Ortos

Безкоштовно по всій Україні

0 800 750 060

Графік роботи

Графік роботи call-центра

пн-пт: 9:00-20:00, сб-нд: 10:00-18:00

Контакти

Київ

вул. Бульварно-Кудрявська, 31А

(м. Золоті ворота)

пн-нд: 9:00-17:00

пр-т Голосіївський, 130/57

(м. Виставковий центр)

пн-нд: 9:00-17:00

вул. Харківське шосе, 182

(м. Бориспільська)

пн-нд: 9:00-17:00

пр-т Маяковського, 20

(ж-м Троєщина)

пн-нд: 9:00-17:00

вул. М.Бойчука, 1/2

(м. Дружби народів)

Тимчасово зачинено

Дніпро

вул. Тітова, 20

Тимчасово зачинено

вул. Юрія Савченка, 6Б

(на розі пр-т Пушкіна та вул. Ю.Савченка)

пн-нд: 9:00-17:00

пр-т Слобожанський, 74

Тимчасово зачинено

Львів

Одеса

Порівняння товарів
Вибране
Особистий кабінет
0
фільтр

Гімнастичні м'ячі

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 849 грн
Показання: Радикуліт; Слабкі м'язи хребта та суглобів; Артроз, коксартроз, гонартроз суглобів; Артрит, ревмато, профілактика геморогічних запалень; Тренування вестибулярного апарату. Особливості: Високоміцна гіпоалергенна гума; Поверхня оснащена масажними шпильками; Жорсткість виробу регулюється через надувний отвір за доп..
ціна 3 112 грн
Показання для використання: Для корекції постави; Профілактика пошкоджень хребта; У реабілітаційний період; Як допоміжний прилад під час тренувань; Для скорочення тривалості пологового процесу й зниження пологового болю. Дія та переваги: Забезпечує активне й здорове положення сидячи; Автоматично спонукає м’язи, непомітно для о..
ціна 343 грн
Показання для використання м'яча TF-0410: Зайва вага; Порушення кровообігу, варикозна хвороба; Захворювання суглобів; Больовий синдром у попереку; Втома, невроз, порушення сну; Період реабілітації, заняття ЛФК, вправи для майбутніх мам. Дія: Тренує й зміцнює м'язи; Робить поставу правильною; Підвищує гнучкість і си..
ціна 392 грн
Показання для використання м'яча TF-0411: Зайва вага; Порушення кровообігу, варикозна хвороба; Захворювання суглобів; Больовий синдром у попереку; Втома, невроз, порушення сну; Період реабілітації, заняття ЛФК, вправи для майбутніх мам. Дія: Тренує й зміцнює м'язи; Робить поставу правильною; Підвищує гнучкість і си..
ціна 230 грн
Особливості масажної півсфери «Кристал» Ortek діаметром 16 см Впливає на рефлекторні зони стоп, дозволяє робити точковий масаж. Зроблений зі зносостійкої й міцної гуми, абсолютно безпечної для шкіри. Застосовується з лікувальною і відновною метою, для задоволення й розслаблення. Показання до застосування Цей масажер для стоп забезпечує загальнооздоровчий ефект, рекомендований для розвитку..
ціна 230 грн
Особливості масажної півсфери Ortek з діаметром 16 см Шипаста поверхня забезпечує приємну дію на стопи, інтенсивність якої можна міняти силою натиснення. Зроблена з міцної, безпечної, пружної та зносостійкої гуми, яка не ушкоджує шкіру. Гарно підходить для домашніх тренувань, профілактики хвороб ніг ті їх лікування. Універсальна – підходить і дорослим, і дітям. Показання до застосування ..
ціна 370 грн
Показання для використання м'яча TF-0414-M: Зайва вага; Порушення кровообігу, варикозна хвороба; Захворювання суглобів; Больовий синдром у попереку; Втома, невроз, порушення сну; Період реабілітації, заняття ЛФК, вправи для майбутніх мам. Дія: Тренує й зміцнює м'язи; Робить поставу правильною; Підвищує гнучкість і ..
ціна 2 349 грн
Показання для використання: Для корекції постави; Профілактика пошкоджень хребта; У реабілітаційний період; Як допоміжний пристрій під час тренувань. Дія й переваги: Забезпечує активне й здорове положення сидячи; Автоматично спонукає м’язи, непомітно для організму, рухатись для досягнення балансу й стабільності; Покращує крово..
ціна 406 грн
Особливості масажної півсфери Iron Master з діаметром 16 см Шипаста поверхня забезпечує приємну дію на стопи, інтенсивність якої можна міняти силою натиснення. Зроблена з міцної, безпечної, пружної та зносостійкої гуми, яка не ушкоджує шкіру. Гарно підходить для домашніх тренувань, профілактики хвороб ніг ті їх лікування. Універсальна – підходить і дорослим, і дітям. Показання до застосув..