Каталог товарів
фільтр

Гаджети для здоров'я

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 2 405 грн
Особливості іригатора LD-A8 Aquajet Плавне регулювання тиску води для комфортного використання. Оптимальний об’єм резервуару для води, розрахований на 2 застосування. Soft-Touch управління, що робить використання іригатора максимально простим. Відсік для зберігання 4 насадок для додаткової зручності. Можливість економії простору шляхом кріплення пристрою на стіну. Показання до застосуван..
ціна 1 417 грн
Пульсоксиметр MD300C23 призначений для безперервного неінвазивного вимірювання ступеня насичення киснем гемоглобіну артеріальної крові (сатурації), частоти пульсу і індексу перфузіі.Сатурація (насичення) киснем - процентне відношення кількості пов'язаного з киснем гемоглобіну (HbO2) до загальної кількості в крові гемоглобіну (Hb). Багато респіраторних захворювань можуть вести до зниження сатурації..
ціна 2 290 грн
Для проведення тестування необхідно дотримуватися наступного алгоритму дій: Помістити вимірювальний зонд в м'якоть тестованого продукту; Включити прилад тривалим натисканням (більше 2-ух секунд) на кнопку управління; Вибрати тестований продукт із запропонованого переліку, за допомогою тієї ж кнопки управління; Необхідний вам продукт підсвітиться зеленим світлодіодом; Через кілька миттєвосте..
ціна 70 грн
Показання до застосування:Для лікування і профілактики волосся;Для лікування зайвої жирності шкіри голови;При лупі, ламкого волосся.Переваги насадки EL-GRE:Виготовлена з міцного скла;Простота та зручність в застосуванні;Завдяки унікальному розміру підходить до більшості апаратів...
Новинка!
Портативний іригатор для ротової порожнини B.Well ТН-912
ціна 2 239 грн
Іригатор для порожнини рота B.Well TH-912 – професійний прилад для догляду за зубами та яснами, доступний у кожному будинку.Основною функцією іригатора моделі B.Well ТН-912 є масаж (гідромасаж) слизової оболонки порожнини рота.Легкий і компактний іригатор B.Well має потужність порівнянну з кращими стаціонарними моделями. Прилад має 3 режими роботи для ефективного очищення зубів та догляду за яснам..
Новинка!
Змінна ортодонтична насадка до іригатора B.Well WI-911
ціна 229 грн
Компанія B.Well світовий виробник високоякісних іригаторів. B.Well WI-911 лінійки PRO забезпечить професійний догляд за зубами та яснами у Вас вдома.Іригатор - це універсальне рішення для догляду за ротовою порожниною.За допомогою ортодонтичної насадки легко проникнути між тісно розташованими зубами, а також очистити від нальоту ясенний край. Для підтримки гігієнічної чистоти брекетів це найкращий..
Новинка!
Комплект змінних насадок до іригатора B.Well WI-922
ціна 219 грн
Зі стандартнами насадками WI-922 користувач ретельно очищує простір між зубами від бактерій та залишків їжі та здійснюють ефективний масаж ясен. Насадка може обертатися для ефективного та зручного використання. В комплект входять 3 насадки з кільцями різного кольору — це зручно для всієї родини. ОСОБЛИВОСТІ:універсальне рішення для догляду за порожниною рота;обертання насадки на 360 градусів;..
Новинка!
Змінна насадка для язика для іригатора B.Well WI-922
ціна 219 грн
Насадка змінна для язика для іригатора B.Well WI-922 дозволяє одночасно без дискомфорту очищати порожнину рота а також язик від бактерій і нальоту. Використання цієї насадки допоможе усунути неприємний запах з рота. Крім зубної щітки, рекомендуємо використовувати іригатор для збереження здоров'я ваших зубів та ясен.особливості:видаляє бактеріальний наліт з язикадопомагає забезпечити свіжість дихан..
Новинка!
Змінна насадка до іригатора B.Well WI-911 WI-912
ціна 169 грн
Компанія B.Well світовий виробник високоякісних іригаторів. B.Well WI-911 лінійки PRO забезпечить професійний догляд за зубами та яснами у Вас вдома. Іригатор - це універсальне рішення для догляду за ротовою порожниною. Стандартна насадка є ефективним інструментом у складі комплексного догляду за порожниною рота. За допомогою такої насадки можна очистити зубну емаль, провести масаж ясен та освіжит..
Новинка!
Портативний іригатор для порожнини рота B.Well PRO-913
ціна 2 099 грн
Міні іригатор для ротової порожнини B.Well PRO-913 – професійний прилад, в якому все передбачено для повноцінного догляду за зубами та порожниною рота будинку та в подорожі.Іригатор B.Well PRO-913 працює в імпульсному режимі, саме такий принцип роботи іригатора має доведену ефективність. З B.Well PRO-913 легко підібрати комфортний режим. Потужність в залежності від режиму варіюється від 207 до 720..
Новинка!
Стаціонарний іригатор для ротової порожнини B.Well PRO-922
ціна 2 199 грн
B.Well PRO-922 - стаціонарний іригатор для всієї родини. У цьому приладі все передбачено для комплексного догляду за ротовою порожниною та профілактики розвитку захворювань слизової оболонки порожнини рота. Може використовуватися як у домашніх умовах, так і в стоматологічних клініках при лікувально-профілактичних маніпуляціях щодо порожнини рота пацієнта.Іригатор B.Well  працює в імпульсному ..
