Служба підтримки клієнтів
0 800 750-060
Безкоштовно по Україні
Пн-Пт: 9:00-20:00|Сб-Нд: 09:00-18:00

23.12.2016
Профілактика застуди в період холодів

З приходом холодів для кожного з нас стає актуальним питання про те, як убезпечити себе від простуд, вірусів, загострення хронічних захворювань, а також, про способи оздоровлення в період хвороби. Тому давайте поговоримо про те, що допоможе зберегти здоров'я і полегшити захворювання, отримані в період холодів.


22.12.2016
Як зберегти здоров'я стоп?

Нерідко ми чуємо від лікарів про те, що потрібно стежити за здоров'ям ніг, але для багатьох залишається загадкою, в чому саме полягає догляд за ними. Тому давайте сьогодні розберемося в тому, що ж все-таки потрібно робити, щоб зберегти ноги здоровими і красивими.


22.12.2016
Як нас оцінюють машини. Постава.

Існує кілька варіантів огляду пацієнта. Грамотний лікар, перевіряючи поставу, обов'язково повинен подивитися на ноги, а оглядаючи стопи перевірити біомеханіку постави.


22.12.2016
Захист від болю в спині в холодну пору року

Як відомо, поява болю в будь-якій частині тіла є сигналом для організму про наявність порушення в роботі того чи іншого органа.Особенно це стосується болю в спині ...


21.12.2016
Як зберегти гарний настрій взимку

У цей нелегкий період часу не буде зайвим поговорити про те, як підняти свій життєвий тонус.


21.12.2016
Підготовка до гірськолижного сезону

У зимову пору року любителі екстремального спорту відправляються на гірськолижні курорти, відпочинок на яких приносить масу незабутніх вражень. Але часто, в силу насиченого ритму життя, люди забувають про важливість належної фізичної підготовки в цьому спорті, що в підсумку може зіпсувати відпочинок отриманням травми.


19.12.2016
Компресійний трикотаж в вашому гардеробі

Всім нам відомо, що таке втома ніг по закінченню робочого дня. Особливо це помічають люди, які більшу частину дня проводять стоячи або сидячи, або, навпаки, відчувають зайві фізичні навантаження.


19.12.2016
Комп'ютерна діагностика стоп і постави

Після введення оздоровчої гімнастики при салонах Ортос, ми пішли далі і тепер вводимо найсучасніші діагностичні апарати стану стоп і постави. А головне чекаємо Вас на виготовлення унікальної індивідуальної устілки.


Масаж це приємно чи корисно?

Процедура масажу - це одне з найприємніших і, в той же час, корисних впливів на організм людини. Ця процедура допомагає наситити організм киснем, покращує крово- і лімфообіг, стан шкіри і підшкірного шару, покращує роботу суглобів ...


Діабет - це не вирок!

Багато людей, які страждають на цукровий діабет, не знають про свою хворобу через те, що ігнорують її симптоми, списуючи все на втому або вік. Але поки людина ігнорує хворобу, вона повільно руйнує її організм.1 3