Каталог товарів
фільтр

Приладдя для ванни

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 999 грн
Поручень пристінний призначений для використання в санвузлі, ванній кімнаті та інших приміщеннях, де хворим та ослабленим людям необхідна додаткова опора під час підйому та переміщення.Поручень складається з дуги, до якої приварено стрижень для туалетного паперу. Виготовляється із сталевої труби, пофарбованої порошковим методом у білий колір.Дуга кріпиться на кронштейні і може з горизонтального по..
ціна 999 грн
Поручень 05-021 від українського виробника Medok - це допоміжний пристрій, основним призначенням якого є забезпечення додаткової підтримки та опори особам з ослабленим організмом, що зумовлено віковими особливостями, тривалою хворобою або реабілітаційним періодом після операції, а також людям з обмеженими фізичними можливостями.Поручень можна використовувати у ванній кімнаті, туалеті та будь-якому..
ціна 2 199 грн
Практичный стул для ванны и душа с дренажным отверстием.Габаритные размеры сиденья составляют 47 × 30 см, высота стула регулируется от 37 до 53 см.Нескользящее сиденье из гигиенического пластика быстро нагревается до температуры тела.Боковые ручки для безопасности пользователя и транспортировки.Рама стула изготовлена из легкого и прочного алюминия.Ножки стула регулируются по высоте в зависимости о..
ціна 10 990 грн
Используется для проведения санитарно-гигиенических процедур.Рама с порошковым покрытием устойчива к внешним воздействиям.Откидные подлокотники облегчают пересаживание.Быстросъемные откидные подножки регулируются по длине.Сиденье со съемной крышкой по центру, спинка и покрытие подлокотников из мягкого пенополиуретана.Санитарная емкость легко вынимается сзади и WAVE можно использовать непосредствен..
ціна 7 990 грн
Используется для проведения санитарно-гигиенических процедур.Рама стула изготовлена из легкого и прочного анодированного алюминия, устойчивого к коррозии.Мягкое съемное сиденье с влагонепроницаемым покрытием из ПВХ, спинка из качественного кожзаменителя.Фиксированные подлокотники с резиновыми накладками.Фиксированные подножки с откидными платформами из пластика.Четыре колеса: на задних колесах уст..
ціна 13 990 грн
Идеально подходит для пользователей с ограниченными возможностями при прохождении санитарно-гигиенических процедур.Сиденье, спинка и покрытие подлокотников выполненыиз мягкого водостойкого пенополиуретана.Передние и задние колеса с тормозами.Противооткидной механизм для безопасности.Откидные подлокотники позволяют удобно пересаживаться.Откидные подножки и съемные колеса для компактного хранения и ..
ціна 1 799 грн
Практичный стул для ванны и душа с дренажными отверстиями.Рама стула изготовлена из легкого и прочного анодированного алюминия, устойчивого к коррозии.На сиденье предусмотрены ручки для удобства транспортировки стула и безопасности пользователя.8 уровней регулировки высоты в зависимости от потребностей пользователя.Резиновые наконечники предотвращают скольжение...
ціна 999 грн
Практичный стул для ванны и душа с дренажными отверстиями.Габаритные размеры сиденья составляют 50 х 35 см, высота стула регулируется от 30 до 40 см.Рама стула изготовлена из легкого и прочного анодированного алюминия, устойчивого к коррозии.На сиденье предусмотрены ручки для удобства транспортировки стула и безопасности пользователя.5 уровней регулировки высоты в зависимости от потребностей польз..
ціна 2 999 грн
Практичный стул для ванны и душа с дренажным отверстием.Габаритные размеры сиденья составляют 47 × 30 см, высота спинки - 32 см, высота стула регулируется от 37 до 53 см.Нескользящее сиденье из гигиенического пластика быстро нагревается до температуры тела.Боковые ручки для безопасности пользователя и транспортировки.Рама стула изготовлена из легкого и прочного алюминия.Ножки стула регулируются по..
ціна 2 199 грн
Практичный стул для ванны и душа с дренажными отверстиями.Габаритные размеры сиденья составляют 50 х 35 см, высота спинки - 34 см, высота стула регулируется от 36 до 53 см.Рама стула изготовлена из легкого и прочного анодированного алюминия, устойчивого к коррозии.На спинке и сиденье предусмотрены ручки для удобства транспортировки стула и безопасности пользователя.8 уровней регулировки высоты в з..
ціна 1 799 грн
Практичный стул для ванны и душа с дренажным отверстием.Габаритные размеры сиденья составляют 30 х 30 см, высота стула регулируется от 37 до 53 см.Нескользящее сиденье из гигиенического пластика быстро нагревается до температуры тела.Боковые ручки для безопасности пользователя и транспортировки.Рама стула изготовлена из легкого и прочного алюминия.Ножки стула регулируются по высоте в зависимости о..
ціна 1 499 грн
Компактный табурет для ванны и душа.Габаритный размер (диаметр) сиденья составляет 32 см, высота стула регулируется от 38 до 52 см.Ножки стула выполнены из анодированного алюминия, устойчивого к коррозии.8 уровней регулировки высоты в зависимости от потребностей пользователя.Резиновые наконечники на ножках предотвращают скольжение...
