Каталог товарів
фільтр

Медтехніка

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 2 980 грн
Показання для застосування: У разі гострих респіраторних захворювань; За гострого отиту, риніту; При ангіні; За наявності фурункулів, гідраденітів флегмони; Для чистих або гнійних ран; У разі гідраденіту пахвового, використовуючи в комплексі з іншими апаратами (за рекомендацією лікаря). Переваги УФ-опромінювача УФІТ-СМ-МАКСІ: Джерело..
ціна 595 грн
Апарат інфрачервоного опромінення KVARTSIKO "Кварц-ІК" призначений для опромінення тіла людини. Опромінення активізує біологічні процеси в організмі людини за допомогою теплового ефекту під впливом інфрачервоного випромінювання. Опромінювач синя лампа (рефлектор Мініна) може з успіхом використовуватися для лікувальних і профілактичних опромінень дорослих і дітей в домашніх умовах, в лікувальни..
ТОП продажу!
Апарат для дарсонвалізації Корона Голуба Марка Люкс (10 електродів) Новатор K2-BM-L
ціна 3 100 грн
Апарат «Корона» за допомогою спеціальних електродів утворює змінний струм, який проникає глибоко в органи людини і оздоровлює їх. У комплект дарсонваля входять ультрафіолетові (УФ) електроди «Блакитна марка» розроблені для більш ніжного впливу на організм. Електроди представляють собою скляні колби різної форми з металевими наконечниками. Розряд, що утворюється на голівці електрода, виникає за доп..
ціна 2 475 грн
Дарсонваль КОРОНА-5 - це потужніший і стабільніший розряд, удосконалений тримач електрода, а також більш сучасний дизайн корпусу! Комплектується додатково бородавним електродом! У комплекті з пристроєм:електрод порожнинний,електрод грибок малийелектрод гребінець,електрод Бородавочний.Дарсонваль Корона дає справді унікальні можливості для використання його для лікування або в профілактичних цілях п..
ціна 1 600 грн
Прилад для вимірювання кров'яного тиску на плечовій артерії німецького бренду Beurer BR-BM-27-black винятково простий і зручний у застосуванні. За допомогою приладів для вимірювання кров'ю трав'яного тиску на плечовій артерії вимірювання можна здійснювати безпосередньо на висоті серця, що дає змогу отримувати точні результати.Особливості тонометра Beurer (Бойрер):вимірює, зберігає, усереднює ..
ціна 85 грн
Показання до застосування: Для поліпшення стану шкіри; Для поліпшення мікроциркуляції крові; Для боротьби з висипом вугрів на обличчі; При захворюванні ЛОР-органів. Переваги насадки EL-GB: Велика насадка з діаметром робочої поверхні 37 мм; Простота та зручність в застосуванні; Завдяки унікальному розміру підходить до більшості а..
ціна 1 120 грн
Показання до застосування: Для якісної бактерицидної обробки різних приміщень; Для лікування шкірних та інших захворювань; Боротьба з грибком на стінах приміщення. Переваги: Є можливість регулювати напрямок опромінення; Площа обробки — до 20 м2; Розміри — 16,2 х 16,2 х 22 см. ..
ціна 260 грн
Електронний термометр Paramed Flex – компактна, універсальна та повністю безпечна модель, яка підійде для контролю температури тіла у дорослих та дітей. Виріб має водонепроникний наконечник, який робить термометр досить простим у догляді (можна мити наконечник під проточною водою). У комплекті передбачено спеціальний чохол для зберігання термометра. Виріб дозволяє максимально точно контролювати те..
ціна 310 грн
Особливості та переваги електронного термометр Paramed Panda:Діапазон вимірювання: 32.0 ℃ - 42.0 ℃;Водонепроникний (можливо промити наконечник під водою, та допускається попадання води на термометр);Гнучкий наконечник;Сучасний дизайн;Легке керування однією кнопкою;Автоматичне вимкнення живлення: протягом 10 хвилин після невикористання;Звуковий сигнал;Пам'ять на останнє вимірювання;Живлення: одна б..
ціна 595 грн
Робота синьої лампи KVARTSIKO-СЛ ґрунтується на унікальному заспокійливому впливу синього спектра світла на людський організм. Особливий ефект приладу дозволяє вилікувати ГРЗ і ГРВІ буквально за 2-3 процедури, зменшує біль, заспокоює й знімає напруження, підвищує життєвий тонус, зміцнює імунітет. Дія синьої лампи KVARTSIKO-СЛ: Покращує провідність нервових імпульсів; Синя л..
ціна 310 грн
Термометр Rossmax TG380 Qutie – електронний термометр з гнучким наконечником та прозорим РК-дисплеєм, щоб легко прочитати результат вимірювання температури. Він вимірює температуру рівно через 10 секунд, має функцію попередження про лихоманку та автоматичне відключення. Термометр є водонепроникним та надзвичайно простий у використанні. Він дуже точний і температура може бути виміряна як °C, так °F..
ціна 275 грн
Опис тест-смужок Contour Plus 25:Експерти високого оцінюють точність тест-смужок виробництва Contour Plus. Швейцарська якість справді не потребує реклами. Тест показує результат із мінімальною похибкою навіть при дуже низькій концентрації цукру в крові. Точність результатів перевищує світовий стандарт ISO.Смужки підходять для використання з глюкометрами Contour Plus та Contour Plus ONE. Щоб аналіз..
