Каталог товарів
фільтр

Бандажі

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 1 150 грн
Високоякісна еластична тканина, з якої виготовлено бандаж, тривалий час не втрачає своїх властивостей. Фіксувальні стрічки дозволяють точно прилаштувати виріб до параметрів фігури пацієнтки. Анатомічна форма робить бандаж надзвичайно зручним і комфортним: він не зміщується, не скручується й не натирає. Матеріали виробу добре пропускають повітря й не подразнюють шкіру. У процесі надягання та зніман..
Новинка!
Бандаж післяопераційний з отвором для стоми Алком 2025
ціна 820 грн
Післяопераційний бандаж враховує всі потреби пацієнта зі стомою. Бавовняні вставки розташовані в делікатних місцях для комфорту при одужанні. Верхній клапан захищає стому від зовнішніх впливів і допомагає нормалізувати внутрішньочеревний тиск. Еластичне полотно добре прилаштовується до фігури, а гнучкі ребра жорсткості запобігають скручуванню та зміщенню. Набір вкладишів дозволяє підібрати потрібн..
ціна 1 150 грн
Сучасний розтяжний матеріал бандажа дуже довго зберігає свої початкові властивості, не деформується й забезпечує відмінний терапевтичний ефект. Фіксувальні стрічки, за допомогою яких користувач самостійно регулює ступінь впливу виробу, прилаштовують бандаж до параметрів фігури. Анатомічний крій робить цю модель надзвичайно зручною та комфортною: вона не сповзає, не перекручується й не натирає. Тка..
ціна 1 150 грн
Бандаж на попереково-крижовий відділ хребта має 6 пластикових ребер жорсткості, які надійно підтримують спину, запобігаючи її травмуванню. Система подвійної фіксації попереду (застібки-липучки на полотні бандажа й додаткові еластичні фіксувальні стрічки з такими ж застібками-липучками) дозволяє зробити виріб максимально зручним. Усі матеріали надзвичайно зносостійкі, еластичні стрічки довго не втр..
ціна 1 365 грн
Проста і зрозуміла конструкція бандажа складається з наплічного елемента й фіксувального ременя. Наплічник із неопрена відмінно зберігає тепло тіла. Трикотажна обробка країв робить виріб комфортнішим. Фіксувальний ремінь обладнано пом’якшувальною накладкою, щоб він не врізався у шкіру. Є додатковий ремінь, що обмежує відведення кінцівки. ОСОБЛИВОСТІ Зручний і непомітний під одягомЕфект теп..
ТОП продажу!
Коректор постави ортопедичний Alkom 1070
ціна 1 865 грн
ШВИДКО Й ЕФЕКТИВНО ЗНІМАЄ НАВАНТАЖЕННЯ З ХРЕБЦІВ ЗМЕНШУЄ БОЛЬОВИЙ СИНДРОМ СКОРОЧУЄ ПЕРІОД ВІДНОВЛЕННЯ Коректор жорстко й надійно фіксує хребет, зменшує або знімає больовий синдром, знімає навантаження зі зв’язково-суглобного апарату грудного й поперекового відділів хребта і з м’язів спини. Шість ребер жорсткості окрім того, що надають спині підтримку, не дозволяють корсету..
Новинка!
Охолоджувальний бандаж 5812HF
ціна 216 грн
Охолоджувальний бандаж — це швидка допомога при травмах суглобів або забоях м’яких тканин. Надає охолоджувального ефекту для зменшення крововиливу у м’які тканини, зниження болю та набряку. Виготовлений у вигляді бинта з високим вмістом бавовни, просоченим летючими активними речовинами. Може розрізатися на кілька частин і зберігатися в упакуванні із застібкою зіп-лок для подальшого використання. О..
ціна 800 грн
Ортез роз’ємний, його можна надягати, у будь-якій ситуації уникаючи болю. Застібки-липучки дозволяють найбільш комфортно розташувати виріб на руці. Металеве ребро жорсткості моделюється під користувача індивідуально. Краї ортеза оброблені трикотажною стрічкою, щоб не натирати й не подразнювати шкіру. Усі використані матеріали добре пропускають повітря. Модель підходить і на праву, і на ліву руку. ..
