Каталог товарів
фільтр

Аплікатори для стоп

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ТОП продажу!
Пристрій аплікаційний, плоский Ляпко пояс "Універсальний М" 4,3 Ag
ціна 930 грн
Показання до застосування Ляпко пояса «Універсальний М» 4,3 Ag: Одночасна дія на область потилиці додаткової пластини покращує мозковий кровообіг, знімає спазм судин головного мозку; Використання аплікатора Ляпко пояса «Універсальний М» 4,3 Ag для області рота рекомендоване в разі невралгії трійчастого нерва, заїкання, захворювань зубів, порожнини рота тощо; У дитячій практи..
ціна 2 330 грн
Особливості аплікатора Ляпко Шанс 6.2 Ag х 4 Велика варіативність застосування – місця та сили натиску. Можливість застосування в лікувально-профілактичних цілях і для релаксації. 750 голок зі срібла, міді, заліза, нікелю та цинку. Простий догляд за допомогою води з мильним розчином. Показання до застосування Аплікатор призначений для індивідуального використання в домашніх умовах. Він завдає ст..
ціна 2 075 грн
Показання до застосування Ляпко «Килимок Великий» 7,0 Ag: Ляпко «Килимок Великий» 7,0 Ag розроблений лікарем-рефлексотерапевтом Ляпко М. Г., призначений для широкого застосування з лікувальною метою, а також як профілактичний засіб для зміцнення й збереження здоров'я, що підвищує працездатність, загальний життєвий тонус, нормалізує сон, настрій, обмін речовин. У величезний перелік захвор..
ТОП продажу!
Пристрій аплікаційний, плоский Ляпко "Устілка Плюс" 5,0 Ag (пара) 37-40 р
ціна 1 100 грн
Ляпко «Устілка Плюс» 5,0 Ag — це оздоровча система, яка підходить абсолютно всім, без обмежень за віком, статтю та вагою! На устілки можна акуратно наступати, на них можна стояти, ходити, бігати й навіть стрибати, танцювати. У комплекті з устілками є капці, для фіксації та зручності використання. Випускаються три розміри: 37-40 р., 40-42 р., 43-46 р. Показання для використання Ляпко «Устілка ..
ціна 1 200 грн
Ляпко «Устілка Плюс» 5,0 Ag — це оздоровча система, яка підходить абсолютно всім, без обмежень за віком, статтю та вагою! На устілки можна акуратно наступати, на них можна стояти, ходити, бігати й навіть стрибати, танцювати. У комплекті з устілками є капці, для фіксації та зручності використання. Випускаються три розміри: 37-40 р., 40-42 р., 43-46 р. Показання для використання Ляпко «Устілка ..
ТОП продажу!
Пристрій аплікаційний, плоский Ляпко "Устілка Плюс" 5,0 Ag (пара) 43-46 р
ціна 1 300 грн
Ляпко «Устілка Плюс» 5,0 Ag — це оздоровча система, яка підходить абсолютно всім, без обмежень за віком, статтю та вагою! На устілки можна акуратно наступати, на них можна стояти, ходити, бігати й навіть стрибати, танцювати. У комплекті з устілками є капці, для фіксації та зручності використання. Випускаються три розміри: 37-40 р., 40-42 р., 43-46 р. Показання для використання Ляпко «Устілка..
ціна 1 170 грн
Показання до застосування Ляпко «Квадро» 6,2 Ag: Є універсальним аплікатором і може використовуватися для будь-яких зон — підвищує працездатність та життєвий тонус, нормалізує сон й обмін речовин, покращує настрій. Допомагає в лікуванні та профілактиці захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, дихальної й нервової систем. Скорочує час повноцінного відновлення після чере..
ціна 88 грн
Показання до застосування виробу аплікаційного, плоского Ляпко «Крапелька»: Як допоміжний засіб для профілактики неврологічних проблем і розладів. Для підвищення м'язового та психологічного тонусу. У випадку абстинентного синдрому, алкоголізму й тютюнопаління — виріб допомагає боротися із залежностями. Аплікатор буде найбільш ефективним за невеликої кількості підшкірного жиру. ..
