Каталог товарів
фільтр

Ідеї подарунків

Сортувати по: Популярні від дешевих від дорогих Новинки
Вид:
ТОП продажу!
Пристрій аплікаційний, плоский Ляпко пояс "Універсальний М" 4,3 Ag
ціна 930 грн
Показання до застосування Ляпко пояса «Універсальний М» 4,3 Ag: Одночасна дія на область потилиці додаткової пластини покращує мозковий кровообіг, знімає спазм судин головного мозку; Використання аплікатора Ляпко пояса «Універсальний М» 4,3 Ag для області рота рекомендоване в разі невралгії трійчастого нерва, заїкання, захворювань зубів, порожнини рота тощо; У дитячій практи..
ціна 2 240 грн
Дарсонвалізація на сьогодні відома як метод фізіотерапевтичного впливу на стан шкіри, ділянки тіла й значної роботи над функціональним станом внутрішніх органів. Струм Дарсонваля широко застосовують у терапевтичній справі, починаючи з 19 століття, багатьом він відомий за фізіотерапевтичними кабінетами із часів СРСР. У наш час важко знайти спосіб медичного вирішення такої великої кількості проблем ..
ціна 2 330 грн
Особливості аплікатора Ляпко Шанс 6.2 Ag х 4 Велика варіативність застосування – місця та сили натиску. Можливість застосування в лікувально-профілактичних цілях і для релаксації. 750 голок зі срібла, міді, заліза, нікелю та цинку. Простий догляд за допомогою води з мильним розчином. Показання до застосування Аплікатор призначений для індивідуального використання в домашніх умовах. Він завдає ст..
ціна 1 800 грн
Незамінний супутник у кожній вашій подорожі. Класична для такого роду подушок форма доповнюється збільшеною висотою, щоб охопити всю шию та запобігти нахилам голови вперед або в сторони, що могло б призвести до перерозтягнення у тканинах шиї. Завдяки зручному каркасу, який створює подушка, ви зможете повноцінно відпочити навіть сидячи. Пінна основа цієї моделі здатна помірно змінювати свою пружніс..
ціна 1 800 грн
Незамінний супутник у кожній вашій подорожі. Класична для такого роду подушок форма доповнюється збільшеною висотою, щоб охопити всю шию та запобігти нахилам голови вперед або в сторони, що могло б призвести до перерозтягнення у тканинах шиї. Завдяки зручному каркасу, який створює подушка, ви зможете повноцінно відпочити навіть сидячи. Пінна основа цієї моделі здатна помірно змінювати свою пружніс..
ціна 2 500 грн
Для комфорту делікатних зон ми пропонуємо цю подушку для сидіння. Вона має анатомічну вирізку основи та підтримує правильне положення стегон, захищаючи кульшові суглоби від деформації та руйнування. Пружна віскоеластична основа з ефектом пам’яті оптимально розподілить вагу тіла та усуне перевантаження зон, на які припадає максимум ваги. Правильне положення таза та стегон зменшить дискомфорт у хреб..
ціна 1 100 грн
Особливості автоматичного тонометра Little Doctor LD-3a Повністю автоматизована технологія дає можливість вимірювати тиск у будь-який час без сторонньої допомоги. Датчик сердечних ударів допоможе контролювати не лише рівень артеріального тиску, але й роботу міокарду. Невелика ціна робить пристрій по-справжньому доступним. Зручна манжета перетворює рутинну процедуру на більш комфортний процес..
ціна 2 075 грн
Показання до застосування Ляпко «Килимок Великий» 7,0 Ag: Ляпко «Килимок Великий» 7,0 Ag розроблений лікарем-рефлексотерапевтом Ляпко М. Г., призначений для широкого застосування з лікувальною метою, а також як профілактичний засіб для зміцнення й збереження здоров'я, що підвищує працездатність, загальний життєвий тонус, нормалізує сон, настрій, обмін речовин. У величезний перелік захвор..
ТОП продажу!
Пристрій аплікаційний, плоский Ляпко "Устілка Плюс" 5,0 Ag (пара) 37-40 р
ціна 1 100 грн
Ляпко «Устілка Плюс» 5,0 Ag — це оздоровча система, яка підходить абсолютно всім, без обмежень за віком, статтю та вагою! На устілки можна акуратно наступати, на них можна стояти, ходити, бігати й навіть стрибати, танцювати. У комплекті з устілками є капці, для фіксації та зручності використання. Випускаються три розміри: 37-40 р., 40-42 р., 43-46 р. Показання для використання Ляпко «Устілка ..
ТОП продажу!
Пристрій аплікаційний, плоский Ляпко "Устілка Плюс" 5,0 Ag (пара) 43-46 р
ціна 1 300 грн
Ляпко «Устілка Плюс» 5,0 Ag — це оздоровча система, яка підходить абсолютно всім, без обмежень за віком, статтю та вагою! На устілки можна акуратно наступати, на них можна стояти, ходити, бігати й навіть стрибати, танцювати. У комплекті з устілками є капці, для фіксації та зручності використання. Випускаються три розміри: 37-40 р., 40-42 р., 43-46 р. Показання для використання Ляпко «Устілка..