ціна 1 499 грн
Особливості стільця для душу OSD-BL650202 Компактність – стілець можна встановити навіть у невелику душову кабінку. Можливість регулювання по висоті, під потрібний зріст. Пристосування можна використовувати при значній вазі (до 130 кг). Гумові насадки на ніжки виключають ковзання під час гігієнічних процедур. Показання до застосування Якщо ви або ваші рідні знаходитеся в положенні, коли ..
ціна 1 299 грн
Стілець-табурет для ванни та душу MED-05-011 дає змогу з максимальним комфортом проводити санітарно-гігієнічні процедури людям, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом. Стілець слугує чудовим помічником людям похилого віку. Поверхню табурета виготовлено з дерева, що надає комфорту під час щоденного використання. Особливості: раму виготовлено з алюмінієвого сплаву, що значно знижує його вагу т..
ціна 1 299 грн
Східці для ванни призначені для полегшення прийняття водних процедур . Зроблені зі спеціальних матеріалів , які забезпечують комфорт і стійкість , а також запобігають ковзанню . Східці рекомендуються людям похилого віку . Висота , см 42 Ширина , см 37 Навантаження , кг 120 Маса , кг 3,5..
ціна 1 499 грн
Стілець для душу Medok зі спинкою MED-05-012 призначений для прийняття водних процедур людям з обмеженими можливостями, у період реабілітації або післяопераційний період. Особливості: раму виготовлено з алюмінієвого сплаву, що значно знижує його вагу та продовжує строк слугування завдяки антикорозійним властивостям металуматеріал сидіння та спинки – деревовисоту стільчика можна регулювати (від 73 ..
ціна 1 399 грн
Східці для ванни з поручнем подвійні призначені для полегшення прийняття водних процедур. Виготовлені зі спеціальних матеріалів, які забезпечують комфорт та стійкість, а також запобігають ковзанню. Рекомендується людям похилого віку. Висота поручня сходів складає 110 см. Медичні показання літній вікреабілітаційний період після операцій та різних захворюваньРозміривисота: 42 смширина: 36 смвисота..
ціна 1 199 грн
Сидіння для ванни призначений для полегшення прийняття водних процедур . Вироблено зі спеціальних матеріалів , які забезпечують комфорт і стійкість , а також запобігають ковзанню . Сидіння рекомендується людям похилого віку . Призначено для ванної шириною 50,5-58,0 см . Ширина , см: 34 Довжина , см: 71 Навантаження , кг: 130,0Маса , кг: 2,0 ..
ціна 999 грн
Сидіння для ванни призначене для полегшення прийняття водних процедур . Вироблено зі спеціальних матеріалів , які забезпечують комфорт і стійкість , а також запобігають ковзанню . Сидіння рекомендується людям похилого віку . Призначено для ванної шириною 50,5-58,0 см . Сидіння, см: 30х37 Навантаження, кг: 100 Маса, кг: 3,0..
ціна 1 499 грн
Невеликі розміри стільця дозволяють встановлювати його у ванній або душі.Табурет регулюється по висоті залежно від фізіологічних особливостей пацієнтаГумові наконечники на ніжках запобігають ковзанню. Характеристики:Розмір: 32 х 32 х 35 - 53 смВага: 1,22 кгМаксимальне навантаження: 100 кг..
Новинка!
Стілець для ванни та душу без спинки Doctor Life 12531
ціна 2 099 грн
Стійкий алюмінієвий стілець призначений для зручного та безпечного розташування хворого під час прийняття душу або ванни. Виріб має комфортне, що не слизове сидіння. Ніжки з телескопічним механізмом регулювання дозволяють підібрати потрібну висоту посадки людини.ЕФЕКТ:спрощення гігієнічних процедур для ослаблених пацієнтів.ПРИЗНАЧЕННЯ:люди похилого віку;які страждають надмірною вагою пацієнти;людя..
Новинка!
Стілець табурет для ванни та душу Doctor Life 12455TF-1
ціна 1 999 грн
Сидіння для душу та ванної виготовлено з міцного пластику, стійкого до пошкоджень. Поверхня сидіння ребриста, що запобігає ковзанню. Ніжки виконані з алюмінію, стійкого до корозії. Крім того, ніжки мають протиковзкі накладки, які забезпечують стійкість при виконанні гігієнічних процедур, надійно фіксують стілець на поверхні. Просте та зручне в експлуатації сидіння, для складання якого не потрібні ..
Новинка!
Стілець для ванни та душу зі спинкою Doctor Life 12533
ціна 2 399 грн
Стійкий та зручний стілець дозволить створити найбільш комфортні умови, покращить якість догляду за особисту гігієну літнім, ослабленим людям, як у домашніх умовах, так і в умовах стаціонару.ЕФЕКТ:спрощення гігієнічних процедур для ослаблених пацієнтів.ПРИЗНАЧЕННЯ:літні люди;пацієнти з надлишковий вагою;людям з обмеженими можливостями;дорослі та діти з проблемами опорно-рухового апарату.Технічні х..
Новинка!
Сидіння для ванни Doctor Life 12721-R
ціна 1 649 грн
Сидіння для ванної кімнати це надійний санітарно-гігієнічний пристрій для проведення водних процедур. Компактне та просте в експлуатації сидіння кріпиться до бортів будь-якої ванни. Виготовлено із міцного пластику, стійкого до пошкоджень. Текстурована поверхня захищає від ковзання і приємна на дотик. Також на поверхні сидіння є отвори, які пропускають воду. Каркас сидіння виготовлений з алюмінію, ..