Каталог товарів
фільтр

Палки для скандинавської ходьби

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 948 грн
Основні переваги трекінгових палиць Tramp Compact: Перерозподіл навантаження з нижньої частини тіла на верхню. Розвантаження ніг до 30%. Зниження осьового тиску на хребет за рахунок розширення діапазону змін положення тіла. Підвищення стійкості. Підтримка рівноваги. Зняття критичного навантаження з колін на спусках. Знижують ступінь втоми і швидкість відновлення м'я..
ціна 798 грн
Основні переваги трекінгових палиць Tramp Fitness: Перерозподіл навантаження з нижньої частини тіла на верхню. Розвантаження ніг до 30%. Зниження осьового тиску на хребет за рахунок розширення діапазону змін положення тіла. Підвищення стійкості. Підтримка рівноваги. Зняття критичного навантаження з колін на спусках. Знижують ступінь втоми і швидкість відновлення м'я..
ціна 881 грн
Основні переваги трекінгових палиць Tramp Flash: Перерозподіл навантаження з нижньої частини тіла на верхню. Розвантаження ніг до 30%. Зниження осьового тиску на хребет за рахунок розширення діапазону змін положення тіла. Підвищення стійкості. Підтримка рівноваги. Зняття критичного навантаження з колін на спусках. Знижують ступінь втоми і швидкість відновлення м'язі..
ціна 2 226 грн
Komperdell Spirit Vario Вага пари: 374 г Зовнішній зажим (цанговий): Twist Lock (Навантаження до 140 кг) 2-х секційні Матеріал: термообработаная алюмінієвий сплав Aluminum 7075-T6 Довжина повна 125 см, в складеному вигляді 95 cm. Робоча довжина від 95 до 125 см Діаметри секцій 16/14 mm Рукоять SOFT Nordic Walking grip Наконечник з твердого сп..
ціна 3 078 грн
LEKI Instructor Lite Вага пари: 380 г Внутрішній затиск: Speed ​​Lock 2 3-х секційні Матеріал верхньої секції: термооброблений алюмінієвий сплав Aluminium HTS 6.5 Матеріал нижньої секції: Carbon Composite (60%) Довжина повна 125 см, в складеному вигляді 91 cm. Робоча довжина від 100 до 125 см Діаметри секцій 14/12 mm Ручки з кірка: Cork 2 component ..