціна 555 грн 950 грн
Стетоскоп Heaco 747XP MDF 23 Acoustica RED, з подвійною головкою призначено для прослуховування шумів серця, легенів у пацієнтів. У Heaco 747XP Acoustica RED головку виконано з латуні, якісно передає всі звуки, а стопорне кільце ізолює потрапляння зовнішніх шумів. Y-подібна ПВХ трубка разом із вушними металевими трубками й оливами створюють відмінну акустику та тривалий комфорт під час щоденного в..
ціна 2 705 грн
Особливості тонометра Rossmax X3Прилад накачує манжету по інтелектуальній системі.  Повітря в манжету нагнітається рівно стільки, скільки буде потрібно в конкретному випадку.  Це дозволяє уникнути передавливания плеча і больових відчуттів під час процедури.Унікальна технологія Real Fuzzy забезпечує вищий рівень точності вимірювань артеріального тиску.  Прилад пройшов клінічні дослід..
ціна 840 грн
Опис тонометра Paramed Comfort:Довга манжета для обхвату плеча від 22 до 42 см підходить для будь-якої статури.  Манжета виготовлена ​​з міцного матеріалу, стійкого до зносу (нейлон і поліестер).  Цілісна довга липучка забезпечує надійну фіксацію і щільне прилягання до руки.Петля для стетоскопа - зручна деталь, яка дозволяє закріплювати головку на манжеті.  Цей просто елемент мінімі..
ціна 1 545 грн
Можливості тонометра, що "говорить":Навіщо потрібне озвучування результатів виміру? У звичайних тонометрах всі значення відображаються на екрані, що ускладнює використання людей з поганим зором. Потрібно постійно напружувати очі або спеціально вдягати окуляри. Якщо людина зовсім позбавлена зору, виміряти тиск не вийде без сторонньої допомоги. Голосовий супровід – просте вирішення цієї проблеми. Оз..
ціна 1 285 грн
Можливості тонометра Paramed Expert-X:Індикатор аритмії. Якщо прилад помітить порушення ритму серця в тонах, він попередить про це значком у вигляді серця на екрані.Індикатор руху. Прилад попередить, якщо людина рухається під час виміру, і це може вплинути на точність результату.Індикатор тиску. Графічна шкала на екрані показує, наскільки ваш показник відрізняється від норми ВООЗ.Захист кнопок. То..
ціна 1 075 грн
Характеристики тонометра Paramed One-XВсі тонометри Paramed мають унікальну можливість донакачіванія повітря в манжету - це унікальна функція, розроблена виробником.  Необхідна гіпертонікам, які страждають від регулярно підвищеного тиску.Багато тонометри видають велику похибку на високих значеннях АТ.  Вся справа в тому, що вони розраховані на нагнітання повітря до позначки приблизно в 1..