Ortos

Безкоштовно по всій Україні

0 800 750 060

Графік роботи

Графік роботи call-центра

пн-пт: 9:00-20:00, сб-нд: 10:00-18:00

Контакти

Київ

вул. Бульварно-Кудрявська, 31А

(м. Золоті ворота)

пн-пт: 8:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

пр-т Голосіївський, 130/57

(м. Виставковий центр)

пн-пт: 9:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

вул. Харківське шосе, 182

(м. Бориспільська)

пн-пт: 9:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

пр-т Маяковського, 20

(ж-м Троєщина)

пн-пт: 9:00-20:00, сб-нд: 10:00-18:00

вул. М.Бойчука, 1/2

(м. Дружби народів)

пн-пт: 9:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

Дніпро

вул. Тітова, 20

пн-пт: 9:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

вул. Юрія Савченка, 6Б

(на розі пр-т Пушкіна та вул. Ю.Савченка)

пн-пт: 9:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

пр-т Слобожанський, 74

пн-пт: 9:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

Львів

вул. Личаківська, 20

пн-пт: 9:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

Одеса

вул. Рішельєвська, 48

пн-пт: 9:00-19:00, сб-нд: 10:00-18:00

Порівняння товарів
Вибране
Особистий кабінет
0
фільтр

Бандажі променевозап'ясткові

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 505 грн
Зручний і надійний ортез із інтуїтивно зрозумілою та надійною конструкцією. Під час надягання стороння допомога не потрібна: застібками-липучками можна прилаштувати виріб під себе однією рукою. Додатковий ремінь і металеве ребро жорсткості посилюють фіксацію. Кисть руки залишається вільною та не втрачає функціональності. Матеріал основи ортеза відмінно зберігає тепло тіла, але при цьому не перегрі..
ціна 485 грн
Ортез роз’ємний, його можна надягати, у будь-якій ситуації уникаючи болю. Застібки-липучки дозволяють найбільш комфортно розташувати виріб на руці. Металеве ребро жорсткості моделюється під користувача індивідуально. Краї ортеза оброблені трикотажною стрічкою, щоб не натирати й не подразнювати шкіру. Усі використані матеріали добре пропускають повітря. Модель підходить і на праву, і на ліву руку. ..
Акция
ціна 450 грн 525 грн
Показання до застосування бандажа (шини) Алком 3018: У післяопераційний період; У випадку травми променево-зап'ясткового суглоба і його реабілітації; Замість гіпсової лонгети при різних травмах; При запаленні променево-зап'ясткового суглоба і суглоба першого пальця кисті. Дія та переваги бандажа (шини) на променево-зап'ястковий суглоб з відведенням великого пальця руки: Фіксує з..
ціна 230 грн
Модель досить гнучка, щоб не заважати рухливості, але надійна: підтримає суглоб у будь-якій активності. Петля для великого пальця дозволяє самостійно надягати бандаж однією рукою. Не треба плутатись у розмірах: цей універсальний виріб підійде для будь-якої окружності зап’ястка. Відрегулювати бандаж під себе допоможуть застібки-липучки: і в період вираженої набряклості після травми, і потім, коли н..
ціна 359 грн
Модель кріпиться на зап’ясток і може застосовуватись у випадку комбінованих травм кінцівки. Універсальний розмір дозволяє успішно використовувати той самий ортез і під час вираженої набряклості суглоба, і пізніше, коли набряк спаде й окружність зап’ястка значно зменшиться. Алюмінієве ребро жорсткості надійно, як і гіпсова пов’язка, утримуватиме палець у заданому лікарем положенні. Фіксацію можна п..
Акція
ціна 290 грн 341 грн