ціна 1 585 грн
Показання до застосування Ляпко «Чарівна стрічка «Здоров'я»: Забезпечує прискорене відновлення (після травм, розтягування м'язів, переломів, хірургічних операцій) завдяки значному прискоренню біохімічних, окисно-відновних процесів в організмі. Допомагає в лікуванні та профілактиці різноманітних захворювань, усуває біль у хребті, суглобах і м'язах, головний біль. Підвищує силову й швид..
ціна 2 390 грн
У комплект входить 2 Чарівні стрічки Ляпко «Здоров'я» 7-ми сегментні. Показання до застосування Чарівної стрічки: Прискорює процес відновлення (після травм, переломів, розтягнення м'язів, хірургічних операцій) за рахунок значного прискорення окисно-відновних і біохімічних процесів в тілі людини; Допомагає в профілактиці і лікуванні різних захворювань, зменшує болі в спині, м'язах і суглобах..
ціна 398 грн
Показання до застосування Ляпко «Дует» 4,9 Ag: За наявності захворювань і пошкоджень опорно-рухового апарату. У разі захворювань нервової системи. За наявності захворювань органів дихання. У випадку захворювань органів травлення. В акушерстві. У разі жіночих хвороб. Урологія. Дія Ляпко «Дует» 4,9 Ag: Допомагає в лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, ди..
ціна 1 260 грн
Показання до застосування Ляпко «Квадро» 4,9 Ag: Лікування та профілактика захворювань, зазначених у загальних показаннях до застосування аплікаторів — підвищує працездатність і життєвий тонус, нормалізує сон й обмін речовин, покращує настрій. Допомагає в лікуванні й профілактиці захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, дихальної та нервової систем; Скорочує час повно..
ціна 680 грн
Показання до застосування Ляпко «Шанс» 4,9 Аg: За наявності синдрому «надмірності» (гострий та інтенсивний біль, підвищення артеріального тиску, дратівливість, збудження, безсоння) використовують аплікатори в другій половині дня або перед сном. У разі синдрому «недостатності» (хронічний біль, котрий найчастіше виникає вночі, сонливість, слабкість, зниження чутливості, в ослаблених хворих..
ціна 650 грн
Показання до застосування Ляпко «Шанс» 5,8 Аg: Захворювання нервової системи, пошкодження опорно-рухового апарату. Захворювання серця й судин, органів дихання. Захворювання органів травлення. Урологія, жіночі хвороби. Дерматологія та шкірні хвороби. Дія Ляпко «Шанс» 5,8 Аg: Використання плоских аплікаторів — найбільш ефективний спосіб усунення болю, дискомфорту, ..
ціна 595 грн
Показання до застосування Ляпко «Шанс» 6,2 Аg: Урологія, акушерство й жіночі хвороби. Захворювання органів дихання: ларингіти, нежить, пневмонія, бронхіти, ангіни, бронхіальна астма, захворювання органів дихання алергічного походження. Шкірні хвороби: свербіж шкіри, кропив'янка, нейродерміт, екзема. Стоматологія: знеболювання під час стоматологічних операцій, зубний біль, пародонто..
ціна 1 170 грн
Показання до застосування Ляпко «Квадро» 6,2 Ag: Є універсальним аплікатором і може використовуватися для будь-яких зон — підвищує працездатність та життєвий тонус, нормалізує сон й обмін речовин, покращує настрій. Допомагає в лікуванні та профілактиці захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, дихальної й нервової систем. Скорочує час повноцінного відновлення після чере..
ціна 480 грн
Особливості подушки ТМ ДОБРА Ecosoft Сучасний матеріал з функцією запам’ятовування форм тіла забезпечує ідеальну підтримку шиї та спини. Завдяки гіпоалергенному складу подушка може використовуватися людьми, схильними до алергії й астми. Хвилеподібна форма виробу забезпечує анатомічно правильне положення хребта під час сну. Показання до застосування Модель артикул Ecosoft ефективно знімає ..
ціна 88 грн
Показання до застосування виробу аплікаційного, плоского Ляпко «Крапелька»: Як допоміжний засіб для профілактики неврологічних проблем і розладів. Для підвищення м'язового та психологічного тонусу. У випадку абстинентного синдрому, алкоголізму й тютюнопаління — виріб допомагає боротися із залежностями. Аплікатор буде найбільш ефективним за невеликої кількості підшкірного жиру. ..
ціна 330 грн
Особливості: оптимальна для впливу на шкіру відстань між голками (4,9 мм); просте використання в домашніх умовах; ефективно знімає втому; знижує больовий синдром; швидко очищується й дезінфікується. Показання до застосування Аплікатор «Супутник» 4,9 Ag здатний забезпечити швидкий оздоровчий ефект. Рекомендується до застосування при патологіях опорно-рухового апарату, захворюв..
ціна 1 200 грн
Ляпко «Устілка Плюс» 5,0 Ag — це оздоровча система, яка підходить абсолютно всім, без обмежень за віком, статтю та вагою! На устілки можна акуратно наступати, на них можна стояти, ходити, бігати й навіть стрибати, танцювати. У комплекті з устілками є капці, для фіксації та зручності використання. Випускаються три розміри: 37-40 р., 40-42 р., 43-46 р. Показання для використання Ляпко «Устілка ..