Новинка!
Змінна насадка для імплантів, мостів, коронок та вінірів для іригатора B.Well WI-922
ціна 229 грн
Змінні насадки для догляду за імплантами, вінірами або коронками розраховані на роботу з іригаторами B.Well WI-922. Насадки мають пучки щетинок, які разом із струменем рідини дозволяють ефективно видаляти наліт навколо штучних конструкцій зубного ряду. Конструкція головки насадки, яка обертається на 360 ° дозволяє очищати навіть важкодоступні місця.Призначені для моделей іригаторів B.Well WI-922...
Новинка!
Акумулятор для іригатора WI-911 B.Well
ціна 299 грн
Акумулятор для іригатора B.Well WI-911 – це сучасний літій-іонний (Li-Ion) акумулятор, одного заряду якого вистачить на тривалий час. Характеристики цього акумулятора перевершують аналогічні параметри нікель-металогідридних (Ni-MH) акумуляторів, які використовуються в більшості інших портативних іригаторів.Li-ion акумулятор має «ефект пам'яті», завдяки чому пристрій можна заряджати при необхідност..
Новинка!
Портативний іригатор для порожнини рота B.Well PRO-911
ціна 1 889 грн
Портативний іригатор PRO-911 не тільки ефективно видаляє залишки їжі, а й перешкоджає розмноженню бактерій, утворенню зубного каменю, розвитку карієсу та низці інших проблем, спричинених недостатнім доглядом. Основною функцією іригатора моделі B.Well PRO-911 є масаж (гідромасаж) слизової оболонки порожнини рота.Три режими мають різний рівень тиску води, що ідеально підходить для людей з різною чут..
Новинка!
Змінна пародонтологічна насадка до іригатора B.Well WI-922
ціна 229 грн
Пародонтологічна насадка для іригатора B.Well WI-922:призначення - очищення ясенного краю та ясенних кишень, а також очищення поверхні щелепи під протезами та мостовими конструкціями.після кожного використання промивайте насадки під струменем водидезінфекцію рекомендується проводити, помістивши насадку на 5-10 хвилин в один із перерахованих розчинів: спиртовий розчин, 3% розчин перекису водню та 1..
Новинка!
Змінна насадка для язика до іригатора B.Well WI-911-912
ціна 189 грн
Компанія B.Well світовий виробник високоякісних іригаторів. B.Well лінійки PRO забезпечить професійний догляд за зубами та яснами у Вас вдома.Іригатор - це універсальне рішення для догляду за ротовою порожниною.Насадка-лопатка дозволяє одночасно без дискомфорту очищати порожнину рота, а також язик від бактерій та нальоту. Використання такої насадки допоможе усунути неприємний запах із рота.Крім зу..
Новинка!
Змінна пародонтологічна насадка до іригатора B.Well WI-911-912
ціна 229 грн
Компанія B.Well світовий виробник високоякісних іригаторів. B.Well WI-911 лінійки PRO забезпечить професійний догляд за зубами та яснами у Вас вдома. Іригатор - це універсальне рішення для догляду за ротовою порожниною.Особливістю насадки є м'який наконечник звуженої форми, який дозволяє направляти пульсуючий струмінь рідини не тільки на ясенний край, а й безпосередньо в ясна кишеню. Це зручне при..
Новинка!
Змінна насадка до іригатора B.Well WI-913
ціна 229 грн
Універсальне рішення для догляду за ротовою порожниною: ретельно очищає міжзубні проміжки від бактерій та частинок їжі. Ефективно масажує ясна. Підходить для очищення мостів, імплантів, коронок та брекетів. Обертання насадки 360 градусів: насадку можна повертати для ефективного та комфортного очищення.Країна виробник: Швейцарія...
Новинка!
Змінна ортодонтична насадка до іригатора B.Well WI-922
ціна 229 грн
Насадка змінна ортодонтична для іригатора B.Well WI-922:призначення - очищення проміжків між щільно розташованими зубами та ясенним краєм, а також забезпечення гігієни брекетсистем та інших ортодонтичних конструкційпісля кожного використання промивайте насадки під струменем водидезінфекцію рекомендується проводити, помістивши насадку на 5-10 хвилин в один із перерахованих розчинів: спиртовий розчи..
ціна 1 679 грн
Наручний пульсометр BEURER PM 26 володіє водонепроникними властивостями і витримує занурення на глибину до 50-ти метрів, проте натискання кнопок під водою порушить герметичні властивості приладу. Вимірювання пульсу під водою так само не проводяться, в зв'язку з неможливістю передачі сигналу. Виріб має оптимальний набір функцій для марафонського бігу: розрахунок витрат енергії та спалювання ж..
ціна 1 380 грн
Крокомір має унікальний режим «Активності» — дозволить зберегти вимірювання за певний час, наприклад, при увімкненні в спортзалі, під час бігу, занять. Переваги крокоміра: 2D -сенсор для підрахунку кроків; Широка палітра кольорів; Налаштовування; Додатково вбудований годинник; Запам’ятовування на 7 днів; Живлення — літієва батарейка 3B; Розміри 3,55 х 6,85 х 1..