Ортез роз’ємний, його можна надягати, у будь-якій ситуації уникаючи болю. Застібки-липучки дозволяють найбільш комфортно розташувати виріб на руці. Металеве ребро жорсткості моделюється під користувача індивідуально. Краї ортеза оброблені трикотажною стрічкою, щоб не натирати й не подразнювати шкіру. Усі використані матеріали добре пропускають повітря. Модель підходить і на праву, і на ліву руку. ..
ціна 2 365 грн
Частково роз’ємна конструкція дозволяє підлаштувати ортез точно під індивідуальні параметри користувача. Анатомічно змодельована шина по нижній долонній поверхні обмежує згинання в суглобі. Нееластичний ремінець фіксує суглоб до шини й посилює фіксацію. На внутрішній поверхні ортез має пом’якшувальні вставки, які запобігають виникненню дискомфорту під час носіння виробу. Запатентована тканина Symp..
ціна 2 100 грн
Примітка: перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування та проконсультуватися з фахівцем щодо протипоказань. Моделі окремо для лівої й окремо для правої руки Ортез у вигляді жорсткого каркаса фіксується на долоні гнучкими нерозтяжними ремінцями із застібками-липучками. Основа каркаса — алюміній, вкритий пружним пластиковим покриттям. Поверхня виробу має антибактеріа..
ціна 651 грн
Особливості універсальної шини для зап’ястка і великого пальця Wellcare 42012 Долонна вставка забезпечує стабільне нейтральне положення кисті. Матеріали, з яких виготовлений бандаж, пропускають повітря й не приносять дискомфорту шкірним покривам. Шина зручна в застосуванні завдяки регульованим петлям кріплення. Показання до застосування Використати бандаж артикул Wellcare 42012 необхідно ..
ціна 325 грн
Особливості бандажа для великого пальця Wellcare 42005 Виконує компресійну функцію, що дає можливість зняти напругу з м’язово-зв’язкового апарату, розташованого в області зап’ястка руки. Щільно прилягає до зап’ястка та великого пальця, забезпечуючи максимальну ефективність. Відповідна модель обирається по обсягу зап’ястка. Показання до застосування Бандаж артикул Wellcare 42005 показаний при різ..
ціна 325 грн
Особливості шини для великого Wellcare 42002 Ортопедичний фіксатор перфорований, що забезпечує вільну циркуляцію повітря. Стабілізуючий ефект для суглоба дає ергономічний каркас, виконаний із міцного пластика. При виборі відповідного розміру шини потрібно знати обсяг зап’ястка. Показання до застосування Шина артикул Wellcare 42002 призначається при стенозуючому тендовагініті, розтягненні або ро..
ціна 559 грн
Проста, але надійна й ефективна конструкція. Застібки-липучки й модельовані ребра жорсткості дозволяють точно підлаштувати виріб під анатомічні особливості конкретного користувача. За допомогою додаткового фіксувального ременя можна за необхідності посилити фіксацію суглоба. Матеріал основи ортеза відмінно зберігає тепло тіла, але при цьому не перегріває його. ОСОБЛИВОСТІ Роз’ємна конструкція ..
ціна 981 грн
Особливості шини для фіксації кисті Wellcare Каркас шини виготовлений з пластика, тому кисть надійно розташовується на шині. Внутрішня поверхня обтягнута трикотажем і провітрюваним матеріалом, завдяки чому бандаж легко прати, він не парить шкіру. Чотири ремені міцно фіксують пальці й усю кисть, тому рука залишається нерухомою. Показання до застосування Шина артикул 42006 ефективна при нев..
ціна 780 грн
Моделі окремо для лівої й окремо для правої руки Роз’ємна конструкція дозволяє прилаштувати бандаж точно під параметри руки користувача. Завдяки петельці для пальця виріб легко надягати однією рукою й регулювати ступінь тиску на суглоб. Гнучка щільна нерозтяжна основа бандажа добре підтримує суглоб і при цьому не заважає. Матеріали, з яких виготовлений виріб, добре пропускають повітря й не викл..
ціна 1 295 грн
