Каталог товарів

Little Doctor

Ціна: 2 405 грн
Особливості іригатора LD-A8 Aquajet Плавне регулювання тиску води для комфортного використання. Оптимальний об’єм резервуару для води, розрахований на 2 застосування. Soft-Touch управління, що робить використання іригатора максимально простим. Відсік для зберігання 4 насадок для додаткової зручності. Можливість економії простору шляхом кріплення пристрою на стіну. Показання до застосуван..
Ціна: 150 грн
Показання до застосування термометра Little Doctor LD-300: Для людей, що піклуються про своє здоров'я; Обов'язковий компонент аптечки для лікувально-профілактичних закладів, навчальних і розважальних, де передбачений медкабінет, для масового використання; Для домашнього використання всіма віковими групами; Показаний для вимірювання температури оральним, пахвовим і ректальним спосо..
Ціна: 1 878 грн
Little Doctor LD-51S має незамінну функцію виявлення аритмії серця й колірний індикатор рівня тиску, завдяки якому Ви зможете швидко та безпомилково визначити рівень відхилення від норми результатів вимірювань. У комплекті з виробом іде мережевий адаптер, який дозволить заощадити значні кошти на придбанні елементів живлення. Зверніть увагу! Термін служби виробу безпосередньо залежить від дотр..
Ціна: 701 грн
Кожна з манжет наділена гіпоалергенними властивостями, так як до складу не входить латекс. Тонометр має міцну і довговічну конструкцію. Переваги механічного тонометра LD-80: Наявність 3-х дитячих манжет різного розміру; Великий зручний циферблат; Виріб забезпечений голчастим клапаном, який дозволяє плавно регулювати скидання тиску. Технічні характеристики тонометра: Виробник: L..
Ціна: 570 грн
Переваги тонометра Little Doctor LD-71А: Міцна та надійна нейлонова манжета з фіксуючим металевим кільцем для окружності плеча 25-36 см; Пневмокамера виготовлена ​​за безшовною технологією; Індивідуальна вінілова сумочка; Сітчастий фільтр зворотнього клапану нагнітача попереджує засмічення приладу пилом; Металевий надійний повітряний голчастий клапан з плавним регулюванням скидання тиск..
Ціна: 562 грн
Переваги тонометра Little Doctor LD-71: Міцна та надійна нейлонова манжета з фіксуючим металевим кільцем для окружності плеча 25-36 см; Пневмокамера виготовлена за безшовною технологією; Індивідуальна вінілова сумочка; Сітчастий фільтр зворотнього клапану нагнітача попереджує засмічення приладу пилом; Металевий надійний повітряний голчастий клапан з плавним регулюванням скидання тиску; Д..
Ціна: 644 грн
Особливості механічного вимірювача тиску Little Doctor LD-60 Можливість виміряти тиск самостійно завдяки стетоскопу, вбудованому в манжету. Велика манжета дозволяє використати апарат людям великої комплекції. Гіпоалергенний матеріал манжета запобігає появі алергічних реакцій. Показання до застосування Тонометр артикул LD-60 використовують для регулярного виміру кров’яного тиску, щоб вчасн..
Ціна: 205 грн
LD Prof-I досить легкий і малогабаритний стетоскоп. Відмінний вибір для лікарського персоналу та для медичних працівників. Дуже легка двостороння головка з міцного алюмінію з немаленькою діафрагмою та відкритим дзвоном. Діафрагма має пластикову мембрану. Гумову прокладку має дзвін головки для вдосконалення акустики. Міцна одинарна звукопровідна трубка. Нескладний і комфортний пристрій для перемика..
Ціна: 1 029 грн
Переваги тонометра Little Doctor LD-2: Зручний трьохрядковий дисплей з одночасною індикацією систолічного і діастолічного тиску, пульсу; Функція автоматичного відключення; Звукова індикація етапів вимірювання; Тонометр комплектується збільшеною манжетою - для кола плеча 25-36 см; Тонометр Little Doctor LD-2 має спеціальну сумочку для зберігання і транспортування. Техніч..
Ціна: 179 грн
Показання для застосування термометра Little Doctor LD-301:Для людей, котрі дбають про своє здоров'я;Обов'язковий компонент аптечки для лікувально-профілактичних закладів, навчальних і розважальних, де передбачений медкабінет, для масового використання;Для домашнього використання всіма віковими групами;Показаний для вимірювання температури оральним, пахвових і ректальним способами.Дія термометра L..
Ціна: 220 грн
Показання для застосування термометра Little Doctor LD-302:Для людей, котрі дбають про своє здоров'я;Обов'язковий компонент аптечки для лікувально-профілактичних закладів, навчальних і розважальних, де передбачений медкабінет, для масового використання;Для домашнього використання всіма віковими групами;Показаний для вимірювання температури оральним, пахвових і ректальним способами.Дія термометра L..
Ціна: 1 878 грн
Little Doctor LD-51S має незамінну функцію виявлення аритмії серця й колірний індикатор рівня тиску, завдяки якому Ви зможете швидко та безпомилково визначити рівень відхилення від норми результатів вимірювань. У комплекті з виробом іде мережевий адаптер, який дозволить заощадити значні кошти на придбанні елементів живлення.Зверніть увагу! Термін служби виробу безпосередньо залежить від дотримання..
