Каталог товарів
фільтр

Тренажери для рук та ніг

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 225 грн
Масажний валик OМ-115 - голчастий масажер з м'якою рельєфною поверхнею для масажу долонь, стоп і інших частин тіла як у дітей з самого раннього віку, так і у дорослих.З його допомогою легко поліпшити кровоообіг, відновити і покращити чутливість нервових закінчень. Масажер-валик використовують як для розвитку дрібної моторики у дітей, так і у реабілітаційний період після інсульту.Функції:профілакти..
ціна 506 грн
Голчасті м'ячі з ручками - це ефективний масажер для масажу і самомасажу. М'яка рельєфна поверхня покращує кровообіг в місці застосування, відновлює чутливість пошкоджених нервових закінчень. Підходить для загального зміцнюючого і антицелюлітного масажу. Особливо ефективні такі масажери для великих м'язових груп. Вони забезпечують зменшення болю, зняття втоми, поліпшення обміну речовин і кровообіг..
ТОП продажу!
Масажер "Фараон" ORT2185
ціна 105 грн
Масажер "Фараон" має значно більш виражені масажні властивості, ніж інші масажери: за допомогою чотирьох площин з різними радіусами кривизни робочих виступів можна виконати чотири види загального і сегментарного масажу і п'ять різновидів точкового масажу. Поперемінне використання кожною із сторін масажера додає різні відчуття, що забезпечує універсальність його застосування. А саме: можливість під..
ціна 324 грн
Масажний валик OМ-116 - досить твердий і пружний масажер з рельєфною пупирчастою поверхнею для масажу долонь, стоп й інших частин тіла. З його допомогою легко поліпшити кровоообіг, відновити і покращити чутливість нервових закінчень.Функції:профілактичний і лікувальний масаж всіх частин тілавідновлення чутливості нервових закінчень після травм і операційполіпшення кровообігу і прискорення обмінних..
ТОП продажу!
Тренажер педальний для ніг та рук складаний (реабілітаційний) OSD-CPS005BC
ціна 2 199 грн
Показання для використання тренажера:Слабкі м'язи хребта й суглобів;Артроз, остеохондроз суглобів;Артрит, ревматизм, тренування вестибулярного апарату;Нестабільність суглобів ніг;Посттравматична та післяопераційна реабілітація.Дія тренажера OSD-CPS005BC:Розробляння суглобів рук і ніг;Покращення припливу синовіальної рідини до суглобів;Зміцнення кістково-м'язового апарату.Особливості тренажера:Міцн..
ціна 155 грн
Витончений масажер для роботи з пальцями рук і ніг, долонями та стопами. Ролики на одному кінці призначені для пропускання крізь них пальців почергово. Вони масажують і поступово відновлюють чутливість нервових закінчень та функціональність кисті. З іншого боку масажера передбачений рельєфний ролик, який дозволяє пропрацьовувати невеликі делікатні ділянки тіла, недоступні для інших моделей масажер..
ціна 1 584 грн
Тренажер виготовлений із металу, щоб забезпечити міцність і довговічність, і пластику, щоб захистити кінцівки користувача та поверхню, на якій розташовується виріб. Конструкція розбірна, щоб тренажер зручно було транспортувати та зберігати в умовах браку місця. Невеликий розмах педалей дозволяє з комфортом тренувати й ослаблені ноги, і руки. ПОСТУПОВО ВІДНОВЛЮЄ ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ СУ..
Новинка!
Ручний масажер для тіла Medisana HM 630
ціна 2 299 грн
З ручним масажером HM 630 можна побалувати всі частини тіла бадьорим роликовим масажем. Приємний вібраційний масаж сприяє циркуляції крові. На вибір три рівні інтенсивності, а додаткова масажна головка використовується для зняття глибшої напруги та розслаблення тригерних точок.Особливості:Підбадьорливий вібраційний та роликовий масаж всього тіла.Багатофункціональний: на ногах, плечах, шиї, руках, ..
ціна 1 584 грн
Показання для використання тренажера «Minibike»: Слабкі м'язи хребта й суглобів; Артроз, остеохондроз суглобів; Артрит, ревматизм, тренування вестибулярного апарату; Нестабільність суглобів ніг; Посттравматична та післяопераційна реабілітація. Дія тренажера «Minibike»: Розробляння суглобів рук і ніг; Покращення припливу синовіальної рідини до суглобів; Зміцнення кістково-м..
ціна 2 199 грн
Механический тренажер для разработки коленного и голеностопного суставов. Эффективно используется для восстановления после инсульта.Прочная стальная конструкция компактно складывается для хранения или транспортировки.Габаритные размеры тренажера 46 х 39 х 28 см.Модель дополнена счетчиком, который отображает количество оборотов, время работы, количество потраченных калорий, число оборотов в минуту...
ціна 12 999 грн
Реабилитационный тренажер с уникальной функцией "антиспазм".Предназначен для разработки верхних и нижних конечностей в период реабилитации, в постоперационный и посттравматический период. Также используется людьми пожилого возраста и людьми с ограниченными физическими возможностями.Тренажер оснащен педалями, которые нужно вращать руками или ногами заданный промежуток времени. При помощи ЖК-дисплея..
ціна 5 990 грн
Предназначен для разработки верхних и нижних конечностей в период реабилитации, в постоперационный и посттравматический период. Также используется людьми пожилого возраста и людьми с ограниченными физическими возможностями.Подходит для пассивной и активной реабилитации.Тренировка рук и ног осуществляется посредством вращения педалей с ремешками для фиксации, которые можно регулировать под пользова..
ціна 180 грн
Показання до застосування диска здоров'я: Тренажер для простих, доступних занять в домашніх умовах; Для членів сім'ї різного віку та комплекцій; Диск здоров'я має вагу всього 1,1 кг; Максимально допустима вага користувача 160 кг. ..
ціна 2 199 грн
Механический тренажер для разработки коленного и голеностопного суставов. Эффективно используется для восстановления после инсульта.Прочная стальная конструкция компактно складывается для хранения или транспортировки.Габаритные размеры тренажера 46 х 39 х 28 см.Жесткость вращения педалей настраивается при помощи регулятора нагрузки.Резиновые накладки на ножках с ребристой поверхностью делают трена..