Каталог товарів
фільтр

Устілки та вставки

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 756 грн
Lucky Step LS-342 - устілки-супінатор, спеціально призначені для носіння взимку. Чому це відмінний вибір для цієї пори року? Перш за все, через використанний матеріал: верхній шар складається з комбінації хутра та термовойлока, зберігаючи тепло і створюючи оптимальний мікроклімат; внутрішнім шаром служить метатарзальних подушка зі спіненого латексу, яка попереджає розвито..
ціна 232 грн
Показання до застосування амортизуючої напівустілки Lucky Step LS03: П'яткова шпора; Болі в п’яті при ходьбі; Поздовжня плоскостопість; Болі колінного суглобу при ходьбі; «Жорсткий крок», при постановці ноги на п'яту; Болі в поперековому відділі хребетного стовпа або головні болі після ходьби; Тривале навантаження на опорно-зв'язковий апарат, втома в ногах. Дія: Поглинає..
ціна 220 грн
Цей набір захисних подушечок — справжня знахідка. Він містить 4 вузькі захисні смужки для захисту від натирань на стиках між підошвою та боковими поверхнями туфель, 2 широкі смужки для захисту п’яток і 4 округлі подушечки для точкового захисту шкіри (як правило, пальців). М’який медичний силікон не заважає у взутті, не подразнює та не бруднить шкіру. Клейка основа міцно тримає подушеч..
ціна 143 грн
Відеоогляд Lucky Step LS10 Заокруглена міжпальцева перегородка виготовлена з м’якого медичного гелю. Перегородку варто носити зі шкарпетками, панчохами чи колготами, які відводитимуть від шкіри вологу, задля запобігання виникнення попрілостей. Без шкарпеток перегородку можна носити у взутті, яке забезпечує високий рівень провітрюваності. Найчастіше вставляється між першим і другим паль..
ціна 201 грн
Виріб виготовлений у вигляді силіконового чохла на два пальці з перегородкою між ними. М’який медичний гель нейтральний до шкіри. Призначена перегородка для носіння між першим і другим пальцями стопи та поступового виправлення положення великого пальця. Рекомендується носити перегородку зі шкарпетками або іншими трикотажними виробами, які вбиратимуть піт, або у взутті, що забезпечує хорошу вентиля..
ціна 203 грн
Проблеми схрещених пальців нижніх кінцівок, в більшості випадків приносять не тільки дискомфорт, але і больовий синдром. Без застосування спеціальних розширювачів, проблема може посилюватися і між пальцями будуть з'являтися мозольні утворення та інші ущільнення. Тому у випадку утворення натоптишів або ж при проблемі суміжних пальців, рекомендується вдаватися до використання спеціальної ортопедично..
ціна 208 грн
Ця модель міжпальцевого розширювача виготовлена у вигляді силіконової подушечки, що розміщується під пальцями стопи, з трьома петлями, які надягаються на другий, третій і четвертий пальці. Зносостійкий матеріал (м’який медичний силікон) дозволяє користуватися виробом тривалий час без подразнень або алергічних реакцій. Підходить для чутливої шкіри в разі застосування розширювача разом зі шкарпеткам..
ціна 188 грн
Під час використання відкритого взуття або ж взуття на високих підборах, потрібно розуміти, що навантаження на стопу розподіляється не рівномірно, так як передня частина стопи не фіксується, що в свою чергу позбавляє її необхідної підтримки. Для забезпечення додаткової амортизації стопи і зниження дискомфорту, в подібних випадках рекомендується використовувати спеціалізовані ортопедичні вироби. ..
ціна 273 грн
Широкий міжпальцевий розширювач PediSoft відділяє другий палець стопи від першого та поступово нормалізує їхнє положення у разі регулярного застосування. Зупиняє прогресування деформації пальців, сприяє зменшенню вальгусного відхилення великого пальця стопи (кісточки). Петля надягається на другий палець стопи, а форма перегородки зручно упирається та лягає на великий палець, розділюючи та утримуюч..
Новинка!
Ортопедична устілка-супінатор ECO Star OMS-805, OrtoMed
ціна 1 073 грн
Ортопедична устілка-супінатор ECO Star OMS-805. Тип каркасу устілки жорсткий. Модель профілактична, для щоденного використання.Особливості:каркас HEMA-Plex без задньої підтримки (без п'яти);основа устілок виготовлена з матеріалу Thermosoft 2 мм для зменшення навантаження на суглоби ніг і хребет;метатарзальний валик надає виражену підтримку поперечного склепіння стопи, знімає навантаження з переднь..
Новинка!
Ортопедична устілка амортизуюча з фіксацією п'яти підліткова Космос OMP-5538, OrtoMed
ціна 960 грн
Ортопедична устілка, що амортизує з фіксацією п'яти OMP-5538, відноситься до категорії лікувально-профілактичних, створена спеціально для правильного розвитку стоп дитини.Особливостіамортизуюча устілка з EVA-матеріалу забезпечує тривале, зручне та комфортне використанняпружна і гнучка основа з бортами п'яти (глибока чаша п'яти для відмінної підтримки п'яти)підтримка поздовжніх склепінь стопи дитин..
ціна 798 грн
Кілька шарів різної фактури дозволяють зробити лікування максимально ефективним і комфортним. Верхній шар устілки — натуральна перфорована шкіра — не викликає неприємних відчуттів у користувача. Вкладка під поперечне склепіння стопи (валик Зейца) виготовлена зі спіненого латексу, вона пружна, підтримує склепіння, але не тисне й не викликає дискомфорту. Жорсткий каркас анатомічної форми з пластику ..
Новинка!