ціна 100 грн
Показання до застосування: Для лікування целюліту; Для лікування варикозу. Переваги гомілкової насадки EL-GOL: Проста та зручна в застосуванні; Завдяки універсальному розміру підходить до більшості апаратів; Підходить для дарсонвалізації в області стегон, попи і інших проблемних зон, де проявився целюліт. ..
ціна 840 грн
Опис тонометра Paramed Comfort:Довга манжета для обхвату плеча від 22 до 42 см підходить для будь-якої статури.  Манжета виготовлена ​​з міцного матеріалу, стійкого до зносу (нейлон і поліестер).  Цілісна довга липучка забезпечує надійну фіксацію і щільне прилягання до руки.Петля для стетоскопа - зручна деталь, яка дозволяє закріплювати головку на манжеті.  Цей просто елемент мінімі..
ціна 153 грн
Показання для застосування термометра Little Doctor LD-302:Для людей, котрі дбають про своє здоров'я;Обов'язковий компонент аптечки для лікувально-профілактичних закладів, навчальних і розважальних, де передбачений медкабінет, для масового використання;Для домашнього використання всіма віковими групами;Показаний для вимірювання температури оральним, пахвових і ректальним способами.Дія термометра L..
ціна 2 705 грн
Особливості тонометра Rossmax X3Прилад накачує манжету по інтелектуальній системі.  Повітря в манжету нагнітається рівно стільки, скільки буде потрібно в конкретному випадку.  Це дозволяє уникнути передавливания плеча і больових відчуттів під час процедури.Унікальна технологія Real Fuzzy забезпечує вищий рівень точності вимірювань артеріального тиску.  Прилад пройшов клінічні дослід..
ціна 1 950 грн
Особливості моделі Rossmax X1Чи включається після натискання однієї кнопки, вимикається автоматично.Точність вимірювань відповідає світовим стандартам якості.Датчик руху зчитує м'язові скорочення і попереджає про те, що пацієнт рухається.  Як відомо, будь-які рухи тіла можуть спотворити результати вимірювання.  При появі відповідного значка на екрані потрібно привести пацієнта в стан спо..
ціна 205 грн
Характеристики термометра Rossmax TG100:Можливість вимірювання температури оральним, пахвових і ректальним способом.Швидкий завмер: ректально і орально - 1 хвилина, в пахвовій западині - 2 хвилини.Індикатор низького заряду батареї.Похибка не перевищує ± 0,1 ° C в широкому діапазоні вимірювання від 32 до 42,9 ° C.Звуковий сигнал попереджає про завершення виміру.Безпечний для здоров'я прилад.  ..
ціна 175 грн
Термометр безртутний Paramed — ідеальний вибір для тих, хто не любить електронні термометри та побоюється використовувати ртутні аналоги. Прилад простий в використанні, як і класичний скляний термометр. Головна відмінність — градусник "Парамед" виготовлений з абсолютно безпечних матеріалів. Склад виробу не може нашкодити здоров'ю людини або навколишньому середовищу. Замість небезпечної ртуті викор..
ціна 2 750 грн
Особливість моделі - два окремих розпилювача для різних зон дихальних шляхів. Небулайзерная камера №1: Швидкість розпилення 0,15 - 0,4 мл / хв. Середній розмір частинок 2,2 мкм.Небулайзерная камера №2: Швидкість розпилення 0,15 - 0,5 мл / хв. Середній розмір частинок 5-10 мкм.Особливості моделі інгалятора Rossmax NA100:Білий розпилювач встановлюється в тому випадку, якщо необхідно лікування н..
ціна 1 195 грн
Небулайзер компресорний інгалятор Paramed Compact є інгалятором компресорного типу, який найбільш популярний для експлуатації в домашніх умовах, оскільки дуже простий у використанні. Аерозоль утворюється з лікарського засобу за допомогою спеціального компресора, що дозволяє використання для терапевтичних цілей практично будь-яких видів лікарських препаратів. Розпилення ліків відбувається зі шви..
ціна 70 грн
Для того, щоб досягти максимального результату і не дати шкірі звикнути до постійного впливу, рекомендуємо застосовувати бородавочний електрод 1 раз в п'ять днів. А час процедури не повинно займати більше 10-15 хвилин.Показання до застосування:Для лікування атеросклерозу, отиту, шуму, невриту слухового нерва і гострих запалень.Переваги вушної насадки EL- UHO:Зручна для дарсонвалізації верхніх пові..
ціна 80 грн
Для того, щоб досягти максимального результату і не дати шкірі звикнути до постійного впливу, рекомендуємо застосовувати бородавочний електрод 1 раз в п'ять днів. А час процедури не повинно займати більше 10-15 хвилин.Показання до застосування:Для лікування бородавок, фурункулів і запалень з внутрішньої інфекцією.Переваги бородавочної насадки EL-BOR:Унікальна модель;Проста в застосуванні;Завдяки у..
ціна 1 010 грн
Можливості тонометра WR-Х: великий дисплей, на якому чітко видно великі цифри; зручно надягати на зап'ястя та використовувати без сторонньої допомоги; індикатор аритмії попередить, якщо прилад зафіксує відхилення в серцевому ритмі; у пам'яті пристрою зберігаються результати вимірів 2 користувачів (до 90 на кожного); режим "Гість" без збереження даних; фіксація дати та часу вимірів; 5 рокі..