Каталог товарів
фільтр

Міжпальцеві перегородки

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 188 грн
Під час використання відкритого взуття або ж взуття на високих підборах, потрібно розуміти, що навантаження на стопу розподіляється не рівномірно, так як передня частина стопи не фіксується, що в свою чергу позбавляє її необхідної підтримки. Для забезпечення додаткової амортизації стопи і зниження дискомфорту, в подібних випадках рекомендується використовувати спеціалізовані ортопедичні вироби. ..
ціна 208 грн
Ця модель міжпальцевого розширювача виготовлена у вигляді силіконової подушечки, що розміщується під пальцями стопи, з трьома петлями, які надягаються на другий, третій і четвертий пальці. Зносостійкий матеріал (м’який медичний силікон) дозволяє користуватися виробом тривалий час без подразнень або алергічних реакцій. Підходить для чутливої шкіри в разі застосування розширювача разом зі шкарпеткам..
ціна 237 грн
Протектор на суглоб великого пальця виготовлений у вигляді міжпальцевої перегородки з кільцями на 1-й і 2-й пальці стопи та з пелюсткою, яка накриває кісточку великого пальця. Така комбінована конструкція дозволяє найбільш ефективно лікувати вальгусну деформацію першого пальця стопи. Матеріал виробу — медичний силікон із мінеральними маслами, які м’яко доглядають за шкірою. Виріб призначений для ..
ціна 203 грн
Проблеми схрещених пальців нижніх кінцівок, в більшості випадків приносять не тільки дискомфорт, але і больовий синдром. Без застосування спеціальних розширювачів, проблема може посилюватися і між пальцями будуть з'являтися мозольні утворення та інші ущільнення. Тому у випадку утворення натоптишів або ж при проблемі суміжних пальців, рекомендується вдаватися до використання спеціальної ортопедично..
ціна 143 грн
Відеоогляд Lucky Step LS10 Заокруглена міжпальцева перегородка виготовлена з м’якого медичного гелю. Перегородку варто носити зі шкарпетками, панчохами чи колготами, які відводитимуть від шкіри вологу, задля запобігання виникнення попрілостей. Без шкарпеток перегородку можна носити у взутті, яке забезпечує високий рівень провітрюваності. Найчастіше вставляється між першим і другим паль..
ціна 201 грн
Виріб виготовлений у вигляді силіконового чохла на два пальці з перегородкою між ними. М’який медичний гель нейтральний до шкіри. Призначена перегородка для носіння між першим і другим пальцями стопи та поступового виправлення положення великого пальця. Рекомендується носити перегородку зі шкарпетками або іншими трикотажними виробами, які вбиратимуть піт, або у взутті, що забезпечує хорошу вентиля..
ТОП продажу!
Вкладка під плесно (маленька) у відкрите взуття Lucky Step LS32
ціна 92 грн
Показання до застосування вкладки під плесно у відкрите взуття LS32: Біль в плеснової кістки; Відчуття печіння в ступнях при ходьбі; Мозолі і пухирі на ступнях ніг. Дія і переваги вкладки під плесно LS32 (маленької) у відкрите взуття: Вкладка під плесно LS32 зменшує біль в передній частині стопи; Надає масажний вплив на плеснові фа..
ТОП продажу!
Вкладка під плесно (велика) у відкрите взуття Lucky Step LS33
ціна 117 грн
Показання до застосування вкладки під плесно (велика) у відкрите взуття LS33: Біль в плесновій кістці; Відчуття печіння в ступнях при ходьбі; Схрещені пальці ніг; Натоптиші і мозолі на ступнях ніг. Дія і переваги вкладки під плесно LS33 (великої) у відкрите взуття: Вкладка під плесно LS33 пом'якшує ударне навантаження з поздовжнього склепін..
ціна 570 грн
Протектор PediSoft на суглоб великого пальця стопи у вигляді пелюстки з петлею. Петля надягається на великий палець і надійно утримує виріб на нозі, що дозволяє носити його зі шкарпетками або навіть без них. Носіння бурсопротектора дозволяє пацієнтам із «кісточкою» більший вибір доступного для носіння взуття та захищає ногу від натирання, тиску й болю. У набір входить 1 бурсопротектор і талькова п..
ціна 210 грн
Розділювач пальців у вигляді тонкої силіконової пластинки вставляється між пальцями та захищає їх від тертя і виникнення неприємних відчуттів. Він має заокруглену виїмку посередині, щоб добре триматися на місці та не зміщуватися вниз або вгору. У набір входять 2 розділювачі й талькова пудра, якою слід обробляти виріб після промивання. Застосовується в повсякденному просторому взутті зі шкарпетками..
ціна 355 грн
Ефективний засіб для комплексного лікування вальгусного відхилення великого пальця стопи («кісточки»). Міжпальцевий розширювач PediSoft із протектором суглоба великого пальця стопи виготовлений у вигляді пелюстки зі стовпчиком, який розташовується між першим і другим пальцями стопи. Завдяки петлі, що з’єднує протектор із розширювачем, виріб надійно утримується на нозі, що дозволяє носити його зі ш..
ціна 380 грн
Протектор PediSoft на суглоб мізинець має форму пелюстки з петлею. Петля надягається на п’ятий палець стопи і надійно утримує виріб на нозі, що дозволяє носити його зі шкарпетками або навіть без них. Носіння бурсопротектора дозволяє пацієнтам із проблемами в області плесно-фалангового суглоба мізинця більший вибір доступного для носіння взуття та захищає ногу від натирання, тиску й болю. У набір в..