Ортопедична устілка амортизуюча з фіксацією п'яти дитяча Смайли OMP-5538, OrtoMed
ціна 960 грн
Ортопедична устілка, що амортизує з фіксацією п'яти OMP-5538, відноситься до категорії лікувально-профілактичних, створена спеціально для правильного розвитку стоп дитини.Особливостіамортизуюча устілка з EVA-матеріалу забезпечує тривале, зручне та комфортне використанняпружна і гнучка основа з бортами п'яти (глибока чаша п'яти для відмінної підтримки п'яти)підтримка поздовжніх склепінь стопи дитин..
Новинка!
Ортопедична устілка при шпорі п'яти, двокомпонентна, амортизуюча HEPUFLEX SOLUTION OMP-975, OrtoMed
ціна 1 890 грн
Двокомпонентна, амортизуюча ортопедична устілка для закритого та спортивного взуття. Показана при шпорі п'яти. Модель профілактична, ідеальна для активних занять спортом.Особливості:мають п'ятковій бортики для встановлення п'яти в нейтральну позицію;основа устілок виготовлена з 2-компонентного поліуретану;метатарзальний валик надає виражену підтримку поперечного склепіння стопи, знімає навантаженн..
ціна 570 грн
Протектор PediSoft на суглоб великого пальця стопи у вигляді пелюстки з петлею. Петля надягається на великий палець і надійно утримує виріб на нозі, що дозволяє носити його зі шкарпетками або навіть без них. Носіння бурсопротектора дозволяє пацієнтам із «кісточкою» більший вибір доступного для носіння взуття та захищає ногу від натирання, тиску й болю. У набір входить 1 бурсопротектор і талькова п..
ціна 210 грн
Розділювач пальців у вигляді тонкої силіконової пластинки вставляється між пальцями та захищає їх від тертя і виникнення неприємних відчуттів. Він має заокруглену виїмку посередині, щоб добре триматися на місці та не зміщуватися вниз або вгору. У набір входять 2 розділювачі й талькова пудра, якою слід обробляти виріб після промивання. Застосовується в повсякденному просторому взутті зі шкарпетками..
ціна 355 грн
Ефективний засіб для комплексного лікування вальгусного відхилення великого пальця стопи («кісточки»). Міжпальцевий розширювач PediSoft із протектором суглоба великого пальця стопи виготовлений у вигляді пелюстки зі стовпчиком, який розташовується між першим і другим пальцями стопи. Завдяки петлі, що з’єднує протектор із розширювачем, виріб надійно утримується на нозі, що дозволяє носити його зі ш..
ціна 380 грн
Протектор PediSoft на суглоб мізинець має форму пелюстки з петлею. Петля надягається на п’ятий палець стопи і надійно утримує виріб на нозі, що дозволяє носити його зі шкарпетками або навіть без них. Носіння бурсопротектора дозволяє пацієнтам із проблемами в області плесно-фалангового суглоба мізинця більший вибір доступного для носіння взуття та захищає ногу від натирання, тиску й болю. У набір в..
ціна 236 грн
Міжпальцевий розширювач PediSoft виготовлений у вигляді силіконового стовпчика анатомічної форми: вужчий посередині, ширший до країв. Завдяки такій формі він добре тримається між пальцями. У набір входять 2 розширювачі й талькова пудра, якою слід обробляти виріб після промивання. Виправляє положення пальців, дозволяючи більший вибір взуття, що можна носити без болю. Застосовується в широкому взутт..
ціна 327 грн
Міжпальцевий розширювач PediSoft з петлею вузький розділяє перехрещені пальці стопи, виправляє їх положення, запобігає подальшому розвитку деформації пальців і захищає від натирання взуттям. Петля надягається на один палець, а форма перегородки зручно упирається та лягає на інший палець стопи. Рекомендується носити виріб зі шкарпетками або іншими трикотажними виробами, які вбиратимуть піт. У набір..
ціна 364 грн
Міжпальцевий розширювач PediSoft з двома петлями розділяє пальці стопи, виправляє їх положення та захищає від натирання взуттям. Петлі надягаються на пальці й утримують розширювач на місці. Рекомендується носити виріб зі шкарпетками або іншими трикотажними виробами, які вбиратимуть піт. У набір входять 2 розширювачі. Застосовується в просторому взутті, що не стискає передній відділ стопи та пальці..
ціна 310 грн
Вкладиш під пальці PediSoft складається із серпоподібної подушечки, яка виправляє положення пальців, і петлі, яка надягається на другий або третій палець стопи, щоб надійно утримувати подушечку на місці. Ця вкладка розпрямляє пальці, запобігає виникненню болю, тертя пальців один об інший і об плесно. Сприяє зменшенню запалення суглобів пальців. Допомагає відновити функціональність деформованої сто..
ціна 436 грн
Подушечка під плесно PediSoft із міжпальцевим розширювачем рекомендується до застосування при комбінованих проблемах переднього відділу стопи й пальців. Завдяки розширювачу та анатомічній формі виробу він добре тримається на місці. Не лише розвантажує плесно та підтримує поперечне склепіння, але і усуває проблему перехрещених пальців. Пружний еластичний силікон має високу опірність до деформацій і..
ціна 364 грн
Вкладиш під плесно силіконовий рекомендується любителькам модельного взуття на високих підборах для захисту шкіри стоп від огрубіння, тріщин, натоптишів і мозолів. Він підтримує функцію амортизації стопи, запобігаючи опущенню склепінь. Усуває біль, відчуття печіння та втоми в ногах. Рельєфна поверхня вкладиша масажує стопу й запобігає утворенню набряків ніг. Зносостійкий і нековзкий. У набір входи..