Каталог товарів
фільтр

Бандажі на голеностоп

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 1 890 грн
Моделі окремо для лівої й окремо для правої ноги Бандаж надягається на ногу, як шкарпетка, та підлаштовується під ногу користувача застібкою-липучкою. Довгий еластичний ремінь фіксує гомілковостопний суглоб у вигляді 8-подібної пов’язки. Еластична тканина, з якої виготовлена основа бандажа, охоплює ногу, наче друга шкіра, приємна на дотик і добре пропускає повітря. Бандаж дуже тонкий і майже непо..
ціна 1 310 грн
Металева шина чобітка моделюється по здоровій нозі й забезпечує фіксацію кінцівки в гомілковостопному суглобі. Нога в основі виробу закріплюється застібками-липучками. Бічні ремені регулюють кут згинання стопи. Високий вміст бавовни робить чобіток приємним на дотик, а його застосування комфортним. Виріб має в конструкції знімну м’яку подушечку проти пролежнів. Матеріали виробу повітропроникні та з..
ТОП продажу!
Ортез на гомілковостопний суглоб із додатковою фіксацією універсальний Алком 4044
ціна 1 185 грн
Завдяки роз’ємній конструкції ортез можна надягати навіть на суглоб із сильним набряком. Спіральні ребра жорсткості створюють достатньо міцний опорний каркас, щоб стабілізувати суглоб і виключити болісну рухливість. Завдяки застібкам-липучкам розмір ортеза варіюється в широких межах: він чудово підійде і для підлітка, і для дорослої людини навіть із зайвою вагою. Матеріал виробу надає ефекту тепло..
ціна 956 грн
Бандажі й ортези лінійки dynamic створені для того, щоб ви продовжували своє звичайне активне життя, навіть якщо є проблема з гомілковостопним суглобом. Поки інші лікуються в ліжку, ви не матимете ніяких обмежень! Бандаж на гомілковостопний суглоб виготовлений із еластичної спеціалізованої тканини, яка покликана надавати найвищу медичну ефективність. Він делікатно підтримує суглоб, проте зовсім н..
ціна 4 410 грн
Примітка: перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування та проконсультуватися з фахівцем щодо протипоказань. Конструкція бандажа містить основу й 4 фіксувальні ремені. Основа з еластичного повітропроникного матеріалу Sympress має застібку-блискавку в задній частині, яка полегшує надягання виробу після травм і за наявності набряків. Верхня частина основи застібкою-лип..
ціна 3 570 грн
Примітка: перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування та проконсультуватися з фахівцем щодо протипоказань. Ортез складається з жорсткого каркаса, який утримує ушкоджений суглоб у стані спокою, та фіксувальних ременів. Два нерозтяжні ремені прилаштовують ортез до параметрів ноги дитини, два довгі еластичні ремені, які кріпляться до зони п’яти на основі ортеза, посилюю..
ціна 10 469 грн
Примітка: перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування та проконсультуватися з фахівцем щодо протипоказань. Моделі окремо для лівої й окремо для правої ноги Ортез жорсткий на п’яті та в частині, що припадає на гомілку й литку, але має гнучку «підошву», щоб підтримувати нормальну функціональність стопи, а не заважати їй. Ортез дуже легкий і зручний, має анатомічну ф..
ціна 3 150 грн
Моделі окремо для лівої й окремо для правої ноги Бандаж надягається на ногу, як шкарпетка. Ребро жорсткості по внутрішній стороні ноги стабілізує та помірно обмежує бокову рухливість у гомілковостопному суглобі. Нерозтяжними ремінцями від ребра жорсткості виріб індивідуально прилаштовується до ноги користувача. Жорстка напівпідошва утримує задню частину стопи. Еластична тканина основи бандажа й..
ціна 4 830 грн
Щоб переконатись у правильному виборі розміру, рекомендується приміряти ортез. Примітка: перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування та проконсультуватися з фахівцем щодо протипоказань. Основа ортеза жорстка в області п’ятки та більш гнучка до країв: вона надає надійну фіксацію, але при цьому здатна адаптуватися до індивідуальних особливостей користувача. І..
ціна 1 890 грн
Моделі окремо для лівої й окремо для правої ноги Бандаж надягається на ногу, як шкарпетка, та підлаштовується під ногу користувача застібкою-липучкою. Довгий еластичний ремінь фіксує гомілковостопний суглоб у вигляді 8-подібної пов’язки. Еластична тканина, з якої виготовлена основа бандажа, охоплює ногу, наче друга шкіра, приємна на дотик і добре пропускає повітря. Бандаж дуже тонкий і майже непо..
ціна 4 620 грн
Примітка: перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування та проконсультуватися з фахівцем щодо протипоказань. Моделі окремо для лівої й окремо для правої ноги Ортез жорсткий на п’яті й із внутрішньої сторони ноги та гнучкіший до країв основи й на зовнішній стороні, щоб прилаштовуватися до індивідуальних особливостей анатомії користувача. Виріб має виріз для кісточки ..
ціна 2 730 грн
Бандаж складається з еластичної основи й фіксувального розтяжного ременя. Основа надягається на ногу, як шкарпетка, й фіксується застібкою-липучкою. Виготовлена ця частина бандажа з повітропроникного матеріалу Sympress, який добре відводить вологу від шкіри й не перегріває суглоб. Еластичний ремінь фіксується у вигляді 8-подібної пов’язки й утримує суглоб у правильному положенні. В області кісточо..
