Каталог товарів
фільтр

Бандажі попереково - крижові

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 1 150 грн
Бандаж на попереково-крижовий відділ хребта має 6 пластикових ребер жорсткості, які надійно підтримують спину, запобігаючи її травмуванню. Система подвійної фіксації попереду (застібки-липучки на полотні бандажа й додаткові еластичні фіксувальні стрічки з такими ж застібками-липучками) дозволяє зробити виріб максимально зручним. Усі матеріали надзвичайно зносостійкі, еластичні стрічки довго не втр..
ціна 1 410 грн
Корсет виготовлений із легкої, ажурної, але надзвичайно міцної та зносостійкої корсетної сітки. Найкращий вибір для підтримки спини влітку. 6 пластикових ребер жорсткості створюють надійну підтримку для спини й запобігають її травмуванню. Додаткові фіксувальні стрічки дозволяють зробити виріб максимально зручним. Широкі застібки-липучки надійно тримають корсет на місці. Виріб не скручується і не с..
ціна 1 420 грн
Корсет на попереково-крижовий відділ хребта фіксує хребет на рівні Th12-S4, стабілізує зв’язково-суглобний апарат, зменшує навантаження на поперек і усуває дисбаланс паравертебральних м’язів у зоні свого впливу. У разі зміщення хребців в означеному відділі нормалізує та стабілізує їх положення, зменшуючи біль. Міцне еластичне медичне полотно з додаванням бавовни не викликає подразнень і тривалий ч..
ціна 1 960 грн
Корсет має 6 ребер жорсткості: 4 металеві моделюються по фігурі користувача й окрім підтримки забезпечують анатомічне прилягання виробу; 2 пластикових ребра, вставлені з боків, не дозволяють корсету скручуватись і зміщуватись. Додатково ця модель обладнана подушечкою під лордоз, яка посилює фіксацію. Нерозтяжна спинка з повітропроникних матеріалів міцно підтримує поперек і грудний відділ, еластичн..
ціна 1 300 грн
Ортопедичний корсет має подовжену спинку (висотою 24 см), тому добре підходить для високих користувачів. 4 пластикові ребра жорсткості не дозволяють йому скручуватись і надають надійну опорну поверхню для м’язів спини. Застібки-липучки на основі бандажа й на додаткових еластичних стрічках утворюють подвійну систему фіксації та дозволяють затягти корсет так, щоб користувач почувався максимально зру..
ціна 1 350 грн
Таблиця розмірів Розмір Окружність талії, см 1 75—95 2 95—115 3 115—135 Корсет на попереково-крижовий відділ хребта фіксує та стабілізує зв’язково-суглобний апарат, усуває дисбаланс паравертебральних м’язів у поперековому відділі, зме..
ціна 850 грн
Бандаж виготовлений із сучасного матеріалу з високим вмістом вовни, тому він добре зберігає тепло тіла й не дозволяє спині переохолоджуватись. Не скручується, не сповзає, не заважає рухатись. Надає усіх переваг так само, як і засоби з натуральної вовни, але більш міцний, зносостійкий і гігієнічний. Не викликає алергій і подразнень на шкірі. Майже непомітний під одягом. ОСОБЛИВОСТІ У складі..
ціна 1 090 грн
Подовжений варіант стандартного післяопераційного та післяпологового бандажа, розроблений для людей високого зросту чи більшої, ніж середня, комплекції. Зносостійкі матеріали, з яких виготовлено цю модель, надають стійкого терапевтичного ефекту протягом усього періоду післяопераційного чи післяпологового відновлення, не змінюючи своїх властивостей. Полотно з високою розтяжністю відмінно повторює в..
Новинка!
Корсет на попереково-крижовий відділ хребта dynamic PRO 12040
ціна 2 940 грн
Корсети лінійки dynamic створені для того, щоб ви продовжували своє звичайне активне життя, навіть якщо є проблема з попереком. Поки інші лікуються в ліжку, ви не матимете ніяких обмежень! Еластична тканина корсета на попереково-крижовий відділ хребта дозволяє виробу міцно охопити фігуру та точно повторити всі її вигини. Завдяки своїй еластичності виріб не заважає рухатись. Тривимірне плетіння тк..
