Каталог товарів
фільтр

Тонометри

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 1 600 грн
Прилад для вимірювання кров'яного тиску на плечовій артерії німецького бренду Beurer BR-BM-27-black винятково простий і зручний у застосуванні. За допомогою приладів для вимірювання кров'ю трав'яного тиску на плечовій артерії вимірювання можна здійснювати безпосередньо на висоті серця, що дає змогу отримувати точні результати.Особливості тонометра Beurer (Бойрер):вимірює, зберігає, усереднює ..
ціна 1 950 грн
Особливості моделі Rossmax X1Чи включається після натискання однієї кнопки, вимикається автоматично.Точність вимірювань відповідає світовим стандартам якості.Датчик руху зчитує м'язові скорочення і попереджає про те, що пацієнт рухається.  Як відомо, будь-які рухи тіла можуть спотворити результати вимірювання.  При появі відповідного значка на екрані потрібно привести пацієнта в стан спо..
ціна 2 705 грн
Особливості тонометра Rossmax X3Прилад накачує манжету по інтелектуальній системі.  Повітря в манжету нагнітається рівно стільки, скільки буде потрібно в конкретному випадку.  Це дозволяє уникнути передавливания плеча і больових відчуттів під час процедури.Унікальна технологія Real Fuzzy забезпечує вищий рівень точності вимірювань артеріального тиску.  Прилад пройшов клінічні дослід..
ціна 840 грн
Опис тонометра Paramed Comfort:Довга манжета для обхвату плеча від 22 до 42 см підходить для будь-якої статури.  Манжета виготовлена ​​з міцного матеріалу, стійкого до зносу (нейлон і поліестер).  Цілісна довга липучка забезпечує надійну фіксацію і щільне прилягання до руки.Петля для стетоскопа - зручна деталь, яка дозволяє закріплювати головку на манжеті.  Цей просто елемент мінімі..
ціна 1 545 грн
Можливості тонометра, що "говорить":Навіщо потрібне озвучування результатів виміру? У звичайних тонометрах всі значення відображаються на екрані, що ускладнює використання людей з поганим зором. Потрібно постійно напружувати очі або спеціально вдягати окуляри. Якщо людина зовсім позбавлена зору, виміряти тиск не вийде без сторонньої допомоги. Голосовий супровід – просте вирішення цієї проблеми. Оз..
ціна 1 285 грн
Можливості тонометра Paramed Expert-X:Індикатор аритмії. Якщо прилад помітить порушення ритму серця в тонах, він попередить про це значком у вигляді серця на екрані.Індикатор руху. Прилад попередить, якщо людина рухається під час виміру, і це може вплинути на точність результату.Індикатор тиску. Графічна шкала на екрані показує, наскільки ваш показник відрізняється від норми ВООЗ.Захист кнопок. То..
ціна 1 075 грн
Характеристики тонометра Paramed One-XВсі тонометри Paramed мають унікальну можливість донакачіванія повітря в манжету - це унікальна функція, розроблена виробником.  Необхідна гіпертонікам, які страждають від регулярно підвищеного тиску.Багато тонометри видають велику похибку на високих значеннях АТ.  Вся справа в тому, що вони розраховані на нагнітання повітря до позначки приблизно в 1..
ціна 1 010 грн
Можливості тонометра WR-Х: великий дисплей, на якому чітко видно великі цифри; зручно надягати на зап'ястя та використовувати без сторонньої допомоги; індикатор аритмії попередить, якщо прилад зафіксує відхилення в серцевому ритмі; у пам'яті пристрою зберігаються результати вимірів 2 користувачів (до 90 на кожного); режим "Гість" без збереження даних; фіксація дати та часу вимірів; 5 рокі..
ціна 695 грн
Можливості тонометра Paramed Classic Якщо ви шукаєте максимально простий тонометр, який вимірює артеріальний тиск з високою точністю, зупиніть вибір на Paramed Classic! У комплект з апаратом входить нейлонова сумка для зберігання і професійний стетоскоп. Точність приладу підтверджена клінічними дослідженнями, його якість відповідає європейським стандартам. манжета (22-32 см) з ПВХ з до..
ціна 1 899 грн
Вбудована функція контролю положення манжети гарантує точність шкірного результату при вимірі тиску. Особливості тонометра Beurer BM 28: вимірює, зберігає, усереднює (усі збережені результати вимірювань, результати вечірніх вимірювань за останні 7 днів і ранкових вимірювань за останні 7 днів) має вбудовану користувальницьку пам'ять – 4х30 вимірювань визначає аритмію універсальна манжета підходить..
ціна 2 399 грн
Просте і зручне вимірювання кров'ю трав'яного тиску! Прилад з сенсорними кнопками для повністю автоматичного вимірювання тиску і пульсу на зап'ясті. Зручне перенесення результатів в програму Beurer HealthManager через комп'ютерний інтерфейс для оптимального моніторингу. Особливості тонометра на зап'ястя Beurer BC 58: вимірює, показує, зберігає, усереднює (усі збережені значення, збережені ранкові..
ціна 1 300 грн
Зручними і надійними портативними приладами можна користуватися завжди і всюди, щоб регулярно контролювати кров'яний тиск. Особливості тонометра на зап'ястя Beurer BC 28: повністю автоматичне вимірювання тиску та пульсу на зап'ясті середнє значення з усіх збережених результатів вимірювання середній результат ранкових і вечірніх вимірювань тиску за останні сім днів чіткий дисплей два блоки по 60 к..
ціна 1 699 грн
Дисплей з чіткими символами і синім підсвічуванням і повністю автоматична процедура вимірювання тиску і пульсу ідеально підходять для регулярного моніторінга. Особливості тонометра на зап'ястя Beurer BC 44: вимірює та показує результати вимірювань визначає аритмію ідентифікує результат вимірювання щодо шкали ризику згідно з класифікацією ВООЗ (Всесвітньої асоціації охорони здоров'я) артеріальної ..