Моделі окремо для лівої й окремо для правої руки Роз’ємна конструкція дозволяє безболісно надягати та знімати бандаж навіть при серйозних ушкодженнях пальця. Формована жорстка чаша для великого пальця утримуватиме його у фізіологічному положенні, виключить небажану рухливість у суглобах і значно зменшить біль. Застібки-липучки дозволять щільно підігнати чашу під окружність пальця. Еластична стр..
ціна 1 435 грн
Примітка: перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування та проконсультуватися з фахівцем щодо протипоказань. Бандаж конструктивно складається з двох частин: розтяжного нижнього чохла, що надягається на долоню й зап’ясток, і нерозтяжного фіксувального ременя. Виріб роз’ємний, його можна надягати самостійно, уникаючи болю. Застібки-липучки допомагають комфортно відмоделю..
ціна 2 865 грн
Примітка: перед використанням необхідно ознайомитися з інструкцією із застосування та проконсультуватися з фахівцем щодо протипоказань. Конструкція ортеза роз’ємна, його можна безболісно надягати та знімати навіть за серйозних ушкоджень суглоба. Жорсткі шини анатомічної форми по верхній і нижній частині долонної поверхні виключають згинання й розгинання в суглобі. Довгий широкий ремінь із заст..
ціна 216 грн
Особливості шини-бейсбол серії ARMOR ARH97 Для профілактики та лікування травм. Зручна конструкція з м’якою пінною підкладкою. Застосовується як для правої, так і для лівої руки. Безпечні матеріали (60 % пластазот, 40% алюміній). Не перекриває доступ кисню й дозволяє шкірі дихати. Показання до застосування Використовується для надійної фіксації пошкодженого пальця при ..
ціна 1 010 грн
Показання до застосування: Артрит ревматоїдного типу; При артрозі 1 п'ястно-зап'ястного суглоба; При слабкості в зв'язках великого пальця; При пошкодженнях 1 зап’ястно-п'ясткового і 1 п'ястно-фалангового суглобів. Дія: Іммобілізує великий палець кисті; Допомагає при постопераційній реабілітації; Допомагає при необхідності прискорити процес одужання. ..
ціна 2 100 грн
Показання до застосування: При лікуванні пацієнтів з синдромом зап'ястного каналу; При постопераційній реабілітації; У разі артрозу дистального променево-ліктьового суглоба; При стані після розриву трикутного променево-ліктьового диска; При теновагініті; При синдромі ложа Гійона. Дія: Medi manumed імобілізує променево-зап'ястковий суглоб; Знімає ..
ціна 922 грн
Конструкція складається з підтримувальної подушки, яка забезпечує потрібний кут відведення, та двох ременів: через плече й на талію, що утримують саму подушку. У різних розмірах різні системи тримання руки. У першому та другому розмірах передпліччя вкладається у чохол, у третьому й четвертому кінцівка утримується на подушці двома манжетами: на зап’ястку й на плечі. Поверхні, що торкаються шкіри, б..
ціна 536 грн
Завдяки роз’ємній конструкції ортез зручно надягати, і стороння допомога при цьому не потрібна. Застібки-липучки підлаштовують виріб під параметри конкретного користувача, а модельоване металеве ребро жорсткості робить таке підлаштування ідеальним. Трикотажна обробка країв запобігає натиранню. Бавовняний шар зсередини робить ортез приємним на дотик і запобігає виникненню подразнень і алергічних ре..
Акція
ціна 380 грн 510 грн
Завдяки роз’ємній конструкції ортез зручно надягати, і стороння допомога при цьому не потрібна. Застібки-липучки підлаштовують виріб під параметри конкретного користувача, а модельоване металеве ребро жорсткості робить таке підлаштування ідеальним. Трикотажна обробка країв запобігає натиранню. Бавовняний шар зсередини робить ортез приємним на дотик і запобігає виникненню подразнень і алергічних ре..