ціна 236 грн
Міжпальцевий розширювач PediSoft виготовлений у вигляді силіконового стовпчика анатомічної форми: вужчий посередині, ширший до країв. Завдяки такій формі він добре тримається між пальцями. У набір входять 2 розширювачі й талькова пудра, якою слід обробляти виріб після промивання. Виправляє положення пальців, дозволяючи більший вибір взуття, що можна носити без болю. Застосовується в широкому взутт..
ціна 327 грн
Міжпальцевий розширювач PediSoft з петлею вузький розділяє перехрещені пальці стопи, виправляє їх положення, запобігає подальшому розвитку деформації пальців і захищає від натирання взуттям. Петля надягається на один палець, а форма перегородки зручно упирається та лягає на інший палець стопи. Рекомендується носити виріб зі шкарпетками або іншими трикотажними виробами, які вбиратимуть піт. У набір..
ціна 364 грн
Міжпальцевий розширювач PediSoft з двома петлями розділяє пальці стопи, виправляє їх положення та захищає від натирання взуттям. Петлі надягаються на пальці й утримують розширювач на місці. Рекомендується носити виріб зі шкарпетками або іншими трикотажними виробами, які вбиратимуть піт. У набір входять 2 розширювачі. Застосовується в просторому взутті, що не стискає передній відділ стопи та пальці..
ціна 327 грн
Комбінований напальник PediSoft TexLine виготовлений у вигляді трикотажної приємної для шкіри трубки з круглою захисною подушечкою з медичного гелю всередині. Надійно тримається на пальці й ефективно знижує біль, тертя або тиск на ушкоджену ділянку. При цьому дуже комфортний завдяки текстильній основі. У набір входять 2 напальники висотою приблизно 3,5 см. ЗМЕНШУЄ БІЛЬ ЗАХИЩАЄ У..
ціна 380 грн
Гелевий напальник PediSoft для рук/ніг закритий виготовлений у формі м’якого ковпачка, який накриває та захищає пальці на руках або на ногах. Завдяки формі й матеріалу міцно тримається на пальці й ефективно знижує біль, тертя і тиск на палець. Періодично протягом дня та на ніч напальник потрібно знімати, щоб на шкірі не утворювалася мацерація (подразнення). Можна застосовувати у комплексному лікув..
ціна 380 грн
Захисний напальник PediSoft TexLine виготовлений у вигляді м’якої трубки зі спіненого матеріалу, який можна обрізати на потрібну довжину. Надійно тримається на пальці й ефективно знижує біль, тертя або тиск на ушкоджену ділянку. При цьому дуже комфортний завдяки текстильній тканині всередині, яка контактує зі шкірою. У набір входять 3 або 2 напальники (залежно від розміру). ЗМЕНШ..
ціна 310 грн
Силіконовий напальник PediSoft виготовлений у формі широкого кільця та захищає пальці на руках або на ногах. Міцно тримається на пальці й ефективно знижує біль, тертя або тиск на ушкоджену ділянку. Періодично протягом дня та на ніч напальник потрібно знімати, щоб на шкірі не утворювалася мацерація (подразнення). Можна застосовувати у комплексному лікуванні деформацій стопи разом із міжпальцевим ро..
ціна 93 грн
Виготовлений у вигляді захисного силіконового ковпачка, напальник захищає шкіру пальця від травмування. Медичний силікон не має неприємного запаху, не викликає подразнень, він нейтральний до шкіри. У складі має мінеральні масла, які забезпечують ніжний догляд за шкірою. На ніч ковпачок необхідно знімати. ОСОБЛИВОСТІ Гіпоалергенний м’який медичний гель Висока зносостійкість Простий у догляді..
ціна 115 грн
Показання до застосування протектора на суглоб мізинця LS25: Бурсит; Біль і дискомфорт; Hallux valgus (вальгусна деформація пальця стопи). Дія та переваги протектора на суглоб мізинця LS25: Протектор LS25 зменшує тиск на палець; Знімає тертя з суглобів мізинця; Зміцнює і покращує роботу суглоба; Гель (силікон) збагачений вітамінам..
ціна 176 грн
Медичний силікон м’яко розділяє пальці, не викликає дискомфорту, подразнень шкіри й натирань. Завдяки петлі на палець розширювач не зміщується. Застосовується між першим і другим пальцями стопи. Не рекомендується носити виріб, якщо на шкірі пальців є відкриті рани. Бажано застосовувати перегородку разом зі шкарпетками або колготами, які всотуватимуть вологу, щоб уникнути виникнення попрілостей, аб..
ціна 115 грн
Захисні подушечки виготовлені з медичного силікону, який не викликає алергічних реакцій. Вони наклеюються на взуття, а не на шкіру, тому їх не потрібно змінювати кожного дня, достатньо протерти вологою тканиною. Кожна подушечка достатньо пласка, щоб не заважати, та м’яка. Клейка основа надійно утримує виріб на місці, і подушечки служитимуть тривалий час. На пластині 6 подушечок. ОСОБЛИВО..
ціна 118 грн
Проблеми схрещених пальців нижніх кінцівок, в більшості випадків приносять не тільки дискомфорт, але і больовий синдром. Без застосування спеціальних розширювачів, проблема може посилюватися і між пальцями будуть з'являтися мозольні утворення та інші ущільнення. Тому у випадку утворення натоптишів або ж при проблемі суміжних пальців, рекомендується вдаватися до використання спеціальної ортопедично..