Ціна: 1 449 грн
Показання для застосування: Запальні процеси дихальних шляхів (бронхіт, фарингіт, астма тощо); Гострі респіраторні захворювання; Захворювання органів дихання; Кашель; Порушення роботи бронхів; Інфекційні захворювання дихальних шляхів. Дія та переваги компресійного інгалятора LD-221 C: Дозволяє лікарському засобу проникати в усі відді..
Ціна: 232 грн
Компактний і легкий педіатричний стетоскоп Little Doctor LD Prof-II складається з двосторонньої головки у вигляді діафрагми з пластиковою мембраною і відкритого дзвона, сполучної трубки, бінауральних трубок і вушних наконечників.особливості:Легка двостороння головка з міцного алюмінію з діафрагмою зменшеного діаметру і зменшеним відкритим дзвоном.Діафрагма забезпечена пластиковою мембраною.Дзвін г..
Ціна: 451 грн
Багатофункціональний високоякісний стетоскоп Little Doctor LD Special, довжина трубок 56 см, призначений для аускультації серця, легенів, судин, шлунково-кишкового тракту у дорослих пацієнтів і дітей.Спеціальна комплектація стетоскопа Little Doctor LD Special забезпечує 4 робочі комбінації стетоскопа від звичайного до педіатричного.Двостороння металева головка (LD-S018) з великою і малою (дитячою)..
Ціна: 541 грн
Багатофункціональний високоякісний стетоскоп Little Doctor LD Special, довжина трубок 56 см призначений для аускультації серця, легенів, судин, шлунково-кишкового тракту у дорослих пацієнтів і дітей.Спеціальна комплектація стетоскопа Little Doctor LD Special забезпечує 4 робочі комбінації стетоскопа від звичайного до педіатричного.Двостороння металева головка (LD-S018) з великою і малою (дитячою) ..
Ціна: 704 грн
Багатофункціональний високоякісний стетоскоп Little Doctor LD SteTime з вбудованим в головку кварцовим годинником (тип Sprague Rappaport, Раппапорт) призначений для аускультації серця, легенів, судин, шлунково-кишкового тракту у дорослих пацієнтів і дітей.Спеціальна комплектація стетоскопа Little Doctor LD SteTime забезпечує 4 робочі комбінації стетоскопа від звичайного до неонатального.Двосторонн..
Ціна: 999 грн
Механічна модель тонометра Little Doctor LD-100 відноситься до групи професійних настільних приладів для вимірювання артеріального тиску, які вирізняються не лише своєю якістю, але й цікавим нестандартним дизайном. У ньому звичний циферблат манометра вмонтований у основу підставки, у якій можна розмістити манжету і фонендоскоп.У стандартний набір входить високоякісна нейлонова манжета LD Cuff, яка..
Ціна: 1 560 грн
Тонометр з фіксацією манжети на плече Little Doctor LD51A - сучасний та високо прилад для вимірювання систолічного і діастолічного артеріального тиску і частоти серцевих скорочень у пацієнтів у віці від 15 років. Тонометр Little Doctor LD51A рекомендується для використання пацієнтами з нестійким (непостійним) артеріальним тиском або відомою артеріальною гіпертензією в домашніх умовах, як доповненн..
Ціна: 1 417 грн
Пульсоксиметр MD300C23 призначений для безперервного неінвазивного вимірювання ступеня насичення киснем гемоглобіну артеріальної крові (сатурації), частоти пульсу і індексу перфузіі.Сатурація (насичення) киснем - процентне відношення кількості пов'язаного з киснем гемоглобіну (HbO2) до загальної кількості в крові гемоглобіну (Hb). Багато респіраторних захворювань можуть вести до зниження сатурації..
Ціна: 1 423 грн
Компресорний інгалятор Little Doctor LD-220C застосовується для дорослих та дітей. Це небулайзер з активованим вдихом потоком лікарських частинок – при видиху концентрація аерозолю знижується. Ця особливість дозволяє інгалятору бути неймовірно економічним, помітно знижуючи витрати лікарських засобів. Компактний та ергономічний, інгалятор має низький рівень шуму під час роботи – не більше 55 дБ. Су..
Ціна: 2 150 грн
Опис:В інгаляторі Little Doctor LD-812U використана новітня технологія утворення аерозолю: за допомогою сітчастої мембрани та ультразвуку низької частоти. Інгалятор призначений для лікування та профілактики захворювань дихальних шляхів та легких аерозолями водних розчинів лікарських препаратів.Інгалятор  Little Doctor LD-812U відповідає всім вимогам сучасної медицини та вироблений з використа..
Ціна: 170 грн
Стетоскоп Little Doctor LD Prof-Plus використовують лікарі для прослуховування тонів Короткова. LD Prof-Plus – це один із найпопулярніших стетоскопів від цього виробника. Виріб медичного призначення завоював популярність завдяки високій надійності, зручності в застосуванні. Стетоскопи Little Doctor LD Prof-Plus виконано з міцних матеріалів, що відповідають гігієнічним і медичним нормам. Виріб має ..
Ціна: 1 100 грн
Особливості автоматичного тонометра Little Doctor LD-3a Повністю автоматизована технологія дає можливість вимірювати тиск у будь-який час без сторонньої допомоги. Датчик сердечних ударів допоможе контролювати не лише рівень артеріального тиску, але й роботу міокарду. Невелика ціна робить пристрій по-справжньому доступним. Зручна манжета перетворює рутинну процедуру на більш комфортний процес..
Показано з 1 по 24 із 29 (всього 2 сторінок)