Каталог товарів
фільтр

Ортопедичні подушки

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 260 грн
Показання до застосування ортопедичної подушки для новонароджених Олві ОП-2 Метелик: Профілактика набутої кривошиї; Лікування вродженої кривошиї; Запобігання деформації потиличної частини голови на ранніх стадіях рахіту. Переваги ортопедичної подушки для новонароджених Олві ОП-2 Метелик: Дає можливість зафіксувати дитину на потрібному боці для формува..
Новинка!
Подушка ортопедична з ефектом пам’яті NOSCO ANATOMIC STANDART PLUS 17014
ціна 2 350 грн
Ортопедична подушка, які враховує всі анатомічні особливості людини, що спить на боці. Збільшена ширина подушки не дозволить впасти з неї, якщо ви спите неспокійно та використовуєте вночі все ліжко. Дбайливо зберігає правильне положення тіла, щоб вранці ви почувалися бадьорими та відпочилими. Прискіпливо повторює контури голови, щоб не створювати тиску та запобігати утворенню складок і зморшок на ..
Новинка!
Подушка ортопедична з ефектом пам’яті NOSCO ANATOMIC MED 17001
ціна 2 300 грн
Ортопедична подушка, яка точно повторює анатомію користувача, що спить на боці. Створює ідеальні умови для шиї під час сну, запобігає виникненню болю в шиї, головного болю, запаморочення й інших розладів, пов’язаних із відпочинком у незручній позі. Є незамінною для людей, які мають захворювання шийного відділу хребта (наприклад, остеохондроз), нестабільність хребців шийного відділу, у період реабі..
ціна 565 грн
Можна брати з собою в офіс, автомобіль. Завдяки суцільному велюровому чохлу подушка виглядає естетично і приємна на дотик.Особливості:полегшує знаходження людини у лежачому та сидячому положенні;зменшується навантаження на куприк і певні ділянки тіла, що викликає відчуття зручності та комфорту у хворого;наповнювач створює масажний ефект, покращується циркуляція крові.Призначення:для профілактики у..
ціна 1 310 грн
Особливості використання:Ортопедична подушка ректальна використовується під час сидіння на жорсткій або напівжорсткій поверхні . Призначення:для лікування та профілактики геморою;для вивихах, переломах та інших травмах копчика;для нормалізації кровообігу в органах малого тазу, завдяки чому зменшуються больові відчуття і дискомфорт, особливо в післяопераційний або післяпологовий період;для заб..
Новинка!
Подушка ортопедична з ефектом пам’яті NOSCO ANATOMIC STANDART 17007
ціна 2 250 грн
Зручна ортопедична подушка для людей, які віддають перевагу сну на боці. Ефективно запобігає хропінню, тому що підтримує людину в положенні, оптимальному для повноцінного відпочинку. Спеціальні заглиблення по поверхні пінної основи подушки підтримують відмінний повітрообмін, усувають перегрівання та пітніння шкіри голови й шиї. Відмінно підходить для тих, у кого є підвищений ризик розвитку патолог..
Новинка!
Ортопедична подушка з ефектом пам'яті для дітей Olvi J2525
ціна 1 010 грн
Дуже зручна подушка виготовлена з матеріалів високої якості, приємна на дотик. Ключовою її перевагою є те, що подушка зроблена за допомогою матеріалу з "ефектом пам'яті". Даний матеріал володіє високим ступенем чутливості, він набуває індивідуальну форму голови і шиї людини, знижує навантаження на шийні хребці під час сну, розпізнає температуру тіла людини.Положення під час сну можуть бути різнома..
Новинка!
Ортопедична подушка з ефектом пам'яті для дітей Olvi J2501
ціна 880 грн
Склад:Наповнювач - пінополіуретан  memory foam підвищеної еластичності - довговічний, гігієнічний, сучасний матеріал, що довго зберігає форму.Наволочка: віскоза - 35%, полиєстр - 50%, еластан -15%.Особливості:матеріал з «ефектом пам'яті» чутливий до температури тіла, здобуває індивідуальну форму голови й шиї людини, знижує навантаження на шийні хребці під час сну;має два валики висотою 6 і 8 ..
Новинка!
Ортопедична подушка валик для шиї та ніг Olvi J2522
ціна 1 125 грн
Склад:Наповнювач: матеріал спеціальної структури memory foam - довговічний, гігієнічний, сучасний матеріал, що довго зберігає форму. Memory Foam ухвалює індивідуальну форму голови й шиї  людини, не чинить на тіло відповідного тиску. У результаті з'являється ефект «невагомості» — повне відчуття комфорту й відсутність жодних проблем з недоліком кровопостачання судин, які ніщо не здавлюють. Це, ..
Новинка!
Ортопедична подушка з ефектом пам'яті для дорослих "Хмарка" Olvi J2524
ціна 1 200 грн
Дуже зручна подушка виготовлена з матеріалів високої якості, приємна на дотик. Ключовою її перевагою є те, що подушка зроблена за допомогою матеріалу з «ефектом пам'яті". Даний матеріал володіє високим ступенем чутливості, він набуває індивідуальну форму голови і шиї людини, знижує навантаження на шийні хребці під час сну, розпізнає температуру тіла людини.Положення під час сну можуть бути різнома..
Новинка!
Ортопедична подушка для дорослих з ефектом пам'яті Olvi 2504
ціна 1 610 грн
Склад:Наповнювач - матеріал спеціальної структури memory foam - довговічний, гігієнічний, сучасний матеріал, що довго зберігає форму. Memory Foam ухвалює індивідуальну форму голови й шиї  людини,не чинить на тіло відповідного тиску. У результаті з'являється ефект «невагомості» — повне відчуття комфорту й відсутність жодних проблем з недоліком кровопостачання судин, які ніщо не здавлюють. Це, ..
