Каталог товарів
фільтр

Бандажі на коліно

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ТОП продажу!
Ортез на колінний суглоб «Комфорт», із силіконовим кільцем Алком 3023
ціна 1 270 грн
Еластичний наколінник, посилений спіралеподібними ребрами жорсткості, ніжно, але міцно утримує суглоб у фізіологічно вигідному положенні та послаблює навантаження на зв’язки. Силіконове пателярне кільце надійно фіксує надколінок. Анатомічний крій і правильно розподілений тиск не дозволяють виробу зміщуватись. Сучасна тканина чудово зберігає свої властивості й зовнішній вигляд надзвичайно довго. За..
ціна 1 580 грн
Ортез із шарнірними ребрами жорсткості надійно підтримує коліно. Його зручно використовувати, коли рухливість у коліні обмежена, наприклад, через набряк: роз’ємна конструкція дозволяє не тривожити ушкоджений суглоб під час надягання. Досить широкий інтервал обхватів колінного суглоба в межах одного розміру дозволяє застосовувати той самий ортез і після того, як набряк спаде й окружність коліна зме..
ціна 1 475 грн
Ортез на колінний суглоб ортопедичний, зі спіральними ребрами жорсткості, роз’ємний, ТМ «Алком», арт. 4054, призначений для іммобілізації колінного суглоба, забезпечує середній ступінь фіксації, бокову стабілізацію колінного суглоба. Виріб виготовлений із неопрену — міцного пружного матеріалу на каучуковій основі з вираженими теплозберігаючими властивостями. При цьому додаткового зігрівального ефе..
ціна 1 650 грн
Виріб посилений двома поліцентричними шарнірами, які забезпечують нормальну біомеханіку колінного суглоба під час руху, обмежують надмірну бокову рухливість і надмірне розгинання колінного суглоба. Застосування ортеза сприяє зменшенню набряку та покращенню кровопостачання м’яких тканин, прилеглих до суглоба. Роз’ємна конструкція ортеза полегшує його надягання у разі сильного набряку суглоба, після..
ціна 1 790 грн
Тутор закриває собою майже всю ногу: від стегна до нижньої третини гомілки. П’ять ребер жорсткості моделюються під рельєф ноги пацієнта і забезпечують щільне прилягання виробу до тіла. Застібки-липучки міцно утримують тутор на місці. Всередині шар із бавовняної тканини, що вбирає вологу і не провокує алергічних реакцій на шкірі. Зносостійкі матеріали дозволяють користуватися виробом надзвичайно до..
ціна 585 грн
Бандаж на колінний суглоб підтримує коліно, але не обмежує звичної активності. Виріб створює компресійний ефект, який зменшує набряк і сприяє швидшому одужанню. Сучасна еластична тканина с додаванням бавовни забезпечує активне відведення вологи назовні бандажа: шкіра залишається сухою та не подразнюється. ОСОБЛИВОСТІ Не заважає вільно рухатисьЗнімає набряк, пришвидшує одужанняКомфортний з..
Новинка!
Ортез на колінний суглоб dynamic PRO 12060
ціна 1 680 грн
Бандажі та ортези лінійки dynamic створені для того, щоб ви продовжували своє звичайне активне життя, навіть якщо є проблема з коліном. Поки інші лікуються в ліжку, ви не матимете ніяких обмежень! Ортез на колінний суглоб має анатомічну форму та міцно тримається на нозі під час ходіння, бігу й виконання вправ. Завдяки інноваційному еластичному матеріалу він забезпечує точно визначену медичну комп..
ціна 3 619 грн
Особливості шарнірного бандажа WellCare 52003 Довжина бандажа регулюється без застосування спеціальних інструментів. Запобігає деформації колінного суглоба. Завдяки інноваційним регульованим шарнірам можна контролювати рухливість суглоба з широким налаштуванням діапазону згинальних (0–120 градусів) і розгинальних (0–90 градусів) рухів. Бандаж простий у використанні й не заподіює дискомфорту при в..
ціна 4 421 грн
Особливості ортеза колінного суглоба Wellcare 52005 Використовуючи регульований шарнір, можна контролювати об’єм рухів в суглобі. Можливість обмежувати згинальні рухи (від -10 до 120 градусів). Бандаж дає можливість обмежувати розгинальні рухи (від -10 до 30 градусів). За рахунок підкладок і протиковзких вставок суглоб знаходиться в стабільному положенні. Ергономічна рама виконана з міцного алюмі..
ТОП продажу!
Бандаж на колінний суглоб PUSH CARE KNEE BRACE 1.30.2
ціна 3 780 грн
Примітка: перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування та проконсультуватися з фахівцем щодо протипоказань. Бандаж частково роз’ємний: верхня його частина повністю розкривається й регулюється під потрібний об’єм стегна, тому ця модель підходить людям із широкими стегнами. Застібки-липучки дозволяють відмоделювати виріб з урахуванням усіх анатомічних особливостей к..
ціна 6 090 грн
Примітка: перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування та проконсультуватися з фахівцем щодо протипоказань. Ортез надягається на ногу, як панчоха, і фіксується у верхній і нижній частині ремінцями й силіконовими вставками. Фіксувальні ремінці із застібками-липучками дозволяють прилаштувати ортез точно до параметрів користувача. По бокових поверхнях колінного суглоба..
ціна 1 890 грн
Ортез Patella Brace серії Push med на колінну чашечку випускається в одному універсальному розмірі, в діапазоні окружностей підколінної області від 28 до 45 сантиметрів. Примітка: перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування та проконсультуватися з фахівцем щодо протипоказань. Бандаж виготовлений у вигляді браслета на колінну чашечку з пружною подушечкою (пелот..