ціна 895 грн
Завдяки роз’ємній конструкції ортез зручно надягати, і стороння допомога при цьому не потрібна. Застібки-липучки підлаштовують виріб під параметри конкретного користувача, а модельоване металеве ребро жорсткості робить таке підлаштування ідеальним. Трикотажна обробка країв запобігає натиранню. Бавовняний шар зсередини робить ортез приємним на дотик і запобігає виникненню подразнень і алергічних ре..
ціна 1 420 грн
Корсет на попереково-крижовий відділ хребта фіксує хребет на рівні Th12-S4, стабілізує зв’язково-суглобний апарат, зменшує навантаження на поперек і усуває дисбаланс паравертебральних м’язів у зоні свого впливу. У разі зміщення хребців в означеному відділі нормалізує та стабілізує їх положення, зменшуючи біль. Міцне еластичне медичне полотно з додаванням бавовни не викликає подразнень і тривалий ч..
ціна 1 410 грн
Корсет виготовлений із легкої, ажурної, але надзвичайно міцної та зносостійкої корсетної сітки. Найкращий вибір для підтримки спини влітку. 6 пластикових ребер жорсткості створюють надійну підтримку для спини й запобігають її травмуванню. Додаткові фіксувальні стрічки дозволяють зробити виріб максимально зручним. Широкі застібки-липучки надійно тримають корсет на місці. Виріб не скручується і не с..
ціна 1 300 грн
Бандаж виготовлений із міцної нерозтяжної тканини з еластичними вставками з боків. Подвійна система фіксації — застібки-липучки на основі бандажа і на додаткових фіксувальних ременях — дозволяє відмоделювати виріб так, щоб він був максимального ефективним і при цьому користувач почувався комфортно. Лямки, що пропускаються між ногами, не дозволяють бандажу зміщуватись вище, на талію. Матеріали банд..
ціна 1 960 грн
Корсет має 6 ребер жорсткості: 4 металеві моделюються по фігурі користувача й окрім підтримки забезпечують анатомічне прилягання виробу; 2 пластикових ребра, вставлені з боків, не дозволяють корсету скручуватись і зміщуватись. Додатково ця модель обладнана подушечкою під лордоз, яка посилює фіксацію. Нерозтяжна спинка з повітропроникних матеріалів міцно підтримує поперек і грудний відділ, еластичн..
ціна 795 грн
ОБЕРЕЖНО ПІДТРИМУЄ ЖИВОТИК, ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПРАВИЛЬНЕ ПОЛОЖЕННЯ ДИТИНИ МІНІМІЗУЄ БІЛЬ І ДИСКОМФОРТ У СПИНІ КОМФОРТНИЙ І НЕПОМІТНИЙ ПІД ОДЯГОМ Анатомічна форма бандажа дозволяє розташувати в ньому животик із максимально можливою зручністю. Пластикові ребра жорсткості посилюють підтримку спини. Повітропроникне полотно, з якого виготовлено бандаж, дбає про шкіру майбутньої матусі,..
ціна 895 грн
Проста і зрозуміла конструкція, що охоплює талію й надійно фіксує ділянку пупка за допомогою знімного пелота. Еластична тканина бандажа відмінно прилаштовується до параметрів користувача і зовсім не заважає. Полотно добре пропускає повітря й не перегріває тіло, у виробі комфортно в будь-яку пору року. Якісні застібки-липучки надійно фіксують бандаж і утримують його на місці. Краї виробу оброблені ..
ціна 440 грн
ПОКАЗАННЯ забої, період реабілітації після підвивихів, вивихів і переломів кісток руки; часткові ушкодження зв’язок плечового суглоба, акроміально-ключичного зчленування, ліктьового суглоба; підтримання руки в разі гострих і хронічних запальних захворювань суглобів руки (артрит, артроз плечового суглоба, плечолопатковий періартрит); парез і параліч руки. ДІЯ Бандаж фіксує руку у правильн..
