Каталог товарів
фільтр

Кисневі концентратори

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
Новинка
ціна 65 000 грн
Електричний пристрій, що дозволяє отримувати кисень високої концентрації за допомогою молекулярної фільтрації повітря фізичним шляхом. ОСОБЛИВОСТІ Виробляє від 0 до 10 літрів кисню в хвилину. Зручна ручка і колеса для транспортування. Вбудований нібулайзер дозволяє проводити інгаляції. Цифровий дисплей на верхній панелі концентратора відображає таймер проведення процедури. Захист від пер..
Новинка
ціна 29 999 грн
Електричний пристрій, що дозволяє отримувати кисень високої концентрації за допомогою молекулярної фільтрації повітря фізичним шляхом. ОСОБЛИВОСТІ Виробляє від 1 до 5 літрів кисню в хвилину. Зручна ручка і колеса для транспортування. Вбудований нібулайзер дозволяє проводити інгаляції. Цифровий дисплей на верхній панелі концентратора відображає таймер проведення процедури. Захист від пере..
ціна 23 200 грн
Апарат МІТ-С призначений для приготування синглетно-кисневої суміші (СКС), шляхом активації пари дистильованої води ультрафіолетовим (УФ) випромінюванням в постійному магнітному полі і додаткової активації оптичним потоком червоного спектра (ОПКС). Отримана суміш використовується для проведення синглетно-кисневих інгаляцій, активації води (водних розчинів), приготування синглетно-кисневих коктейлі..
ціна 14 999 грн
Аппарат МИТ-С предназначен для приготовления Кислородной пенки (синглетно-кислородной смеси (СКС), путем активации паров дистиллированной воды ультрафиолетовым (УФ) излучением в постоянном магнитном поле и дополнительной активации оптическим потоком красного спектра (ОПКС). Полученная смесь используется для проведения синглетно-кислородных ингаляций, активации воды (водных растворов), приготовлени..
Новинка
ціна 44 999 грн
Кисневий концентратор - апарат для отримання чистого кисню високої концентрації зі звичайного атмосферного повітря. Кисневий концентратор в основному використовується для лікування і профілактики хвороб, пов'язаних з порушенням дихальної системи. ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ хронічна дихальна недостатність; легенева гіпертензія; бронхіальна астма; муковісцидоз; гострі респіраторні інфекційні..
ціна 21 999 грн
ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ Виробляє до 5 літрів кисню в хвилину. Малошумний компресор. Корпус з міцного пластику. ЖК-дисплей відображає загальний час роботи. Можливість установки таймера від 1 до 99 хвилин. Прилад пройшов подвійне тестування на працездатність на заводі виробника. При першому включенні на екрані приладу буде відображатися пробіг від 6-ти до 24-х годин. Захист від перегріву. ..
ціна 21 999 грн
Производит до 5 литров кислорода в минуту.Малошумный компрессор.Корпус из прочного пластика.ЖК-дисплей отображает общее время работы.Возможность установки таймера от 1 до 99 минут.Прибор прошел двойное тестирование на работоспособность на заводе производителя. При первом включении на экране прибора будет отображаться пробег от 6-ти до 24-х часов.Защита от перегрева.Таймер отключения.Звуковой сигна..
ціна 17 999 грн
Кисневий коктейлер - апарат МІТ-С Використовується для приготування кисневих десертів (Мус) підходить для приготування напоїв, насичених киснем в кафе, барах, ресторанах, спортивно-оздоровчих та санаторно-курортних установах, салонах краси, а також підходить для домашнього користування. ..
ціна 699 грн
Особливості та переваги: виконана з нетоксичного нейлону, що запобігає появі алергічних реакцій; в комплекті гумова сполучна трубка з регулятором подання кисню; простота дезінфекції та застосування; об’єктивна ціна та якість матеріалів. Показання до застосування Подушка киснева може застосовуватися як в лікарняних умовах, так і вдома. Призначена для багаторазового використання в якості н..
ціна 799 грн
Особливості та переваги: виготовлена з гіпоалергенного нетоксичного нейлону; зручна комплектація: киснева подушка та сполучна трубка з регулятором; невисока ціна і якісні матеріали; зручність використання. Показання до застосування Подушка киснева, артикул SY-42l, призначена для багаторазового використання й може застосовуватися для невідкладної терапії дихальної недостатності й лікуванн..
ціна 400 грн
Маска подходит для кислородных подушек OSD-SY-42L и OSD-SY-30L.Подключается к подушке с помощью специальной трубки, которая предусмотрена в комплекте.Резинка на маске позволяет закрепить маску на голове...
ціна 499 грн
Кислородная подушка для временного хранения, транспортировки и подачи кислорода.Используется как в домашних, так и в больничных условиях.Выполнена из гиппоаллергенного и нетоксичного нейлона.Подушка оснащена резиновой трубкой и регулятором подачи кислорода.Предназначена для многоразового использования.Поставляется в сдутом виде (без кислорода)...
ціна 799 грн
Кислородная подушка для временного хранения, транспортировки и подачи кислорода.Используется как в домашних, так и в больничных условиях.Выполнена из гиппоаллергенного и нетоксичного нейлона.Подушка оснащена резиновой трубкой и регулятором подачи кислорода.Предназначена для многоразового использования.Поставляется в сдутом виде (без кислорода)...
ціна 19 999 грн
Производит до 5 литров кислорода в минуту Малошумный компрессорКорпус из прочного пластикаЦифровой дисплей отображает общее время работы концентратораЗащита от перегреваЗвуковой сигнал при отсутствии электропитанияЧетыре колеса для свободного перемещения..
ціна 29 999 грн
Производит от 1 до 5 литров кислорода в минуту.Компактный, современный дизайн. Корпус выполнен из прочного пластика.Удобная ручка и колеса для транспортировки.Встроенный небулайзер позволяет проводить ингаляции.Цифровой дисплей на верхней панели концентратора отображает таймер проведения процедуры и общий пробег.Пульт управления позволяет управлять концентратором на расстоянииЗащита от перегрева, ..
ціна 19 999 грн
Производит до 3 литров кислорода в минуту.Малошумный компрессор.Корпус из прочного пластика.ЖК-дисплей отображает общее время работы.Возможность установки таймера от 1 до 99 минут.Прибор прошел двойное тестирование на работоспособность на заводе производителя. При первом включении на экране прибора будет отображаться пробег от 6-ти до 24-х часов.Защита от перегрева.Таймер отключения.Если на концен..
ціна 799 грн
Пластиковый стакан для приготовления кислородных коктейлей, которые являются отличным средством для укрепления иммунитета, а также лечения и профилактики различных заболеванийК стакану предусмотрена крышка с входным и выходным отверстиями, через которые стакан подключается к концентратору.В комплектацию также входит пенообразователь, который помещается в стакан для приготовления коктейлей и трубка..

