Ortos

Безкоштовно по всій Україні

0 800 750 060

Графік роботи

Графік роботи call-центра

пн-пт: 9:00-20:00, сб-нд: 10:00-18:00

Контакти

Київ

вул. Бульварно-Кудрявська, 31А

(м. Золоті ворота)

пн-нд: 9:00-17:00

пр-т Голосіївський, 130/57

(м. Виставковий центр)

пн-нд: 9:00-17:00

вул. Харківське шосе, 182

(м. Бориспільська)

пн-нд: 9:00-17:00

пр-т Маяковського, 20

(ж-м Троєщина)

пн-нд: 9:00-17:00

вул. М.Бойчука, 1/2

(м. Дружби народів)

Тимчасово зачинено

Дніпро

вул. Тітова, 20

Тимчасово зачинено

вул. Юрія Савченка, 6Б

(на розі пр-т Пушкіна та вул. Ю.Савченка)

пн-нд: 9:00-17:00

пр-т Слобожанський, 74

Тимчасово зачинено

Львів

Одеса

Порівняння товарів
Вибране
Особистий кабінет
0
фільтр

Гаджети для здоров'я

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 65 000 грн
Современный прибор для регистрации биоэлектрических потенциалов сердца при диагностике состояния сердечно-сосудистой системы человека. Электрокардиограф одно/трехканальный ЭК1Т-1/3-07 "Аксион" с функцией GSM с успехом используется как в профильных так и в непрофильных отделениях стационаров (он особенно эргономичен при палатных обходах), в поликлиниках, в кабинетах врачей общей практики, в скорой ..
ціна 25 700 грн
Современный прибор для регистрации биоэлектрических потенциалов сердца при диагностике состояния сердечно-сосудистой системы человека. Электрокардиограф одно/трехканальный ЭК1Т-1/3-07 "Аксион" с успехом используется как в профильных так и в непрофильных отделениях стационаров (он особенно эргономичен при палатных обходах), в поликлиниках, в кабинетах врачей общей практики, в скорой медицинской пом..
ціна 76 500 грн
Электрокардиограф трех/шестиканальный ЭКЗТЦ-3/6-04 "Аксион" с микропроцессорным управлением и автоматической обработкой ЭКГ и с функцией передачи по каналам связи (GSM) предназначен для измерения и графической регистрации биоэлектрических потенциалов сердца при диагностике состояния сердечно-сосудистой системы человека в медицинских учреждениях, в медпунктах организаций и при оказании медицинской ..
ціна 3 180 грн
Особливості нітрат-тестера і вимірювача жорсткості води GreenTest Сенсорний екран підсвічує зеленим, жовтим або червоним кольором, залежно від отриманого результату. На дисплей виводиться не лише результат тесту, але й гранично-допустима концентрація для досліджуваного продукту. Нітрат-тестер живиться від літій-іонного акумулятора або від стандартного USB- кабелю. Жорсткість води вимірюватис..
ціна 830 грн
ОСОБЛИВОСТІ Простий та зручний у використанні Висока точність вимірювання Звуковий сигнал при відхиленні вимірювання Економне енергопостачання працює від двох батарейок типу ААА 40 годин За відсутності сигналу більше 8 секунд пристрій автоматично вимикається ..
ціна 4 550 грн
JP200 Elite - модель, яка підходить для всіх членів сім'ї, їм можуть користуватися як дорослі, так і діти з 6 років. Іригатор рекомендується використовувати дітьми з 6 років без використання системи Smart FLOSS на перших рівнях швидкості, звукову щітку з 12 років. Дана модель укомплектована трьома насадками для іригації з маркерами різного кольору і двома звуковими щітками. Комплектація Іри..
ціна 3 550 грн
JP50 Elite - компактний, працює від вбудованого акумулятора і добре підходить як для подорожей, так і для використання вдома. Модель JP50 Elite, як і всі іррігатори Jetpik, оснащена системою smart floss, завдяки тиску струменя води, ефективно очищає міжзубні проміжки і пародонтальні кишені. Jetpik JP50 Elite - розрахований на трьох людей, в комплектацію входять три насадки для іригації, кожна має..
ціна 2 750 грн