ціна 3 169 грн
Ортез на гомілковостопний суглоб BORT Stabilo стабілізує суглоб і виключає неприродні рухи, що призводять до травмування. Комбінація еластичних і нерозтяжних матеріалів робить ортез дуже зручним і ефективним. Подушечки з обох боків ноги з м’якою піною з ефектом пам’яті підвищують комфортність застосування. Еластичний матеріал, який контактує зі стопою, ефективно відводить від шкіри вологу, а отже,..
ціна 1 521 грн
Ортез на гомілковостопний суглоб BORT TaloStabil Eco обережно, але впевнено підтримує щиколотку під час руху й підвищує контрольованість ноги в суглобі та стопі. Трикотажна основа SOFTflex робить виріб дуже комфортним: його зручно надягати та носити завдяки високій еластичності та стабільності матеріалу. Силіконові масажні подушечки активізують мікроциркуляцію зони суглоба та пришвидшують одужання..
ціна 2 155 грн
Ортез на гомілковостопний суглоб BORT select TaloStabil Plus стабілізує щиколотку під час руху та запобігає її травмуванню. Висока еластичність основи в чутливих зонах спрощує його надягання та знімання. Силіконові подушечки не лише посилюють фіксацію суглоба, але і надають масажного ефекту під час ходіння. Тканина основи з охолоджувальним ефектом BREEZE робить ортез надзвичайно комфортним. ..
ціна 2 662 грн
Ортез на гомілковостопний суглоб BORT Stabilo жорстко фіксує суглоб і максимально обмежує бокову рухливість, що зменшує біль і виключає повторні травмування під час одужання. Ви самі налаштовуєте потрібний рівень стабілізації та компресії за допомогою шнурків. Можна носити у просторому спортивному або повсякденному взутті. ФІКСУЄ ТА СТАБІЛІЗУЄ ГОМІЛКОВОСТОПНИЙ СУГЛОБ ЗМЕНШУЄ НАБРЯК І..
ціна 2 200 грн
Ортез на гомілковостопний суглоб BORT AchilloStabil® Eco фіксує та підтримує ахіллові сухожилки, зв’язки та гомілковостопний суглоб. Трикотажне полотно основи SOFTflex дозволяє носити ортез із максимальним комфортом: його легко надягати завдяки високій еластичності, а відмінна стабільність матеріалу підтримує заданий рівень компресії та запобігає деформації основи. Віскоеластична подушечка уздовж ..
ціна 1 140 грн
Ортез на гомілковостопний суглоб забезпечує сильний ступінь фіксації суглоба й надає можливість пересуватися самостійно навіть після серйозних ушкоджень гомілок. Роз’ємна конструкція дозволяє без додаткового дискомфорту надягати ортез у випадках, коли нога набрякла після ушкодження, у разі обмеженої рухливості суглоба, за наявності зайвої ваги. Алюмінієві ребра жорсткості моделюються під конкретно..
ціна 556 грн
Показання до застосування бандажа Алком 3041 на гомілковостопний суглоб: Пошкодження зв'язок гомілки та стопи; Артрити й артрозні пошкодження суглобів;Постопераційні відновлення і реабілітація; Профілактика та лікування спортивних травм; Запальні процеси в суглобі. Дія: Уповільнює процес запалення; Підтримує терморегуляцію, ніж надає зв'язкам велику еластичність; Бандаж Алко..
Новинка!
Ортез на гомілковостопний суглоб dynamic PRO 12070
ціна 1 260 грн
Бандажі та ортези лінійки dynamic створені для того, щоб ви продовжували своє звичайне активне життя, навіть якщо є проблема з гомілковостопним суглобом. Поки інші лікуються в ліжку, ви не матимете ніяких обмежень! Ортез на гомілковостопний суглоб із силіконовими вставками призначений для підтримки суглоба у правильному положенні під час руху. Він допомагає правильно розподілити м’язове навантаже..
ціна 869 грн
Бандаж гомілковостопного суглоба OS6240 Orliman надійно знерухомлює пошкоджену ногу, надає тепловий та масажний ефект, покращує кровообіг, сприяє швидкому одужанню, розсмоктуванню гематом та набряків. Показання для застосування бандажу OS6240 Orliman: Забиті місця та травми гомілковостопного суглоба; Розтягнення, розрив зв'язок; Запобігання рецидивам травм під час фізичних нава..
ціна 3 960 грн
Переваги ортеза на гомілковостопний суглоб AchilloTrain, Bauerfeind Гіпоалергенні матеріали не викликають подразнення шкіри. Пориста, повітропроникна структура тканини. Проста та надійна фіксація бандажа на суглобі. Оптимальна компресія суглоба. Можливість носіння під будь-який верхній одяг. Показання до застосування Купити ортез AchilloTrain буде практичним рішенням за наявності посттравматични..
ціна 4 060 грн
Переваги ортеза AchilloTrain Pro від Bauerfeind Ідеальна фіксація на нозі – не сповзає та не прокручується. Рівномірна компресія без перетискання ноги. Пориста структура тканини, що не перекриває доступ повітря. Легко фіксується та знімається у разі потреби. Можливість повторного використання – не втрачає форми та характеристик. Показання до застосування Купити бандаж AchilloTrain Pro, артикул 1..
ціна 1 499 грн
Опис: Ортез виконаний з інноваційного матеріалу на основі 3D-в'язки, що відрізняється особливою точністю розподілу компресії. Повітропроникний матеріал зберігає свої властивості при тривалому використанні і навіть після багаторазового прання. Подушечка з техногеля забезпечує додаткову фіксацію у потрібній області, розподіляє компресію від щиколотки до навколишніх тканин, надає підтримку гомілково..