Каталог товарів
фільтр

Медтехніка

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 2 139 грн
Особливості:Цей легкий компресорний небулайзер одночасно легкий і має низький рівень шуму 55 дБ, що забезпечує дуже тиху та комфортну роботу. Він також займає невелику площу, тому не займає багато місця для зберігання та може бути легко використаний під час подорожі.Спеціально розроблений для лікування астми, алергії та інших респіраторних захворювань.Серед інших переваг A&D UN-14:Високий респ..
ціна 2 980 грн
Показання для застосування: У разі гострих респіраторних захворювань; За гострого отиту, риніту; При ангіні; За наявності фурункулів, гідраденітів флегмони; Для чистих або гнійних ран; У разі гідраденіту пахвового, використовуючи в комплексі з іншими апаратами (за рекомендацією лікаря). Переваги УФ-опромінювача УФІТ-СМ-МАКСІ: Джерело..
ціна 595 грн
Апарат інфрачервоного опромінення KVARTSIKO "Кварц-ІК" призначений для опромінення тіла людини. Опромінення активізує біологічні процеси в організмі людини за допомогою теплового ефекту під впливом інфрачервоного випромінювання. Опромінювач синя лампа (рефлектор Мініна) може з успіхом використовуватися для лікувальних і профілактичних опромінень дорослих і дітей в домашніх умовах, в лікувальни..
ціна 469 грн
Імпульсний мережевий адаптер TB-233C підходить до всіх автоматичним тонометрів на плече фірми AND. Цей легкий і маленький пристрій можна порівняти за розмірами з зарядними пристроями для мобільних телефонів. Блок живлення адаптований під українські електромережі і стійкий до перепадів напруги, що забезпечує стійку роботу тонометра і вірні результати при вимірюванні.Характеристики:Призначення: для ..
Акція!
Інгалятор компресорний AND CN-233
ціна 1 709 грн 2 139 грн
ОписКомпресорний медичний інгалятор AND CN-233 призначений для лікування і профілактики гострих і хронічних респіраторних захворювань дихальних шляхів.Перед застосуванням небулайзера AND CN-233 обов'язково порадьтеся з лікарем, щоб вибрати прилад потрібного типу, а також правильно підібрати лікарський препарат, визначити дозу застосування і режим інгаляції. Користуйтеся лише тими лікарськими препа..
ціна 4 779 грн
ОписПортативний і легкий небулайзер з MESH-технологією, МЕШ небулайзер AND UN-233 призначений для лікування гострих і хронічних захворювань дихальних шляхів у дорослих і дітей.Принцип дії інгалятора з MESH-технологією AND UN-233 заснований на інноваційній технології розпилення ліків з використанням сітки-мембрани. Перевага такої технології полягає в тому, що ультразвукові коливання знижених частот..
Акція!
Термометр безконтактний інфрачервоний A&D DT-635
ціна 625 грн 1 179 грн
Особливості інфрачервоного термометра DT-635 AND Вимір температури проходить безконтактно. Показник погрішності не перевищує одного градуса Цельсія. Об’ємний дисплей, що відображає температуру й додаткову інформацію. Має звуковий сигнал, що сповіщає про закінчення вимірювання. Функція автоматичного відключення дозволяє економити заряд батареї. Показання до застосування Дозволяє швидко ..
Акція!
Цифровий термометр з гнучким накінечником AND DT-624 C
ціна 175 грн 329 грн
Особливості цифрового термометра DT-624 C Тривалість виміру складає не більше однієї хвилини. Яскравий дисплей, що відображає результати й додаткову інформацію. Має розширений функціонал: звуковий сигнал, підсвічування, запам’ятовування останнього виміру. Гнучкий наконечник не травмує слизову оболонку й м’які тканини. Алкалінова батарея забезпечує до ста годин експлуатації вимір..
Акція!
Цифровий термометр з гнучким накінечником AND DT-624 D
ціна 175 грн 329 грн
Особливості цифрового термометра DT-624 D Тривалість виміру складає не більше однієї хвилини. Яскравий дисплей, що відображає результати й додаткову інформацію. Має розширений функціонал: звуковий сигнал, підсвічування, запам’ятовування останнього виміру. Гнучкий наконечник не травмує слизову оболонку й м’які тканини. Алкалінова батарея забезпечує до ста годин експлуатації вимір..
Акція!
Цифровий термометр з гнучким накінечником AND DT-624 F
ціна 175 грн 329 грн
Особливості цифрового термометра DT-624 F Тривалість виміру складає не більше однієї хвилини. Яскравий дисплей, що відображає результати й додаткову інформацію. Має розширений функціонал: звуковий сигнал, підсвічування, запам’ятовування останнього виміру. Гнучкий наконечник не травмує слизову оболонку й м’які тканини. Алкалінова батарея забезпечує до ста годин експлуатації вимір..
Акція!
Новинка!
Автоматичний тонометр на зап'ястя із датчиком положення руки AND UB-543
ціна 2 089 грн 2 700 грн
Автоматичний тонометр на зап'ястя UB-543 від японського виробника AND - зручний, компактний і надійний прилад для вимірювання рівня артеріального тиску і частоти пульсу. За допомогою даного тонометра можна виявити аритмію і провісників небезпечних захворювань серцево-судинної системи. Автоматичний наручний монітор UB-543 має переваги багатьох функцій, розроблених компанією A&D для професі..
ціна 3 189 грн
Особливості:Функцію IHB/FIB не можна використовувати для діагностики, а лише для моніторингу. Ця технологія скринінгу нерегулярного серцебиття (IHB) і AFib була вперше запроваджена компанією A&D у 2001 році, і тепер її можна знайти на більшості з усього асортименту моніторів артеріального тиску. Ця революційна технологія A&D зараз використовується в усьому світі, допомагаючи у випадковому ..