Модель JP 210 Solo - революційне рішення, яке дозволяє не тільки провести якісну профілактику порожнини рота, але і попереджає пігментацію зубів, а також зупиняє запальні процеси в яснах. Струмінь води з частотою 20-25 пульсацій в секунду забезпечує глибоке, дбайливе очищення в місцях, недоступних для зубної щітки. До того ж, такий спосіб очищення ефективно масажує ясна, покращуючи кровообіг в тка..
ціна 2 850 грн
JP50 Travel - компактна, портативна модель іригатора. Завдяки пластиковому боксу іригатор зручно брати з собою в поїздки, що дає можливість використовувати його в будь-якій точці світу. За допомогою шланга з кліпсою Travel, яка кріпиться на будь-яку ємність, достатньо заповнити посудину водою, під'єднати шланг до рукоятки, і іригатор готовий до використання. Комплектація Іригатор 1 шт Очищ..
ціна 2 250 грн
Іригатор JP50 Solo - одна з останніх розробок компанії Jetpik. Перемикання рівня потужності здійснюється за рахунок однієї кнопки, кожен рівень має свій колірний індикатор: висока потужність - червоний, середня - фіолетовий, мінімальна - синій. Так само як і інші іригатори та зубні центри Jetpik, JP50 Solo поєднує в собі потужність очищення тонким струменем води і проникаючі здібності зуб..
ціна 9 450 грн
Особливості алкотестера AlcoScan AL 1100F Широкі межі робочої температури моделі – від -5 до +40 градусів. Модель не вимагає стерильних мундштуків або подібних деталей, адже вона оснащена сучасною безконтактною системою збирання аналізу. Завдяки якісній збірці і матеріалам алкотестер має триваліший термін служби і потребує калібрування лише раз на 12 місяців. Пристрій живиться від акумулятор..
ціна 1 250 грн
Особливості алкотестера AlcoScan AL 2500 elite Цифровий дисплей з підсвічуванням дозволяє робити експрес-виміри навіть у темний час доби. Діапазон від 0 до 4,00 проміле й максимальна погрішність в 0,1 проміле гарантує максимально точний результат. Швидкість проведення аналізу – лише 5 секунд, тобто користувач отримує відомості про вміст алкоголю максимально швидко. Алкотестер живиться від ст..
ціна 19 560 грн
Особливості алкотестера AlcoScan AL 4000 Електрохімічний сенсор надточного реагує на пари алкоголю в діапазоні від 0 до 5,00 проміле. Аналіз проводиться за допомогою широких коктейльних трубочок. Кольорове підсвічування відмічає відношення показників до норми (червоний – перевищення, зелений – нормальний показник). Пристрій живиться від мережі 220 В. Алкотестер кріпиться до стіни й має міцн..
ціна 1 380 грн
Особливості алкотестера AlcoScan AL 5500 Максимально можлива погрішність виміру складає 0,1 проміле, що дозволяє отримати суперточний результат. Екран з підсвічуванням дозволяє зручно та швидко провести тестування в нічний час. Якісна збірка та матеріал корпусу забезпечують більш тривалий термін служби. Алкотестер видає результат вже через 2 секунди після проведення процедури – це один з най..
ціна 3 190 грн
Особливості алкотестера AlcoScan артикул AL 8000 Пристрій працює від двох батарейок 1,5V типу АА, цього заряду вистачає на 1000 вимірів. В комплекті з приладом йде п’ять змінних мундштуків, тому можна проводити тестування декільком користувачам, дотримуючись усіх гігієнічних норм. Пристрій оснащений додатковими функціями, що покращують комфорт використання: лічильник тестів, система «анти-обм..
ціна 2 330 грн
Особливості алкотестера AlcoScan AL7000 Живлення від батарейок типу АА або від кабелю підкурювача в машині дозволяє проводити тест незалежно від місця знаходження. Рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням робить вимір в темний час доби більш зручнішим. Корпус виготовлений з якісного пластика, тому алкотестер прослужить не один рік. Показання до застосування Тестування проводиться за доп..
ціна 4 730 грн
