Каталог товарів
фільтр

Ортопедичні подушки

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
Новинка!
Подушка ортопедична під поперек NOSCO ORTHO LUMBAR PLUS 17003
ціна 2 100 грн
ЗНИЖЕННЯ НАВАНТАЖЕННЯ НА ПОПЕРЕК ОПТИМАЛЬНА ПІДТРИМКА ВИГИБІВ СПИНИ ВІДМІННА ТЕРМОРЕГУЛЯЦІЯ Подушка, яка створить найзручнішу опору для спини під час робочого дня або тривалого відпочинку. Анатомічна форма повторює правильні вигини спини у положенні сидячи, а тому поперек втомлюватиметься значно менше. Легкий рельєф поверхні оптимізує теплообмін, спина не перегріватиметься і н..
ціна 260 грн
Показання до застосування ортопедичної подушки для новонароджених Олві ОП-2 Метелик: Профілактика набутої кривошиї; Лікування вродженої кривошиї; Запобігання деформації потиличної частини голови на ранніх стадіях рахіту. Переваги ортопедичної подушки для новонароджених Олві ОП-2 Метелик: Дає можливість зафіксувати дитину на потрібному боці для формува..
ціна 2 350 грн
Ортопедична подушка, які враховує всі анатомічні особливості людини, що спить на боці. Збільшена ширина подушки не дозволить впасти з неї, якщо ви спите неспокійно та використовуєте вночі все ліжко. Дбайливо зберігає правильне положення тіла, щоб вранці ви почувалися бадьорими та відпочилими. Прискіпливо повторює контури голови, щоб не створювати тиску та запобігати утворенню складок і зморшок на ..
ціна 565 грн
Можна брати з собою в офіс, автомобіль. Завдяки суцільному велюровому чохлу подушка виглядає естетично і приємна на дотик.Особливості:полегшує знаходження людини у лежачому та сидячому положенні;зменшується навантаження на куприк і певні ділянки тіла, що викликає відчуття зручності та комфорту у хворого;наповнювач створює масажний ефект, покращується циркуляція крові.Призначення:для профілактики у..
ціна 1 310 грн
Особливості використання:Ортопедична подушка ректальна використовується під час сидіння на жорсткій або напівжорсткій поверхні . Призначення:для лікування та профілактики геморою;для вивихах, переломах та інших травмах копчика;для нормалізації кровообігу в органах малого тазу, завдяки чому зменшуються больові відчуття і дискомфорт, особливо в післяопераційний або післяпологовий період;для заб..
Новинка!
Ортопедична подушка з ефектом пам'яті для дітей Olvi J2525
ціна 1 010 грн
Дуже зручна подушка виготовлена з матеріалів високої якості, приємна на дотик. Ключовою її перевагою є те, що подушка зроблена за допомогою матеріалу з "ефектом пам'яті". Даний матеріал володіє високим ступенем чутливості, він набуває індивідуальну форму голови і шиї людини, знижує навантаження на шийні хребці під час сну, розпізнає температуру тіла людини.Положення під час сну можуть бути різнома..
Новинка!
Ортопедична подушка з ефектом пам'яті для дітей Olvi J2501
ціна 880 грн
Склад:Наповнювач - пінополіуретан  memory foam підвищеної еластичності - довговічний, гігієнічний, сучасний матеріал, що довго зберігає форму.Наволочка: віскоза - 35%, полиєстр - 50%, еластан -15%.Особливості:матеріал з «ефектом пам'яті» чутливий до температури тіла, здобуває індивідуальну форму голови й шиї людини, знижує навантаження на шийні хребці під час сну;має два валики висотою 6 і 8 ..
Новинка!
Ортопедична подушка напіввалик з ефектом пам'яті Olvi J2510
ціна 850 грн
Склад:Наповнювач - матеріал спеціальної структури memory foam - довговічний, гігієнічний, сучасний матеріал, що довго зберігає форму. Memory Foam ухвалює індивідуальну форму голови й шиї  людини, не чинить на тіло відповідного тиску. У результаті з'являється ефект «невагомості» — повне відчуття комфорту й відсутність жодних проблем з недоліком кровопостачання судин, які ніщо не здавлюють. Це,..