ціна 520 грн
Показання до застосування Алком 3061:Реабілітаційний період, після зняття гіпсових лангет, а також пов'язок;При необхідності фіксації ліктьового суглоба;Реабілітація після травм або операцій.Дія та переваги Алком 3061:Пом'якшує або повністю усуває больові відчуття;Дозволяє частково іммобілізувати ліктьовий суглоб без серйозних перешкод повноцінного життя;Зберігає температурний режим пошкодженої ді..
ТОП продажу!
Ортез на колінний суглоб «Комфорт», із силіконовим кільцем Алком 3023
ціна 1 270 грн
Еластичний наколінник, посилений спіралеподібними ребрами жорсткості, ніжно, але міцно утримує суглоб у фізіологічно вигідному положенні та послаблює навантаження на зв’язки. Силіконове пателярне кільце надійно фіксує надколінок. Анатомічний крій і правильно розподілений тиск не дозволяють виробу зміщуватись. Сучасна тканина чудово зберігає свої властивості й зовнішній вигляд надзвичайно довго. За..
ціна 1 580 грн
Ортез із шарнірними ребрами жорсткості надійно підтримує коліно. Його зручно використовувати, коли рухливість у коліні обмежена, наприклад, через набряк: роз’ємна конструкція дозволяє не тривожити ушкоджений суглоб під час надягання. Досить широкий інтервал обхватів колінного суглоба в межах одного розміру дозволяє застосовувати той самий ортез і після того, як набряк спаде й окружність коліна зме..
ціна 1 650 грн
Виріб посилений двома поліцентричними шарнірами, які забезпечують нормальну біомеханіку колінного суглоба під час руху, обмежують надмірну бокову рухливість і надмірне розгинання колінного суглоба. Застосування ортеза сприяє зменшенню набряку та покращенню кровопостачання м’яких тканин, прилеглих до суглоба. Роз’ємна конструкція ортеза полегшує його надягання у разі сильного набряку суглоба, після..
ціна 1 475 грн
Ортез на колінний суглоб ортопедичний, зі спіральними ребрами жорсткості, роз’ємний, ТМ «Алком», арт. 4054, призначений для іммобілізації колінного суглоба, забезпечує середній ступінь фіксації, бокову стабілізацію колінного суглоба. Виріб виготовлений із неопрену — міцного пружного матеріалу на каучуковій основі з вираженими теплозберігаючими властивостями. При цьому додаткового зігрівального ефе..
ціна 550 грн
Модель кріпиться на зап’ясток і може застосовуватись у випадку комбінованих травм кінцівки. Універсальний розмір дозволяє успішно використовувати той самий ортез і під час вираженої набряклості суглоба, і пізніше, коли набряк спаде й окружність зап’ястка значно зменшиться. Алюмінієве ребро жорсткості надійно, як і гіпсова пов’язка, утримуватиме палець у заданому лікарем положенні. Фіксацію можна п..
ціна 1 800 грн
Бандаж виготовлений із сучасного матеріалу з високими повітропроникними властивостями та зносостійкої еластичної бандажної стрічки. Фіксується у два етапи: на застібки-липучки на основі бандажа, потім такими ж застібками на додаткових фіксувальних стрічках. Чотири металеві ребра жорсткості посилюють фіксацію та моделюються під фігуру конкретного пацієнта. Додатково підтримує поперек знімна подушеч..
ціна 630 грн
Показання до застосування моделі 3008: Остеохондроз, спондилоартроз в шийному відділі хребта; Головні болі, запаморочення, синдром вертебро-базилярної недостатності; Нестабільність шийного відділу хребта, кривошия; Реабілітація після травм і операцій на шийному відділі хребта; Міозити різної етіології. Дія: Профілактика захворювань шийного відділу хребта у людей, діяльність як..

