Ortos

Безкоштовно по всій Україні

0 800 750 060

Графік роботи

Графік роботи call-центра

пн-пт: 9:00-20:00, сб-нд: 10:00-18:00

Контакти

Київ

вул. Бульварно-Кудрявська, 31А

(м. Золоті ворота)

пн-нд: 9:00-17:00

пр-т Голосіївський, 130/57

(м. Виставковий центр)

пн-нд: 9:00-17:00

вул. Харківське шосе, 182

(м. Бориспільська)

пн-нд: 9:00-17:00

пр-т Маяковського, 20

(ж-м Троєщина)

пн-нд: 9:00-17:00

вул. М.Бойчука, 1/2

(м. Дружби народів)

Тимчасово зачинено

Дніпро

вул. Тітова, 20

Тимчасово зачинено

вул. Юрія Савченка, 6Б

(на розі пр-т Пушкіна та вул. Ю.Савченка)

пн-нд: 9:00-17:00

пр-т Слобожанський, 74

Тимчасово зачинено

Львів

Одеса

Порівняння товарів
Вибране
Особистий кабінет
0
фільтр

Апарати для фізіотерапії

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 1 190 грн
Дарсонвалізація на сьогодні відома як метод фізіотерапевтичного впливу на стан шкіри, ділянки тіла й значної роботи над функціональним станом внутрішніх органів. Струм Дарсонваля широко застосовують у терапевтичній справі, починаючи з 19 століття, багатьом він відомий за фізіотерапевтичними кабінетами із часів СРСР. У наш час важко знайти спосіб медичного вирішення такої великої кількості проблем ..
ціна 54 грн
Для того, щоб досягти максимального результату і не дати шкірі звикнути до постійного впливу, рекомендуємо застосовувати бородавочний електрод 1 раз в п'ять днів. А час процедури не повинно займати більше 10-15 хвилин.Показання до застосування:Для лікування бородавок, фурункулів і запалень з внутрішньої інфекцією.Переваги бородавочної насадки EL-BOR:Унікальна модель;Проста в застосуванні;Завдяки у..
ціна 45 грн
Показання до застосування:Для лікування захворювань порожнини рота.Переваги ясенної насадки EL-DES:Проста в застосуванні;Завдяки універсальному розміру підходить до більшості апаратів, наприклад, до Корона-2, Корона-5, Корона-С;;Загнута форма закінчення забезпечує зручність при дарсонвалізації верхнього піднебіння і ясен...
ціна 999 грн
Дарсонваль «Корона» — це зразок апарата дарсонвалізації, орієнтованого як на домашнє використання, так і для подорожей. Повнота комплекту поставки, потужна терапевтична дія й простота використання виробу — усе це стане запорукою успішної профілактичного та лікувального впливу на Вашу шкіру, волосся, а також сприятливо позначиться на самопочутті й дозволить позбутися неврозів. Показання до зас..
ціна 45 грн
Для того, щоб досягти максимального результату і не дати шкірі звикнути до постійного впливу, рекомендуємо застосовувати бородавочний електрод 1 раз в п'ять днів. А час процедури не повинно займати більше 10-15 хвилин.Показання до застосування:Для лікування атеросклерозу, отиту, шуму, невриту слухового нерва і гострих запалень.Переваги вушної насадки EL- UHO:Зручна для дарсонвалізації верхніх пові..
ціна 45 грн
Показання до застосування:Для лікування і профілактики волосся;Для лікування зайвої жирності шкіри голови;При лупі, ламкого волосся.Переваги насадки EL-GRE:Виготовлена з міцного скла;Простота та зручність в застосуванні;Завдяки унікальному розміру підходить до більшості апаратів...
ціна 45 грн
Показання до застосування:Для поліпшення стану шкіри;Для поліпшення мікроциркуляції крові;Для боротьби з висипом вугрів на обличчі;При захворюванні ЛОР-органів.Переваги насадки EL-GB:Велика насадка з діаметром робочої поверхні 37 мм;Простота та зручність в застосуванні;Завдяки унікальному розміру підходить до більшості апаратів, наприклад, до Корона-2, Корона-5, Корона-С...
ціна 5 599 грн
Витафон-Т представляет собой современную, обновленную и оснащенную таймером версию популярного аппарата «Витафон». Удобный цифровой таймер автоматически отключает прибор по истечению необходимого для терапии времени, позволяя с точностью контролировать терапевтический эффект. Как он работает? Его лечебный и профилактический эффекты обусловлены биофизическим воздействием микровибрации. Это жизненно..
ціна 12 239 грн
Аппарат предназначен для компенсации дефицита необходимых организму естественных физических энергий: микровибраций и инфракрасного (теплового) излучения. Применяется для лечения и профилактики заболеваний как в домашних, так и в клинических условиях. Аппарат обеспечивает следующие функции и возможности: Одновременное подключение двух любых преобразователей; Автоматическое определение подключенных ..
ціна 4 869 грн
«Витафон-ИК» сочетает в себе воздействие инфракрасного и виброакустического усиления, тем самым оказывая дополнительно регенеративное, обезбаливающие, трофическое и противовоспалительное воздействие. Для кого он? Широкое терапевтическое действие прибора и простота эксплуатации позволяет использовать его в лечебно-профилактических и санаторных учреждениях, а также в домашних условиях. Как он работа..
ціна 3 699 грн
«Витафон» бюджетная и стандартная модель серии виброакустических аппаратов, производства одноименной фирмы из Санкт-Петербурга. Для чего предназначен Витафон? Витафон предназначен, в первую очередь, для компенсации дефицита микровибраций в тканях организма. Он предназначается для профилактики и лечения многих заболеваний, которые связаны с недостатком капиллярного кровотока, лимфотока, а также био..
