Каталог товарів
фільтр

Ортопедичні устілки: Lucky Step

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ціна 756 грн
Lucky Step LS-342 - устілки-супінатор, спеціально призначені для носіння взимку. Чому це відмінний вибір для цієї пори року? Перш за все, через використанний матеріал: верхній шар складається з комбінації хутра та термовойлока, зберігаючи тепло і створюючи оптимальний мікроклімат; внутрішнім шаром служить метатарзальних подушка зі спіненого латексу, яка попереджає розвито..
ціна 798 грн
Кілька шарів різної фактури дозволяють зробити лікування максимально ефективним і комфортним. Верхній шар устілки — натуральна перфорована шкіра — не викликає неприємних відчуттів у користувача. Вкладка під поперечне склепіння стопи (валик Зейца) виготовлена зі спіненого латексу, вона пружна, підтримує склепіння, але не тисне й не викликає дискомфорту. Жорсткий каркас анатомічної форми з пластику ..
ціна 735 грн
Показання до застосування ортопедичної напівустілки GoStep LS401: Поздовжня, поперечна, комбінована плоскостопість; Недостатня витривалість м'язово-зв'язкового апарату стопи; Больовий синдром та відчуття втоми в п'яті і склепіннях стопи; Деформуючий артроз. Підтримує анатомічну форму поздовжнього склепіння стопи; Пом'якшує навантаження на стопу під час ходіння; Відновлює балансу..
ціна 483 грн
Догляд за устілками Lucky Step досить простий: шкіряну поверхню устілок протирають серветкою, злегка замоченої в легкому спиртовому розчині і сушать далеко від нагрівальних приладів або прямих сонячних променів. Ні в якому разі не стирайте устілки в воді! Показання до застосування ортопедичної напівустілки Lucky Step LS430: Недостатня витривалість м'язово-зв'язкового апарату стопи; Больо..
ціна 525 грн
Догляд за устілками Lucky Step досить простий: шкіряну поверхню устілок протирають серветкою, злегка замоченої в легкому спиртовому розчині і сушать далеко від нагрівальних приладів або прямих сонячних променів. Ні в якому разі не стирайте устілки в воді! Показання до застосування ортопедичної напівустілки Lucky Step LS431: Профілактика і лікування поздовжньо-поперечної плоскостопості I-II..
ціна 525 грн
Показання до застосування Lucky step LS 331 Siesta: Поперечна плоскостопість, поздовжня плоскостопість 1-2 ступенів; Ознаки «діабетичної стопи»; Натирання стопи у взутті; Болі в стопі, набряклість; Профілактика поперечної та поздовжньої плоскостопості. Дія: Надають ресорну функцію при ходьбі; Тренують поздовжнє та поперечне скл..
ціна 462 грн
Існує цілий ряд причин, за якими людина може бути змушена досить тривалий час перебувати на ногах, що в свою чергу може привести не тільки до різних деформацій стопи, але і сприяти появі больового синдрому. У подібних випадках рекомендується вдаватися до допомоги спеціальних ортопедичних устілок, які здатні мінімізувати навантаження на стопи, а також виступити в ролі профілактичного засобу від поя..
ціна 864 грн
Показання до використання устілок Комфорт з протиударними зонами Lucky Step Комфорт LS18: Необхідність зниження компресійного навантаження на стопу; Для підтримки поперечної та поздовжньої плоскостопості; Устілка з протиударними зонами Lucky Step Комфорт LS18 застосовується при діабеті; Утворення тріщин і п'яткової шпори; Болі в колінному суглобі і суглобах стопи; Постопераційні відн..
ціна 735 грн
Ортопедична устілка виготовлена з кількох шарів для оптимізації її функціональності. Верхній шар, який взаємодіє з ногами користувача, виконаний із натуральної перфорованої шкіри, що підвищує комфортність під час застосування виробу. Валик Зейца зі спіненого латексу підтримує поперечне склепіння стопи. Пластиковий жорсткий каркас повторює анатомічно правильні вигини стопи й утримує м’язи та зв’язк..
ціна 378 грн
Показання до використання устілок Lucky step ls 330: Поперечна і поздовжня плоскостопість; Болі в стопі при носінні взуття на високих підборах; Болі в передній частині стопи при тривалому ходінні або стоянні; Використання взуття з невідповідною основою для зводу, нещільне прилягання. Дія: Устілки Lucky step ls 330 підтримують поперечне і поздовжнє склепіння стопи; Розвантажуют..
ціна 788 грн
Еластична устілка з двох видів силікону різної пружності (товщий і м’якший кольоровий силікон в області п’ятки, тонший і більш щільний прозорий — у передній частині) відмінно підтримує стопу. Рельєфна поверхня у передній частині не дозволяє устілці зміщуватись і забезпечує масаж переднього відділу стопи. Устілку потрібно відрегулювати відповідно до розміру свого взуття, на ній нанесені лінії, за я..
ціна 327 грн
Показання до застосування устілки Lucky Step LS19: Амортизація троїстого навантаження на стопу; Пом'якшення ударної хвилі кроку; Больові відчуття в області колодочки та стопи; Втома в ногах після перебування у взутті на підборах; Ковзання ноги у взутті. Дія: Знімає втому і больові відчуття в суглобах та м'язах; Поглинає удар на стопу, допомагає амортизувати подовжнє склепінн..
ціна 630 грн
Показання до застосування устілки-супінатора LS341: Для закритого взуття; Для профілактики і лікування плоскостопості (поздовжнього і поперечного) 1-2 ступенів; При швидкої стомлюваності і почутті важкості в ногах. Дія: Рівномірно розподіляє навантаження, зменшуючи удар, що приходить під час ходьби; Підтримують поперечний і подовжній звід стопи; Прогрівають ноги в холод..
ціна 232 грн
Показання до застосування амортизуючої напівустілки Lucky Step LS03: П'яткова шпора; Болі в п’яті при ходьбі; Поздовжня плоскостопість; Болі колінного суглобу при ходьбі; «Жорсткий крок», при постановці ноги на п'яту; Болі в поперековому відділі хребетного стовпа або головні болі після ходьби; Тривале навантаження на опорно-зв'язковий апарат, втома в ногах. Дія: Поглинає..