ціна 2 499 грн
Компактна конструкція і чітка індикація для зручного моніторингу кров'ю трав'яного тиску. Особливості тонометра Beurer BM 40: вимірює, зберігає, усереднює (усі записані часові значення ранок/вечір за останні 7 днів) має вбудовану користувальницьку пам'ять – 2х60 вимірювань визначає аритмію має шкалу ідентифікації результату щодо нормального значення артеріального тиску (індикатор ризику) показує ..
ціна 1 600 грн
Прилад для вимірювання кров'ю трав'яного тиску на плечовій артерії німецького бренду Beurer, BM 27 винятково простий і зручний у застосуванні. За допомогою приладів для вимірювання кров'ю трав'яного тиску на плечовій артерії вимірювання можна здійснювати безпосередньо на висоті серця, що дає змогу отримувати точні результати.Особливості тонометра Beurer (Бойрер):вимірює, зберігає, усереднює (усі з..
Новинка!
Механічний тонометр B.Well Comfort WM-63S
ціна 619 грн
B.Well WM-63S - класичний механічний тонометр для вимірювання артеріального тиску з вбудованим стетоскопом в комплекті.Манометр WM-63S виконаний в металевому корпусі, міцний нагнітач з латексу оснащений захисним фільтром, захистить нагнітач від пилу - точний результат без перешкод, клапан нагнітача з плавним випуском повітря забезпечує комфорт у використанні. Манжета для руки з обхватом 25-40 см в..
Новинка!
Автоматичний тонометр B.Well PRO-33 M-L (з адаптером)
ціна 1 349 грн
Компанія B.Well світовий виробник високоякісних тонометрів. Тонометри B.Well – це доступні прилади для контролю артеріального тиску та захисту здоров'я Ваших близьких, що забезпечать комфортний вимір та точний результат!  Автоматичний тонометр PRO-33— простий та точний тонометр для контролю тиску, який має бути вдома у кожного.Електронний тонометр PRO-33 має класичний алгоритм вимірюванн..
Новинка!
Напівавтоматичний тонометр B.Well PRO-30 M
ціна 929 грн
B.Well PRO-30 — найкращий тонометр для тих, хто віддає перевагу класичному методу вимірювання за найдоступнішою ціною.Завжди знати свій тиск дозволить вимірювач B.Well PRO-30. Прилад, який менший за долоню, зручно використовувати вдома і так просто взяти з собою!PRO-30 — тонометр-напівавтомат, він доступний за ціною та дуже зручний.  Незважаючи на свій компактний розмір, PRO-30 має великий тр..
Новинка!
Стетоскоп із односторонньою головкою WS-1 B.Well бордовий
ціна 159 грн
WS-1– класичний стетоскоп із односторонньою головкою, який ідеально підходить для вимірювання артеріального тиску. Це легкий і компактний прилад із чудовою передачею звуку. WS-1 буде зручним як для домашнього, так і для професійного використання. Хромовані вушні трубки, лита Y-подібна трубка з PVC, м'які вушні оливи забезпечать комфорт та довговічність приладу.Стетоскоп B.Well зручно зберігати та ..
ціна 269 грн
Складова частина механічного тонометра, за допомогою якої можна точно вимірювати артеріальний тиск. Ця манжета стандартного розміру для обхвата руки від 31 до 36 см. Цей товар належить до категорії з підвищеною зносостійкістю, його розраховано на щоденне використання з багаторазовими циклами. Манжета не спричиняє дискомфорту й ефекту стиснення під час нагнітання повітрям. Поверхня приладу приємна ..
Новинка!
Автоматичний тонометр B.Well PRO-35 M (без адаптера)
ціна 1 159 грн
Компанія B.Well світовий виробник високоякісних тонометрів. Тонометри B.Well –  це доступні прилади для контролю артеріального тиску та захисту здоров'я Ваших близьких, що забезпечить комфортний вимір і точний результат!Автоматичний тонометр B.Well PRO-35 — надійний помічник для тих, хто слідкує за своїм тиском.PRO-35 проведе точний вимір і відразу оцінить результат. Спеціальна шкала на диспл..
Новинка!
Автоматичний тонометр B.Well MED-55 M-L
ціна 1 689 грн
Компанія B. Well світовий виробник високоякісних тонометрів. Тонометри B.Well – це доступні прилади для контролю артеріального тиску та захисту здоров'я Ваших близьких, що забезпечать комфортний вимір та точний результат! Автоматичний тонометр B.Well MED-55 забезпечує вдосконалену точність вимірів.На показання тиску впливають хвилювання, втома, наявність аритмії. Тому лікарі рекомендують пров..
Новинка!
Стетоскоп із односторонньою головкою B.Well WS-1 бордовий
ціна 159 грн
WS-1– класичний стетоскоп із односторонньою головкою, який ідеально підходить для вимірювання артеріального тиску. Це легкий і компактний прилад із чудовою передачею звуку. WS-1 буде зручним як для домашнього, так і для професійного використання. Хромовані вушні трубки, лита Y-подібна трубка з PVC, м'які вушні оливи забезпечать комфорт та довговічність приладу.Стетоскоп B.Well зручно зберігати та ..
ціна 99 грн
Клапан повітряний спускний – це металевий клапан для використання в механічних тонометрах. Виготовлено з блискучого металу, має бічний гвинт для скидання тиску з манжети тонометра.Рекомендації із застосуванняклапан груші тонометра під'єднати до балона кінцем, де розташований ніпельдругий кінець під'єднати до трубки, яка веде до манжетиХарактеристикиматеріал: металгарантія на товар: 12 місяців..