Служба підтримки клієнтів
0 800 750-060
Безкоштовно по Україні
Пн-Пт: 9:00-20:00|Сб-Нд: 09:00-18:00
Соляні лампи
Здоров'я суглобів
Здорова спина і поперек

Пропозиції магазина

Новини, статті, огляди


Всі відео Додано: 02 червня

ОРТОС на Baby Expo

Мережа ортопедичних салонів ОРТОС бере участь в міжнародній виставці Baby Expo - головній виставковій події дитячої індустрії в Україні! На виставці буде можливість насолодитися атмосферою затишку і приємним спілкуванням з професіоналами своєї справи, а також отримати консультацію по проблемам зі здоров'ям і дізнатися способи їх вирішення.

Детальніше
Поділитися з друзями:

Ортопедический салон «Ortos»

ТОВ "ОРТОС" - це українська компанія, яка працює в сфері здоров'я і благополуччя людей. Основним напрямком діяльності компанії ОРТОС є роздрібна торгівля ортопедичними виробами і товарами для здоров'я, а також надання реабілітаційних послуг.

Компанія "ОРТОС", заснована в 2014 році, об'єднала в собі найкращі традиції і найактуальніші тенденції в області продажів медичної продукції та надання реабілітаційних послуг. На сьогоднішній день, "ОРТОС" єдині в СНД вирішують питання здоров'я людини комплексно.

В рамках реалізації власної політики - з безперервного поліпшення якості обслуговування клієнтів - центр ORTOS створює і розвиває ортопедичні салони. Ортопедичні салони ORTOS співпрацюють з безліччю медичних установ, їх кваліфікований персонал, грамотно підібраний асортимент і можливість оперативної доставки замовлених товарів - все це служить на користь спільній благородній справі - розвитку всебічної професійної ортопедичної допомоги населенню.