Каталог товарів
фільтр

Ходунки для дорослих

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
Новинка!
23
3
Ролер ролатор REBOTEC POLO PLUS-T 181.20
ціна 13 400 грн
Легкий та маневрений ролер (ролатор) підтримає вас у бажанні самостійно пересуватися за будь-яких умов. Великі колеса легко долають помірні перешкоди та нерівні доріжки. Суцільні безповітряні шини не потребують підкачування. Регулювання по висоті в 7 позиціях робить ролер універсальним і придатним до використання людьми різного зросту. Ручні гальма, які уповільнюють ролер або блокують колеса для с..
СТОК
Ходунки алюмінієві для дітей Heaco PR-444
ціна 662 грн 1 088 грн
Переваги крокуючих реверсних ходунків Heaco PR-444: Модель ходунків мають стандартну конструкцію, проста у використанні і надійна; Нековзні гумові наконечники на кожній з основ; Виготовлені з якісного матеріалу - металу; Загальні розміри - 43 х 55 х 63см (Д х Ш х В); Вага ходунків всього - 1 кг. ..
Новинка!
23
3
Ходунки REBOTEC WALK-ON 174.10
ціна 7 200 грн
Яскраві та легкі ходунки допоможуть дитині пересуватися самостійно та суттєво убезпечать її під час ходіння. Знімуть навантаження з ніг і спини, збільшать діапазон доступних дій дитини та дистанцію пересування. Завдяки 5 позиціям регулювання по висоті ходунки можуть рости разом з дитиною або задовольняти потреби кількох дітей різного віку. М’яке покриття руків’я, та великі гумові наконечники робля..
ціна 1 599 грн
Переваги ходунків OSD-EY-913: Легкі і міцні універсальні ходунки з алюмінію. Регулюються по висоті, легко складаються. Конструкція дозволяє використовувати ходунки в двох режимах: «крокуючі» і «фіксовані». М'які накладки на поручнях зі спіненого матеріалу для зручності рук. Гумові наконечники на ніжках запобігають ковзанню. Ширина: 50см Висота: від 76 до 89см Матеріал рукоятк..
ціна 4 499 грн
Ходунки-рамки 6 в 1 - легкий, зручний, індивідуальний засіб реабілітації і пересування для:людей із порушенням опорно-рухового апаратупісляопераційних хворих у хірургічних і травматологічних відділеннях стаціонарівлюдей похилого вікуВаріанти використання:ХодункиОпора для підйомуКрісло-туалетПідставка до унітазуВисоке сидіння Сидіння для душуХарактеристики:Максимальні навантаження: до 100 кг;М..
ціна 1 799 грн
Ходунки на двох колесах істотно полегшать пересування людини в побуті , прискорять процес реабілітації після затяжних хвороб і в період після операції . Представлена ​​модель є "крокуючою" - користувач поперемінно переставляє ліву та праву частини ходунків, у такт власному руху. Відмінна особливість цієї моделі від звичайних крокуючих ходунків - наявність 2 коліс на передніх ніжках. Колеса дозв..
ціна 1 799 грн
Ходунки-рамки складані регульовані за висотою крокуючі легкий, зручний, індивідуальний засіб реабілітації і пересування для:людей із порушенням опорно-рухового апарату;післяопераційних хворих у хірургічних і травматологічних відділеннях стаціонарів;людей похилого віку;Характеристики:Розмір: 47 х 46 х 80-98 см;Вага: 2,4 кг;Максимальне навантаження: до 100 кг;Матеріал каркаса ходунків: алюміній;Регу..
ціна 1 499 грн
Ходунки мають функцію "крокування" - конструкція дозволяє переставляти поперемінно праву і ліву частину ходунків. Зі звичайного режиму в режим 'крокування' ходунки перемикаються за допомогою спеціальних фіксаторів. Ходунки виготовлені з посиленого алюмінію. В ходунках присутні також деякі сталеві елементи. Це дає можливість зберегти невелику вагу вироби (всього 2,5 кг) і його міцність. Ходунки що ..
ціна 49 грн
Опори для тростин, милиць та ходунків в асортименті.Діаметр 16 мм - артикул МЕD-01-0116Діаметр 19 мм - артикул МЕD-01-0119Діаметр 21 мм - артикул МЕD-01-0121Діаметр 25 мм - артикул МЕD-01-0125Діаметр 28 мм - артикул МЕD-01-0128..
Новинка!
Ходунки дворівневі з однією кнопкою Doctor Life 12853
ціна 2 179 грн
Особлива дворівнева конструкція дозволяє вибрати опорне положення рук в залежності від потреб і обставин. При опорі рук на нижній рівень основи конструкція дає додаткову підтримку передпліччю. Ходунки допомагають зберегти рівновагу та зменшують навантаження на нижні кінцівки, прискорюють процес реабілітації, створюючи опір під час вставання.ОСОБЛИВОСТІ:легка та міцна алюмінієва дворівнева конструк..
Новинка!
Ходунки крокуючі складані дорослі Doctor Life 10188
ціна 1 599 грн
Крокуючі ходунки 10188/E/SL від Dr.Life представляють собою зручну алюмінієву конструкцію, яка ідеально підходить у якості додаткової опори при пересуванні. Вони допомагають покращити мобільність та забезпечують стабільність при ходьбі. Ходунки призначені для людей з порушенням функцій опорно-рухового апарату та тих хто відновлюється після травм або хірургічних операцій, також підходять як допоміж..
