Каталог товарів
фільтр

Апарати для фізіотерапії

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 2 475 грн
Дарсонваль КОРОНА-5 - це потужніший і стабільніший розряд, удосконалений тримач електрода, а також більш сучасний дизайн корпусу! Комплектується додатково бородавним електродом! У комплекті з пристроєм:електрод порожнинний,електрод грибок малийелектрод гребінець,електрод Бородавочний.Дарсонваль Корона дає справді унікальні можливості для використання його для лікування або в профілактичних цілях п..
ціна 100 грн
Показання до застосування: Для лікування целюліту; Для лікування варикозу. Переваги гомілкової насадки EL-GOL: Проста та зручна в застосуванні; Завдяки універсальному розміру підходить до більшості апаратів; Підходить для дарсонвалізації в області стегон, попи і інших проблемних зон, де проявився целюліт. ..
ціна 2 240 грн
Дарсонвалізація на сьогодні відома як метод фізіотерапевтичного впливу на стан шкіри, ділянки тіла й значної роботи над функціональним станом внутрішніх органів. Струм Дарсонваля широко застосовують у терапевтичній справі, починаючи з 19 століття, багатьом він відомий за фізіотерапевтичними кабінетами із часів СРСР. У наш час важко знайти спосіб медичного вирішення такої великої кількості проблем ..
ціна 70 грн
Електрод точковий призначений для апарату дарсонваля, за допомогою якого проводиться різноманітні фізіопроцедури. Цей електрод використовується для точкового використання при лікувальних процедурах.Апарат дарсонваля - апарат, який має терапевтичний ефект за допомогою електричних імпульсних струмів високої частоти. Струм малої потужності сприяють розширенню кровоносних судин і покращується насиченн..
ціна 70 грн
Показання до застосування:Для лікування захворювань порожнини рота.Переваги ясенної насадки EL-DES:Проста в застосуванні;Завдяки універсальному розміру підходить до більшості апаратів, наприклад, до Корона-2, Корона-5, Корона-С;;Загнута форма закінчення забезпечує зручність при дарсонвалізації верхнього піднебіння і ясен...
ціна 80 грн
Для того, щоб досягти максимального результату і не дати шкірі звикнути до постійного впливу, рекомендуємо застосовувати бородавочний електрод 1 раз в п'ять днів. А час процедури не повинно займати більше 10-15 хвилин.Показання до застосування:Для лікування бородавок, фурункулів і запалень з внутрішньої інфекцією.Переваги бородавочної насадки EL-BOR:Унікальна модель;Проста в застосуванні;Завдяки у..
ціна 70 грн
Для того, щоб досягти максимального результату і не дати шкірі звикнути до постійного впливу, рекомендуємо застосовувати бородавочний електрод 1 раз в п'ять днів. А час процедури не повинно займати більше 10-15 хвилин.Показання до застосування:Для лікування атеросклерозу, отиту, шуму, невриту слухового нерва і гострих запалень.Переваги вушної насадки EL- UHO:Зручна для дарсонвалізації верхніх пові..
ТОП продажу!
Апарат для дарсонвалізації Корона Голуба Марка Люкс (10 електродів) Новатор K2-BM-L
ціна 3 100 грн
Апарат «Корона» за допомогою спеціальних електродів утворює змінний струм, який проникає глибоко в органи людини і оздоровлює їх. У комплект дарсонваля входять ультрафіолетові (УФ) електроди «Блакитна марка» розроблені для більш ніжного впливу на організм. Електроди представляють собою скляні колби різної форми з металевими наконечниками. Розряд, що утворюється на голівці електрода, виникає за доп..
ціна 85 грн
Показання до застосування: Для поліпшення стану шкіри; Для поліпшення мікроциркуляції крові; Для боротьби з висипом вугрів на обличчі; При захворюванні ЛОР-органів. Переваги насадки EL-GB: Велика насадка з діаметром робочої поверхні 37 мм; Простота та зручність в застосуванні; Завдяки унікальному розміру підходить до більшості а..
ціна 70 грн
Показання до застосування:Для лікування і профілактики волосся;Для лікування зайвої жирності шкіри голови;При лупі, ламкого волосся.Переваги насадки EL-GRE:Виготовлена з міцного скла;Простота та зручність в застосуванні;Завдяки унікальному розміру підходить до більшості апаратів...
ціна 1 253 грн
Дарсонвалізація в наш час відома як метод фізіотерапевтичного впливу на стан шкіри, ділянки тіла і великої роботи над функціональним станом внутрішніх органів. Струм Дарсонваля широко застосовується в терапевтичному справі, починаючи з 19 століття, багатьом він відомий по фізіотерапевтичним кабінетами з часів СРСР. У наш час важко знайти спосіб медичного рішення такого великого числа проблем здоро..
ціна 2 050 грн
Показання до застосування: При захворюваннях опорно-рухового апарату (остеохондроз); При переломах кісток хребта, таза, кінцівок; У разі нещасного випадку меніска; При пошкодженні м'язів, забиття м'яких тканин, гематом; При бурситі, артриті навколосуглобових сумок; При епікондиліті; При внутрішніх пошкодженнях суглобів. Для лікування гінекологічн..
ціна 1 065 грн
Показання до застосування: При захворюваннях опорно-рухового апарату (остеохондроз); При переломах кісток хребта, таза, кінцівок; У разі нещасного випадку меніска; При пошкодженні м'язів, забиття м'яких тканин, гематом; При бурситі, артриті навколосуглобових сумок; При епікондиліті; При внутрішніх пошкодженнях суглобів; Для лікування гінекологічн..
ціна 45 грн
Показання до застосування: Для поліпшення стану шкіри; Для поліпшення мікроциркуляції крові; Для боротьби з висипом вугрів на обличчі; При захворюванні ЛОР-органів. Переваги грибоподібної насадки EL-GM: Мала насадка з діаметром робочої поверхні 25 мм; Простота та зручність в застосуванні; Завдяки унікальному розміру підхо..