ціна 11 149 грн
Аппарат виброакустического воздействия «ВИТАФОН-5» (далее по тексту — аппарат) предназначен для применения в лечебно-профилактических и санаторных учреждениях, а также в домашних условиях по рекомендации и под контролем врача-специалиста. Воздействие на ткани и органы модулированными механическими колебаниями низкой интенсивности (микровибрациями) в акустическом диапазоне частот позволяет добиться..
ціна 625 грн
Манжета фиксирующая комбинированная (урологическая). Предназначена для индивидуального использования для фиксации преобразователей аппаратов серии "Витафон" на поверхности тела. Манжета одевается на тело под одежду или поверх одежды из тонких тканей. Целесообразно применять при лечении урологических заболеваний...
ціна 625 грн
Манжета фиксирующая поясная ко всем аппаратам серии Витафон размер L-XL (92-140 см.). Предназначена для фиксации виброфонов на спине на уровне пояса: область "К", "Е3"...
ціна 625 грн
Манжета фиксирующая поясная ко всем аппаратам серии Витафон размер S-M (68-92 см). Предназначена для фиксации виброфонов на спине на уровне пояса: область "К", "Е3"...
ціна 12 415 грн
Хорошо, что в нашей жизни существуют такие вещи, которые делают ее чуточку лучше. А особенно хорошо, когда такие вещи могут улучшить наше здоровье. Для множества людей по всей России такой вещью стал аппарат Витафон-5. Он способен помогать при борьбе с множеством различных болезней, включая очень неприятные. Витафон-5 используют при профилактике и лечении переломов, ушибов, растяжений остеохондроз..
ціна 2 870 грн
Показання до застосування: При захворюваннях і травмах опорно-рухового апарату (артроз, периартрозе, остеохондрозі); При неврологічних захворюваннях, жіночих статевих органів; При захворюваннях серцево-судинної системи (гіпертонії), венозної системи верхніх і нижніх кінцівок (ендартеріїті, атеросклерозі). Дія апарату Алимп-міні: Покращує загальний ..
ціна 2 259 грн
 Для полегшення процесу заняття, прилад оснащений спеціальним індикатором, який буде вас сповіщати про наближення кінця тренування, при необхідності ви можете перервати сеанс, поставивши стимулятор на паузу. Для збільшення ефективності існує можливість, додатково оснастити тренажер ще двома електродами. Також для підвищення комфорту і зручності, користувач на час занять може заблокувати кнопк..
ціна 45 грн
Показання до застосування: Для поліпшення стану шкіри; Для поліпшення мікроциркуляції крові; Для боротьби з висипом вугрів на обличчі; При захворюванні ЛОР-органів. Переваги грибоподібної насадки EL-GM: Мала насадка з діаметром робочої поверхні 25 мм; Простота та зручність в застосуванні; Завдяки унікальному розміру підхо..
ціна 1 750 грн
Показання до застосування апарату Гемотон: При хронічному геморої; При анальних тріщинах; У післяопераційний період після видалення свищів прямої кишки, анальних тріщин, геморою. Дія апарату: Прискорює кровообіг і обмінні процеси в тканинах; Знижує больові відчуття; Зменшує запалення; Сприяє загоєнню ран. Переваги апарату Н..
ціна 10 409 грн
Показання до застосування: При зниженні лібідо; При еректильної дисфункції; При розладі еякуляції, оргазму; При хронічному захворюванні статевої сфери (простатит). Дія апарату АПОЛОН-1М: Нормалізує кровообіг і відновлює капіляри; Підвищує еластичність судин; Сприяє регенерації клітин; Налагоджує внутрішній тиск статевого органу. ..
ціна 849 грн
 Насадка для пілінгу відрізняється особливою структурою: зовнішня частина покрита жорсткою люфой, а внутрішня - м'якою бавовною, що в сукупності якісно поліпшити стан шкіри в цілому, вона буде більш пружна, чиста і сяюча. Вага виробу становить всього 222 грами, а габарити - 10 х 7,5 х 8,5 см. Показання до застосування електромассажер Beurer MG 17: Для якісного поліпшення стану шкіри і над..
ціна 999 грн
Вібромасажер Beurer MG 21 стане для вас прекрасним помічником, адже з його допомогою можна нейтралізувати втому, поліпшити стан шкіри і м'язів, а також позбутися від целюліту. Завдяки вбудованій інфрачервоній лампи сеанси самомасажу є не тільки загальнозміцнюючими, але й мають терапевтичний і оздоровлюючий ефекти. Вищевказані ефекти досягаються завдяки тому, що інфрачервоні промені проникають в г..
ціна 66 грн
Показання до застосування: Для лікування целюліту; Для лікування варикозу. Переваги гомілкової насадки EL-GOL: Проста та зручна в застосуванні; Завдяки універсальному розміру підходить до більшості апаратів; Підходить для дарсонвалізації в області стегон, попи і інших проблемних зон, де проявився целюліт. ..
ціна 3 599 грн
Показання до застосування електростимулятора Beurer EM 49: Для проведення самостійних тренувань в домашніх умовах; В якості розігріваючого тренажера в спортивному залі або перед фітнесом; Для підтримки стабільного тонусу лежачих хворих в процесі реабілітації. Дія: Якісна стимуляція м'язів преса; Забезпечення нормального тонусу м'язів живота; Покращення процесу реабілітації паці..