Каталог товарів
фільтр

Коректори постави (корсети, реклінатори): Тип - Коректор постави

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ТОП продажу!
Коректор постави ортопедичний Alkom 1070
ціна 1 865 грн
ШВИДКО Й ЕФЕКТИВНО ЗНІМАЄ НАВАНТАЖЕННЯ З ХРЕБЦІВ ЗМЕНШУЄ БОЛЬОВИЙ СИНДРОМ СКОРОЧУЄ ПЕРІОД ВІДНОВЛЕННЯ Коректор жорстко й надійно фіксує хребет, зменшує або знімає больовий синдром, знімає навантаження зі зв’язково-суглобного апарату грудного й поперекового відділів хребта і з м’язів спини. Шість ребер жорсткості окрім того, що надають спині підтримку, не дозволяють корсету..
ціна 1 050 грн
ЗАПОБІГАЄ РОЗВИТКУ СУТУЛОСТІ ПОВЕРТАЄ СТРУНКІСТЬ І ГРАЦІЙНІСТЬ КОМФОРТНИЙ І НЕПОМІТНИЙ ПІД ОДЯГОМ Розмір універсальний: максимальна окружність грудної клітини до 100 см Ортопедичний коректор постави має 4 пластикових ребра жорсткості, які допомагають користувачеві тримати спину прямо, але не тиснуть і не заважають. Еластичні наплічні лямки розвертають плечі та трохи опуск..
ціна 1 600 грн
ШВИДКО Й ЕФЕКТИВНО РОЗВАНТАЖУЄ ХРЕБЦІ ГРУДНОГО ВІДДІЛУ ЗМЕНШУЄ БОЛЬОВІ ВІДЧУТТЯ ПІД ЧАС ЗАГОСТРЕННЯ КОМФОРТНИЙ У ВИКОРИСТАННІ Й НЕПОМІТНИЙ ПІД ОДЯГОМ Коректор поступово виправляє порушення постави й формує м’язову пам’ять, завдяки якій після закінчення курсу лікування пацієнт не повертається до початкового стану. Ребра жорсткості знімають навантаження зі спини, подовжуючи ..
ціна 720 грн
ЗАПОБІГАЄ ФОРМУВАННЮ СУТУЛОСТІ НАДІЙНО ФІКСУЄ КЛЮЧИЦІ КОМФОРТНИЙ І НЕПОМІТНИЙ ПІД ОДЯГОМ Виріб розгортає плечі й утримує їх у положенні відведення, не дозволяє користувачу сутулитись. Тканина, з якої виготовлений реклінатор, не створює парникового ефекту й не викликає подразнень на шкірі. На наплічних лямках розташовані пом’якшувальні накладки, тому лямки не врізаються у ш..
ціна 1 555 грн
ШВИДКО Й ЕФЕКТИВНО ФОРМУЄ ПРАВИЛЬНУ ПОСТАВУ ПОВЕРТАЄ СТРУНКІСТЬ І ГРАЦІЙНІСТЬ КОМФОРТНИЙ І НЕПОМІТНИЙ ПІД ОДЯГОМ Коректор постави завдяки металевим ребрам жорсткості й наплічним лямкам поступово виправляє порушення постави. Фіксує, стабілізує й розвантажує грудний відділ хребта, нормалізує тонус м’язів спини, знімає біль. Додаткові стрічки дозволяють припасувати виріб ..