Каталог товарів
фільтр

Вальгусні шини

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 810 грн
Досить щадна конструкція для виправлення положення першого пальця стопи. Складається з фіксувальних стрічок на стопу й на великий палець і власне шини для відведення. Досить високий вміст бавовни у складі бандажа дозволяє уникнути виникнення подразнень і дискомфорту. Шина динамічна, її можна використовувати не лише в положенні лежачи, але й ходити в ній. Але все ж коли м’язово-зв’язковий апарат ро..
ціна 500 грн
Нерозтяжна зносостійка тканина бандажа дозволяє міцно зафіксувати суглоб у природному положенні. Ребро жорсткості посилює фіксацію, запобігаючи поверненню пальця до стану деформації. Застібки-липучки дозволяють поступово змінювати ступінь відведення пальця по мірі його виправлення та роблять процес лікування поступовим і комфортним. ОСОБЛИВОСТІ Ребро жорсткості для посилення фіксаціїСтупі..
ціна 1 220 грн
Особливості стабілізуючого ортеза від «ValguLoc» Жорстка частина з анатомічною формою захищає палець від зовнішньої дії. М’який внутрішній шар зменшує тиск, завдяки чому використовувати цей бандаж стає більш зручним. Система ремінців дозволяє регулювати міру фіксації. Показання до застосування Ортез артикул 12013102080701 рекомендований для домашнього застосування при утворенні кісточки, в..
ціна 3 650 грн
Особливості універсального стабілізуючого ортеза «ValguLoc»II від BauerfeindБагатоосний шарнір, що дозволяє зафіксувати великий палець для досягнення оптимального ефекту.Блокування рухливості суглоба з урахуванням післяопераційних вимог.Індивідуальна регулювання дозволяє зменшити тиск на суглоб.Облягаюча конструкція ортеза артикул 11011051080003 дозволяє застосовувати його разом із взуттям.Показан..