Ortos

Безкоштовно по всій Україні

0 800 750 060

Графік роботи

Графік роботи call-центра

пн-пт: 9:00-20:00, сб-нд: 10:00-18:00

Контакти

Київ

вул. Бульварно-Кудрявська, 31А

(м. Золоті ворота)

пн-пт: 9:00-18:00

сб-нд: 10:00-17:00

пр-т Голосіївський, 130/57

(м. Виставковий центр)

пн-пт: 9:00-18:00

сб-нд: 10:00-17:00

вул. Харківське шосе, 182

(м. Бориспільська)

пн-пт: 9:00-18:00

сб-нд: 10:00-17:00

пр-т Маяковського, 20

(ж-м Троєщина)

пн-пт: 9:00-18:00

сб-нд: 10:00-17:00

вул. М.Бойчука, 1/2

(м. Дружби народів)

пн-пт: 9:00-18:00

сб-нд: 10:00-17:00

Дніпро

вул. Тітова, 20

пн-пт: 9:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

вул. Юрія Савченка, 6Б

(на розі пр-т Пушкіна та вул. Ю.Савченка)

пн-пт: 9:00-18:00

сб-нд: 10:00-17:00

пр-т Слобожанський, 74

пн-пт: 9:00-18:00

сб-нд: 10:00-17:00

Львів

вул. Личаківська, 20

пн-пт: 9:00-18:00

сб-нд: 10:00-17:00

Одеса

вул. Рішельєвська, 48

пн-пт: 9:00-18:00

сб-нд: 10:00-17:00

Порівняння товарів
Вибране
Особистий кабінет
0
фільтр

Міжпальцеві перегородки

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 190 грн
Гелевий вкладиш під плесно являє собою подушечку, яка повторює форму переднього відділу стопи, вкладається у взуття. Вона утримує стопу на місці під час ходіння на високих підборах. Рельєфна поверхня вкладиша масажує стопу й запобігає утворенню набряків ніг. ОСОБЛИВОСТІ Гіпоалергенний медичний гель Анатомічна форма Рельєфна поверхня ДІЯ Гелевий вкладиш під плесно захищає шкіру ніг від ог..
ціна 87 грн
Показання до застосування вкладки під плесно у відкрите взуття LS32: Біль в плеснової кістки; Відчуття печіння в ступнях при ходьбі; Мозолі і пухирі на ступнях ніг. Дія і переваги вкладки під плесно LS32 (маленької) у відкрите взуття: Вкладка під плесно LS32 зменшує біль в передній частині стопи; Надає масажний вплив на плеснові фа..
ціна 113 грн
Показання до застосування вкладки під плесно (велика) у відкрите взуття LS33: Біль в плесновій кістці; Відчуття печіння в ступнях при ходьбі; Схрещені пальці ніг; Натоптиші і мозолі на ступнях ніг. Дія і переваги вкладки під плесно LS33 (великої) у відкрите взуття: Вкладка під плесно LS33 пом'якшує ударне навантаження з поздовжнього склепін..
ціна 185 грн
Цей вкладиш для переднього відділу стопи являє собою м’яку гелеву подушечку, яка закріплюється кільцем на пальці. Матеріал гіпоалергенний. Поверхня подушечки з легким рельєфом для запобігання ковзанню додатково надає мікромасажного ефекту. ОСОБЛИВОСТІ Гіпоалергенний медичний гель Кільце на палець Поверхня з легким рельєфом ДІЯ Вкладиш під плесно знижує навантаження на передній відділ сто..
ціна 180 грн
Показання для чохла на пальці Lucky Step LS31: Пошкодження шкірного покриву фаланги пальців; Пошкодження при манікюрі або педикюрі; Натирання між пальцями ніг; Мозольні утворення, які потребують захисту. Дія і переваги чохла на пальці Lucky Step LS31: Перешкоджає контакту сусідніх стінок; Захищає від попадання забруднень в рану; ..
ціна 228 грн
Показання до застосування Comforsil CC223: Вальгусне викривлення великого пальця стопи; Мозольні утворення, шишки на суглобі; Часті натирання у взутті, шкірні загрубіння; Появи запальних процесів шкірного покриву і суглобові запалення (бурсити); Надмірний тиск взуття на область суглоба. Дія і переваги Comforsil CC223: Захищає від нат..
ціна 255 грн
Показання до застосування плеснової подушечки з петлею СС220: Поперечна плоскостопість; Hallux valgus (вальгусна деформація великого пальця стопи); Натоптиші, мозолі на ступнях ніг. Дія і переваги плеснової подушечки з петлею СС220: Плеснова подушечка СС220 амортизує поперечне склепіння стопи під час ходіння; Попереджає появу тріщин, розвиток мо..
