Каталог товарів
фільтр

Бандажі на плече

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 1 365 грн
Проста і зрозуміла конструкція бандажа складається з наплічного елемента й фіксувального ременя. Наплічник із неопрена відмінно зберігає тепло тіла. Трикотажна обробка країв робить виріб комфортнішим. Фіксувальний ремінь обладнано пом’якшувальною накладкою, щоб він не врізався у шкіру. Є додатковий ремінь, що обмежує відведення кінцівки. ОСОБЛИВОСТІ Зручний і непомітний під одягомЕфект теп..
ціна 990 грн
Положення опорної муфти для руки регулюється широкими ременями з якісними застібками-липучками. Ремені перехрещуються на спині, щоб зменшити можливість зміщення муфти. Вони достатньо широкі, не врізаються у шкіру й не створюють неприємних відчуттів у надпліччях. Додатковий ремінь фіксує кінцівку до тулуба, виключаючи будь-яке її зміщення. Уся конструкція має обробку країв трикотажем, щоб не натира..
ціна 2 100 грн
Примітка: перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування та проконсультуватися з фахівцем щодо протипоказань. Бандаж виготовлений у вигляді системи ременів. Основа закріплюється навколо тулуба, до неї кріпиться манжета, яка фіксує плече, виключаючи його відведення, манжета, яка тримає кисть ушкодженої кінцівки, та додатковий ремінець на зап’ястку. За необхідності елем..
ціна 2 520 грн
Бандаж виготовлений у вигляді системи ременів. Основа закріплюється навколо тулуба, до неї кріпиться манжета, яка фіксує руку, виключаючи відведення плеча, та манжета, яка тримає кисть ушкодженої кінцівки. Ця модель має підтримувальний ремінь через плече, який не дозволяє бандажу зміщуватись. На цьому ремені є пом’якшувальна вставка, що захищає надпліччя від натирання. Виріб виготовлений із комфор..