Каталог товарів
фільтр

Подушки для вагітних та годуючих

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 1 900 грн
Медична подушка для утримання кінцівок у фізіологічно вигідному положенні. Розроблена для застосування під час нічного відпочинку на боці. Особливо потрібна під час вагітності, коли кістки таза готуються до пологів, розходяться, і тазостегнові суглоби приймають незвичне для себе положення, що часто викликає тягнучий біль. Незамінна після хірургічного лікування тазостегнових суглобів, коли ротація ..
ціна 2 050 грн
Еліптична рельєфна подушка для сидіння застосовується для захисту делікатних зон при геморої, після хірургічних втручань в зоні заднього проходу або сідниць, при вагітності та в інших випадках, коли такий захист потрібний. Пружна пінна основа з виїмкою посередині утримує тіло в такому положенні, щоб нормалізувати кровообіг (і особливо відтік крові) в області заднього проходу і органах малого таза...
ціна 2 500 грн
Для комфорту делікатних зон ми пропонуємо цю подушку для сидіння. Вона має анатомічну вирізку основи та підтримує правильне положення стегон, захищаючи кульшові суглоби від деформації та руйнування. Пружна віскоеластична основа з ефектом пам’яті оптимально розподілить вагу тіла та усуне перевантаження зон, на які припадає максимум ваги. Правильне положення таза та стегон зменшить дискомфорт у хреб..
ціна 2 250 грн
Зручна О-подібна подушка для розвантаження тканин сідниць, стегон і зони заднього проходу. Компактна модель із 2 шарів піни різної щільності. Відмінно підходить для профілактики виникнення неприємних відчуттів, затікання, перевантаження та утворення пролежнів у типових зонах тиску, а також для розвантаження м’язів тазового дна. Оптимально розподіляє вагу тіла та дозволяє уникнути перетискання кров..
ціна 650 грн
Склад:наповнювач: холофайбер - матеріал, який тривалий час зберігає форму;наволочка на застібці: бавовнаОсобливості:конструкція подушки розроблена таким чином, що зменшує тиск плода на хребет, усуває болючі відчуття в області попереку під час сидіння;під час годівлі подушка підтримує дитину на рівні грудей, що знижує м'язову напруга рук, шиї, плечей;не викликає алергію, володіє оптимальним теплооб..
ціна 950 грн
Склад:наповнювач: холофайбер - матеріал, який тривалий час зберігає форму;наволочка на застібці: бавовнаРозміри:Довжина по зовнішньому краю: 1800ммДовжина по внутрішньому краю: 900ммШирина:150-350мм;  Особливості:під час годівлі подушка підтримує дитину на рівні грудей, що знижує м'язову напруга рук, шиї, плечей;не викликає алергію, володіє оптимальним теплообміном, зберігає свої первинн..