ціна 124 грн
Показання до застосування плеснової подушечки модельної форми СС242: Поперечна плоскостопість; Невеликі невроми плеснового відділу стопи; Hallux valgus (вальгусна деформація великого пальця стопи); Натоптиші, мозолі, тріщини на ступнях. Дія і переваги плеснової подушечки модельної форми СС242: Амортизує кроки під час ходіння; Подушеч..
ціна 312 грн
Показання до застосування подушечки для передньої частини стопи СС256: Hallux valgus (вальгусна деформація великого пальця стопи); Бурсит суглоба великого пальця стопи; Натоптиші, мозолі на плеснофалангових суглобах; Відчуття печіння в ступнях і плеснових кістках під час ходіння; Затвердіння шкіри на поздовжньому склепінні стопи; Дія і переваги ..
ціна 118 грн
Подушечка під пальці з укріпленою петлею СС226 призначена для корекції деформованих молоткоподібних та кігтеподібних пальців ніг. Виріб надійно захищає поверхню шкіри стопи від пошкоджень, появи тріщин, мозолів і натоптишів. Показання до застосування подушечки під пальці з укріпленою петлею СС226: Поперечна плоскостопість; Молоткоподібні і кігтеподібні пальці ніг; ..
ціна 124 грн
Показання до застосування силікону «Антиковзання» СС263: Поперечна плоскостопість; Hallux valgus (вальгусна деформація великого пальця стопи); Натоптиші, мозолі на ступнях ніг; Больовий синдром. Дія і переваги силікону «Антиковзання» СС263: Рівномірно розподіляють навантаження на поперечне склепіння стопи; Силікон «Антиковзання» СС26..
ціна 99 грн
Вкладиш із медичного силікону для підтримки поперечного склепіння стопи зробить красиве взуття ще й зручним. Він повторює рельєф стопи й дозволяє розташувати її максимально комфортно. Завдяки тому, що нижня поверхня вкладиша шорстка, він надійно утримується на місці. Матеріал виробу не викликає подразнень і алергічних реакцій. ОСОБЛИВОСТІ Гіпоалергенний медичний гель Анатомічна форма ..
ціна 181 грн
Показання до застосування протектора від мозолів СС264: Hallux valgus (вальгусна деформація великого пальця стопи); Подагра; Бурсит суглоба великого пальця стопи; Натоптиші, мозолі; Артроз-артрити суглобів великого пальця ноги. Дія і переваги протектора від мозолів СС264: Протектор від мозолів СС264 захищає суглоб великого пальця ст..
ціна 500 грн
Показання до застосування бурсопротектора Protect Bunion cushion: При хворобах великого пальця (бурсит, артроз, подагра, артрит); Профілактика бурситу; Для захисту від тиску. Дія і переваги бурсопротектора: Усуває больові відчуття при ходьбі; Знижує тиск на суглоби 1-го пальця; ..
ціна 110 грн
Проблеми схрещених пальців нижніх кінцівок, в більшості випадків приносять не тільки дискомфорт, але і больовий синдром. Без застосування спеціальних розширювачів, проблема може посилюватися і між пальцями будуть з'являтися мозольні утворення та інші ущільнення. Тому у випадку утворення натоптишів або ж при проблемі суміжних пальців, рекомендується вдаватися до використання спеціальної ортопедично..
ціна 175 грн
Під час використання відкритого взуття або ж взуття на високих підборах, потрібно розуміти, що навантаження на стопу розподіляється не рівномірно, так як передня частина стопи не фіксується, що в свою чергу позбавляє її необхідної підтримки. Для забезпечення додаткової амортизації стопи і зниження дискомфорту, в подібних випадках рекомендується використовувати спеціалізовані ортопедичні вироби. ..
ціна 105 грн