ціна 1 999 грн
ХАРАКТЕРИСТИКИ Мають дворівневу конструкцію Легкі і міцні Легко складаються Регулюються по висоті На поручнях розташовані м'які накладки з ПВХ на і гумові наконечники на ніжках ходунків що запобігають ковзанню. Матеріал: алюміній Ширина: 50 см Висота: від 81 см до 91 см Вага: 2,5 кг Максимальне навантаження: 136 кг ..
ціна 2 190 грн
Переваги ходунків NOVA для дорослих В4030: Міцний алюмінієвий каркас; Поперечні балки в ходунках стабілізують ходіння; Модель легко складати; Ручки ходунків NOVA В4030 виготовлені з м'якого полімерного матеріалу з антиковзким ефектом; Регульована висота виробу (79-88 см); Загальна ширина становить 53,5 см, а ширина між поручнями - 47,5 см; Глибина ход..
ціна 2 475 грн
Переваги ходунків Nova В4092: Мають два рівня для полегшення вставання з сидячого положення; Висoта моделі може бути встановлена між 79-96,5 см; Загальна ширина становить 65 см, а ширина між поручнями - 45,5 см; Глибина ходунків - 44 см; Ходунки Nova В4092 79-96,5 виготовлені з міцного та легкого алюмінієвого сплаву; Складаються з допомогою натискання всьог..
ціна 2 500 грн
Показання до застосування: При постопераційній реабілітації; Як засіб полегшення переміщення та забезпечення постійної опори; Для постійного використання літніми людьми. Дія: Допомагають при необхідності переміщення на великі відстані; Сприяють більшій стійкості людини, коли в цьому є необхідність; Розвантажують хребет і ноги. ..
ціна 2 145 грн
Переваги ходунків NOVA В4030: Виготовлені з легкого міцного алюмінію; Поперечні балки в конструкції виробу забезпечують додаткову стабілізацію під час ходіння; Балки не перешкоджають крокам людини; Ручки моделі NOVA В4030 покриті нековзким полімерним м'яким матеріалом; Складаються за допомогою однієї кнопки; Можна регулювати висоту виробу від 73,5 см до 84 ..
ціна 2 585 грн
Показання до застосування: При постопераційній реабілітації; Як засіб полегшення переміщення та забезпечення постійної опори; Для постійного використання літніми людьми. Дія: Допомагають при необхідності переміщення на великі відстані; Сприяють більшій стійкості людини, коли в цьому є необхідність; Розвантажують хребет і ноги. Переваг..
ціна 1 265 грн
Ходунки складные, шагающие, регулирующие по высоте - Ersamed ERS-103Алюминиевые складные ходунки, шагающие, с телескопическим кнопочным механизмом регулирования высоты выполняют функцию дополнительной опоры при передвижении, стоянии (статическом положении), помогают изменить положение с сидячего в вертикальное. Позволяют человеку перемещаться, не отрывая ходунков от земли, шагая то правой, то лево..
ціна 950 грн
Ходунки складные, шагающие, регулирующие по высоте - Ersamed ERS-102Металлические складные ходунки, шагающие, с телескопическим кнопочным механизмом регулирования высоты выполняют функцию дополнительной опоры при передвижении, стоянии (статическом положении), помогают изменить положение с сидячего в вертикальное. Позволяют человеку перемещаться, не отрывая ходунков от земли, шагая то правой, то ле..
ціна 1 478 грн
Ходунки складные, шагающие, регулирующие по высоте, на колесах - Ersamed ERS-102T Металлические складные ходунки, шагающие, с телескопическим кнопочным механизмом регулирования высоты выполняют функцию дополнительной опоры при передвижении, стоянии (статическом положении), помогают изменить положение с сидячего в вертикальное. Позволяют человеку перемещаться, не отрывая ходунков от земли, шагая то..
ціна 1 599 грн
ОСОБЛИВОСТІ Легкі і міцні універсальні ходунки з алюмінію. Регулюються по висоті, легко складаються. Конструкція дозволяє використовувати ходунки в двох режимах: «крокуючі» і «фіксовані». М'які накладки на поручнях зі спіненого матеріалу для зручності рук. Гумові наконечники на ніжках запобігають ковзанню. ХАРАКТЕРИСТИКИ Вид: універсальні Конструкція: складна Матеріал: алюміній ..
ціна 7 990 грн
ОСОБЛИВОСТІ Для відновлення ходьби після травм і захворювань нервової системи Оснащені м'якою ліктьовий опорою для зручності користувача і полегшення його пересування Регулювання висоти під зростання паціентаНа чотирьох ніжках встановлені колеса Складаються для зручного зберігання ХАРАКТЕРИСТИКИ Вид: для реабілітації Конструкція: складна Матеріал: сталь Ширина, (см): 60 Висота..
ціна 6 499 грн
ОСОБЛИВОСТІ Надійна і легка алюмінієва рама.Висота ергономічних ручок регулюється по висоті. Гальмо стоянки для фіксації на місці. Великі поворотні передні колеса забезпечують маневреність. М'яке сидіння і спинка для відпочинку. У комплекті передбачена знімна корзина для речей і підставка для трості.Роллер компактно складається для зберігання і транспортування. Максимальне навантаження д..
ціна 1 999 грн
ОСОБЛИВОСТІ Особлива дворівнева конструкція Легкі і міцні М'які накладки з ПВХ на поручнях і гумові наконечники на ніжках Регулюються по висоті в залежності від фізіологічних особливостей користувача. Ходунки складаються, що зручно при зберіганні та транспортуванні. ХАРАКТЕРИСТИКИ Вид: дворівневі Конструкція: складна Матеріал: алюміній Ширина, (см): 50 Висота, (см): в..