Новинка!
Ортопедична подушка валик для шиї та ніг Olvi J2522
ціна 1 125 грн
Склад:Наповнювач: матеріал спеціальної структури memory foam - довговічний, гігієнічний, сучасний матеріал, що довго зберігає форму. Memory Foam ухвалює індивідуальну форму голови й шиї  людини, не чинить на тіло відповідного тиску. У результаті з'являється ефект «невагомості» — повне відчуття комфорту й відсутність жодних проблем з недоліком кровопостачання судин, які ніщо не здавлюють. Це, ..
Новинка!
Ортопедична подушка з ефектом пам'яті для дорослих "Хмарка" Olvi J2524
ціна 1 200 грн
Дуже зручна подушка виготовлена з матеріалів високої якості, приємна на дотик. Ключовою її перевагою є те, що подушка зроблена за допомогою матеріалу з «ефектом пам'яті". Даний матеріал володіє високим ступенем чутливості, він набуває індивідуальну форму голови і шиї людини, знижує навантаження на шийні хребці під час сну, розпізнає температуру тіла людини.Положення під час сну можуть бути різнома..
Новинка!
Ортопедична подушка для дорослих з ефектом пам'яті Olvi 2504
ціна 1 610 грн
Склад:Наповнювач - матеріал спеціальної структури memory foam - довговічний, гігієнічний, сучасний матеріал, що довго зберігає форму. Memory Foam ухвалює індивідуальну форму голови й шиї  людини,не чинить на тіло відповідного тиску. У результаті з'являється ефект «невагомості» — повне відчуття комфорту й відсутність жодних проблем з недоліком кровопостачання судин, які ніщо не здавлюють. Це, ..
Новинка!
Тришарова ортопедична подушка з ефектом пам'яті Olvi J2503
ціна 1 265 грн
Особливості:Подушка для сну на спині зручніша без одного з нижніх шарів. При цьому голова не буде надто високо і шия не буде неприродно згинатися.Під час сну на животі зручно залишати у подушці один або два шари, залежно від побажань.Подушка для сну на боці зазвичай зручніша, якщо залишити всі три шари. При цьому забезпечується оптимальна висота положення голови та підтримка шиї валиком.Змінюються..
ціна 2 300 грн
Ортопедична подушка, яка точно повторює анатомію користувача, що спить на боці. Створює ідеальні умови для шиї під час сну, запобігає виникненню болю в шиї, головного болю, запаморочення й інших розладів, пов’язаних із відпочинком у незручній позі. Є незамінною для людей, які мають захворювання шийного відділу хребта (наприклад, остеохондроз), нестабільність хребців шийного відділу, у період реабі..
ціна 2 250 грн
Зручна ортопедична подушка для людей, які віддають перевагу сну на боці. Ефективно запобігає хропінню, тому що підтримує людину в положенні, оптимальному для повноцінного відпочинку. Спеціальні заглиблення по поверхні пінної основи подушки підтримують відмінний повітрообмін, усувають перегрівання та пітніння шкіри голови й шиї. Відмінно підходить для тих, у кого є підвищений ризик розвитку патолог..
ціна 1 320 грн
Показання до застосування:геморойперіод реабілітації після операції на органах малого тазупісляродовий періодПринцип дії:Подушка оптимально розподіляє навантаження на тіло в положенні сидячи. Рельєфна поверхня дає масажний ефект і стимулює кровопостачання органів малого тазу. Нормалізує тонус м'язів в зоні дії виробу. Знімає больові відчуття і виконує функцію профілактики розвитку геморою, розвант..