Протектор на кісточку виготовлений у вигляді пелюстки з кільцем. Він надягається на великий палець і захищає перший плеснофаланговий суглоб від тиску й натирання. М’який нейтральний медичний силікон не викликає негативних реакцій на шкірі, а мінеральні олії, що є у складі виробу, забезпечують ніжний догляд. Виріб достатньо тонкий, щоб не заважати, але міцний, щоб прослужити тривалий час. ОСОБЛ..
ціна 200 грн
Комбінована конструкція цієї моделі включає все для вирішення проблеми вальгусного відхилення першого пальця стопи: пелюстка протектора захищає запалений суглоб від тиску і травмування взуттям, а міжпальцева перегородка поступово повертає перший і другий пальці стопи у природне положення. Медичний гель, із якого виготовлено протектор, не викликає подразнень, а олії, що є у його складі, забезпечую..
ціна 215 грн
Протектор на суглоб великого пальця виготовлений у вигляді міжпальцевої перегородки з кільцями на 1-й і 2-й пальці стопи та з пелюсткою, яка накриває кісточку великого пальця. Така комбінована конструкція дозволяє найбільш ефективно лікувати вальгусну деформацію першого пальця стопи. Матеріал виробу — медичний силікон із мінеральними маслами, які м’яко доглядають за шкірою. Виріб призначений для ..
ціна 119 грн
Показання до застосування протектора на суглоб мізинця LS25: Бурсит; Біль і дискомфорт; Hallux valgus (вальгусна деформація пальця стопи). Відеоогляд Lucky Step LS25 Дія та переваги протектора на суглоб мізинця LS25: Протектор LS25 зменшує тиск на палець; Знімає тертя з суглобів мізинця; Зміцнює і покращує роботу суг..
ціна 190 грн
Ця модель міжпальцевого розширювача виготовлена у вигляді силіконової подушечки, що розміщується під пальцями стопи, з трьома петлями, які надягаються на другий, третій і четвертий пальці. Зносостійкий матеріал (м’який медичний силікон) дозволяє користуватися виробом тривалий час без подразнень або алергічних реакцій. Підходить для чутливої шкіри в разі застосування розширювача разом зі шкарпеткам..
ціна 160 грн
Медичний силікон м’яко розділяє пальці, не викликає дискомфорту, подразнень шкіри й натирань. Завдяки петлі на палець розширювач не зміщується. Застосовується між першим і другим пальцями стопи. Не рекомендується носити виріб, якщо на шкірі пальців є відкриті рани. Бажано застосовувати перегородку разом зі шкарпетками або колготами, які всотуватимуть вологу, щоб уникнути виникнення попрілостей, аб..
ціна 131 грн
Проблеми схрещених пальців нижніх кінцівок, в більшості випадків приносять не тільки дискомфорт, але і больовий синдром. Без застосування спеціальних розширювачів, проблема може посилюватися і між пальцями будуть з'являтися мозольні утворення та інші ущільнення. Тому у випадку утворення натоптишів або ж при проблемі суміжних пальців, рекомендується вдаватися до використання спеціальної ортопедично..
ціна 91 грн
Показання до застосування вкладки під передню частину стопи Lucky Step LS35: Біль і печіння в області плеснових фаланг стопи при ходьбі; Вальгусна деформація першого пальця стопи; Натоптиші і мозолі на передній долі стопи. Дія і переваги Lucky Step LS35: Знімає навантаження з плеснових кісток стопи і фаланг пальців; Покращує кров..
ціна 142 грн
Показання для застосування вставки під плесно від натоптнів LuckyStep LS630: Біль в області плеснових фаланг стопи при ходьбі; Для захисту, розвантаження й амортизації плюсна; У разі натоптишів і невром; За розпластаності. Дія й переваги Lucky Step LS630: Зменшує навантаження на плеснові кістки стопи й фаланги пальців; Знімає больові відчу..