Новинка!
Тришарова ортопедична подушка з ефектом пам'яті Olvi J2503
ціна 1 265 грн
Особливості:Подушка для сну на спині зручніша без одного з нижніх шарів. При цьому голова не буде надто високо і шия не буде неприродно згинатися.Під час сну на животі зручно залишати у подушці один або два шари, залежно від побажань.Подушка для сну на боці зазвичай зручніша, якщо залишити всі три шари. При цьому забезпечується оптимальна висота положення голови та підтримка шиї валиком.Змінюються..
ціна 1 320 грн
Показання до застосування:геморойперіод реабілітації після операції на органах малого тазупісляродовий періодПринцип дії:Подушка оптимально розподіляє навантаження на тіло в положенні сидячи. Рельєфна поверхня дає масажний ефект і стимулює кровопостачання органів малого тазу. Нормалізує тонус м'язів в зоні дії виробу. Знімає больові відчуття і виконує функцію профілактики розвитку геморою, розвант..
ціна 850 грн
Подушка доктора Гордієнка це спеціалізоване ортопедичне пристосування, яке буде незамінним помічником тим, хто змушений тривалий час перебувати в сидячому положенні. Рекомендується використовувати дану подушку при наявності таких проблем, як: варикозне розширення вен; ішіас; простатит; геморой та інші захворювання, що з'явилися в результаті сидячої роботи. Завдяки застосуванню даного виробу мінімі..
ціна 2 255 грн
Показання до застосування подушки під ноги Алком ОР181: Ідеальна для тих, хто часто перебуває в статичному положенні; Варикозне розширення вен; Вагітність; Надлишкова маса тіла; Набряки ніг різного походження; Захворювання суглобів ніг; Судоми й м'язові спазми в литках. Дія: Знімає втому й набряки ніг; Подушка Алком ОР181..
ціна 599 грн
Ортопедическая подушка с эффектом массажа повторяет изгиб спины.Рельефная поверхность с магнитными вставками уменьшает воспаление и боль, нормализует работу нервной и эндокринной системы, улучшает микроциркуляцию крови.Для комфортного отдыха и работы дома или в офисе, во время длительных поездок.Чехол темно-синего цвета снимается, легко поддается очистке.Габаритные размеры составляют 40 х 34 х 12 ..
ціна 14 990 грн
Подушка позволяет быстро и просто корректировать положение в коляске и осанку без пересаживания, путем переключения клапана ISOFLO® Memory ControlПри закрытии клапана пользователь может зафиксировать желаемое положение с максимальным противопролежневым эффектомПодушка имитирует свойства воды: человек погружается в подушку на 3-4 смЯчейки подушки полностью повторяют форму тела и устраняют избыточно..
ціна 969 грн
Подушка из мягкого вязкоупругого материала идеально адаптируется к анатомической форме шеи и головы.Габаритные размеры составляют 70 x 40 x 13 см.Подходит для кроватей.Расслабляет мышцы шеи и позвоночник.Обеспечивает равномерное распределение веса и максимальный комфорт независимо от положения на спине или на боку.Чехол подушки, изготовленный из хлопка (80%) иполиэстера (20%), достаточно постирать..
ціна 796 грн
Повторяет контуры головы и шеи, обеспечивая правильное расположение позвоночника и равномерное распределение веса, тем самым снимая напряжение в области шеи.Чехол: 80% хлопок и 20% полиэстер.Стирка чехла при температуре 40° позволит сохранить его свойства на длительное время.Габаритные размеры составляют 25 х 30 х 10/8 см...
ціна 969 грн
Подушка из мягкого вязкоупругого материала идеально адаптируется к анатомической форме шеи и головы.Габаритные размеры составляют 62 x 48 x 16 см.Подходит для диванов.Расслабляет мышцы шеи и позвоночник.Обеспечивает равномерное распределение веса и максимальный комфорт независимо от положения на спине или на боку.Чехол подушки, изготовленный из полиэстера (100%), достаточно постирать при температу..
ціна 899 грн
Повторяет контуры головы и шеи, обеспечивая правильное расположение позвоночника и равномерное распределение веса, тем самым снимая напряжение в области шеи.Габаритные размеры составляют 50 x 30 x 10/8 см.Чехол: 100% полиэстерСтирка чехла при температуре 40° позволит сохранить его свойства на длительное время...
ціна 369 грн
Подушка с «памятью» с точностью адаптируется к анатомической форме головы и шеи.Идеально подходит для людей, которые длительное время проводят за рулем.Расслабляет мышцы и снимает напряжение в области шеи и головы.Крепиться между подголовником и сидением авто.Объемная структура чехла (70% полиэстер + 30% нейлон) обеспечивает свободную циркуляцию воздуха.Габаритные размеры составляют 30 х 22 х 10 с..
ціна 379 грн
Подушка с эффектом «памяти» адаптируется к форме шеи и головы.Снимает напряжение в области шеи.Рекомендуема для людей, которые длительное время проводят в поездках.Объемная структура чехла (70% полиэстер + 30% нейлон) обеспечивает свободную циркуляцию воздуха.Габаритные размеры составляют 32 х 28 х 9,5 см...
ціна 449 грн
Универсальная подушка-полувалик с эффектом памяти.Поддерживает и расслабляет мышцы шеи, спины или ног.Габаритные размеры составляют 35 х 20 х 10 см.Съемный сетчатый чехол обеспечивает циркуляцию воздуха...