ціна 2 475 грн
Дарсонваль КОРОНА-5 - це потужніший і стабільніший розряд, удосконалений тримач електрода, а також більш сучасний дизайн корпусу! Комплектується додатково бородавним електродом! У комплекті з пристроєм:електрод порожнинний,електрод грибок малийелектрод гребінець,електрод Бородавочний.Дарсонваль Корона дає справді унікальні можливості для використання його для лікування або в профілактичних цілях п..
ціна 509 грн
Манжета для використання з автоматичними приладами для вимірювання АТ фірми AND. Манжета є пневматичну камеру, покриту тканинним покриттям. Робочий діапазон тиску у манжеті 0-300 мм рт. Максимальний комфорт при накладенні манжети на плече та вимірюванні тиску. Умови експлуатації: температура + 10 ° C + 40 ° C, відносна вологість – 85% або нижче.Необхідно запобігати пошкодженню камери. Дозволяється..
ціна 609 грн
Стандартна манжета для тонометрів A&D серії UA. Стандартним вважається окружність руки від 22 до 32 см. Використання манжети відповідно до окружності важливе для того, щоб отримувати правильні показання артеріального тиску.Характеристики:Розмір манжети: від 22 до 32 см.Тип: Манжета для тонометруГабарити упаковки (ВхШхГ): 20 x 14 x 4 смВага в упаковці: 0.115 кгЗастосування: БагаторазовіТип каме..
ціна 759 грн
Збільшена манжета для тонометрів A&D UA серії. Розрахована на коло руки від 31 до 45 см. Використання манжети потрібного кола важливо для того, щоб отримувати правильні показання артеріального тиску.Характеристики:Безболісна: пневмокамера має 3 шви, а не 4 коннектор, який вмонтований у пневмокамеру, не має контакту з тілом людини.При правильному використанні такі манжети розраховані на 30 000 ..
ціна 148 699 грн
TM-2657P є останньою моделлю в лінійці окремо стоячих повністю автоматичних тонометрів A&D.Особливості:TM-2657P є останньою моделлю в лінійці окремо стоячих повністю автоматичних тонометрів A&D.Компанія A&D вперше запустила монітор у кімнаті очікування більше 10 років тому, і він широко використовується в аптеках, лікарнях і кабінетах загальної практики – фактично, за оцінками, він вик..
Акція!
Напівавтоматичний тонометр UA-704
ціна 1 295 грн 1 439 грн
Напівавтоматичний тонометр UA-704 настільки компактний, що легко поміститься на вашій долоні!Прилад має всього одну кнопку управління, адже простота користування - це відмінна риса електронних тонометрів «Ей енд Ді»!Характеристики:Місце вимірювання - плечеРозмір манжети - 22 - 32 смІндикатор аритмії - такРозрахунок середнього тиску - ніІндикатор заряду батареї - такПам'ять - немаєЖивлення -  ..
ціна 3 579 грн
Тонометр на плече UA-1020 покращує всі інновації, які A&D Medical створила з моменту заснування в 1977 році.UA-1020 пропонує опцію вимірювання TriCheck™, яка дозволяє користувачам проводити три послідовні вимірювання та отримувати середнє значення відповідно до останніх рекомендацій Американської кардіологічної асоціації.Монітор має переваги надзвичайно точного осцилометричного вимірювання АТ,..
Акція!
Автоматичний тонометр AND UA-611
ціна 1 493 грн 1 659 грн
Особливості:Чіткий крок до здорового способу життя, монітор має переваги надзвичайно точного осцилометричного вимірювання АТ, вперше розробленого та запатентованого A&D ще в 1984 році.Він також може похвалитися технологією аналізу IHB (нерегулярне серцебиття)/циркадіанного ритму A&D, яка була вперше запроваджена A&D у 2001 році та тепер доступна в усіх наших тонометрах. Ця інноваційна ..
Акція!
Автоматичний тонометр AND UA-651 Plus з адаптером
ціна 2 150 грн 2 389 грн
Особливості:Чіткий крок до здорового способу життя, монітор має переваги надзвичайно точного осцилометричного вимірювання АТ, вперше розробленого та запатентованого A&D ще в 1984 році.UA-651 Plus використовує технологію A&D AFib+, яка дозволяє перевіряти IHB і фібриляцію передсердь за одне зчитування, що відображається піктограмою IHB/AFib. Це дає змогу побачити, як часто це трапляється – ..
ціна 1 600 грн
Прилад для вимірювання кров'яного тиску на плечовій артерії німецького бренду Beurer BR-BM-27-black винятково простий і зручний у застосуванні. За допомогою приладів для вимірювання кров'ю трав'яного тиску на плечовій артерії вимірювання можна здійснювати безпосередньо на висоті серця, що дає змогу отримувати точні результати.Особливості тонометра Beurer (Бойрер):вимірює, зберігає, усереднює ..
ціна 451 грн
Багатофункціональний високоякісний стетоскоп Little Doctor LD Special, довжина трубок 56 см, призначений для аускультації серця, легенів, судин, шлунково-кишкового тракту у дорослих пацієнтів і дітей.Спеціальна комплектація стетоскопа Little Doctor LD Special забезпечує 4 робочі комбінації стетоскопа від звичайного до педіатричного.Двостороння металева головка (LD-S018) з великою і малою (дитячою)..
ціна 1 120 грн
Показання до застосування: Для якісної бактерицидної обробки різних приміщень; Для лікування шкірних та інших захворювань; Боротьба з грибком на стінах приміщення. Переваги: Є можливість регулювати напрямок опромінення; Площа обробки — до 20 м2; Розміри — 16,2 х 16,2 х 22 см. ..