Каталог товарів

Яка ортопедична подушка краще при шийному остеохондрозі

Яку ортопедичну подушку підібрати при шийному остеохондрозі?

Кожен раз, коли Ви прокидаєтеся з скутою, болючою шиєю, Ви розумієте, що потрібна нова подушка. Ви не висипаєтеся, але з кожною новою покупкою нічого не змінюється, тому що справа не в подушці. Справа в Вашій шиї.

Шийний остеохондроз - це захворювання, при якому порушується кровопостачання хрящової тканини міжхребцевих суглобів і дисків шиї, що призводить до поступового їх руйнування. Шийний відділ є рухомим, а також має слабкий м'язовий корсет, що робить його вразливим для травм. В області шиї зосереджено безліч кровоносних судин і нервів. При остеохондрозі здавлюється хребетна артерія, яка живить задні відділи мозку, що може призвести до втрати рівноваги, порушення слуху і зору. У запущених випадках це навіть може привести до інсульту.

Згідно зі статистикою ВООЗ, кількість хворих ШО віком 30-40 років збільшилася, це може бути пов'язано з масовим зниженням фізичної активності. А в розвинених країнах 80% дорослих людей страждають на цю хворобу.

Симптоми остеохондрозу:

 • пульсуючий біль в голові;
 • запаморочення;
 • хрускіт в області шиї;
 • загальна слабкість, втома;
 • оніміння рук;
 • складно повернути голову;
 • порушення зору (мушки);
 • болю в спині і області серця.

У нормі у людини правильні анатомічні вигини, збережені міжхребцеві диски, немає гриж і остеохондрозу. Вона може спати на будь-якій поверхні. Навіть на підлозі. Але якщо у Вас є якісь патологічні зміни, то наш персонал з радістю підкаже, яку ортопедичну подушку потрібно вибрати і купити при остеохондрозі шийного відділу і болю в шиї.

На який же ортопедичної подушці потрібно спати при шийному остеохондрозі і болю в шиї, щоб сон був міцним і здоровим? За оцінкою лікарів і за численними відгуками пацієнтів, ортопедичні вироби сприяють повному розслабленню хребта, що, в свою чергу, покращує якість відпочинку: людина бадьора, чудово себе почуває після сну. Крім того, такі подушки довговічні, тому виправдовується їх ціна. В цілому, вони надають розслаблюючу, профілактичну і лікувальну дію.

Яка повинна бути хороша ортопедична подушка при шийному остеохондрозі?

Вам не потрібно високий виріб, так як при цьому шия приймає неправильне положення, що призводить до порушення кровопостачання головного мозку. Краще купити невелику, щоб голова не провалювалася і не скочувалася.

Розмір виробу повинен відповідати ширині ваших плечей. Краща подушка для хворої шиї практично миттєво відновлює свою первинну форму після натискання на неї. Якщо після сну людина відчуває дискомфорт або біль, таку подушку необхідно терміново змінити. У нашому магазині ОРТОС весь товар сертифікований, а ввічливі консультанти допоможуть Вам зробити правильний вибір і підкажуть, яка ортопедична подушка підійде Вам при шийному остеохондрозі і болю в шиї. Переконайтеся в цьому самі!

Існує кілька видів ортопедичних подушок:

 1. У вигляді півмісяця - виконані з м'якого матеріалу і відмінно зберігають форму. Такі вироби нормалізують кровопостачання шийного відділу, фіксуючи шию в сидячому положенні. Такі подушки купують люди, які вважають за краще подорожувати з комфортом. І не дарма!
 2. Прямокутна подушка. Вона чітко повторює всі ваші анатомічні вигини, підтримує шию. Вона для людей, які ведуть активний спосіб життя, щоб зняти втому, а також при болях в спині. Такі подушки завдяки спеціальним системам, наприклад Hightfoam, миттєво відновлюють форму, як тільки тиск перестає на них діяти.
 3. Подушки бувають і інших форм: валика, напівциліндра, метелики ... Такі вироби вибирають люди з особливими перевагами.

З цінами і фото ортопедичних подушок при шийному остеохондрозі Ви можете ознайомитися тут, а магазини ОРТОС працюють з 9:00 до 19:00 по буднях і з 10:00 до 18:00 у вихідні в Києві, Львові, Одесі, Дніпрі та Харкові.Ще ніхто не написав коментарів.

Написати коментар