Каталог товарів
фільтр

Електронні термометри

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 260 грн
Електронний термометр Paramed Flex – компактна, універсальна та повністю безпечна модель, яка підійде для контролю температури тіла у дорослих та дітей. Виріб має водонепроникний наконечник, який робить термометр досить простим у догляді (можна мити наконечник під проточною водою). У комплекті передбачено спеціальний чохол для зберігання термометра. Виріб дозволяє максимально точно контролювати те..
ціна 310 грн
Особливості та переваги електронного термометр Paramed Panda:Діапазон вимірювання: 32.0 ℃ - 42.0 ℃;Водонепроникний (можливо промити наконечник під водою, та допускається попадання води на термометр);Гнучкий наконечник;Сучасний дизайн;Легке керування однією кнопкою;Автоматичне вимкнення живлення: протягом 10 хвилин після невикористання;Звуковий сигнал;Пам'ять на останнє вимірювання;Живлення: одна б..
ціна 205 грн
Характеристики термометра Rossmax TG100:Можливість вимірювання температури оральним, пахвових і ректальним способом.Швидкий завмер: ректально і орально - 1 хвилина, в пахвовій западині - 2 хвилини.Індикатор низького заряду батареї.Похибка не перевищує ± 0,1 ° C в широкому діапазоні вимірювання від 32 до 42,9 ° C.Звуковий сигнал попереджає про завершення виміру.Безпечний для здоров'я прилад.  ..
ціна 310 грн
Термометр Rossmax TG380 Qutie – електронний термометр з гнучким наконечником та прозорим РК-дисплеєм, щоб легко прочитати результат вимірювання температури. Він вимірює температуру рівно через 10 секунд, має функцію попередження про лихоманку та автоматичне відключення. Термометр є водонепроникним та надзвичайно простий у використанні. Він дуже точний і температура може бути виміряна як °C, так °F..
ціна 150 грн
Показання до застосування термометра Little Doctor LD-300: Для людей, що піклуються про своє здоров'я; Обов'язковий компонент аптечки для лікувально-профілактичних закладів, навчальних і розважальних, де передбачений медкабінет, для масового використання; Для домашнього використання всіма віковими групами; Показаний для вимірювання температури оральним, пахвовим і ректальним спосо..
ціна 179 грн
Показання для застосування термометра Little Doctor LD-301:Для людей, котрі дбають про своє здоров'я;Обов'язковий компонент аптечки для лікувально-профілактичних закладів, навчальних і розважальних, де передбачений медкабінет, для масового використання;Для домашнього використання всіма віковими групами;Показаний для вимірювання температури оральним, пахвових і ректальним способами.Дія термометра L..
ціна 220 грн
Показання для застосування термометра Little Doctor LD-302:Для людей, котрі дбають про своє здоров'я;Обов'язковий компонент аптечки для лікувально-профілактичних закладів, навчальних і розважальних, де передбачений медкабінет, для масового використання;Для домашнього використання всіма віковими групами;Показаний для вимірювання температури оральним, пахвових і ректальним способами.Дія термометра L..
ціна 349 грн
Електронний термометр німецького бренду Beurer FT 15/1 призначений для вимірювання температури тіла контактним методом. Вимірювання температури тіла даними градусником можна проводити такими методами: ректально, орально і пахвово. Час вимірювання температури займає приблизно 10 секунд.Особливості:вимір температури тіла проводиться ректально, орально і пахвоворезультат вимірювання відображається на..
ціна 1 699 грн
Безконтактний термометр німецького бренда Beurer FT 85 призначений для зручного моніторингу температури. Інфрачервоний безконтактний термометр Beurer (Бойрер) вирізняється безпечним і гігієнічним механізмом вимірювання без контакту зі шкірою. Вимірювання температури цим термометром здійснюють у ділянці лоба.Особливості:вимірює температуру тіла, повітря та поверхнібезпечне та гігієнічне вимірювання..
СТОК
Стетоскоп для немовлят та дітей середнього віку MDF 787ХР-01 + Термометр DT-806 АКЦІЯ
ціна 932 грн 1 427 грн
Стетоскоп неонатальний Heaco 787XP MDF 01 Pink призначено для прослуховування новонароджених.Інструмент забезпечує тонку аускультацію серця та легенів. Ергономічна конструкція стетоскопа забезпечує комфорт як для лікаря, так і для пацієнта, навіть у період тривалого використання.Легкий ручний стетоскоп для діагностики немовлят використовує Dual-Head акустичну головку, яку оснащено унікальною підви..
СТОК
Стетоскоп педіатричний з подвійною головкою MDF 777C-03 + Термометр DT-806 АКЦІЯ
ціна 1 512 грн 2 315 грн
Неонатологічний стетоскоп з подвійною головкою Heaco MDF 777C-03 виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі майстрами компанії MDF. Інноваційна модель фонендоскопу Heaco MDF 03 Blubabe завжди допомагає лікарям визначити правильний діагноз протягом багатьох років. Інструмент отримав позитивні рекомендації від фахівців з медицини міжнародного рівня. Стетоскоп Heaco MDF 777C-03 виконує високоякіс..
