Служба підтримки клієнтів

Пн-Пт: 09:00-18:00

12.09.2017
Для чого потрібен тутор колінного суглоба?

Тутор на колінний суглоб - це ортопедичний апарат, який забезпечує практично повну фіксацію коліна, виключаючи рух в суглобі. Такий вплив забезпечує правильне положення пошкодженої ділянки кінцівки після перенесеної травми або операції. Це необхідно для відновлення правильного положення суглоба, запобігання деформацій і прискорення реабілітації.


02.08.2017
Як правильно вибрати інгалятор?

При лікуванні практично всіх захворювань дихальної системи найбільш простим, нешкідливим і одночасно ефективним способом введення ліків є інгаляція. Ця процедура спрямована на доставку подрібнених лікарських речовин в осередок ураження для боротьби з причиною хвороби, що допомагає значно прискорити і полегшити процес одужання. Для успішного лікування таким способом потрібно...


20.07.2017
Тазостегнові бандажі для дітей

Багатьом маленьким дітям ставлять діагноз "дисплазія тазостегнових суглобів", який має на увазі наявність вивиху, підвивиху або предвивиха в тазостегновому суглобі, що свідчить про його неправильний розвиток. Така хвороба може призвести до порушення ходи і появи болю в області тазу, а неправильне її лікування спричинить за собою більш серйозні проблеми. Уберегти дитину від небезпечних наслідків допоможе своєчасне виявлення дисплазії та виконання всіх необхідних заходів по боротьбі з патологією, призначених лікарем.


17.07.2017
Бандаж при ушкодженнях зв'язок

Розтягування являє собою розрив певної кількості волокон зв'язки. Для загоєння такого пошкодження серед всіх необхідних заходів людині призначають носіння спеціального бандажа для фіксації і розвантаження суглоба, зв'язок і м'язів.


17.07.2017
Ходунки для дорослих

Захворювання, пов'язані з порушеннями функцій опорно-рухової системи стають серйозною проблемою для кожного, хто зіткнувся з цією недугою. Людина, яка має можливості пересуватися самостійно, потребує засоби додаткової підтримки при ходьбі, одним з яких є ортопедичні ходунки.


11.07.2017
Як вибирати плечовий пояс?

Самим рухомим в кістковій системі людини є плечовий суглоб, що часто стає причиною його травматизації. Незалежно від особливостей отриманої травми потрібно обов'язково звернутися до лікаря для обстеження і лікування, щоб уникнути неприємних наслідків.


27.06.2017
Види, функції та переваги квадроподів

Порушення функцій опорно-рухового апарату помітно погіршують якість життя людей. Кожна людина, що зіткнулася з такою проблемою потребує засоби додаткової опори при переміщенні. Таким засобом є ортопедична тростина - спеціальне пристосування, за допомогою якого інваліди та люди похилого віку отримують можливість самостійно ходити.


27.06.2017
Як зберегти ідеальну посмішку?

Як показує статистика, щоденне дотримання правил догляду за зубами й яснами скорочує частоту появи карієсу та інших захворювань на 70-80%. Догляд за порожниною рота обов'язково повинен включати в себе чистку зубів і міжзубних проміжків після їжі, полоскання рота спеціальним засобом і профілактичний огляд стоматолога кожні півроку.


27.06.2017
Яку сучасну інвалідну крісло-коляску вибрати?

Після травми або хвороби, внаслідок яких людина втрачає здатність ходити, стає актуальним питання про придбання інвалідного крісла-коляски, щоб забезпечити його можливістю самостійно пересуватися. Так як причин, за якими людина може опинитися в інвалідному кріслі дуже багато, існує кілька різновидів крісел-колясок, які відрізняються своїми функціями та...


26.06.2017
Вологість повітря в квартирі: норма і як її підтримувати

Як відомо, повноцінна життєдіяльність людини можлива в умовах, відповідних біологічним особливостям його організму. Одним з таких умов є відповідний людині рівень температури і вологості повітря на вулиці та в будинку. Якісне повітря в будинку не тільки створює комфорт, але й істотно впливає на здоров'я всіх проживаючих. Давайте сьогодні поговоримо про те, як саме вологість повітря впливає на нас і як підтримувати його в нормі.1 3
  • ...
  • 5 6