ціна 1 260 грн
Манжета бандажа нееластична, із широкими надійними застібками-липучками, які дозволяють точно підлаштувати виріб до ноги. Бандаж на ногу надягається так, щоб пружний пелот опинився прямо під колінною чашечкою та підтримував надколінок. Виготовлений із урахуванням анатомії коліна бандаж не зміщується. Зносостійкі матеріали відмінно витримують регулярне прання та не втрачають форми і властивостей тр..
ціна 2 050 грн
Роз’ємний ортез легко надягати та знімати навіть після серйозних травм, коли рухливість у суглобі обмежена або є значний набряк. Така конструкція є найбільш зручною, якщо у процесі одужання потрібне проведення будь-яких медичних маніпуляцій і процедур. Якісні застібки-липучки дозволяють підігнати виріб під параметри ноги пацієнта й надійно утримують ортез на місці. Фіксувальні ремені додатково ста..
ціна 3 570 грн
Бандаж має нероз’ємну конструкцію, надягається на ногу, як панчоха, і фіксується у верхній і нижній частині ремінцями. Застібками-липучками бандаж налаштовується під параметри користувача. По бокових поверхнях колінного суглоба закріплені пружні ресори, які повторюють анатомічно правильні рухи у колінному суглобі та запобігають його «заклиненню». Вставка у вигляді півмісяця помірно фіксує та стабі..
ціна 1 470 грн
Суцільний еластичний наколінник зі спіралеподібними ребрами жорсткості, який надягається, як панчоха. Два додаткові ремені над колінним суглобом і під ним. Бандаж має силіконове пателярне кільце для підтримання надколінка у фізіологічному положенні. Матеріал, із якого виготовлено виріб, — неопрен — відмінно зберігає тепло тіла. Висока зносостійкість матеріалів дозволяє користуватися наколінником н..
ціна 650 грн
Показання до застосування Medi Elastic Knee supports 602: У разі виникнення запалення в області колінного суглоба; При розтягненнях м'язів і зв'язок колінного суглоба; При вальгусній деформації стопи; При захворюваннях суглобів у фазі дегенерації. Дія та переваги Medi Elastic Knee supports 602: Забезпечує збереження температурного режиму протягом усього часу носіння; Забезпечу..
ціна 4 500 грн
Показання до застосування колінного ортеза «Medi Stabimed PRO G080»:При пошкодженні менісків.У разі нещасного випадку колінної чашечки.При деформаціях колінного суглоба.Дія і переваги ортеза на коліно «Medi Stabimed PRO G080»:Стабілізує колінний суглоб завдяки боковим вставкам.Усуває надмірне розгинання коліна, ніж запобігає пошкодження меніска.Матеріал дихає і пропускає вологу.Виконує ефект компр..
ціна 2 100 грн
Показання до застосування бандажа Genumedi E+ motion 613РЕ: Наявність пателлофеморального больового синдрому; Остеоартрит; Артрит; При відсутності стабільності колінного суглоба; При наявності набряклості і суглобового випоту; У період відновлення після оперативного втручання і серйозних травм. Дія: Стабілізація кровообігу; Забезпечення мікромассажної дії; Стабільна підтримка терма..
ціна 1 800 грн
Показання до застосування:При синовите.При артриті та остеоартриті.При артрозі колінного суглоба.При хондромаляція наколінника.При постоперационном і посттравматичному запаленнях.Дія:«Medi Genumedi 613» забезпечить м'яку фіксацію суглоба.Стабілізація положення надколінка.Присутній ефект масажу.Переваги:Силіконове кільце особливої ​​форми повністю охоплює колінну чашечку, створюючи ефект злиття бан..
ціна 3 340 грн
Особливості ортеза на колінний суглоб GenuTrain Knee Support Гнучкі ребра жорсткості та подушечка для коліна. Пружня прокладка Omega із віскози. М’який компресійний ефект. Шкіра не перегрівається й не пітніє. Показання до застосування Ортез на колінний суглоб GenuTrain Knee Support використовується в ході лікування травм коліна, незамінний при розтягування зв’язок й нестабільності колінн..
ціна 599 грн
Продукція фірми Oliman виробляється в Іспанії, на заводі у місті Валенсія. При створенні ортопедичних виробів використовуються новітнє обладнання та безпечні матеріали. Orliman - високоповажна компанія в колі лікарів усього світу не тільки завдяки якості продукції, але й професіоналам, які вкладають у розробку ортопедичних виробів максимум зусиль, дбаючи про кінцевого споживача. Завдяки цьому виро..
ціна 1 800 грн
Показання до застосування:При синовите.При артриті та остеоартриті.При артрозі колінного суглоба.При хондромаляція наколінника.При постоперационном і посттравматичному запаленнях.Дія:«Medi Genumedi 613» забезпечить м'яку фіксацію суглоба.Стабілізація положення надколінка.Присутній ефект масажу.Переваги:Силіконове кільце особливої ​​форми повністю охоплює колінну чашечку, створюючи ефект злиття бан..
ціна 450 грн
Показання до застосування колінного бандажу Medi Elastic Knee supports 601: У разі виникнення запалення в області колінного суглоба; При розтягненнях м'язів та зв'язок колінного суглоба; При вальгусній деформації стопи; При захворюваннях суглобів у фазі дегенерації. Дія колінного бандажу Medi Elastic Knee supports 601: Забезпечує збереження температурного режиму протягом усього..