ціна 1 800 грн
Бандаж виготовлений із сучасного матеріалу з високими повітропроникними властивостями та зносостійкої еластичної бандажної стрічки. Фіксується у два етапи: на застібки-липучки на основі бандажа, потім такими ж застібками на додаткових фіксувальних стрічках. Чотири металеві ребра жорсткості посилюють фіксацію та моделюються під фігуру конкретного пацієнта. Додатково підтримує поперек знімна подушеч..
ціна 5 513 грн
Примітка: перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування та проконсультуватися з фахівцем щодо протипоказань. Бандаж має анатомічну форму, підходить і чоловікам, і жінкам, не зміщується. У ньому дуже зручно, він не заважає ні в положенні стоячи, ні в положенні сидячи, не тисне на живіт. Додаткова подушечка посилює фіксацію та добре підтримує поперек. Бандаж має систему,..
ТОП продажу!
23
3
Корсет для спини PUSH MED BACK BRACE  2.40.2
ціна 10 374 грн
Щоб переконатись у правильному виборі розміру, рекомендується приміряти корсет. Примітка: перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування та проконсультуватися з фахівцем щодо протипоказань. Анатомічна конструкція корсета дозволяє з комфортом його використовувати і чоловікам, і жінкам. Три модельованих ребра жорсткості посилюють фіксацію та прилаштовують виріб то..
ціна 5 831 грн
Ортез BORT select Stabilo призначений для функціональної мобілізації поперекового відділу хребта. Виріб обладнаний нерозтяжними додатковими ременями, які дозволяють відрегулювати рівень підтримки і впливу ортеза до ступеня, за якого вам буде максимально комфортно. Підтримувальні ребра жорсткості вже попередньо анатомічно сформовані, проте за необхідності їх можна додатково відмоделювати відповідно..
ціна 2 789 грн
Ортез BORT StabiloBasic із подушечкою призначений для м’якої підтримки та масажу поперекового відділу хребта. Розвантажує, усуває дисбаланс у м’язах. Анатомічна форма робить виріб дуже зручним. Еластична тканина основи не заважає дихати та рухатись і посилює масажний ефект під час ходіння. Масажну подушечку можна розташовувати так, як зручно, щоб впливати на зони найбільшого ураження. Висота вироб..
ціна 4 563 грн
Еластичний ортез на поперековий відділ хребта призначений для підтримки та стабілізації поперека. Подвійна система фіксації дозволяє дозувати рівень підтримки на комфортному рівні. Чотири ребра жорсткості уже анатомічно сформовані, їх не треба додатково моделювати. Еластичний матеріал не заважає дихати та рухатися. Ортез ширший ззаду (висота спинки 26 см) та вужчий спереду (16 см), тому в ньому зр..
ціна 3 799 грн
Опис: Корсет виконаний з повітропроникного еластичного матеріалу, який відрізняється покращеними властивостями забезпечення компресії та підтримки. Конструкція корсета забезпечує підтримку в поперековому та грудному відділах спини, завдяки двом напівжорстким коротким вставкам у поперековій області та двом знімним металевим або пластиковим довгим вставкам, які фіксують і грудний та поперековий від..
ціна 3 799 грн
Опис: Попереково – крижовий корсет анатомічної форми виконаний з повітропроникного матеріалу з односпрямованою еластичністю, забезпечує рівномірну компресію та ідеальну посадку. Дуже легкий і практичний, не викликає дискомфорту навіть у спекотну погоду. Відмінною особливістю даної моделі є наявність додаткового фіксатора, що забезпечує посилену підтримку. У поперековій області посилений матрице..
ціна 12 900 грн
Опис: Легкий ортопедичний ортез з ергономічним дизайном використовується для стабілізації та корекції постави, виготовлений з повітропроникних матеріалів. Задня частина складається з напівжорсткої текстильної основи та алюмінієвої пластини, яка регулюється по висоті. Ортез адаптується до індивідуальних вигинів спини і завдяки своїй особливій конструкції формує анатомічну поставу і належним чин..