Особливості алкотестера Alcoscan AL9000L Аналіз проводиться двома способами: з мундштуком і без нього (другий варіант має значно меншу точність). Функція «анти-обман» не допускає фіксації некоректних результатів. Заряду батареї вистачає на 500 тестів. Якість аналізу не зменшується навіть тоді, коли живлення закінчується. Технічні вимоги передбачають калібрування не більше одного разу на рік...
ціна 18 000 грн
Особливості алкотестера Lion Alcometer 700 Електрохімічний сенсор відображає результати в діапазоні 0–5,00 проміле. Підсвічування екрану робить нічне використання зручнішим. Компактність тестера (120 х 60 х 30 мм) дає можливість проводити аналіз у будь-якому місці. Алкотестер підключається до мобільного принтера, чек якого підходить поліції та наркодиспансерам. Одного заряду батарей вистача..
ціна 33 360 грн
Особливості алкотестера Lion Alcometer 700 з принтером Здатний запам’ятовувати 3000 тестів. Обидва прилади живляться від двох пар батарейок АА. Алкотестер здатний проводити велику кількість вимірів за короткий час. Діапазон сприйняття коливається від 0 до 5,00 проміле. Погрішність пристрою – мінімальна, тому результат максимально точний і коректний. Найвища якість, про що свідчать сертифік..
ціна 4 440 грн
Особливості алкотестера АлкоФор 307 Погрішність тестера складає не більше 0,05 проміле. Разом з додатковою функцією «анти-обманка» ця якість забезпечує максимальну точність виміру. Пристрій має вбудовану пам’ять і може запам’ятовувати й фіксувати п’ять останніх тестів. Автоматичне відключення допомагає на довше зберегти заряд. Функція підсвічування екрану робить вимір в нічний час зручнішим...
ціна 6 040 грн
Особливості алкотестера АлкоФор 405 Точність результатів забезпечується погрішністю лише в 0,25 проміле. Прилад чутливий тільки до парів алкоголю в діапазоні 0–3,00 проміле. Алкотестер працює від трьох видів живлення: батарейка, підкурювач в машині або блок живлення для стандартної мережі 220 В. Вбудована пам’ять на 5 останніх вимірів дозволяє аналізувати отриману інформацію. Показання до..
ціна 10 650 грн
Особливості алкотестера АлкоФор 505 Алкотестер підключається до принтера, тому є можливість роздруковувати результати аналізів, згідно з законодавчими нормами. Вбудована пам’ять фіксує 4000 тестів. Вдосконалена система анти-обману виключає помилкові результати. Надчутливий електрохімічний сенсор сприймає тільки пари алкоголю й має високу точність результатів. Показання до застосування Ап..
ціна 16 520 грн
Особливості алкотестера АлкоФор 505 з принтером Алкотестер АлкоФор 505 з принтером підключаються один до одного через кабель. Пристрій оснащений надточним електрохімічним сенсором. Принтер не потребує зарядки, а живиться від вбудованого акумулятора. Роздруковуються результати на звичайній касовій стрічці. Заряду акумулятора в алкотестері вистачає на 5000 вимірювань. При показниках більше 0..
ціна 16 290 грн
Особливості алкотестера АлкоФор s40 Міцний корпус тестера захищає його від впливу вологи та пилу. Робоча температура пристрою: 0-40 градусів, що робить його універсальним. Пропускна можливість – 12 тестів на хвилину. Функція анти-обманки виключає будь-які махінації при аналізі. Живлення від мережі 220 В забезпечує безперервну роботу пристрою. Алкотестер має електрохімічний сенсор, тому точ..
ціна 9 780 грн
Особливості алкотестера АлкоФор s50 Може вимірювати не лише кількісний, але й якісний вміст алкоголю. Спеціальне кольорове підсвічування відмічає нормальний або перевищений показник. Пропускна спроможність апарату – 12 вимірів на хвилину, що дозволяє перевіряти велику кількість співробітників за короткий час. Вбудована пам’ять на 17 останніх тестів. Алкотестер проводить вимірювання безконта..