У разі виникнення хвороби, при частих ГРЗ або порушеннях функцій дихання людина потребує посиленого споживанні кисню. І якщо при короткочасному нездужанні можна обійтися кисневою подушкою, то для тривалого застосування рекомендується придбати кисневий концентратор. Устаткування допоможе отримувати підвищені дози кисню в домашніх умовах для лікувальних цілей. Такий прилад здатний замінити прогулянки на свіжому повітрі, якщо немає можливості вийти з приміщення.

Що таке кисневий концентратор і для чого він потрібен?

Цей пристрій являє собою стаціонарний або портативний прилад, який виділяє з атмосфери кисень, подаючи його в концентрованому вигляді для подальшого вдихання.

Сьогодні випускаються концентратори різної продуктивності – від 1 до 10 літрів за хвилину. Вони можуть використовуватися для інгаляції, полегшення дихання, виготовлення кисневих коктейлів.

Принцип роботи пристрою простий: атмосфера нашої планети містить приблизно 21% кисню, 78% азоту і близько 1% інших газів. Повітря проходить через циліндри, заповнені кульками цеоліту, які представляють собою «молекулярне сито». При цьому молекули азоту поглинаються речовиною, і концентрація кисню в суміші досягає 95%. Здобутий газ надходить в дифузор для дихання або надсилається для приготування кисневих коктейлів.

Як правило, концентратор кисню має два циліндра з цеолітом: поки один працює, другий звільняється від захоплених молекул азоту. Це забезпечує безперебійну роботу. Не варто побоюватися, що через роботу апарату в приміщенні стане менше кисню. Розмір оброблюваних порцій настільки малий, що весь процес не позначається на якості навколишнього повітря.

Крім циліндрів з цеолітом, до складу обладнання входять:

 • компресор для закачування повітря;
 • повітряні фільтри, що захищають пристрій від потрапляння пилу;
 • ресивер для накопичення збагаченої суміші;
 • осушувач і зволожувач, що створюють оптимальні умови для дихання;
 • шланги і респіратор або маска для дихання.

Як вибрати відповідну модель

Вибираючи генератор кисню, необхідно перш за все враховувати його призначення і продуктивність. Він може застосовуватися:

 • в операційних кімнатах лікарень;
 • у відділеннях інтенсивної терапії та реанімації;
 • в кабінетах фізіотерапії;
 • в санаторіях і профілакторіях;
 • в реабілітаційних центрах;
 • в медичних кабінетах шкідливих виробництв;
 • в домашніх умовах.

Залежно від сфери використання необхідно розрахувати продуктивність апарату. Якщо він буде працювати періодично, для виготовлення коктейлів та нерегулярної кисневої терапії, слід придбати кисневий концентратор для домівки продуктивністю від 1 до 3 літрів за хвилину.

Якщо хворому за станом здоров'я апарат потрібно для постійного носіння і ведення активного способу життя, ми пропонуємо портативні пристрої з продуктивністю 5-6 літрів. Вони дозволять ходити по магазинам, гуляти, подорожувати.

Концентратор продуктивністю до 10 літрів призначений для постійного використання в медкабінетах підприємств або офісних центрів.

Особливо потребують таких установках:

 • літні люди;
 • спортсмени;
 • вагітні;
 • курці;
 • люди з надмірною вагою.

Переваги замовлення обладнання в нашому інтернет-магазині

Під час придбання апарату, що концентрує кисень, необхідно враховувати цілі, для яких він купується. Устаткування може використовуватися:

 • в кисневому барі;
 • в лікувальному закладі;
 • в офісі;
 • для проведення персональної кисневої терапії на тривалій основі.

Крім габаритних параметрів, різні моделі концентраторів відрізняються наступними опціями:

 • наявність функції зволоження вдихуваного повітря;
 • регулювання потоку кисню;
 • можливість споживання енергії від батарей при аварійному відключенні електрики;
 • можливість підключення до автомобільної мережі 12 В;
 • можливість регулювання процентного вмісту кисню і обсягу виробленої дихальної суміші;
 • вага, габарити, наявність коліщаток і ручок для переміщення у домашніх моделей;
 • рівень шуму, що важливо при нічний і цілодобовій роботі;
 • ресурс і період роботи між процедурами техобслуговування;

За допомогою каталогу «ОРТОС» можна підібрати модель, максимально зручну для використання відповідно до індивідуальних вимог. Ми пропонуємо купити кисневий концентратор за доступною ціною, з доставкою по Києву та Україні.

Якщо ви не визначилися з параметрами моделі, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Наші консультанти підберуть для вас оптимальний варіант.