На відміну від жорсткого корсета, бандажі виготовляються з еластичних матеріалів. У сучасних моделях в якості кріплень використовуються застібки, липучки, стяжки, вставки. Застосовуються ці вироби в медичних цілях для лікування або косметичної корекції фігури.

Роль бандажів у медицині

бандажи купить в Киеве

У випадках, коли потрібна підтримка м'язів і суглобів, іммобілізація органів черевної порожнини при порожнинних операціях, перед пологами і після них, можуть призначатися пов'язки різних типів. Вони захищають від надмірних навантажень ослаблені м'язи і суглоби.

Ортопедичні бандажі є ефективним засобом, який сприяє одужанню, забезпечуючи надійну іммобілізацію внутрішніх органів або фіксацію кінцівок. Обмежуючи різкі або патологічні рухи, вони дають можливість вести звичайний спосіб життя, не турбуючись про розвиток захворювання, знижують больові відчуття і нормалізують тонус м'язів.

Під час хвороби або після травми м'язи приходять в гіпертонус, з'являються неприємні відчуття при навантаженні. Зручний бандаж дозволяє займатися роботою, полегшує життя людям із захворюваннями хребта, а також тим, які мають надлишкову вагу, або проводять багато часу сидячи (за комп'ютером або кермом автомобіля). Також купити якісний бандаж в Києві в мережі салонів ОРТОС зможуть пацієнти з ослабленою мускулатурою.

В асортименті представлені наступні типи виробів:

 • грудо-поперекові, які використовуються при викривленнях хребта (лордозі, кіфозі, сколіозі);
 • попереково-крижові, необхідні при грижах дисків, люмбаго або атонії;
 • шийні (застосовуються при травмах горла і шийного відділу хребта);
 • наколінні (при розтягненнях, після операцій на зв'язках або травмування менісків);
 • гомілковостопні – ефективні при нестабільності зв'язок, запаленнях, травмах або деструктивних змінах;
 • плечові – призначаються при проксимальних переломах плечових кісток, запаленнях або травмах суглоба;
 • налокотні – допоможуть при нестабільності суглоба, запаленнях і ударах;
 • променево-зап'ястні – при переломах і травмах;
 • до- і післяпологові;
 • гінекологічні (при опущенні матки);
 • грижові.

Який вид буде потрібен в кожному випадку, визначає лікар. Ми пропонуємо клієнтам будь-які моделі, універсальні або спеціалізовані.

Як правильно вибрати бандаж

Перед покупкою фіксуючої пов'язки необхідно провести заміри. Також ми радимо зробити примірку в одному з салонів ОРТОС або проконсультуватися з менеджером інтернет-магазину. Потрібно пам'ятати, що бандаж – засіб індивідуальний, і після придбання його повертати не рекомендується.

Необхідно проконсультуватися з лікарем з приводу ступеня фіксації, рівня компресії, для чого потрібен цей тип пов'язки і скільки потрібно його носити.

Ортопедический корсет для спины

Це можуть бути:

 • жорсткі корсети, для підтримки хребта після операції;
 • напівтверді варіанти з рядом пластин, ідеальні при великих навантаженнях і загостренні болю в спині;
 • еластичні пояси і пов'язки, які надають підтримку, допомагають розслабити м'язи і підтримують хребет при фізичних вправах або тривалій сидячій роботі.

Збираючись купити бандаж, необхідно звернути увагу на наступні моменти:

 • вибирати модель, слідуючи лікарським призначенням;
 • використовувана тканина повинна пропускати повітря, щоби тіло дихало (найчастіше використовується бавовна);
 • вибирати точно за розміром – він не повинен бути надто затягнутий, щоб не порушувати кровообіг, але і занадто вільний бандаж не виконуватиме своїх функцій;
 • ширина пов'язки залежить від розміру операційних швів і зросту пацієнта.

Бандажі та еластичні бинти в Києві люблять носити спортсмени для профілактики при тренуваннях, для коригування навантаження на м'язи і суглоби і для запобігання травм.

где бандажи купить в Киеве

Де купити бандаж по актуальній ціні

Зручніше і найвигідніше буде придбати вироби в спеціалізованих центрах і магазинах. В каталозі ОРТОС можна вибрати потрібні корсети, пояси, бандажі та коректори постави за найкращими цінами в Україні.

Також ви зможете отримати консультацію у наших співробітників про те, як правильно вибрати розмір, зателефонувавши за телефонами і уточнивши умови покупки. Замовте у нас модель для суглобів, хребта або абдомінальної області. Пропонована ціна медичних бандажів в нашому каталозі доступна для кожного клієнта. У якості приємних бонусів вас чекають зручні умови оплати і швидка доставка.