ціна 398 грн
Показання до застосування Ляпко «Дует» 4,9 Ag: За наявності захворювань і пошкоджень опорно-рухового апарату. У разі захворювань нервової системи. За наявності захворювань органів дихання. У випадку захворювань органів травлення. В акушерстві. У разі жіночих хвороб. Урологія. Дія Ляпко «Дует» 4,9 Ag: Допомагає в лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, ди..
ціна 1 280 грн
Показання до застосування Ляпко «Квадро» 5,8 Ag: Підвищує працездатність і життєвий тонус, нормалізує сон та обмін речовин, покращує настрій. Допомагає в лікуванні та профілактиці захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, дихальної й нервової систем. Скорочує час повноцінного відновлення після черепно-мозкових травм, переломів, операцій, інсультів. Припиняє біль у хр..
ціна 1 585 грн
Показання до застосування Ляпко «Чарівна стрічка «Здоров'я»: Забезпечує прискорене відновлення (після травм, розтягування м'язів, переломів, хірургічних операцій) завдяки значному прискоренню біохімічних, окисно-відновних процесів в організмі. Допомагає в лікуванні та профілактиці різноманітних захворювань, усуває біль у хребті, суглобах і м'язах, головний біль. Підвищує силову й швид..
ціна 2 390 грн
У комплект входить 2 Чарівні стрічки Ляпко «Здоров'я» 7-ми сегментні. Показання до застосування Чарівної стрічки: Прискорює процес відновлення (після травм, переломів, розтягнення м'язів, хірургічних операцій) за рахунок значного прискорення окисно-відновних і біохімічних процесів в тілі людини; Допомагає в профілактиці і лікуванні різних захворювань, зменшує болі в спині, м'язах і суглобах..
ціна 330 грн
Особливості: оптимальна для впливу на шкіру відстань між голками (4,9 мм); просте використання в домашніх умовах; ефективно знімає втому; знижує больовий синдром; швидко очищується й дезінфікується. Показання до застосування Аплікатор «Супутник» 4,9 Ag здатний забезпечити швидкий оздоровчий ефект. Рекомендується до застосування при патологіях опорно-рухового апарату, захворюв..
ціна 1 260 грн
Показання до застосування Ляпко «Квадро» 4,9 Ag: Лікування та профілактика захворювань, зазначених у загальних показаннях до застосування аплікаторів — підвищує працездатність і життєвий тонус, нормалізує сон й обмін речовин, покращує настрій. Допомагає в лікуванні й профілактиці захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, дихальної та нервової систем; Скорочує час повно..
ціна 680 грн
Показання до застосування Ляпко «Шанс» 4,9 Аg: За наявності синдрому «надмірності» (гострий та інтенсивний біль, підвищення артеріального тиску, дратівливість, збудження, безсоння) використовують аплікатори в другій половині дня або перед сном. У разі синдрому «недостатності» (хронічний біль, котрий найчастіше виникає вночі, сонливість, слабкість, зниження чутливості, в ослаблених хворих..
ціна 650 грн
Показання до застосування Ляпко «Шанс» 5,8 Аg: Захворювання нервової системи, пошкодження опорно-рухового апарату. Захворювання серця й судин, органів дихання. Захворювання органів травлення. Урологія, жіночі хвороби. Дерматологія та шкірні хвороби. Дія Ляпко «Шанс» 5,8 Аg: Використання плоских аплікаторів — найбільш ефективний спосіб усунення болю, дискомфорту, ..
ціна 595 грн
Показання до застосування Ляпко «Шанс» 6,2 Аg: Урологія, акушерство й жіночі хвороби. Захворювання органів дихання: ларингіти, нежить, пневмонія, бронхіти, ангіни, бронхіальна астма, захворювання органів дихання алергічного походження. Шкірні хвороби: свербіж шкіри, кропив'янка, нейродерміт, екзема. Стоматологія: знеболювання під час стоматологічних операцій, зубний біль, пародонто..
ціна 610 грн
Показання до застосування Ляпко «Чарівна стрічка «Здоров'я»: Забезпечує прискорене відновлення (після травм, розтягування м'язів, переломів, хірургічних операцій) завдяки значному прискоренню біохімічних, окисно-відновних процесів в організмі. Допомагає в лікуванні й профілактиці різноманітних захворювань, усуває біль у хребті, суглобах і м'язах, головний біль. Підвищує силову й швидк..