Каталог товарів
фільтр

Масажери для обличчя

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 129 грн
Масажер OМ-526 призначений для масажу і самомасажу різних частин тіла (обличчя, шия, голова, кінцівки, спина). Зручний і простий у застосуванні. Два ролика активно покращують мікроциркуляцію крові в зоні застосування і активізують роботу м'язів. Функції:поліпшення кровообігу,збільшення потоку лімфизняття втоми, больового синдромуантицелюлітна діярозслабляюча та тонізуюча діяпідвищення еластич..
ціна 119 грн
Масажер-рукавичка призначений для масажу і самомасажу різних частин тіла (обличчя, шия, голова, кінцівки, спина). Зручний і простий у застосуванні. Одягніть його на руку і просто м'якими масажними рухами масажуйте проблемні ділянки. Завдяки такому масажеру шкіра знову набуде гладкісті і пружності. Особливо ефективний він для великих м'язових груп.Функції:поліпшення кровообігузбільшення відтоку лім..
ціна 146 грн
Роликовий масажер призначений для масажу і самомасажу різних частин тіла (обличчя, шия, голова, кінцівки, спина). Зручний і простий у застосуванні. Два ролика активно покращують мікроциркуляцію крові в зоні застосування і активізують роботу м'язів. Такий масажер послужить надійною профілактикою целюліту, поверне шкірі здоровий колір, гладкість і пружність.Функції:поліпшення кровообігузняття втоми,..
ТОП продажу!
Масажер "Фараон" ORT2185
ціна 105 грн
Масажер "Фараон" має значно більш виражені масажні властивості, ніж інші масажери: за допомогою чотирьох площин з різними радіусами кривизни робочих виступів можна виконати чотири види загального і сегментарного масажу і п'ять різновидів точкового масажу. Поперемінне використання кожною із сторін масажера додає різні відчуття, що забезпечує універсальність його застосування. А саме: можливість під..