Новинка!
Медичний електронний термометр B.Well WT-06 flex "Качечка"
ціна 219 грн
Термометр WT-06 flex має гнучкий наконечник і забезпечує дбайливий дотик до шкіри. Вимірювання температури займає від 10 секунд, що дозволяє не відволікати малюка від його важливих занять надовго.Завдяки дитячому дизайну та яскравому кольоровому рішенню термометр сподобається дитині. Яскраве каченя стане кращим другом і перетворить вимір на гру.ОСОБЛИВОСТІ:гнучкий наконечник;10 секунд;зроблений із..
Новинка!
Термометр медичний інфрачервоний B.Well WF-1000
ціна 799 грн
Інфрачервоний термометр B.Well WF-1000 вимірює температуру миттєво.Це надійний помічник для всієї родини, який має важливі переваги.Точний: отримуйте правильні дані про температуру близькихШвидкий: виміряйте температуру в один дотикУніверсальний: використовуйте для вимірювання температуру повітря у кімнаті та води у ванній.Особливо зручний інфрачервоний градусник для дітей та їхніх батьків. Не кож..
Новинка!
Медичний електронний термометр B.Well WT-03 base
ціна 169 грн
Медичний термометр B.Well WT-03  простий і точний прилад, який доступний для кожної сім'ї. Електронний градусник WT-03 виготовлений з безпечних матеріалів, не містить ртуті та скла. Він зручний для дітей і дорослих, має дисплей, що добре читається, пам'ять останнього вимірювання і швидкість вимірювання від 1 хвилини. Завдяки водозахищеній конструкції та замінному елементу живлення WT-03 просл..
Новинка!
Термометр медичний інфрачервоний B.Well WF-5000
ціна 1 449 грн
Багато батьків бачать, що маленьку дитину важко посадити хоча б на кілька хвилин. Але температуру маленькому непосиді потрібно вимірювати дуже часто. Розуміючи це, B.Well пропонує інфрачервоний градусник для дітей, який миттєво за кілька секунд вимірює температуру.Інфрачервоний термометр WF-5000— універсальний помічник для найдбайливіших батьків!Точний: будьте впевнені, його результатам виміру мож..
Новинка!
Медичний електронний термометр B.Well WT-06 flex "Зайчик"
ціна 219 грн
Термометр WT-06 flex має гнучкий наконечник і забезпечує дбайливий дотик до шкіри. Вимірювання температури займає від 10 секунд, що дозволяє не відволікати малюка від його важливих занять надовго.Завдяки дитячому дизайну та яскравому кольоровому рішенню термометр сподобається дитині. Яскраве каченя стане кращим другом і перетворить вимір на гру.ОСОБЛИВОСТІ:гнучкий наконечник;10 секунд;зроблений із..
ціна 329 грн
Особливості цифрового термометра DT-624 C Тривалість виміру складає не більше однієї хвилини. Яскравий дисплей, що відображає результати й додаткову інформацію. Має розширений функціонал: звуковий сигнал, підсвічування, запам’ятовування останнього виміру. Гнучкий наконечник не травмує слизову оболонку й м’які тканини. Алкалінова батарея забезпечує до ста годин експлуатації вимір..
ціна 329 грн
Особливості цифрового термометра DT-624 F Тривалість виміру складає не більше однієї хвилини. Яскравий дисплей, що відображає результати й додаткову інформацію. Має розширений функціонал: звуковий сигнал, підсвічування, запам’ятовування останнього виміру. Гнучкий наконечник не травмує слизову оболонку й м’які тканини. Алкалінова батарея забезпечує до ста годин експлуатації вимір..
ціна 175 грн
Термометр безртутний Paramed — ідеальний вибір для тих, хто не любить електронні термометри та побоюється використовувати ртутні аналоги. Прилад простий в використанні, як і класичний скляний термометр. Головна відмінність — градусник "Парамед" виготовлений з абсолютно безпечних матеріалів. Склад виробу не може нашкодити здоров'ю людини або навколишньому середовищу. Замість небезпечної ртуті викор..
ціна 190 грн
Даний термометр входить в категорію "медичне обладнання для домашнього використання", їм можуть користуватися всі члени сім'ї, також даний пристрій застосовують в лікарнях і поліклініках. Простота управління натисканням однієї кнопки, яка розташована на корпусі біля екрану (дисплея). Наявність функції по автоматичному відключенню при бездіяльності пристрою протягом 10 хвилин, для продовження термі..
ціна 999 грн
Універсальний: дасть змогу виміряти температуру не тільки тіла людини, а й температуру води у ванній, повітря в кімнаті або на вулиці, дитячого харчування перед годуванням.Комфортний: не потребує контакту з тілом. Вимірювання відбувається на відстані за 1 секунду і не потривожить вашого малюка.ОСОБЛИВОСТІ:3 в 1: універсальний; вимірювання за 1 секунду; безконтактне вимірювання; 0-11..