ціна 1 800 грн
Незамінний супутник у кожній вашій подорожі. Класична для такого роду подушок форма доповнюється збільшеною висотою, щоб охопити всю шию та запобігти нахилам голови вперед або в сторони, що могло б призвести до перерозтягнення у тканинах шиї. Завдяки зручному каркасу, який створює подушка, ви зможете повноцінно відпочити навіть сидячи. Пінна основа цієї моделі здатна помірно змінювати свою пружніс..
ціна 2 250 грн
Зручна О-подібна подушка для розвантаження тканин сідниць, стегон і зони заднього проходу. Компактна модель із 2 шарів піни різної щільності. Відмінно підходить для профілактики виникнення неприємних відчуттів, затікання, перевантаження та утворення пролежнів у типових зонах тиску, а також для розвантаження м’язів тазового дна. Оптимально розподіляє вагу тіла та дозволяє уникнути перетискання кров..
ціна 1 900 грн
Медична подушка для утримання кінцівок у фізіологічно вигідному положенні. Розроблена для застосування під час нічного відпочинку на боці. Особливо потрібна під час вагітності, коли кістки таза готуються до пологів, розходяться, і тазостегнові суглоби приймають незвичне для себе положення, що часто викликає тягнучий біль. Незамінна після хірургічного лікування тазостегнових суглобів, коли ротація ..
ціна 2 100 грн
Компактна та зручна міні-подушка, яку можна використовувати вдома або брати з собою в поїздки, вона не потребує багато місця в дорожній сумці. Традиційна форма підтримає вас вночі, яке б положення ви не прийняли, і створить вам максимальний комфорт. Вона точно повторить контури голови та розподілить навантаження рівномірно, захищаючи вуха й вилиці від тиску й утворення нічних зморшок. Наскрізні от..
ціна 2 450 грн
Повнорозмірна, широка та комфортна, як хмаринка, ортопедична подушка для відпочинку в будь-якому положенні. М’яка, але дуже пружна, здатна підтримати оптимальне положення завдяки своїм властивостям, а не за рахунок вашої зручності. Вона точно повторить контури голови та розподілить навантаження рівномірно, захищаючи вуха й вилиці від тиску й утворення нічних зморшок. Наскрізні отвори в пінній осно..
ціна 2 050 грн
Еліптична рельєфна подушка для сидіння застосовується для захисту делікатних зон при геморої, після хірургічних втручань в зоні заднього проходу або сідниць, при вагітності та в інших випадках, коли такий захист потрібний. Пружна пінна основа з виїмкою посередині утримує тіло в такому положенні, щоб нормалізувати кровообіг (і особливо відтік крові) в області заднього проходу і органах малого таза...
ціна 2 500 грн
Для комфорту делікатних зон ми пропонуємо цю подушку для сидіння. Вона має анатомічну вирізку основи та підтримує правильне положення стегон, захищаючи кульшові суглоби від деформації та руйнування. Пружна віскоеластична основа з ефектом пам’яті оптимально розподілить вагу тіла та усуне перевантаження зон, на які припадає максимум ваги. Правильне положення таза та стегон зменшить дискомфорт у хреб..
ціна 1 800 грн
Незамінний супутник у кожній вашій подорожі. Класична для такого роду подушок форма доповнюється збільшеною висотою, щоб охопити всю шию та запобігти нахилам голови вперед або в сторони, що могло б призвести до перерозтягнення у тканинах шиї. Завдяки зручному каркасу, який створює подушка, ви зможете повноцінно відпочити навіть сидячи. Пінна основа цієї моделі здатна помірно змінювати свою пружніс..
ціна 850 грн
Подушка доктора Гордієнка це спеціалізоване ортопедичне пристосування, яке буде незамінним помічником тим, хто змушений тривалий час перебувати в сидячому положенні. Рекомендується використовувати дану подушку при наявності таких проблем, як: варикозне розширення вен; ішіас; простатит; геморой та інші захворювання, що з'явилися в результаті сидячої роботи. Завдяки застосуванню даного виробу мінімі..