Каталог товарів
фільтр

Бандажі на лікоть

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 520 грн
Показання до застосування Алком 3061:Реабілітаційний період, після зняття гіпсових лангет, а також пов'язок;При необхідності фіксації ліктьового суглоба;Реабілітація після травм або операцій.Дія та переваги Алком 3061:Пом'якшує або повністю усуває больові відчуття;Дозволяє частково іммобілізувати ліктьовий суглоб без серйозних перешкод повноцінного життя;Зберігає температурний режим пошкодженої ді..
ціна 440 грн
ПОКАЗАННЯ забої, період реабілітації після підвивихів, вивихів і переломів кісток руки; часткові ушкодження зв’язок плечового суглоба, акроміально-ключичного зчленування, ліктьового суглоба; підтримання руки в разі гострих і хронічних запальних захворювань суглобів руки (артрит, артроз плечового суглоба, плечолопатковий періартрит); парез і параліч руки. ДІЯ Бандаж фіксує руку у правильн..
Новинка!
Бандаж на ліктьовий суглоб dynamic light  11090
ціна 945 грн
Бандажі й ортези лінійки dynamic створені для того, щоб ви продовжували своє звичайне активне життя, навіть якщо є проблема з ліктем. Поки інші намагаються менше рухатись і сидять на лікарняному, ви не матимете ніяких обмежень! Бандаж на ліктьовий суглоб призначений для усунення набряку та болю, що супроводжує травми чи запальні або дегенеративно-дистрофічні процеси у лікті. Тривимірна інноваційн..
Новинка!
Ортез на ліктьовий суглоб dynamic PRO 12090
ціна 1 365 грн
Бандажі й ортези лінійки dynamic створені для того, щоб ви продовжували своє звичайне активне життя, навіть якщо є проблема з ліктем. Поки інші намагаються менше рухатись і сидять на лікарняному, ви не матимете ніяких обмежень! Якщо у вас є проблема з сухожилками ліктя, травма чи набряк, то найкращий вибір — саме ця модель ортеза на ліктьовий суглоб. Вона утримує сухожилки у фізіологічному положе..
ціна 2 520 грн
Примітка: перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування та проконсультуватися з фахівцем щодо протипоказань. Виготовлений у С-подібній формі бандаж відмінно прилягає до тіла й міцно притискає ушкоджену ділянку. Пружна вставка посилює фіксацію. Анатомічна форма надійно утримує бандаж на місці. Надягти та зняти виріб можна самостійно однією рукою, стороння допомога не ..
ціна 4 830 грн
Примітка: перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування та проконсультуватися з фахівцем щодо протипоказань. Ортез у вигляді посиленого ребрами жорсткості нарукавника міцно охоплює ліктьовий суглоб, обмежуючи болісну рухливість. Застібка-блискавка робить надягання та знімання виробу більш легким і зручним. Нерозтяжні ремені у вигляді 8-подібної пов’язки обмежують роз..
ціна 2 282 грн
Ортез на ліктьовий суглоб BORT select EpiPlus підтримує ліктьовий суглоб та незначно обмежує болісну рухливість. Компресійний вплив на зону суглоба запобігає набряканню. Додатковий ремінець Stabilo® утримує сухожилки в оптимальній позиції, зменшуючи больовий синдром. Трикотажне полотно SOFTflex PLUS із волокнами BREEZE надає охолоджувального ефекту. Матеріал основи м’який, приємний на дотик і надз..
ціна 1 648 грн
Ортез на ліктьовий суглоб BORT EpiBasic надає помірний компресійний вплив на зону суглоба. Спеціальна еластична зона захищає ліктьову ямку від натирань у разі тривалого застосування виробу. Масажний ефект двох силіконових подушечок активізує живлення тканин суглоба та прискорює одужання. КОМПРЕСІЙНИЙ ЕФЕКТ НАДАЄ МАСАЖНИЙ ЕФЕКТ ЗРУЧНИЙ І КОМФОРТНИЙ Показання хронічни..
ціна 2 282 грн
Ортез на ліктьовий суглоб BORT EpiBasic Sport надає компресійний вплив на зону суглоба. Додатковий ремінець Stabilo® посилює фіксацію та утримує сухожилки в оптимальній позиції, позбавляючи вас болю та дискомфорту. Трикотажне полотно SOFTflex 3D об’ємного плетіння має м’яку та бархатисту поверхню й робить ортез приємним на дотик і комфортним. Масажний ефект двох силіконових подушечок активізує жив..
ціна 2 480 грн
Особливості ортеза для лікування латерального епікондиліту EpiPoint Універсальність – можна носити як на правому, так і на лівому передпліччі. Спрямована компресія зменшує біль. Наявність відмітки перетягування застібки. Показання до застосування Купити ортез артикул 12063501080000 буде правильним рішенням у багатьох випадках: він добре допомагає при лікуванні «ліктя тенісиста», тобто при..
ціна 490 грн
Бандаж Aurafix 308 запобігає травмам, підтримуючи під час активних занять, рівномірно розподіляє навантаження, сприяючи обмінним процесам. Бандаж має анатомічну форму, яка дозволить залишитись на місці бандажу навіть при найактивніших рухах руки. Пов'язка має універсальний розмір, тому підійде як для правої, так і для лівої руки. Показання до застосування бандажу Aurafix 308: Профілактика м'..
ціна 390 грн
Продукція фірми Oliman виробляється в Іспанії, на заводі у місті Валенсія. При створенні ортопедичних виробів використовуються новітнє обладнання та безпечні матеріали. Orliman - високоповажна компанія в колі лікарів усього світу не тільки завдяки якості продукції, але й професіоналам, які вкладають у розробку ортопедичних виробів максимум зусиль, дбаючи про кінцевого споживача. Завдяки цьому виро..
ціна 550 грн
Опис: М'який неопреновий бандаж іспанського виробника, виготовлений із якісного неопрену завтовшки 3 мм. Це дозволяє носити бандаж майже непомітно під одягом. Якісна обробка швів виключає виникнення подразнення та ушкодження шкіри. Легко стирається, не втрачає своїх властивостей навіть після інтенсивних навантажень. Відмінною особливістю даної моделі є наявність додаткових ременів для фіксації та..
ціна 430 грн
Опис Еластичний бандаж зроблений з дуже міцного та м'якого матеріалу, що забезпечує максимальний комфорт та щільне прилягання. Тканина відмінно пропускає повітря, може розтягуватися у чотирьох напрямках, що дозволяє ортезу краще адаптуватися до анатомічних форм. Має м'яку подушку в ділянці суглоба для теплозберігаючого ефекту в ураженій ділянці. Особливості Еластичний, міцний, повітропрони..
ціна 1 399 грн
Опис: Ортез ліктьового суглоба виконаний з інноваційного матеріалу на основі 3D-в'язки, що відрізняється особливою точністю розподілу компресії. Особлива в'язка бандажа забезпечує відмінне прилягання з огляду на всі анатомічні особливості. Якісна обробка швів, а також інноваційна технологія безшовного кріплення всіх елементів виключає виникнення подразнення та пошкодження шкіри. Вставки з техноле..